Autor Wątek: Morderstwo urzędnika  (Przeczytany 3318 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Talia

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 554
  • Reputacja: 721
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Morderstwo urzędnika
« Odpowiedź #40 dnia: 21 Lipiec 2014, 17:39:23 »
Zaczęłam biec za nim, biegliśmy równo, więc nie było problemu, szybko chwyciłam za nóż i zaczęłam mierzyć do niego. starałam się wybadać jego ruchliwość i szybkość, by idealnie trafić. Po kilku sekundach rzuciłam bronią zza głowy. Broń poszybowała w kierunku nogi, by trafić w okolice łydki i unieruchomić go.

walka nożem 75% + nożownik

Canis

  • Gość
Odp: Morderstwo urzędnika
« Odpowiedź #41 dnia: 21 Lipiec 2014, 18:01:58 »
Mężczyzna został trafiony w nogę i upadł. Obrócił się na plecy puszczając przedmiot, który miał w reku. wił się z bólu, chwycił za nogę chcąc wyjąć nóż.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Morderstwo urzędnika
« Odpowiedź #41 dnia: 21 Lipiec 2014, 18:01:58 »

Offline Talia

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 554
  • Reputacja: 721
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Morderstwo urzędnika
« Odpowiedź #42 dnia: 21 Lipiec 2014, 18:07:27 »
Podbiegłam do niego i szybkim ruchem nadgarstka wyzwoliłam ukryte ostrze, rzuciłam się na bandziora i wbiłam mu ostrze w gardło kłądąc się wprost na niego. Szybko przeszukałam jego ciało w poszukiwaniu czegoś wartościowego i istotnego. chwyciłam za ten przedmiot który mu wypadł z ręki. wzięłam swój nóż wyszarpując mu z nogi i wstając zaczęłam szybko biec dalej uliczkami by nikt mnie nie przyłapał przy ciele oraz ruszyłam w kierunku głównej ulicy.

Canis

  • Gość
Odp: Morderstwo urzędnika
« Odpowiedź #43 dnia: 21 Lipiec 2014, 18:17:45 »
Tym przedmiotem był złoty pierścień.

Nazwa: złoty pierścień
Wartość: 80 grzywien

Trafiłaś na główną drogę w centrum. Widziałaś za plecami zamieszanie. nikt nie zwrócił najmniejszej uwagi na ciebie.

Offline Talia

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 554
  • Reputacja: 721
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Morderstwo urzędnika
« Odpowiedź #44 dnia: 21 Lipiec 2014, 18:43:20 »
Dobrze, spokój. jestem z daleka i nikt mnie nie obwini za to. Szybko udałam się do Georga, żeby zdać raport, oddać księgi i liścik. Czas naglił. Poszłam w kierunku rynku, by dojrzeć Georga, miałam nadzieję, że zdążę nim pójdzie spać.

Canis

  • Gość
Odp: Morderstwo urzędnika
« Odpowiedź #45 dnia: 21 Lipiec 2014, 18:47:46 »
dotarłaś do Georga.

- Co jest ku*wa grane? co to za pożar?! To twoja sprawka?! Ja pierdziele, mów co się stało? - Mówił głośno, darł się, lecz na szczęście nikogo nie było w pobliżu, więc nie wyjawił cię.

//Zdaj pełen raport. wszystko oddaj. Zaraz zakończenie wyprawy po raporcie.

Offline Talia

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 554
  • Reputacja: 721
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Morderstwo urzędnika
« Odpowiedź #46 dnia: 21 Lipiec 2014, 20:55:04 »
- Nie tak głośno! - warknęłam na niego pukając ręką w głowę. - Była potrzebna dywersja, to nie ważne. Wdarłam się do domu przez okno, jest cały zdemolowany i zniszczony. Przeszukałam dom, włamałam się do nietkniętych pomieszczeń, zamkniętych i odnalazłam tam tę księgę. Ponadto widziałam ciało, było torturowane. kończyny połamane palce poucinane, w brzuchu normalnie wycięta dziura i wybebeszone flaki. Cierpiał niemiłosiernie na pewno. We flakach skryty był liścik a jego treść to: "Nie warto było nas wydać. Hertling, razem z jaszczurką poniesiecie klęskę. Nie wygracie tej batalii." Myślę, ze to niecne i ostre siły to zrobiły. Uważaj Komisarzu na siebie. Ten pożar to niestety przykry, ale jedyny możliwi sposób by odwrócić uwagę. Trzeba wiedzieć co jest ważniejsze, ja tak wybrałam.

Oddaję:

Nazwa: Pamiętnik Sentina Erork
Opis: Zamknięta księga na klucz z okuciami. Treść zawierała wszelkie tajniki prywatnych działań oraz służbowych.

oraz liścik z flaków.

Canis

  • Gość
Odp: Morderstwo urzędnika
« Odpowiedź #47 dnia: 21 Lipiec 2014, 21:14:53 »
- Nie no to jest coś niepojętego... masz 50 grzywien... muszę pomyśleć. - Powiedział i poszedł zestresowany zostawiając cię w Atusel.



Wyprawa zakończona!!!

Podsumowanie: Zgodnie z poleceniem Georga Hertlinga gracz udał się na przeszukanie domu zamordowanego urzędnika Sentina Erork. Dom był miejscem zbrodni chronionym przez dwójkę ochroniarzy na posługach straży miejskiej. Gracz został zaatakowany przez zabójców, których skrzętnie zabił, następnie dokonał dywersji, poprzez podpalenie sąsiedniego budynku za pomocą runy ognia i włamał się do środka. w wyniku przeszukań zdobył mieszek z grzywnami, księgę oraz liścik, w domu zwłoki Sentina ożyły jako zombie i odbyła się walka. Gdy wziął wszystko co chciał i dokonał oględzin wydostał się z domu wtapiając w tłum gapiów. dojrzał bandytę kradnącego komuś coś z kieszeni. gracz zaatakował to i przejął łup. Niepostrzeżenie udał się do zleceniodawcy i zdał raport.



Nagrody:

Talia:
- 50 grzywien od Georga Hertlinga
- 30 grzywien z pokonanych przeciwników
- 50 grzywien ze skrzyni w domu Sentina Erork
Razem: 130 grzywien

Ponadto:
Nazwa: złoty pierścień
Wartość: 80 grzywien



Talenty:

Talia - Talia Anabeth
Aktywność: 1 złoty talent
Opisy: 1 srebrny talent
Walka: 1 srebrny talent
Bonus pieniężny: 200 grzywien

Forum Tawerny Gothic

Odp: Morderstwo urzędnika
« Odpowiedź #47 dnia: 21 Lipiec 2014, 21:14:53 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything