Autor Wątek: Misja: Zrobić porządek...  (Przeczytany 7598 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Misja: Zrobić porządek...
« Odpowiedź #100 dnia: 22 Listopad 2014, 23:21:32 »
Wirująca w śmiertelnym tańcu anielica uśmierciła momentalnie 7 przeciwników znacznie zwiększając szanse drużyny na odparcie ataku nieumarłych. Ghule pierzchły przed ostrzem jej miecza - bezskutecznie.
Gordian pochwycił za szablę i chwilę potem uchylił się przed łapą trupojada. Przeciwnik był zdecydowany i niezwykle szybki, lecz nawet to nie ustrzegło go przed przebiegłym ciosem sztyletu, który rozorał jego bok. Bestia chlupnęła krwią brudząc pancerz kapitana, który ponowił cios tym razem trochę wyżej. Czarne ostrze wbite pod prawe ramię ghula przebiło jego serce i w konsekwencji drapieżca padł.

11x ghul

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Misja: Zrobić porządek...
« Odpowiedź #101 dnia: 22 Listopad 2014, 23:33:41 »
Dhampir naładował już kuszę i zaczął mierzyć w zwinne bestie. Jednak musiał podejść trochę bliżej, aby trafić tę istotę. Chwilę to trwało, ale gdy już wymierzył oddał strzał. Bełt bezbłędnie poleciał w kierunku stworzenia trafiając w głowę i odrzucając nieco do tyłu. Pocisk przebił się, przez twardą czaszkę i grotem utknął w mózgu ghula. Teraz soczyście splunął na ziemię lekko się uśmiechając rzekł. - Jednego mniej. Silvaster ponownie zaczął ładować kuszę bełtem.

Pozostaje : 18 bełtów

10x ghul


Forum Tawerny Gothic

Odp: Misja: Zrobić porządek...
« Odpowiedź #101 dnia: 22 Listopad 2014, 23:33:41 »

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Misja: Zrobić porządek...
« Odpowiedź #102 dnia: 23 Listopad 2014, 00:07:28 »
Zatrzymałam się kawałek za grupą, miecz dosłownie ociekał krwią przeciwników, ale nie traciłam zbędnego czasu, ghuli wciąż było więcej niż moich towarzyszy. Odwróciłam się, już zmęczona ciągłą walką zaatakowałam kolejnego stwora. Bestia była szybka, dużo szybsza, klinga miecza raz po raz ze świstem omijała ciało przeciwnika. Przeszłam na bok, tnąc mocnym sinistrem znad ramienia, ghul zdołał tego uniknąć, ale jego taktykę przejrzałam już wcześniej i gładko przeszyłam go na wylot, przewidując, gdzie skieruje się po uniku. Powaliłam stwora na kolana, cofnęłam się i jednym, potężnym cięciem zrąbałam łeb nieumarłego.

9x ghul

Offline Thoran

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 801
  • Reputacja: 1034
    • Karta postaci

Odp: Misja: Zrobić porządek...
« Odpowiedź #103 dnia: 23 Listopad 2014, 10:23:20 »
W czasie, gdy reszta towarzyszy dzielnie walczyła z kolejnymi pomiotami, ja w pocie czoła ładowałem swoją kuszę. Mój zmysł obserwacji jasno dał mi do zrozumienia, że nasi nowi przeciwnicy są o wiele zwinniejsi niż nasi dotychczasowi rywale. Kusza była gotowa. Podniosłem ją. Wycelowałem. Po raz kolejny już w tym dniu zabójczy bełt przeciął z sykiem powietrze i zanurzył się w oczodole jednego z ghuli.

24 - 1 = 23 bełty

8x ghul

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Misja: Zrobić porządek...
« Odpowiedź #104 dnia: 23 Listopad 2014, 11:51:25 »
Dhampir jednak zrezygnował z ponownego oddania strzała i wyjął z pochwy czarny miecz chwytając go z obie dłonie rozpędził się. Teraz obrał za cel znowu jakiegoś tam ghula, który stał w oddali, dhampir rozpędzając się wyskoczył do góry na 3 metry, aby trafić mieczem w głowę stwora. Ten jednak zrobił podobnie, ale wyskoczył jeszcze wyżej tak na 4 metry. Silvaster w ostatniej chwili podniósł ostrze odcinając potworowi kawałek stopy. Bękart spokojnie wylądował na ziemi obracając się w kierunku przeciwnika wypatrując gdzie wyląduję. Okazało się jednak, że potwór przewrócił się lądując. Ten kawałek brakującej stopy robił wielką różnicę, przy poruszaniu się bestii. Silva podnosząc miecz nad głowę ruszył do przodu, a potwór jakoś się podniósł i już doskakiwał do młodego jeszcze dhampira. Silva jedynie delikatnie opuścił miecz w stronę przeciwnika, a ten skacząc zwyczajnie się na niego nadział. Jednak to nie był koniec działań umrzyka i postanowił teraz machać łapami, ale dhampir już dawno odskoczył do tyłu i wyjął srebrny miecz. Bestia traciła już na swojej sile, ale jeszcze miała czelność żyć. Silva najpierw najpierw unikał ataków ręcznych spowolnionego i kulejącego przeciwnika cofając się. Teraz już postanowił kontratakować obcinając najpierw jedną dłoń wyciągniętą w jego stronę, a potem kurczowo trzymając się tej strony Silvaster szybkim cięciem podciął mu gardło, a wykańczając go wbił mu miecz w czachę kończąc jego męki, po życiu. Gdy stwór padł wyjął również swój miecz z jego zwłok.

7x ghul

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Misja: Zrobić porządek...
« Odpowiedź #105 dnia: 23 Listopad 2014, 14:44:07 »
- Niech ktoś to ujebie w końcu! Iaesh qiash xugro izani! - wykrzyczał wyciągając ręce w stronę łba skaczącego nań ghula, podmuch czarnej energii zmienił go w zgniliznę (łeb, nie całego).

6x ghul

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Misja: Zrobić porządek...
« Odpowiedź #106 dnia: 23 Listopad 2014, 15:09:41 »
Dhampir wróciwszy do towarzyszy zaczął ładować kuszę, aby móc szybciej wybić stado ghuli. Kusza, po minucie była gotowa do wystrzału i Silva mierząc w jednego zwolnił natychmiast mechanizm. Pocisk powędrował z dużą szybkością wbijając się w głowę przeciwnika i natychmiast go powalając na ziemię. Teraz Silva dobył czarnego miecza i wyskoczył do pierwszego z mieczem ku górze nim ten zdążył zorientować, co się dzieję czarne ostrze przecięło mu czachę na pół. Jego wnętrzności ukazały się światu i nie był to miły widok. Dhampir jednak nie zorientował się, że jeden z maszkar użyje obalenia i skutkiem czemu znów wylądował na ziemi przygnieciony cielskiem ghula, ale nie tracą czasu wyciągnął sztylet, którym bezpośrednio wbił w czoło jego trzeciej już ofiary. Umrzyk padł a dhampir tym razem spokojnie mógł wstać, bo ghul nie zdążył go "nakryć" swoim ciałem. Teraz znów powrócił do towarzyszy.

Pozostaje 17 bełtów
3x ghul

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Misja: Zrobić porządek...
« Odpowiedź #107 dnia: 23 Listopad 2014, 15:30:10 »
- Odsuńcie się! Upiltu! - krzyknął wyciągając ręke do oddalonych o 12m ghuli, wybuch mrocznej energii rozerwał je na strzępy rozrzucając po polu.
- I pozamiatane.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Misja: Zrobić porządek...
« Odpowiedź #108 dnia: 23 Listopad 2014, 15:42:54 »
Dhampir otarł pot z czoła. - To teraz już, możemy wracać. Powiedział i dociął jeszcze kilka palców do jego kolekcji. W ogólnym rozrachunku wyszło mu 32 placów. Wiedział, że to będzie sporo grzywien zapisanych na jego koncie, co przybliżało go niezmiernie do założenia swojej zbroi płytowej. Teraz wsiadł na wóz i czekał, aż wrócą najpierw do krasnali, po grzywny a potem do domu.

Offline Kermos z Baźin

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 600
    • Karta postaci

Odp: Misja: Zrobić porządek...
« Odpowiedź #109 dnia: 23 Listopad 2014, 17:55:17 »
Niestety ghule, niby takie ociężałe i masywne, a jednak zwinne. Nie mógłby trafić w nie ze swojej procy, nawet gdyby przyłożył im ją prosto do łba. Więc przyglądał się poczynaniom innych, a sam trzymał przy sobie swoje trofea, trzy zdobyczne palce, po jednym z zombie, szkieleta i utopca. Teraz pozostało tylko odebrać należną zapłatę za ciężki wysiłek, jaki włożył w pokonanie tych stworów. Prócz grzywien zyskał też cenne umiejętności, mianowicie jakieś podstawy walki z nieumarłymi, co przyda mu się w przyszłości.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Misja: Zrobić porządek...
« Odpowiedź #110 dnia: 23 Listopad 2014, 21:20:04 »
No to dobra, jeszcze tych na przyczepkę i lecimy do sołtysa. - powiedział Gordian pobierając sporą ilość trofeów.

20l krwi nieumarłego
200 pazurów ghula
20 język ghula

//: Napiszcie ktoś jak to dojechaliśmy do wioski. Ja już zacznę ogarniać zakończenie.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Misja: Zrobić porządek...
« Odpowiedź #111 dnia: 23 Listopad 2014, 21:31:24 »
Najcięższa walka była za nimi i całe szczęście, bo wszyscy pewnie chcieliby by już wracać do domów. Gordian ostatki trofeów zapakował na wóz, a jego woźnicą ponownie został dhampir. Na ostatek spojrzał jeszcze, czy wszyscy się zebrali i wsiedli na swoje konie. Tak, też się stało nawet taru się nie zgubiło w tym całym zamieszaniu. Silvasterowi nie pozostało nic innego jak smagnąć szkapę i powoli ruszyć w stronę wiochy krasnali, po godzince byli na miejscu i mogli odebrać swoje nagrody za zabicie umrzyków. Tutaj właśnie Gordian miał przemówić w naszym imieniu.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Misja: Zrobić porządek...
« Odpowiedź #112 dnia: 23 Listopad 2014, 22:08:48 »
Przyjechali więc do wioski a Gordian zabierajac wór paluchów udał się do domu sołtysa, aby rozliczyć się z nim ze wszystkich ubitych stworów. A było tego od cholery. W sumie naliczyli 135 sztuk kciuków, a więc masa nieumarłych po raz kolejny poszła trawę przysłowiowo gryźć. Umowa była jednak umową, za każdego umrzyka należało się 10 grzywien. Sołtys postawił więc na stole kufer z 1350 grzywnami i uścisnąwszy prawicę kapitana odprowadził go do wyjścia.
- Panowie, odwaliliście kawał dobrej i jak mniemam dobrze płatnej roboty. Gdybyście kiedyś mieli jeszcze ochotę, to zajrzyjcie, bo coś mi się wydaje, że jeszcze jakaś część niemilców wylezie z ziemi, aby uprzykrzać nam życie. Nie mniej, bywajcie zdrowi. Szczęśliwej podróży do stolicy! - pożegnał się i wrócił do swojego domu.
- To co panowie, komu w drogę, temu trampki? Czy jakoś tak... Do Efehidon! - zarządził i cała kompania ruszyła traktem na południe. W kierunku domu.

Zadanie zakończone powodzeniem!

Grupa wojów udała się na północ, pod mury Ekkerund gdzie na polu dawnej bitwy zmagała sie z problemem rzeszy nieumarłych, którzy to zamiast siedzieć pod ziemię jęli straszyć i nawiedzać okoliczną wioskę krasnoludów.

Nagrody:

Gordian:
260 grzywien
Przepraszamy, ale nie możesz zobaczyć ukrytej zawartości. Musisz się zalogować, aby zobaczyć tę zawartość.


Aragorn:
260 grzywien

Patty:
340 grzywien

Silvaster:
320 grzywien

Thoran:
140 grzywien

Kermos:
30 grzywien
« Ostatnia zmiana: 29 Listopad 2014, 22:44:40 wysłana przez Gordian Morii »

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Misja: Zrobić porządek...
« Odpowiedź #113 dnia: 29 Listopad 2014, 22:44:07 »
Talenty:

Gordian Morii
Opisy: 1 srebrny talent
Aktywność: 1 złoty talent + 1 złoty rasowy
Walka: 1 złoty talent, 4 srebrne talenty
Bonus pieniężny: 450 grzywien

Aragorn
Opisy: 1 srebrny talent
Aktywność: 1 złoty talent
Walka: 3 srebrne talenty, 2 brązowe talenty
Bonus pieniężny: 350 grzywien


Silvaster
Opisy: 1 srebrny talent
Aktywność: 1 złoty talent
Walka: 1 złoty talent, 4 srebrne talenty
Bonus pieniężny: 450 grzywien


Kermos
Opisy: 1 srebrny talent
Aktywność: 1 złoty talent
Walka: 1 srebrny talent, 2 brązowe talenty
Bonus pieniężny: 250 grzywien


Thoran
Opisy: 1 srebrny talent
Aktywność: 1 złoty talent + 1 złoty rasowy
Walka: 1 złoty talent, 4 srebrne talenty
Bonus pieniężny: 450 grzywien


Nif - Patricia de Drake
Opisy: 1 srebrny talent
Aktywność: 1 złoty talent + 1 złoty rasowy
Walka: 2 złote talenty, 3 srebrne talenty
Bonus pieniężny: 500 grzywien
« Ostatnia zmiana: 06 Grudzień 2014, 16:57:11 wysłana przez Gordian Morii »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Misja: Zrobić porządek...
« Odpowiedź #114 dnia: 30 Listopad 2014, 22:48:26 »
Silvaster zamienił 1 złoty talent na 3 brązowe talenty.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Misja: Zrobić porządek...
« Odpowiedź #115 dnia: 03 Grudzień 2014, 14:04:47 »
Patricia de Drake zamieniła 3 złote talenty na 9 brązowych.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Misja: Zrobić porządek...
« Odpowiedź #116 dnia: 06 Grudzień 2014, 16:54:04 »
Kremos
Opisy: 1 srebrny talent
Aktywność: 1 złoty talent
Walka: 1 srebrny talent, 2 brązowe talenty
Bonus pieniężny: 250 grzywien

Patty
Opisy: 1 srebrny talent
Aktywność: 1 złoty talent + 1 złoty rasowy
Walka: 2 złote talenty, 3 srebrne talenty
Bonus pieniężny: 500 grzywien
//Gracze o podanych nazwach nie figurują w spisie talentów. Talenty anulowane do rozpatrzenia sprawy.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Misja: Zrobić porządek...
« Odpowiedź #117 dnia: 06 Grudzień 2014, 16:55:08 »
Gordian Morii zamienił 3 złote talenty na 9 brązowych.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Misja: Zrobić porządek...
« Odpowiedź #118 dnia: 06 Grudzień 2014, 16:58:42 »
//: Poprawiłem, u Kermosa wskoczyła zwykła literówka, a u Nifa w sumie jest jeszcze nie poprawione w talentach, bo jego nick to według nowych zasad Patricia de Drake. Nie mniej już jest dobrze.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Misja: Zrobić porządek...
« Odpowiedź #118 dnia: 06 Grudzień 2014, 16:58:42 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top