Autor Wątek: Idziemy po swoje!  (Przeczytany 8937 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Idziemy po swoje!
« Odpowiedź #20 dnia: 15 Listopad 2014, 19:17:25 »
- Czasami każdy ma jakieś specjalne zadanie. Odpowiedział Adasiowi i zwrócił się do Thema. - Spoko Themo. I uśmiechnął się mimochodem. W końcu ruszyli za elfem w stronę portu. Ciemność sprzyjała jego oczom dlatego mógł się dokładniej przyglądać, aby odszukać przewoźników. - Melkior jak wyglądają ci przewoźnicy?.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Idziemy po swoje!
« Odpowiedź #21 dnia: 15 Listopad 2014, 19:19:42 »
-Yyy a mógłby mnie ktoś poinformować gdzie idziemy? Nie żebym miał z tym jakiś problem, ale chciałbym wiedzieć

Forum Tawerny Gothic

Odp: Idziemy po swoje!
« Odpowiedź #21 dnia: 15 Listopad 2014, 19:19:42 »

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Idziemy po swoje!
« Odpowiedź #22 dnia: 15 Listopad 2014, 19:20:36 »
Dopił resztę piwa, które polało mu się po brodzie i skapnęło na nowy pancerz.
Kurr... A chuj, przynajmniej teraz jest ochrzczony.
Odłożył pusty kufel i trzymając hełm pod pachą wstał z krzesła.
-Jeśli obalimy ją razem to chyba wrócę jako sito przebrane za mumię.
Powiedział żartem... chyba. Powolnym krokiem ruszył przez kanały idąc wyprostowanym, jakby był na wybiegu dla modelów. Wciąż jarał się nowym kompletem pancerza. Choć kanały nie był dobrym miejscem do takiej prezentacji to mu nie przeszkadzało.
-Adaś, mówiłem ci, że idziemy napierdalać.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Idziemy po swoje!
« Odpowiedź #23 dnia: 15 Listopad 2014, 19:23:05 »
- Adaś pamiętasz ostatni festyn?. Aragorn nas wynajął, żeby odbić jego łajbę, czyli jak to powiedział Themo napierdalać. Banda piratów wzięła nasz statek. Od to cała historyja.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Idziemy po swoje!
« Odpowiedź #24 dnia: 15 Listopad 2014, 19:27:09 »
-Aaa ten statek co wyście zajebali Aragornowi, a co potem wam zajebali. Teraz już wiem o co chodzi.-Powiedziałem, po czym stwierdziłem z frasunkiem -Jak jesteście na tyle zdolni, że wam kradziony statek podpierdalają. To chyba..-Tu zrobiłem budującą napięcie pauzę, po czym wesoło powiedziałem -To chyba za mało alkoholu wziąłem, bo na trzeźwo to się z wami walczyć nie będzie dało.

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Idziemy po swoje!
« Odpowiedź #25 dnia: 15 Listopad 2014, 19:30:25 »
-Spokojnie, widzieliśmy ich magazyny. Będzie można uzupełnić zapasy. I lepiej nie chlej przed walką. Jak będziesz widział podwójnie to co? I jeszcze nas postrzelisz z tych pukawek.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Idziemy po swoje!
« Odpowiedź #26 dnia: 15 Listopad 2014, 19:32:58 »
-To lepiej dla mnie bo będę miał nowego pacjenta! A co to znaczy? Kolejną flaszkę!-Gdy skończyłem to mówić głośno się zaśmiałem. Po czym wyciągnąłem zakorkowaną  butelkę z wewnętrznej kieszeni płaszcza i pociągnąłem solidnego łyka.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Idziemy po swoje!
« Odpowiedź #27 dnia: 15 Listopad 2014, 19:35:36 »
- Przewoźnicy wyglądają zwykle jak zwykli ludzie. Tamten statek kupiecki wygląda obiecująco. - wskazał ręką jeden z okrętów i ruszyli w wskazanym kierunku.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Idziemy po swoje!
« Odpowiedź #28 dnia: 15 Listopad 2014, 19:36:40 »
- Adaś pierdolisz!. Oznajmił mu, bo nie wiedział w jakiej sytuacji byliśmy. - Jakbyś był wtedy z nami, a nie chlał albo po burdelach latał to byś wiedział, że sytuacja była nieciekawa. Znaczna przewaga liczebna wroga robi swoje i jedynie ucieczka pozwoliła nam żyć. Wtedy właśnie skończył gadać i ruszył za elfem w stronę okrętu.

Offline Thoran

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 801
  • Reputacja: 1034
    • Karta postaci

Odp: Idziemy po swoje!
« Odpowiedź #29 dnia: 15 Listopad 2014, 19:52:33 »
- Na dodatek mieliśmy wtedy rannego jaszczura, który do walki zdolny nie był. - uzupełniłem wypowiedź Silvy o ten całkiem istotny szczegół oczywiście podążając cały czas za towarzyszami.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Idziemy po swoje!
« Odpowiedź #30 dnia: 15 Listopad 2014, 20:12:25 »
Jaszczur szedł zza kompanami przyglądając sie okolicy. Yarpen wtedy na statku został. Miał pecha.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Idziemy po swoje!
« Odpowiedź #31 dnia: 15 Listopad 2014, 20:53:19 »
- I było ciemno! No dobra... Podeszli pod jedną z kryp, elf zagadał do kogoś kto wyglądał na kapitana.
- Ja i moi kamraci potrzebujemy transportu na wyspę Raanaarów, płyniecie tam może?
- A no, nawet zaraz więc dobrze trafiliście. Tylko pokładu mi nie zarzygajcie!

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Idziemy po swoje!
« Odpowiedź #32 dnia: 15 Listopad 2014, 20:58:05 »
No i dotarli do jednej z wielu łodzi, która może i była łodzią ale na taką nie wyglądała. Sypała się z każdej strony, ale darmowemu transportowi do kajut się nie zagląda, czy jakoś tak.
- Z mojej strony nie będzie problemu kapitanie. Powiedział dhampirzy-elf i ruszył na pokład aby złapać nieco jodu i przyzwyczaić się do kołysania łodzi. Tam zaczął się rozglądać, po pokładzie aby ocenić ilość załogi oraz jej wyposażenie.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Idziemy po swoje!
« Odpowiedź #33 dnia: 15 Listopad 2014, 21:03:19 »
Powoli wszedłem za wszystkimi na okręt, szukając dla siebie miejsca na czas rejsu.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Idziemy po swoje!
« Odpowiedź #34 dnia: 15 Listopad 2014, 21:10:34 »
Jaszczur wszedł na pokład za Adamusem. Spróuje niczego nie zarzygać kapitanie - powiedział z uśmiechem opierając sie o burte ststku.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Idziemy po swoje!
« Odpowiedź #35 dnia: 15 Listopad 2014, 22:03:33 »
Statek wyruszył ku sanktuarium.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Idziemy po swoje!
« Odpowiedź #36 dnia: 15 Listopad 2014, 22:07:23 »
Statek odbił od brzegów Atusel i podążał w stronę sanktuarium Raanarów. Jedynie wystarczyło zaczekać aż dopłyną na wyspę. Jednak za nim blond włosy dhampir wejdzie na swoje ulubione miejsce, czyli bocianie gniazdo postanowił zapytać elfa, który prawdopodobnie już tam był. - Ile zajmie nam podróż?.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Idziemy po swoje!
« Odpowiedź #37 dnia: 15 Listopad 2014, 22:15:22 »
- Nie wiem. Co ja wróżek jestem?

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Idziemy po swoje!
« Odpowiedź #38 dnia: 15 Listopad 2014, 22:19:55 »
Jednak nim kapitan zdążył mu odpowiedzieć ciszę na pokładzie zakłócił nagły odgłos dzwonka okrętowego, który zwykle oznaczał kłopoty takie jaki piraci, sztorm, pożar albo inne cholerstwo, które w tym momencie było jednak mało prawdopodobne. Kapitan wbiegł na mostek i podążając za palcem sternika dostrzegł inny okręt. Zdecydowanie większa fregata właśnie wyszła z portu obierając ten sam kurs co handlówka. Na maszcie powiewała bojowa bandera, toteż okręt wyruszał na zwiad lub zamierzał patrolować południowe wody wyspy. Prawo portowe nakazywało wszystkim kapitanom ustępować wody takim jednostką, gdyż one, prócz szczególnych przypadków miały pierwszeństwo wyjścia na pełne morze z każdej z valfdeńskich zatok portowych.
ÂŁowca Burz kapitana Gordiana Tinuvela powoli zbliżał się zamierzając minąć okręt z prawej burty. Handlowy okręt zrzucił więc żagle powoli wytracając prędkość, którą to ledwie zdążył nabrać.
- Ahoj, dokąd to zmierzacie kapitanie? - zakrzyknął stojący na dziobie okrętu Dreg, który prawdopodobnie w tej chwili pełnił funkcję gońca.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Idziemy po swoje!
« Odpowiedź #39 dnia: 15 Listopad 2014, 22:23:59 »
Dhampir, tylko pokręcił głową na słowa Elfa. Wtedy zauważył w oddali statek, ten sam statek na którym był jakiś czas temu. Ludzi również tam będących rozpoznał bez większych kłopotów. To był ÂŁowca Burz, Gordiana. Ciekawe, czego oni tu szukają?. Nic nie mówił, bo to nie jego okręt a kapitan statku handlowego musiał odpowiedzieć.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Idziemy po swoje!
« Odpowiedź #39 dnia: 15 Listopad 2014, 22:23:59 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything