Autor Wątek: Na drodze ku zrozumieniu - Shandris  (Przeczytany 2622 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shandris

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 281
  • Reputacja: 281
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Shandris
« Odpowiedź #40 dnia: 16 Październik 2014, 15:08:39 »
-ÂŻe z pomocą narzędzi wykutych z metalu nastaną złe czasy dla natury. Ci którzy szukają czegoś w głębi kamienia, gór...zostaną przez niego zgubieni. Potem jednak nastanie czas chłodu, zimna...

//: Nie mam pojęcia co mogę powiedzieć tutaj więcej

Offline Progan

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3000
  • Reputacja: 3785
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Shandris
« Odpowiedź #41 dnia: 16 Październik 2014, 15:46:56 »
- Z ziemi wyjęty metal śmierć będzie niósł. Dar ziemi obrócą przeciwko naturze, wytną dla siebie lasy. Nic nie stanie im na drodze. Głupimi będąc zniszczą to co da im życie. ÂŚwiat ten niczym lód, rozkruszą go, a wnet pogrążą się w ciemnej otchłanie niczym topiąc się w odmętach wód. Ale trafi kosa na kamień. Każdy bowiem jest tylko sługą, którego bogowie wezwą przed swoje oblicze. - rzekło drzewo i zniknęło w gęstwinie. Obudziłaś się zlana zimnym potem. Byliście w mieście.


ZADANIE ZAKOÑCZONE

Podsumowanie: Shandris otrzymała zadanie ukojenia duchów lasu. Duchu lasu były niespokojne, bo pod świętym dębem zamieszkało zło. Elfka udała się we wskazane miejsce, odkryła, że złem są wypaczone przez Plagę kretoszczury, a nie wilkołak. Razem z wilkołakiem uśmierciła wypaczone stworzenia i przywróciła pokój duchom lasu. W czasie odpoczynku doznała wizji w swoim śnie. Drzewo rozmawiało z nią, zadało pytanie i prosiło o odpowiedź. Odpowiedź elfki nie była taką jakiej oczekiwało drzewo. Elfka obudziła się zlana potem już w stolicy, pozostało jej tylko udać się do punktu rekrutacyjnego aby sprawdzić pomyślność swej misji.


Shandris
Aktywność: 1 srebrny talent
Opisy: 1 brązowy talent
Walka: brak
Bonus pieniężny: 75 grzywien.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Na drodze ku zrozumieniu - Shandris
« Odpowiedź #41 dnia: 16 Październik 2014, 15:46:56 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything