Autor Wątek: Na drodze ku zrozumieniu - Kenshin  (Przeczytany 7560 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Kenshin
« Odpowiedź #40 dnia: 23 Październik 2014, 22:02:05 »
Wóz odjechał, ale to wszystko i tak było dziwne i na śmierć zapomniał, że jakiś mag próbował się do nich i, do mnie dorwać. Cóż było już za późno na gadkę, bo odjechali w swoją stronę a ork dojechał tam gdzie powinien, czyli do lasu. Teraz wystarczyło wejść w jego głąb i tak, też zrobił choć nie wiedział w jakim celu się tam udaje.

Offline Progan

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3000
  • Reputacja: 3785
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Kenshin
« Odpowiedź #41 dnia: 23 Październik 2014, 22:05:00 »
Las obudził się po nocnym śnie. Było miło, ładnie, fajnie. Taaaak...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Kenshin
« Odpowiedź #41 dnia: 23 Październik 2014, 22:05:00 »

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Kenshin
« Odpowiedź #42 dnia: 23 Październik 2014, 22:12:16 »
Ork odetchnął pełną piersią wchodząc w głębie lasu. Teraz czuł się swobodnie dodatkowo pogoda dawała o sobie znać było ciepło, nie za gorąco ani nie za zimno, po prostu idealnie. Kenshin dawno nie czuł się tak wolny od miasta i zatłoczonych ulic. Idąc cały czas dotykał drzew i szurał swoimi łapskami, po korze woń lasu i roślin również biła go w nos. Tyle zapachów w jednym miejscu i to wszystko dla niego i za darmo, kto by pomyślał że lasy mają tyle do zaoferowania.

Offline Progan

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3000
  • Reputacja: 3785
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Kenshin
« Odpowiedź #43 dnia: 23 Październik 2014, 22:15:35 »
Idąc tak idąc doszedłeś do jakiejś ścieżki. ÂŚcieżka raz się urywała, to pojawiała się, była stara i raczej rzadko uczęszczana. Przed Tobą było rozwidlenie. W trzy strony. Jakoś wiedziałeś, że idąc w lewo dojdziesz do wodopoju, idąc prosto dojdziesz do wąwozu, a idąc w prawo dojdziesz do polanki.

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Kenshin
« Odpowiedź #44 dnia: 23 Październik 2014, 22:23:18 »
Idąc w głąb trafił na ścieżkę, która dziwnym trafem w końcowym etapem rozdzieliła się na trzy odrębne dróżki, ale którą wybrać. Orkowi pić się jeszcze nie chciało, więc odpuścił sobie wodopój, a potem zamknął oczy i zawierzył swój wybór bogini. Kenshin zrobił kila obrotów z zamkniętymi oczyma, a potem ruszył jak mu się wydawało w prawo.

Offline Progan

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3000
  • Reputacja: 3785
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Kenshin
« Odpowiedź #45 dnia: 23 Październik 2014, 22:54:59 »
Idąc tak dotarłeś do polanki. Polanka była mała, miała średnicę 10 metrów, była zarośnięta, lekko oświetlona słońcem. Była też rozkopana. Pomiędzy kupkami piachu stało coś, co spojrzało na Ciebie niechętnie, warknęło, tupnęło i złapało za swą broń.
- Czego. Tu. - rzuciło do Ciebie.


Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Kenshin
« Odpowiedź #46 dnia: 24 Październik 2014, 08:11:03 »
Ta droga zaprowadziła go na polanę, która nie była zbyt imponująca jak mogłoby się wydawać, ale to co tam zobaczył zaskoczyło go. Kenshin zauważył wykopy z ziemi, a po chwili wyskoczył jakiś mówiący olbrzym. Brzydki jak 12 w nocy, ale nie miał wyjścia i musiał odpowiedzieć zwłaszcza, że stworzenie mogło w każdej chwili zaatakować.
- Los mnie tutaj zaprowadził, także sam nie wiem co tutaj robię. Widzę jednak, że jesteś zajęty może w czymś pomóc?.

Offline Progan

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3000
  • Reputacja: 3785
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Kenshin
« Odpowiedź #47 dnia: 24 Październik 2014, 09:04:29 »

- Meh. Nie. Wiem. W. Sumie. Pomoc. Przyda. Się. - wypowiadał powoli słowa. Rozmowę usłyszało coś pod ziemią, w wykopie coś zaszuściło i na powierzchnię wyskoczył inny stwór. Wzrostu poprzedniego, ale szczuplejszy. Miast nosa miał ruchliwe rzęski, a jego łapy wieńczyły pazury.


- Niooh. Nioooh. Ktooo-toooo?
- Obcy. Pomóc. Chce.
- Niooh. Pooo-móóóc. Niooh. Zee-złyyy-dooo-bryyy-too-teeeem?
- Mus. Mu. Z. Sołtys. Mówić.
- Nioh. Nioh. Złyy-doo-bryy-too-teem-niee-moo-żee-jaa-truu-flii-koo-paać-szuu-kaać-złee-ptaa-kii-złee-okoo.

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Kenshin
« Odpowiedź #48 dnia: 24 Październik 2014, 11:03:08 »
Co jeden to brzydszy. Stwierdził sobie w głowie, coby nie obrazić dziwnych przybyszów. Zwłaszcza teraz gdzie jest ich dwóch, a ten nowy mówił bardzo niewyraźnie, więc musiał sobie jego słowa spokojnie przeanalizować. Jak się dziwnie okazało oni też szukają trufli, jak ekipa z która przybyłem do granicy lasu. Ork ciekaw był, czy to ma jakiś związek z tymi istotami, ale teraz nie mógł jeszcze tego stwierdzić. Poza tym pytał, czy Kenshin jest dobry, czy zły to również wydawało się interesujące. - Dobrze porozmawiam z sołtysem. Mówił bardzo powoli aby mogli spokojnie zrozumieć jego słowa.

Offline Progan

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3000
  • Reputacja: 3785
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Kenshin
« Odpowiedź #49 dnia: 24 Październik 2014, 11:14:14 »
Grubszy zamlaskał. Przestąpił z nogi na nogę, opuścił broń, która uderzyła w ziemię.
- Noo. Dobra. Tedy. Iść. Ty. Tam. O. - wskazał na drzewa po drugiej stronie polany. Zauważyłeś, że jest tam jakiś prowizoryczny obóz. Kociołek nad tlącym się lekko ogniem, trzy skóry rzucone na ziemię służące zapewne za legowisko i kilka worków pod drzewem. Ktoś tam też urzędował.
- Tam. O. Sołtys. Iść.
- Niooh! Niooh!
- zaczął podskakiwać ten z rzęskami na pyszczku - Złyy-doo-bryy-too-teem-niee-byyć-goo-niee-byyyć-złee-ptaa-kii-złee-okoo. Niooh! Niooh!
- Kop.
- poleciał mu ten grubszy, tamten podskoczył, zawołał jeszcze raz swoje 'nioh, nioh' i wskoczył do dziury w ziemi by skryć się w kopanym przez siebie tunelu.

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Kenshin
« Odpowiedź #50 dnia: 24 Październik 2014, 11:35:24 »
Ork znów zapomniał zapytać, co to jest ten dziwny ptak, ale już nieważne bo właśnie skoczył do środka szukając trufli, a ten duży opuścił broń wtedy, jakby ziemia pod nią się ugięła gdy dotknęła jej powierzchni. Dziwny osobnik wskazał drzewa, po drugiej stronie tam właśnie siedział sołtys, i tam właśnie miał się udać Kenshin. Ork bez słowa ruszył do prowizorycznego obozu, gdzie coś się w kotle gotowało a na ziemi leżało kilka skór. Podchodząc bliżej spytał. - Szukam sołtysa jest gdzieś tutaj?..

Offline Progan

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3000
  • Reputacja: 3785
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Kenshin
« Odpowiedź #51 dnia: 24 Październik 2014, 11:43:15 »
Znad kotła spojrzał na Ciebie przenikliwymi oczyma sołtys. Cóż, co kraj to obyczaj.


- Taaak. To ja. Widziałem, że gadałeś z Kee-Gee. Przysłał Cię do mnie?

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Kenshin
« Odpowiedź #52 dnia: 24 Październik 2014, 11:48:53 »
Oczywiście jak każdy z jego rasy patrzył podejrzliwie i, jak każdy sołtys bez znaczenia na rasę musiał być gruby i wielki. Ten akurat przerastał poprzedników i nawet lepiej posługiwał się wspólną mową, a i wyglądał mniej odrażająco. Teraz jednak należało się przywitać.
- Witaj jestem Kenshin. Tak rozmawiałem z twoimi ludźmi, bo widziałem jak pracują i tak sobie pomyślałem, żeby wam pomóc.

Offline Progan

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3000
  • Reputacja: 3785
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Kenshin
« Odpowiedź #53 dnia: 24 Październik 2014, 11:55:05 »

- Jak chcesz nam pomóc? Nioh kopie, Kee-Gee trzyma straż, ja się zajmuje interesami. Na co nam Ty? Hm? - zapytał, zamieszał w garnku, coś tam wygrzebał na łyżkę i pożarł.
- Hm?
« Ostatnia zmiana: 24 Październik 2014, 12:11:47 wysłana przez Progan »

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Kenshin
« Odpowiedź #54 dnia: 24 Październik 2014, 12:02:32 »
- Właściwie to nie wiem. Tak spytałem, po prostu. Jednakże, czy mogę zadać pytanie?. Co to za złe ptaki, o których mówił Nioh?. Słychać było zmartwienie w jego głosie.

Offline Progan

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3000
  • Reputacja: 3785
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Kenshin
« Odpowiedź #55 dnia: 24 Październik 2014, 12:11:23 »

- Hmm... No tak... Nie jest to Twoja sprawa, ale siadaj, opowiem Ci jeśli chcesz - powiedział sołtys - Z ptakami nieciekawa jest sprawa. My tutaj szuka... znaczy kopiemy sobie tu i ówdzie. Mamy swoje miejsca. Przy jednym stoi taki totem. Obsiadło go ptactwo. Zdziczałe. Opędzić nie idzie, zawzięte to-to strasznie. Szuka... kopać znaczy nam przeszkadzają.

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Kenshin
« Odpowiedź #56 dnia: 24 Październik 2014, 12:29:09 »
Ork pokiwał głową w zrozumieniu na dość dziwny problem tego plemienia. Dziwne to mało powiedziane tutaj wszystko było dziwne zaczynając od jakiegoś maga, który próbował użyć na nim czaru snu, potem jakiś gnom, a teraz totem z ptakami. No, ale już dość tego wszystkiego.
- Jeżeli istnieje taka możliwość to chciałbym go zobaczyć, a jeśli mi się uda to je przepędzić. Powiedział pewnie.

Offline Progan

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3000
  • Reputacja: 3785
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Kenshin
« Odpowiedź #57 dnia: 24 Październik 2014, 12:39:34 »

- Hmm. Hmm... Noo, dobra. Czemu nie. Gorzej niż jest nie zrobisz, możesz tam iść. Totem stoi przy wodopoju... Jakby to Ci wytłumaczyć... Hmmm...

Offline Kenshin

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 2466
  • Reputacja: 1763
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Kenshin
« Odpowiedź #58 dnia: 24 Październik 2014, 12:46:59 »
- wiem gdzie jest wodopój, ale jeszcze jedno. Czego próbowaliście aby je odstraszyć?.

Offline Progan

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3000
  • Reputacja: 3785
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Kenshin
« Odpowiedź #59 dnia: 24 Październik 2014, 12:48:05 »

- Jak to... Czego?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Kenshin
« Odpowiedź #59 dnia: 24 Październik 2014, 12:48:05 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top