Autor Wątek: Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu  (Przeczytany 8987 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Nazwa wyprawy: Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu
Prowadzący wyprawę: Funeris Venatio
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: Znajomość tematu, bycie netoperkem
Uczestnicy wyprawy: Dragosani


Dragosani leciał. Mknął przez nocne niebo w postaci nietoperza. Powiewy wiatru wczesnego Atunus smagały lekko jego czarne futerko. Takie miękkie i puszyste. Oczywiście ów lot bezcelowy nie był. Drago rzadko robił coś bez powodu. No, chyba, że akurat coś takiego robił, ale to były wyjątki. Z drugiej strony wszak nawet wejście na szafę i spanie na niej ma jakiś cel. W danej chwili, gdy jest się pod wpływem czegoś tam. Tak więc Drago leciał. Machał skrzydełkami i przemieszczał się nawet szybko. Znajdował się nad wschodnim wybrzeżem Valfden, w gminie Utakmin, jeśli ktoś byłby tym zainteresowany. Jednak w okolicy raczej nie było nikogo, kto mógłby być. I dlatego właśnie wampir tutaj przyleciał, chciał zaznać nieco ciszy i spokoju. Nocne przechadzki po plaży, z dala od miejskich hałasów i świateł były dość relaksujące. Drago nadleciał właśnie nad wspomniana plażę i wylądował na niej. Oczywiście w formę wampira przemienił się jeszcze w powietrzu i wylądował miękko na nogach. Przeciągnął się i spojrzał w ciemne niebo. Gwiazdy świeciły jasno. Jak zawsze z dala od ludzkich osad, która często nawet w nocy były oświetlone. Może nie zawsze mocno, ale i tak światło to utrudniało dostrzeżenie gwiazd. Wampir szczególna uwagę zwrócił na jasną gwiazdę w jednym z gwiazdozbiorów. Antares. Tak ją określały starodawne teksty. Uśmiechnął się lekko i ruszył po plaży. Ot tak, aby się nieco zrelaksować.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Listopad 2014, 14:34:10 »
Drago wylądował w miejscu, w którym naprawdę nikt nie mógł go dostrzec ani odnaleźć. Najbliższe osada znajdowała się kilkanaście kilometrów na północ, a i tak była to niewielka wioska rybacka zamieszkana ledwie przez dziesięć rodzin. Po swojej prawej miał morze, po lewej lekkie skaliste wzniesienie na szczycie którego rosła rzadka trawa i niewysokie krzewy. W tej części plaży nie było zejścia z góry na dół, a kamienie skutecznie obmywane przez morskie fale pływowe wyślizgały się i uniemożliwiały bezpieczną wędrówkę w stronę morza bądź lądu, zależnie gdzie się akurat stało.
Obserwacja gwiazd naprawdę była kojąca. Obok Antaresa dostrzegł nieco mniej jasny obiekt, którego nigdy wcześniej tam nie dostrzegł. Kropka na nocnym niebie zaczęła się powiększać, aż wreszcie osiągnęła jasność wielkiego gwiezdnego olbrzyma, który imię tożsame miał z Dragosanim. Punkt powiększał się i powiększał, by wreszcie jasnym i pewnym okazało się, że jest to jakiś odłamek skały, który spada z przestrzeni kosmicznej wprost na ziemię. Niewielki już, gdyż większość jego powłoki spaliła się w kontakcie z atmosferą. Dragosani przeczuwał, że za kilkadziesiąt sekund obiekt runie mniej więcej tutaj, gdzie on się właśnie znajduje.

//Jest godzina 21.00. Mamy pierwsze dni autunus, ale w miarę ciepło i przyjemnie.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Listopad 2014, 14:34:10 »

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Listopad 2014, 14:51:10 »
Drago już miał ruszać, gdy dostrzegł jakąś plamkę światłą, obok gwiazdy, która obserwował. Plamkę, której nie powinno tam być. Zatrzymał się więc wpół kroku i przyjrzał się owej plamce. Działo się z nią coś nietypowego, gwiazdy z reguły się tak nie zachowują. Prawda uderzyła w umysł Draga jak ciężki młot w rozgrzany metal na kowadle. Zrozumiał co to jest i gdzie zmierza w mig. Natychmiast też pojął co się z nim stanie, jeśli się nie oddali. W zasadzie miał bardzo mało czasu, szczególnie, że uderzenie przy tej prędkości zapewne będzie mocne. Wystrzelił więc jak bełt z kuszy. Zaczął biec. Po prostu. Musiał oddalić się od potencjalnego miejsca uderzenia. Nie oglądał się na spadający obiekt, to by go tylko spowolniło. Wyobraźnia zaś podsuwała mu wizję rozgrzanej skały, która szybko spada coraz niżej. Wydawało mu się też, że niemal słyszy przeciągły huk spadającego głazu. Może to była jego wyobraźnia, może faktycznie słychać było jakiś dźwięk. Przebiegł kawałek, rozpędził się i skoczył. Wybił się mocno. Nadludzka zwinność umożliwiła mu przeskoczenie blisko dwunastu metrów. Wylądował z przewrotem i padł na ziemię, chcąc zminimalizować narażenie się na działanie ewentualnej fali uderzeniowej. Tyle, jeśli chodzi o relaks pomyślał jeszcze, leżąc na ziemi.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Listopad 2014, 15:12:16 »
Meteoryt wbił się w skalny brzeg penetrując wnętrze wzniesienia na wschodnim wybrzeżu leżącym w gminie Utamin. Drago nie odczuł jakoś przeraźliwie mocnej fali uderzeniowej, ale za to podziemne uderzenie sprawiło, że ziemia zatrzęsła się wyraźnie. Gdy odwrócił się w stronę miejsca kolizji wyraźnie zobaczył nieco palącej się trawy na równinie powyżej i otwór, który przypominał jakąś jaskinię. To tam spadł meteoryt wybijając kilkumetrową dziurę w skale.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Listopad 2014, 15:45:08 »
Drago wstał i otrzepał piasek z pancerza. Bo jakże to tak, chodzić po opuszczonej plaży w brudnym odzieniu? Spojrzał na miejsce impaktu. Było na wzniesieniu. I wybiło przejście do jakiś podziemnych grot. Tak to przynajmniej wyglądało. Drago po krótkiej chwili namysłu zamienił się w nietoperza i wzleciał w powietrze. Podleciał nad dziurę wybitą przez meteoryt, chcąc nieco ja zbadać. Wszak nie często widuje się takie coś. Na razie wolał rozejrzeć się z powietrza. Wszak nie wiedział dokładnie jak wyglądał krater, podłoże mogło być niestabilne, czy coś. No i też nigdy nie wiadomo, co może kryć się w ukrytych jaskiniach.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Listopad 2014, 15:49:56 »
Ciemność. Drago oczywiście widział w ciemności, do tego pod postacią nietoperza mógł używać echolokacji. Grota była jak najbardziej stabilna, wampir mógł do niej bez problemów wlecieć, chociaż z wejściem mogłoby być już trudniej. Meteoryt był niewielki, na pewno nie większy niż pięść. Gdyby było inaczej, to Drago pewnie by nie miał siły latać pod postacią nietoperza, a i krater uderzeniowy miałby zdecydowanie większe rozmiary.
Jeden główny korytarz tej jaskini ciągnął się kilkadziesiąt metrów w głąb lądu, łagodnie opadając. Potem był już tylko zakręt w prawo, zza którego nie dostrzegał niestety nic.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Listopad 2014, 16:00:08 »
Drago pomknął więc w dół. I jako mały, latający ssak, zniknął w wybitym przez meteor otworze. Wszak nie ma nic bardziej relaksującego, niż badanie skał spadających z nieba i podziemnych grot. Wylądował na skalnym podłożu groty i wrócił do wampirzej postaci. Z ciekawością zerknął na resztki meteorytu, bo przecież jakieś musiały być. Z tego co wiedział, mogły być całkiem cenne. Oczywiście mogły się rozpaść na tak małe fragmenty, że znalezienie ich graniczyłoby z cudem. Ale sprawdzić nic nie szkodziło.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Listopad 2014, 16:24:21 »
Meteorytu jak na razie nie było nigdzie widać. Może przebił się gdzieś głębiej, albo naprawdę rozpadł na maleńkie kawałki - tego Drago nie wiedział, bo nawet sam narrator nie był jeszcze pewien. Taka tam dziwna przypadłość...

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Listopad 2014, 16:45:45 »
Nie znalazłszy odłamków meteorytu, Drago rozejrzał się po jaskini jako takiej. Znajdował się w tunelu, który biegł w głąb lądu. I zdawał się nieco opadać w dół. Oraz zakręcać kawałek dalej. Wampir ruszył więc tym tunelem. Bo to przecież zrobiłby każdy na jego miejscu, prawda? Niemal mimowolnym ruchem dłoni sprawdzić, czy broń gładko wysuwa się z pochwy. Aż za dobrze wiedział, że po podziemiach mogą skrywać się różna paskudne istoty. Właściwie nie wiedział dlaczego postanowił zbadać jaskinię, chyba ze zwykłej ciekawości.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Listopad 2014, 17:08:05 »
Drago szedł tak dłuższą chwilę, pokonując przynajmniej z półtorej kilometra. Tunel raz zakręcał, to ciągnął się długo prosto, by znów zakręcić. Przestał się obniżać, chociaż Drago nie miał zielonego pojęcia jak głęboko się może znajdować. Z kamiennego sufitu znjadującego się coraz wyżej i wyżej kapały krople wody, ściekając z niewielkich stalagnatów. Drago wreszcie dotarł do sporej komory z mnóstwem nawisów i wapiennych narośli na podłożu i sporawym jeziorkiem. Było ono podświetlane przez jakieś niezidentyfikowane kryształy wetknięte gdzieś u powały.
« Ostatnia zmiana: 03 Listopad 2014, 17:17:25 wysłana przez Funeris Venatio »

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Listopad 2014, 17:19:56 »
Wampir zatrzymał się u wejścia do komory. Widok był całkiem ładny. Same nawisy, stalagmity i stalaktyty tworzyły dość ciekawą kompozycję, a tutaj dochodziło jeszcze jezioro i lśniące kryształy. Powierzchnia jeziora odbijała wszystko to, jakby była lustrem. Nie było tutaj wiatru, który mógłby zaburzyć jego powierzchnię, więc tafla była idealnie gładka. Pomijając może kręgi w wodzie, które rozchodziły się, gdy jakaś kropla spadała do jeziora. Jednak były to mało znaczące zaburzenia powierzchni. Drago podszedł nieco bliżej wody i spojrzał w górę, na kryształy poukrywane w zagłębieniach stropu. Ciekaw był czym one właściwie są. Portem spojrzał znów na jezioro. Ciekawe czy ktokolwiek o nim wiedział, czy tez może jest pierwszą istota inteligentną, która je odkryła? Jeśli tak, to powinien nadać mu chyba jakąś nazwę. Jak dawni odkrywcy różnych wysp i lądów.
- Jezioro Lustrzane - powiedział do siebie. Nazwa całkiem dobrze pasowała, więc tak też postanowił je nazywać. Chociażby w myślach. A kto wie, może i komuś o tym opowie?

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Listopad 2014, 17:33:08 »
Nazwa została nadana i już na zawsze wszyscy będę głosili, że pod powierzchnią gminy Utamin, bardzo blisko morza, znajduje się jezioro, które odkrył Dragosani Antares i nadał mu nazwę Jezioro Lustrzane. Chujowa nazwa, ale co zrobić? Nic.
Powierzchnia gdzieś po prawej zmarszczyła się wyraźnie, na pewno nie od pojedynczej kropli spadającej z ściany.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Listopad 2014, 17:43:24 »
Nazwa była wspaniała i z pewnością zostanie rozsławiona przez całe pokolenia minstreli. Podobnie jak samo jezioro. Drago oczyma wyobraźni widział rzesze ludzi wchodzących do jaskini, wiedzionych pragnieniem ujrzenia tegoż jeziora. Wszak taka nazwa z pewnością przyciągnie każdego! Wampir stał tak chwilę i rozmyślał. Spokój tego miejsca skłaniał do rozmyślań. Nie ma emocji, jest spokój tak jakoś wampir w myślach zacytował kodeks Protektora. I wtedy powierzchnia jeziora została zaburzona. Zupełnie jak spokój tego miejsca. Drago odszedł nieco od wody, coby nie wciągnęła go jakaś macka i zaczął uważnie obserwować jezioro. Coś tutaj było. Lub zdawało się być. Była noc, więc mógł wykryć ewentualne zagrożenie, gdyby takie się pojawiło.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu
« Odpowiedź #13 dnia: 03 Listopad 2014, 17:58:57 »
Nic się nie pojawiło. Zmarszczka z prawej po chwili rozpłynęła się po powierzchni jeziora. Drago czekał jednak tylko kilka sekund by zobaczyć identyczną gdzieś na lewo. I za chwilę jeszcze jedną przed nim, oddaloną o może 30 metrów. Obok niej pojawiła się następna, by znowu woda miała się zmarszczyć tam, gdzie za pierwszym razem. Nic jednak nie wychodziło spod wzburzonej nieznacznie tafli.
Gdzieś głęboko rozległo się nieznaczne syczenie. Dochodziło jakby zewsząd i znikąd.
« Ostatnia zmiana: 03 Listopad 2014, 18:03:26 wysłana przez Funeris Venatio »

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu
« Odpowiedź #14 dnia: 03 Listopad 2014, 18:17:05 »
Syczenie. Drago zmarszczył brwi. Syczenie było raczej nieprzyjemnym dźwiękiem. Węże syczały i kąsały, co mogło skończyć się zatruciem i śmiercią. Syczały koty, tuż przed rzuceniem się na twarz z pazurami. Syczeć mogły także uwalniane gazy, a te miały nieprzyjemny zwyczaj zatruwania, lub tez wybuchania, jeśli tylko pojawiła się gdzieś iskra. W sumie upadek meteorytu mógł coś tam pod ziemią uszkodzić i uwolnić jakieś podziemne pokłady gazów. Ale miejsce uderzenia było spory kawałek od jeziora i wstrząs zapewne nawet tutaj nie dotarł. Chociaż któż to może wiedzieć? Jednak zmarszczki na wodzie średnio wyglądały na efekt uwalnianych gazów. Raczej na coś innego. Cofnął się kilka metrów w głąb tunelu, którym przyszedł. Podniósł z ziemi jakiś mały kamyk. Następnie rzucił go do wody. Chciał zobaczyć, czy coś się stanie. A oddalenie się nieco od wody, wgłąb tunelu miało dać wampirowi czas na reakcje, gdyby w jeziorze kryło się coś paskudnego. Na przykład jego była teściowa.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu
« Odpowiedź #15 dnia: 03 Listopad 2014, 18:35:49 »
Kamień przeleciał kilkanaście metrów nim... zniknął. Tak po prostu. Nie było po nim śladu. Nie uderzył w wodę, nie stuknął w ścianę jaskini, ani nawet nie zawisł w powietrzu. Po prostu zniknął.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu
« Odpowiedź #16 dnia: 03 Listopad 2014, 18:47:37 »
- O - stwierdził Drago. Uznał, że taki komentarz będzie odpowiedni do takiego fenomenu. Bo to co się wydarzyło było raczej nietypowe. Drago oczywiście wiedział o portalach i takich tam, wszak to był dość bliski temat dla wielu mieszkańców Valfden. Ale portale z reguły są bardziej widoczne. I nie słyszał o takich pozbawionych jakiś run, kamiennych wrót, obręczy, czy innych sztucznych elementów przepełnionych magią. ÂŻywo zainteresowany znaleziskiem wrócił nad jezioro. Co prawda cały czas był nad jeziorem, ale znów nieco się zbliżył do jego wód. Chciał jakoś zbadać dziwny fenomen. Jednak nie miał wielkiego pojęcia o magii i nie bardzo wiedział jak mógłby go zbadać. Wyciągnął przed siebie demoniczna dłoń i wystrzelił z niej wiązka piorunów. Ciekaw był, czy może w jakimś stopniu napotkany fenomen (tak zaczął to nazywać w myślach) z nimi zareaguje. Nie celował w nic konkretnego. Ot, w przestrzeń ponad wodą.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu
« Odpowiedź #17 dnia: 03 Listopad 2014, 18:57:14 »
Drago podczas podchodzenia do jeziora poczuł pewną obecność. Kiedy podniósł rękę stwierdził, że ta obecność się porusza, a chwilę potem, podczas wysyłania piorunów, zlokalizował ją po swojej lewej stronie. Z prawej zaś, już naprawdę wyraźnie, usłyszał znowu syczenie.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu
« Odpowiedź #18 dnia: 03 Listopad 2014, 19:10:47 »
Drago opuścił dłoń. Teraz zaczynało się robić jednocześnie dziwniej i bardziej zrozumiale. To drugie może tylko odrobinę. Wampir wyczuwał coś, jakby jakąś obecność. Czegoś? Kogoś? Syczenie także było niepokojące. Szczególnie, że teraz było już wyraźniejsze. Ale przynajmniej mógł zlokalizować jego źródło. Mimo to uwagę zwrócił na lewo, w stronę tej obecności. Spojrzał w tamtym kierunku, wypatrując oznak obecności istot astralnych, ukrytych pod płaszczem niewidzialności. Nie wiedział wszak, czy wrażenie obecności pochodzi z nad, czy też spod wody. Gdyby coś niewidzialnego unosiło się nad wodą, mogłoby to w jakiś sposób wyjaśnić zniknięcie kamyka. W międzyczasie położył dłoń na pistolecie i wyciągnął go z kabury. Nie patrząc na niego, opierając się na dotyku i wyczuciu załadował do niego żelazny nabój. Jeśli jest tutaj coś, istota astralna, czy też nie, lepiej było mieć broń w pogotowiu. A żelazo byłoby tylko dodatkowym atutem w starciu z ewentualną zjawą, czy czym tam.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu
« Odpowiedź #19 dnia: 03 Listopad 2014, 19:18:46 »
Nienazwana obecność krążyła wokół Drago, gdy ten nabijał pistolet nabojem. Syczenie oddalił się nad jezioro, po chwili jakby stając gdzieś na środku. Nikt się nie pokazywał, nikt nie atakował, zmysły wampira również wariowały, gdyż powinien coś jednak poczuć. Stał tak przed spokojną już kompletnie taflą, kiedy zewsząd zaczęła zbierać się delikatna mgiełka. Nie było w niej śladów trucizn, czy środków odurzających, przynajmniej tak mogło się wydawać z racji tego, że Drago nie odczuwał żadnych zmian w swoim organizmie, mimo wszystko wzmocnionym przez mutację.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Pomyliłeś niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu
« Odpowiedź #19 dnia: 03 Listopad 2014, 19:18:46 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything