Autor Wątek: Benedictus #1 - Evening i Lucas Paladin  (Przeczytany 3554 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Odp: Benedictus #1 - Evening i Lucas Paladin
« Odpowiedź #40 dnia: 26 Październik 2014, 19:18:34 »
Lucasa zadaniem było wykończyć ostatnią dwójkę. Należało to zrobić szybko i sprawnie. Zablokował cios pierwszego kultysty i wyprowadził kontrę, atak został jednak uniknięty przez przeciwnika. Natychmiast do rycerza doskoczył drugi i Lucas musiał odskoczyć, aby nie przyjąć na ciało potężnego uderzenia miecza. Po raz kolejny posłużył się pawężą i zaatakował. Cios w klatkę piersiową pozbawił kultystę tchu, łamiąc przy okazji górne żebra. Przeciwnik upadł w konwulsjach, tylko chwila dzieliła go od śmierci. Lucas postanowił oszczędzić cierpień denatowi i szybko go dobił. Następny kultysta już wyprowadzał cios pchnięciem, jednak rycerz w ostatniej chwili odskoczył do tyłu, a następny atak zablokował tarczą. Lucas przeszedł do kontrataku i uderzył buzdyganem z góry. Głowica zatrzymała się na głowie, kultysta padł.

//Umarnęło im się.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Benedictus #1 - Evening i Lucas Paladin
« Odpowiedź #41 dnia: 26 Październik 2014, 19:42:16 »
- On potrzebuje pomocy! - krzyczał Krzysztof. Antoniemu potrzebna była pomoc, a najbliżej było Bractwo ÂŚwitu.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Benedictus #1 - Evening i Lucas Paladin
« Odpowiedź #41 dnia: 26 Październik 2014, 19:42:16 »

Offline Evening Antarii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 3863
  • Reputacja: 4704
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Benedictus #1 - Evening i Lucas Paladin
« Odpowiedź #42 dnia: 26 Październik 2014, 20:00:35 »
Eve, która była skoncentrowana na przeciwnikach, teraz dopiero zauważyła, że Antoni został ranny w klatkę piersiową i krwawi dość mocno. Podeszła do mężczyzny -Słyszysz mnie? Zaraz ci pomożemy- oznajmiła, po czym rzuciła najpierw okiem na obrażenia, po czym udała się do najbliższego ciała kultysty, którego ubranie nie było mocno pobrudzone krwią. Szarpnięciem zdjęła ubranie spod pancerza, by potem rozedrzeć je i owinąć wokół piersi rannego. Zacisnęła mocno tak, by krew nie wypływała obficie. Powinien dać radę dojechać do Bractwa, gdzie udzielą mu lepszej opieki.
-Lucas, weźmiesz go na Tancerza?- po czym zwróciła się do Krzysztofa.- Pojedzie pan z nami do Bractwa. Niech pan wsiada na swojego konia i jedzie za nami- zawyrokowała i dosiadła Yodę.

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Odp: Benedictus #1 - Evening i Lucas Paladin
« Odpowiedź #43 dnia: 26 Październik 2014, 20:09:55 »
- Oczywiście. - Lucas posadził Antoniego na Grzbiecie Tancerza i prowadząc konia skierował się wraz z Evening do siedziby Bractwa. Wiedział, że nie może go dosiadać i muszą jechać dość wolno. Krzyknął tylko do Eve, że oni dojadą na miejsce później.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Benedictus #1 - Evening i Lucas Paladin
« Odpowiedź #44 dnia: 26 Październik 2014, 20:11:10 »
No i dojechali. Funeris wysłuchał wszystkiego, przytaknął i skierował rycerzy do kaplicy, by tam zmówili modlitwę do Zartata.

WYPRAWA ZAKOÑCZONA POWODZENIEM !!!
PODSUMOWANIE: Lucas i Evening wyruszyli na trakt. Po drodze spotkali dwójkę ludzi, którzy mieli problem. Rozwiązali go i następnie odparli atak dużej grupy kultystów. Wrócili do Bractwa. Teraz mają udać się do kaplicy by dokończyć sprawy swojego awansu.

Nagrody:

Evening: możliwość awansu

Lucas Paladin: możliwość awansu

Talenty:

Evening

Aktywność: 1 złoty talent
Opisy: 1 brązowy talent
Walka: 2 srebrne talenty
Bonus rasowy: 1 złoty talent
Premia pieniężna: 225 grzywien

Lucas Paladin

Aktywność: 1 złoty talent
Opisy: 1 brązowy talent
Walka: 2 srebrne talenty
Bonus rasowy: 1 złoty talent
Premia pieniężna: 225 grzywien

Forum Tawerny Gothic

Odp: Benedictus #1 - Evening i Lucas Paladin
« Odpowiedź #44 dnia: 26 Październik 2014, 20:11:10 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything