Autor Wątek: Test kruka #11  (Przeczytany 3100 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #11
« Odpowiedź #40 dnia: 11 Lipiec 2014, 23:11:25 »
Elf zatrzymał dłoń wiedział, że nie ma szans na walkę, lecz on grał swoje. - Szukałem pana, ponieważ chciałbym pożyczyć pewną sumę pieniędzy. Ma pan czas?.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #11
« Odpowiedź #41 dnia: 11 Lipiec 2014, 23:16:27 »
- Jak widzisz gramy sobie w karty, nie za bardzo mogę rozmawiać. Jaką kwotę i na jak długo? Czemu nie pójdziesz do skarbca? masz już tam długi?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #11
« Odpowiedź #41 dnia: 11 Lipiec 2014, 23:16:27 »

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #11
« Odpowiedź #42 dnia: 11 Lipiec 2014, 23:22:47 »
- Nie wiedziałem, że przeszkadzam z drugiej jednak strony myślałem, że ktoś pana zaatakował. Głupi ja. Jeżeli chodzi o pieniądze, to mam dość dług w skarbcu. Właściwie to nie szukam jakiejś, dużej sumy 1000 grzywien powinno wystarczyć. Elf już nie wiedział, co robi ale próbował wyjść na swój dziwny sposób.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #11
« Odpowiedź #43 dnia: 11 Lipiec 2014, 23:27:37 »
-  To duża kwota. Nie wyglądasz mi na kogoś kto dużo zarabia, by być w stanie spłacić 1500 grzywien w ciągu tygodnia. Nie pożyczę ci pieniędzy. ÂŻegnam. - Powiedział zamykając przed tobą drzwi. Straż dalej obserwowała co robisz.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #11
« Odpowiedź #44 dnia: 11 Lipiec 2014, 23:50:04 »
Odesłał mnie z kwitkiem. Cholera!. Czas wrócić do miejsca startu, czyli do karczmy. Powiedział sobie w myślach patrząc na zamknięte, przed nosem drzwi. Wiedział również, że strażnicy mu nie odpuszczą choćby na krok. Dlatego nie zwracał na nich uwagi i ruszył do karczmy zwanej obieżyświata.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #11
« Odpowiedź #45 dnia: 12 Lipiec 2014, 00:48:29 »
I dotarłeś do karczmy, wystrój wnętrza się nie zmienił, a jak pada, tak pada nadal, straż chodzi za tobą również. Widzisz rosnące ich poddenerwowanie twoim miotaniem się po całym mieście.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #11
« Odpowiedź #46 dnia: 12 Lipiec 2014, 09:57:24 »
W końcu im się znudzi. Powiedział sobie w duchu, ale teraz podszedł znów do władcy tego lokalu, czyli karczmarza z podobnym zapytaniem. - Pan dał mi cenną, naukę ostatnio i się niestety ona sprawdziła. Możesz powiedzieć, co może być inną rzeczą zamiast grzywien?. Wiem, że dla jednych to rodzina, a dla innych coś innego nawet grzywy, ale proszę o małą podpowiedź.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #11
« Odpowiedź #47 dnia: 12 Lipiec 2014, 11:26:40 »
- To ty musisz to wiedzieć, co dla ciebie jest bogactwem, a nie mnie się pytasz.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #11
« Odpowiedź #48 dnia: 12 Lipiec 2014, 11:34:51 »
- Nie ważne. Już do tego doszedłem do odpowiedzi. Powiedział elf obojętnie. Teraz jeszcze musiał zgubić strażników, przy wejściu a wąskimi uliczkami starego miasta powinno się udać. Nathaniel wybiegł jak poparzony starając się zgubić dwójkę ludzi pilnującego, go jak oka w głowie. Raz przeskoczył mur innym razem, jakiś płot wyuczona akrobatyka pomagała mu tutaj. Takim sposobem znów zagubił się w uliczkach starego miasta, poszukując zleceniodawczyni.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #11
« Odpowiedź #49 dnia: 12 Lipiec 2014, 11:36:56 »
Straż też się zgubiła i zniknęła ci z oczu. Spotkałeś zleceniodawczynię tam gdzie prędzej. Stała i stała. Zdziwiła się, że tak szybko wracasz.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #11
« Odpowiedź #50 dnia: 12 Lipiec 2014, 12:07:01 »
- Wracam, by powiedzieć że nie zdobyłem żadnego klucza. Wszędzie za mną łaziło dwóch strażników, jakby wiedzieli że coś chcę zrobić. Trochę to dziwne przyznam. Dobra nie jestem wstanie szukać i odnaleźć tego jakiegoś tam klucza do bogactwa, tylko dlatego że szukałem prawie wszędzie. Odnalazłem osobę dość bogatą, ale pewnie ją znasz więc to bezsensu wyjawiać jego imię. Dodatkowo nie zdobyłem od niego klucza. Także zawiodłem, na całej linii.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #11
« Odpowiedź #51 dnia: 12 Lipiec 2014, 12:17:51 »
- Wierzyłam, że jako elf będziesz miał trochę więcej finezji w działaniu, a twoja natura nie będzie tak płytka, by żądać tylko pieniędzy. Nie jesteśmy tylko łakomymi na grzywny osobami, nie jesteśmy tak płytcy, jak sobie wyobrażałeś, szukałeś chyba kogo innego, a nie nas. Trudno, może następnym razem okażesz się bardziej rozgarnięty. ÂŻegnaj. - Powiedziała zostawiając cię w mieście, a sama zniknęła w uliczkach.



Wyprawa zakończona niepowodzeniem!

Podsumowanie: gracz podjął się zlecenia i miał dostarczyć zleceniodawczyni "Klucz do bram bogactwa" - sam miał zinterpretować znaczenie i cel zadania. Udał się do dzielnicy obywatelskiej, zaczęło padać, straż zainteresowała się jego osobą. Chcąc zgubić straż wrócił do swojego domu w podgrodziu. gdy wyszedł straż ponownie udała się za nim, tak dotarł do karczmy, by dowiedzieć się, gdzie znajdzie bogatą osobę. Uzyskując informację na temat osoby zajmującej się lichwą udał się tam, a straż za nim, w domu było parę osób, oraz straż pilnującą go uniemożliwiła jakiekolwiek ruchy względem lichwiarza. gracz ponownie wrócił do karczmy, gdzie zadął pytanie dotyczące czym jest bogactwo i odpowiedź uzyskał. Niestety gracz nie zrozumiał intencji zadania i zrezygnowany wrócił do zleceniodawczyni uznając swoją misję za porażkę.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #11
« Odpowiedź #51 dnia: 12 Lipiec 2014, 12:17:51 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top