Autor Wątek: Test kruka #11  (Przeczytany 3042 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Test kruka #11
« dnia: 09 Lipiec 2014, 20:00:25 »
Nazwa wyprawy: Test kruka #11
Prowadzący wyprawę: Salazar
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: Logiczne myślenie, chęć dołączenia
Uczestnicy wyprawy: Nathaniel Elzar


Nathaniel nadal czekał, aż piękna skończy to co zaczęła. Jednak elf pociągnął ją za język. - Słucham uważnie.
« Ostatnia zmiana: 09 Lipiec 2014, 20:38:52 wysłana przez Nathaniel Elzar »

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #11
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Lipiec 2014, 20:53:13 »
- Przynieś mi klucz do bram bogactwa.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #11
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Lipiec 2014, 20:53:13 »

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #11
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Lipiec 2014, 20:57:50 »
- Gdzie go znajdę?, lub kto go posiada?. Powiedział elf jakby zbity z tropu.
« Ostatnia zmiana: 09 Lipiec 2014, 21:04:24 wysłana przez Nathaniel Elzar »

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #11
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Lipiec 2014, 21:08:16 »
- Klucz to klucz, czym jest brama? Hmmm? A bogactwo? Hmmm... - To są sprawy, które ty musisz wiedzieć bo zależą od twojej interpretacji. Znajdź klucz do bram bogactwa do tego co dla ciebie znaczą bramy bogactwa i przynieś mi go. To tak jak bym ci powiedziała, przynieś mi ludzką głowę. Nie powiedziałam ci dokładnie którą głowę... Ale musi być ludzka i musi być głowa. Rozumiesz?

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #11
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Lipiec 2014, 21:15:38 »
Elf podrapał się, po głowie czuł że wiedział, o co chodzi zleceniodawczyni lecz nikt, nie zabronił mu myśleć sobie. Powiedziałaby, kto jest celem i byłby spokój. Teraz panie szukaj gdziekolwiek i rozwiązuj zagadki. Pomyślał Nathaniel. - Dobra chyba wiem, co masz na myśli. Do zobaczenia śliczna. Rzekł i ruszył w stronę dzielnicy obywatelskiej, tam elf mógł odnaleźć klucz do bogactwa.
« Ostatnia zmiana: 09 Lipiec 2014, 21:19:32 wysłana przez Nathaniel Elzar »

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #11
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Lipiec 2014, 21:29:55 »
- Powodzenia. - Powiedziała ci na odchodne. dotarłeś do dzielnicy obywateli, była późna pora, zaczynała się noc i nocne harce mieszkańców w kierunku karczm i gospód, by zażyć przyjemności życia po trudach dnia.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #11
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Lipiec 2014, 21:34:23 »
Elf lepszej okazji, nie mógł sobie wymarzyć. Ludzie i nie ludzie przechadzający się do karczm, po upalnym dniu aby schłodzić swoje ciała i umysły, nie zwracały uwagi na elfa który przechadzał się ulicami, próbując wyszukać najbogatszego domku wśród wielu wspaniałych domostw tejże ulicy.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #11
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Lipiec 2014, 21:52:08 »
//Mamy marantową jesień jakby co, już lato nam minęło 9 dni temu, mamy gdzieś coś pokroju połowy i dalej października, wiec jest trochę chłodniej ;)

Usłyszałeś grzmot, a niebo zalśniło uderzeniem pioruna. Zanosiło się na burzę. Pierwsze krople spadły leniwie, by nagle przerodzić pogodę w sieczący gęsty deszcz. Sieczące pioruny raz po raz były iście nieprzyjemnym i złowrogim zjawiskiem. Chodziłeś chodziłeś i widziałeś same dobre piękne domy, bogate a jakże.

//Pragnę wyjaśnić taką kwestię, że - sam podejmujesz co zrobisz. W postach w których podejmiesz akcję wyjaśnij zawsze w jakim celu to robisz, abym mógł wyjaśnić ci całe otoczenie związane z tym co chcesz wziąć, zobaczyć, otworzyć itd. Aby nie było nieporozumień. Nie ukrywam, że dałem ci dużą swobodę, co niestety jest cięzkie, ale ten scenariusz wylosowałem, miałeś pecha xP .

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #11
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Lipiec 2014, 21:59:57 »
Elf zarzucił płaszcza kaptura, kiedy spadły pierwsze krople deszczu a zanim ogromy huk grzmotu, jaki błysk pioruna. Nathaniel przechadzając się ulicą, wybrał jeden z domów po lewej stronie, za nim jednak podjął jakąś beznadzieją akcję postanowił rozejrzeć się, czy gdzieś nie ma domowników tejże posiadłości.

// Moje świetne szczęście, najwyżej nie wykonam zadania. Takie testy też muszą, czasem być ;).

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #11
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Lipiec 2014, 22:10:07 »
W oknach nie dojrzałeś żadnego światła. Jednak ulizami zauważyłeś patrol straży miejskiej.

-  Panie, a Pan czemu tak o deszczu tu stoi stało się coś? Pomóc może obywatelowi? - Zapytał Strażnik zdziwiony postacią zawiniętą w płaszcz chroniącą się przed deszczem.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #11
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Lipiec 2014, 08:46:08 »
Gdy elf zauważył, że nikogo nie ma w domku już miał zamiar wejść, gdy nagle strażnicy miejscy przypełzli jakby na czyjeś zawołanie. Panowie przeszkadzacie mi tutaj, w osiągnięciu celu. Pomyślał Natanek patrząc na człowieka. Jednak musiał coś odpowiedzieć. - Nie nic się nie stało. Lubię sobie spacerować w deszczu, wtedy jestem jakby bliżej natury, a płaszcz tak założyłem żeby fryzury nie zepsuć.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #11
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Lipiec 2014, 15:10:09 »
-  Aha... - Powiedział i zrobił taką minę  <huh>. Jakiś wariat... bliżej natury bo pada, ale fryzury szkoda... hipokryzja jak diabli... co za specyfiki te młode osobniki biorą to ja nie rozumiem... Myslał, po czym uznał, ze trzeba bedzie ci pomóc. -  Wie pan co, odprowadzimy pana do domu.Nie może pan tak łazić sobie w deszczu, grzmi na dodatek, niech w pana walnie i co? Lepiej iść do domu. Odprowadzimy pana.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #11
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Lipiec 2014, 16:25:34 »
Słysząc propozycję musiał odmówić. - Panowie. Poradzę sobie sam, ale jeszcze chciałem przejść się tymi ulicami i spoglądać na ludzi. Wybaczcie mi, ale się spieszę. Elf zaczął iść dalej wzdłuż ulicy, aby strażnicy odpuścili a elf mógł wrócić na ewentualny włam.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #11
« Odpowiedź #13 dnia: 10 Lipiec 2014, 21:58:33 »
Zaczęli iść za tobą.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #11
« Odpowiedź #14 dnia: 10 Lipiec 2014, 22:12:48 »
Elf obrócił się delikatnie i zauważył, że strażnicy za nim podążają. Wiedział, że jak zacznie biec nabiorą podejrzeń a tego nie chciał. W sumie nawet nic nie zrobił, ale takie osoby jak strażnicy mają dziwne usposobienia. Dlatego zatrzymał się i odwrócił w ich stronę z zapytaniem. - Czemu szpiegujecie, mnie panowie?. Jeżeli chcecie coś mi zrobić, to zróbcie a raczej spróbujcie. Wątpię jednak, że zaatakujecie obywatela bez pokazania jakiego czynu dokonał, co?.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #11
« Odpowiedź #15 dnia: 10 Lipiec 2014, 22:20:29 »
-  To poważne oskarżenia i niegodne obywatela zachowanie. O co panu chodzi? Zachowuje się pan co najmniej dziwnie. Wszyscy uciekają od deszczu chowając się po domach a pan jako jedyny spaceruje po dzielnicy obywatelskiej. Nie sądzi pan że to dziwne? Podejrzewam, że nie jest pan tego świadom, ale być może jest pan chory. Zamierzam przypilnować byś pan sobie tu niczego złego nie narobił.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #11
« Odpowiedź #16 dnia: 10 Lipiec 2014, 22:24:17 »
O mój Boże!. Pomyślał. - Namówiliście mnie wracam, do domu. Do zobaczenia....Oby nie rychłego. Powiedział ostatnie zdanie ciszej niż, zwykle i wolnym krokiem, bardzo wolnym krokiem i dodatkowo rozglądając sie zmierzał w stronę dzielnicy biedoty.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #11
« Odpowiedź #17 dnia: 10 Lipiec 2014, 22:51:01 »
Szli dalej za tobą.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #11
« Odpowiedź #18 dnia: 11 Lipiec 2014, 08:00:07 »
Elf stracił cierpliwość, kiedy w końcu dotarł do swojego domku w dzielnicy biedoty. Zatrzymał się koło niego i spojrzał na strażników. - Widzę, że nie macie nic do roboty. Mgła opadła i zamiast pilnować, nowo przybyłych łazicie za mną jakbym był przestępcą. O co wam chodzi?.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #11
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Lipiec 2014, 18:54:36 »
- Pan lepiej mi wyjaśni o co panu teraz chodzi. Przecież tylko idziemy, czy zrobiłem coś panu? Jest pan jakiś nienormalny. Powinien pan pić jakieś herbaty uspokajające albo coś. - Strażnik się poczuł urażony twoją wypowiedzią.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #11
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Lipiec 2014, 18:54:36 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top