Autor Wątek: Lochy  (Przeczytany 3144 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Lochy
« Odpowiedź #20 dnia: 13 Sierpień 2014, 22:17:18 »
-No pięknie. - stwierdziłem i w sumie zastanowiłem się co robić. Niby wpadanie tam do nich nie było zbyt dobrym pomysłem, bo przecież i Herakles dupa, kiedy wrogów kupa, ale... obiecałem Raanarom na oczyszczenie tych lochów. Nie widziałem by którakolwiek z mumii zaczęła atakować. Rozejrzałem się więc po pomieszczeniu za czymś co mogłoby pomóc ubić te bestie. W sumie to najistotniejsze było stwierdzenie jak daleko oddalone są od siebie te potwory. Oraz jak dużą przestrzenią dysponuję. W sumie światło było również niezwykle istotnym szczegółem, który warto było poznać, ale chcąc nie chcąc powoli szykowałem się do starcia.

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Lochy
« Odpowiedź #21 dnia: 14 Sierpień 2014, 16:01:23 »
Potwory jakby Ciebie nie zauważyły. Stały w miejscu oddalone od siebie o 1 metr, jęcząc do siebie. Korzystajac z sytuacji podpaliłeś pochodnie będacą najbliżej i określiłeś wymiary lochu. Szerokość 5 metrów, zaś wysokość niespełna 2,5 metra.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Lochy
« Odpowiedź #21 dnia: 14 Sierpień 2014, 16:01:23 »

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Lochy
« Odpowiedź #22 dnia: 14 Sierpień 2014, 21:23:39 »
- Graj muzyko! - zachęciłem sam siebie i już miałem zaszarżować w kierunku pierwszej, najbliższej mi mumii.  Co prawda zajętej rozkosznym pitu pitu z jej ożywionymi koleżankami (lub kolegami), gdy przypomniałem sobie o jednym ciekawym fakcie. Ich głowy były przecież czymś co warunkowało ich życie. odłożyłem więc pochodnie wciskając ją obok jej towarzyszki wiszącej na ścianie i chwilowo chowając szablę do pochwy wyjąłem obydwa pistolety, które wiernie towarzyszyły mi przy większości zadań. Wycofałem się kilka kroków... Tak by mieć możliwość szybkiej zmiany broni i podniosłem obie lufy ku dwóm potworom, które znajdowały się najbliżej. Celowałem w obandażowane czerepy tylko krótką chwilę. Strzał i olbrzymi huk, nim spowodowany aż grzmotnął w piersi. Próba sił dla bębenków usznych w tym wypadku zakończyła się sukcesem, lecz nim kwaśny dym wystrzału opadł szybko wsunąłem pistolety w olstra i łapiąc w prawicę szablę, lewą ręką zgarnąłem sztylet. Dwie trafione centralnie w łby mumie leżały na ziemi z ogromnymi dziurami w łbach. Ale czy zdechły, tego nie byłem pewien, dlatego w oczekiwaniu na atak pozostałej dwójki przyjąłem pozycję obronną, która miała zapobiec ewentualnemu spętaniu.

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Lochy
« Odpowiedź #23 dnia: 18 Sierpień 2014, 01:05:06 »
"Widząc" śmierć swoich towarzysze mumie zawróciły i ponownie usłyszałeś chlupotanie, ale teraz jakby ktoś wskakiwał do wody. Dziwne, ale jakże prawdziwe.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Lochy
« Odpowiedź #24 dnia: 18 Sierpień 2014, 01:24:31 »
-No cudnie. - powiedziałem sam do siebie lecz nie ruszyłem w pościg. Zamiast tego przystanąłem na chwilę i wyjąłem dwa pociski, którymi załadowałem pistolety. Dobrze jest mieć te dwa ładunki pod ręką gdyż są one czasem w stanie uratować dupsko nawet w czasie prawdziwego spotkania trzeciego stopnia. Gdy jeden i drugi "gnat' były już gotowe do strzału umieściłem lewy w olstrze i ponownie sięgnąłem po pochodnie. Ruszyłem powoli w swoisty pościg. Oświetlając sobie drogę pochodnią starałem się dostrzec miejsce będące źródłem dziwnego chlupotu wody.

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Lochy
« Odpowiedź #25 dnia: 20 Sierpień 2014, 11:39:34 »
Na końcu korytarza była dziura w podłodze wypełniona po brzegi wodą. Zauważyłeś, że tafla wody zaczyna pokrywać się warstwą lodu.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Lochy
« Odpowiedź #26 dnia: 20 Sierpień 2014, 11:51:44 »
Skok do lodowatej wody w pełnej co prawda niepłytowej zbroi nie był czymś czego bym oczekiwał ani miał zamiar robić. Poza tym w dziurę tę "wsiąknęły" dwie mumie, które uciekły z pobojowiska. Wróciłem więc korytarzem aby sprawdzić dwa kolejne pomieszczenia, których eksploatację zakłóciło mi spotkanie z nieumarłymi lokatorami raanarskich lochów. Ciekawiła mnie bowiem historia opowiadana przez przyniszczone inskrypcje znajdujące się na ścianach lochu.

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Lochy
« Odpowiedź #27 dnia: 23 Sierpień 2014, 00:07:24 »
Gordian przejrzał całość historii i ją zrozumiał. Wiedział, że musi się udać do Luindena.

Wyprawa Zakończona

Gordian na prośbę Madarona udał się do wieży Nathel, gdzie na spotkanie wyszedł mu Luinden. Po wyjasnieniu problemu, Gordian udał się do dolnego korytarza. Tam odkrył historię władcy Raanar, który wybudował podwodne miasto. W czytaniu historii przeszkodziły mu cztery mumie. Po zabiciu dwóch z nich, mumie wycofały się.

Talenty:
Aktywność: 1 złoty talent
Opisy: 1 złoty talent
Walka: 1 srebrny talent
Bonus rasowy: 1 złoty talent
Bonus pieniężny: 250 grzywien
« Ostatnia zmiana: 28 Sierpień 2014, 15:53:40 wysłana przez Devristus Morii »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Lochy
« Odpowiedź #28 dnia: 28 Sierpień 2014, 17:44:31 »
Gordian Morii zamienił 3 złote talenty na 9 brązowych.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Lochy
« Odpowiedź #28 dnia: 28 Sierpień 2014, 17:44:31 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top