Autor Wątek: Święty Gaj (spis członków)  (Przeczytany 3116 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Drasul

• Obywatel
  • Reputacja: 2
  • Drasul nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

Święty Gaj (spis członków)
« dnia: 09 Lipiec 2014, 12:13:06 »
Święty Gaj

Święty gaj to zarosłe roślinnością budynki starego chramu, sączące się strumienie i baseny pełne krystalicznej wody, fruwające motyle i ptactwo - dla dziecka lasu to ukojenie. Tutaj przybywa każdy z nowo przyjętych. Jest to ceremoniał, wiążący każde dziecko leśnego ludu z matką naturą. W jednej z grot znajduje się wieki pomnik bogini Ventepi.

To właśnie tam przybywa dziecię lasu wraz ze swoim opiekunem. Pod posągiem każdy winien jest złożyć przysięgę swej bogini, która spaja go z powierzoną mu misją ochrony dzieła stworzenia. Następnie każdy z dzieci lasu winien zasiać lub zasadzić swoją roślinę, taką, z jaką się najlepiej utożsamia. Po śmierci zaś, właśnie pod jego rośliną złożone zostaną jego szczątki.

Kenshin
Ranga: Alfa
Tytuł: Pasterz Stworzenia

Nessa
Ranga: dziecię lasu
W zastępstwie sprawuje część obowiązków hierofanta Ventepi

Progan
Ranga: szept Ventepi
Tytuł: Hierofant Ventepi

Silvaster
Ranga: szept Ventepi

Kermos
Ranga: dziecię lasu

[size=14pt][color=orange][url=http://marantwiki.tawerna-gothic.pl/index.php/U%C5%BCytkownik:NAZWA_UŻYTWKONIKA]NAZWA_POSTACI[/url][/color]
[color=green][b]Ranga:[/b] ranga[/color]
[color=teal][b]Tytuł:[/b] tytuł[/color]
« Ostatnia zmiana: 29 Sierpień 2016, 19:47:26 wysłana przez Kenshin »

Offline Nessa

• Moderator
  • Reputacja: 62
  • Nessa posiada potężną wolę.Nessa posiada potężną wolę.Nessa posiada potężną wolę.Nessa posiada potężną wolę.Nessa posiada potężną wolę.Nessa posiada potężną wolę.Nessa posiada potężną wolę.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Brązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Czeladnik krawiectwa
Odp: Święty Gaj (spis członków)
« Odpowiedź #41 dnia: 09 Marzec 2015, 21:49:10 »
Zgodnie z zaleceniami orka (na bogów! Orka!) Nessa pojawiła się w Świętym Gaju. Miejsce ją onieśmielało do tego stopnia, że nie mogła odetchnąć pełną piersią. Każdy swój krok stawiała delikatnie, patrząc to w lewo to w prawo. Przemknęło jej przez myśl, czy nie powinna zostawić swojej broni w chacie. Tutaj ona nijak nie pasowała, choć rzadko bywała w miejscach o takiej aurze.
Zasadzenie drzewa, tak?  Tinuviel uśmiechnęła się tym razem delikatnie, bo głupawy zachwyt ustąpił temu prawdziwemu. Zachowując powagę sytuacji, czekała na dalsze instrukcje.
For those of us climbing to the top of the food chain there can be no mercy. There is but one rule: Hunt or be hunted.

Offline Kenshin

• Moderator
  • Reputacja: 22
  • Kenshin ledwie co się liczy.Kenshin ledwie co się liczy.

• Karta postaci

« Odpowiedź #42 dnia: 09 Marzec 2015, 21:52:08 »
- Witajcie, dzieci - przywitał się druid -  Święty gaj to zarosłe roślinnością budynki starego chramu, sączące się strumienie i baseny pełne krystalicznej wody, fruwające motyle i ptactwo - dla dziecka lasu to ukojenie. Tutaj przybywa każdy z nowo przyjętych. Jest to ceremoniał, wiążący każde dziecko leśnego ludu z matką naturą. W jednej z grot znajduje się wieki pomnik bogini Ventepi. To właśnie tam przybywa dziecię lasu wraz ze swoim opiekunem. Pod posągiem każdy winien jest złożyć przysięgę swej bogini, która spaja go z powierzoną mu misją ochrony dzieła stworzenia. Następnie każdy z dzieci lasu winien zasiać lub zasadzić swoją roślinę, taką, z jaką się najlepiej utożsamia. Po śmierci zaś, właśnie pod jego rośliną złożone zostaną jego szczątki. Nasiona drzew znajdziesz przy ołtarzu, wybierz odpowiednie i po zmówionej modlitwie wyjdź na zewnątrz. Zasadź nasiono w świętym gaju.
« Ostatnia zmiana: 09 Marzec 2015, 22:24:15 wysłana przez Progan »

Offline Nessa

• Moderator
  • Reputacja: 62
  • Nessa posiada potężną wolę.Nessa posiada potężną wolę.Nessa posiada potężną wolę.Nessa posiada potężną wolę.Nessa posiada potężną wolę.Nessa posiada potężną wolę.Nessa posiada potężną wolę.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Brązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Czeladnik krawiectwa
« Odpowiedź #43 dnia: 09 Marzec 2015, 23:55:01 »
   Nessa skłoniła się na znak tego, że zrozumiała. Nie okazywała tego, że lekko zbito ją z tropu. Sądziła, że "zasadzenie drzewa" to metafora, jednak czekało ją tutaj jeszcze sporo niespodzianek. Ta należała do jednej z najprzyjemniejszych.
   Powoli ruszyła do miejsca swojej przysięgi. Nie spieszyła się, choć jak na złość znalazła się przy posągu stosunkowo szybko. A chciała sobie jeszcze przemyśleć kilka rzeczy. Głównym problemem Nessy był uroczysty i mistyczny wręcz ton organizacji, jeśli można tak to ująć. Tinuviel odzwyczaiła się od takiego podejścia do sprawy. Stała się bardziej bezpośrednia. Ludzka, chciałoby się rzec. Nawet gdyby ktoś usłyszał jej modlitwy, to prędzej złapałby się za głowę, niż pochwalił. Elfka przestała wypowiadać uroczyste formułki. Od jakiś trzech lat przestała w ogóle mówić na głos do bogów. Bo i po co niszczyć ciszę? Zakłócać śpiew ptaków? Bogowie słyszą nas wszędzie. Znają nasze myśli. Więc rozmawiała z nimi niczym z dobrymi przyjaciółmi. Z pełnią szacunku, oddania i miłości. Jednak bez pokłonów.
   Gdy już znalazła się przy posągu, uklękła powoli, ręce mimowolnie splotła na wysokości podołka i uniosła głowę, patrząc bezczelnie wręcz na posąg. Bogini należała się szczerość, a łatwiej przekonać o prawdomówności słów, gdy wzrok nie ucieka nam na boki. Wiadomym oczywiście było, że Ventepi wie, co każdy kryje w sobie, lecz Nessa postępowała mimowolnie.
   I rozmawiała. Rozmawiała z boginią o swoich zastrzeżeniach, obawach. O tym, czego pragnie, a czego chce uniknąć. Że jej łuk będzie służył jedynie dobru natury i wypełnianiu zadań powierzonych przez Panią. O obietnicy przemiany z myśliwego w obrońcę. O swych uczuciach, gdyś czuła się niegodna, a jednocześnie dostąpiła zaszczytu. Nawet o tym, jakie drzewo wybrać dla siebie. Nessa jednak nie zwariowała. Nie była z tych, którzy sądzili, że bogini im odpowiada. Miała w końcu ważniejsze rzeczy na głowie. Jednak nie chciała tego nazwać monologiem. W końcu Ventepi ją słyszała. Tego Tinuviel była pewna za każdym razem, gdy się modliła. Choć może "modlitwa" to nieodpowiednie słowo.
- Przysięgam - zaczęła nieskładną regułkę. Bo przecież nie chodziło o to, co wypowie. To było jedynie spoiwo. Najważniejsze zostało między elfką, a Ventepi. - chronić wszystko co mi drogie na tym świecie. - Nie można kłamać w rozmowie z bogami, więc Nessa chciała być w pełni szczera i wierna swoim przekonaniom. - Stać na straży natury i twych dzieci. Być obrońcą. Zapomnieć o dawnym życiu myśliwego i kierować się innymi ideałami.
   Odczekała jeszcze chwilę, wstała i ruszyła, by wybrać nasionko. Nasionko znane każdemu dziecku. Nawet temu najbiedniejszemu. Kiedy hemis odejdzie, kwitną drzewa, a niektóre z nich są najpiękniejsze. Otulają je tysiące kwiatów, a po tych kwiatach pojawiają się dziesiątki, setki owoców. Tak, to pasowało do Nessy. Do kobiety. Drzewo dające nie tylko schronienie, ale i pożywienie. Ptakom, zwierzętom, a nawet ludziom. Uśmiechnęła się i przyklepała ziemię, w której przed chwilą zakopała nasionka.
For those of us climbing to the top of the food chain there can be no mercy. There is but one rule: Hunt or be hunted.

Offline Kiellon aep Kharim

• Kanclerz Koronny
  • Reputacja: 193
  • Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.Kiellon aep Kharim budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Brązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.
« Odpowiedź #44 dnia: 10 Marzec 2015, 08:32:15 »
  Dhampir spojrzał na elfkę z dziwnym zdumieniem. Wszak nie mógł on sam pojąć magii tego miejsca choć czuł, że ona go otacza i również skaza na duszy spowodowała to, że od małego jej nie odczuwał i z tym właśnie tutaj miał problem. Natomiast dziewczyna czuła się tutaj jak ryba w wodzie. Silvaster również nic nie powiedział do druida ani nawet nie schylił głowy tak jak Nessa, która pierwsza powędrowała przed oblicze samej Ventepi. Dziecko świtu nie chciało jej przeszkodzić w modlitwie, więc poczekał cierpliwie rozglądając się dookoła.
  Nessa, po chwili opuściła jaskinie razem z nasionkiem, które zasadziła nieopodal dając znak, że skończyła i przyszła pora na przeklętego. Dhampir, który został przeklęty przez starych bogów nie mógł uwierzyć, że teraz zacznie służyć jednemu z nowych w celu odkupienia swojej duszy. Silva wszedł do środka i skłonił się posągowi, po czym na chwilę uklęknął i powiedział. - Ja przeklęty przybyłem tutaj, by swoją siłą bronić lasów, puszcz i zwierząt. Mam głęboką nadzieję, że dzięki moim czynom klątwa, której doświadczyłem przy narodzinach opuści mnie na zawsze. Prosiłbym również byś dała mi sił, abym mógł cały czas kroczyć wybraną, przez siebie ścieżką a jeżeli się w niej zagubię dała mi znak, że postępuje niewłaściwie.  Kończąc wstał i zabrał nasiono wiśni a następnie udał się na zewnątrz szukając dobrego miejsca na zasadzenie drzewa.
  Silvaster znalazł odpowiednie miejsce na zasadzenie swojego drzewa, a był to jeden z pagórków obok małego drzewka bonzai. Dhampir zrobił mały dołek, po czym złożył w nim nasionko. W tym momencie wyobraził sobie jak siedzi, po drzewem i podziwia te różowe kwiaty, które tak bardzo przypominały mu jego rodzinny dom w Elenoi. Dziecko świtu odsapnęło trochę i ruszyło w kierunku dziewczyny gdzie czekał na nich druid gotów zakończyć rytuał.

Offline Kenshin

• Moderator

• Karta postaci

« Odpowiedź #45 dnia: 10 Marzec 2015, 08:34:06 »
- Teraz, witajcie wśród nas dziecięcia lasu. Kontynuujcie swą inicjację w konkordacie. Powiedział uśmiechnięty druid.

Offline Dael

• Obywatel
  • Reputacja: 8
  • Dael nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #46 dnia: 07 Maj 2015, 11:50:36 »
Dael wszedł na polanę między budynkami skinął w stronę druida a następnie długimi odliczanymi krokami wszedł do jaskini w której znajdował się posąg Ventepi. Dael nigdy nie miał problemów z okazywaniem uczuć wobec bóstw a szczególnie wobec tej Jednej. Ze łzami w oczach padł na kolana i spojrzał się na posąg
-Pani, jestem tutaj by służyć Tobie naturze i całej społeczności konkordatu. Przysięgam bronić jej swoim łukiem i wszystkimi zdolnościami którymi pani w swojej dobroci mnie obdarzyłaś.
Następnie wstałem z klęczek i powoli podszedłem do nasion poszukując tego jedynego... dąb ? Nie nie pasuje ... cienka biała brzoza ? Jest zbyt witka. Płacząca wierzba ... tak, to jest to, wierzba giętka lecz potężna z stoicyzmem opierająca się podmuchom potężnych wichrów.Wziąłem nasionko i zasadziłem je na wcześniej upatrzonym miejscu. Następnie ciagle ze łzami w oczach ukłoniłem się przed druidem i rzekłem do druida
 Wykonałem i przybyłem tam gdzie moje przeznaczenie mistrzu

Offline Kenshin

• Moderator

• Karta postaci

« Odpowiedź #47 dnia: 07 Maj 2015, 12:03:32 »
Druid nawet nie zdążył wytłumaczyć całego rytuału, gdy został już wykonany i to w stopniu zadowalającym. Dlatego rzekł. - Teraz, witaj wśród nas dziecię lasu. Kontynuuj swą inicjację w konkordacie. Powiedział uśmiechnięty druid.

Offline ProganAutor wątku

• Moderator
  • Reputacja: 73
  • Progan ma wielki potencjał.Progan ma wielki potencjał.Progan ma wielki potencjał.Progan ma wielki potencjał.Progan ma wielki potencjał.Progan ma wielki potencjał.Progan ma wielki potencjał.Progan ma wielki potencjał.Progan ma wielki potencjał.

• Karta postaci

• Sklep Rogowiec
« Odpowiedź #48 dnia: 08 Maj 2015, 11:18:48 »
Progan przyszedł do kaplicy Ventepi roztargniony tym, co się wydarzyło. Upadł na kolana i wzniósł oczy ku posągowi Ventepi
- Pani, przeciwko nam przychodzi z głębin ziemi Zło, które chce zniszczyć wszystko to, co nam bliskie. Staje przed nami, czai się w mroku... Czyż nie po to nas powołałaś, abyśmy strzegli dzieła stworzenia Twojego ojca? On to swą wielką mocą sprowadził na świat swą świętą falę, która obmyła świat ze Zła. My nie mamy sił, których nam potrzeba. Dodaj nam wszystkim jasności umysłu. Wszak jesteśmy Twoimi dziećmi. Nie wiedź nas na pewną zgubę, lecz racz wskazać nam drogę, którą podążając przyczynimy się do wygranej walki ze złem i zachowamy życie...

Offline Thulhu

• Obywatel
  • Reputacja: 3
  • Thulhu nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

• Wierszę Szaleńca.
« Odpowiedź #49 dnia: 25 Maj 2015, 16:33:49 »
Jaszczuroczłek udał się do świętego gaju. Rozejrzał się, po okolicy. Stare budowle, wyraźnie zniszczone, porośnięte mchem i wszelaką roślinnością. Zasyczałem, rozglądając się wokół. Inicjacja Zasadzenia Drzewa. Pewnie, tutaj będę musiał zasadzić drzewo, które będzie moją oznaką, przynależności do społeczeństwa. Im, ja będę większym obrońcą Natury, tym ono będzie większe i silniejsze. Na znak, mojemu oddaniu jemu i temu gajowi, będę dawał mu połowę tego co zdobyłem, jako łowca. Wszelkie Trofea, łuski, skóry, pazury i zęby. To będzie zostawać tutaj, przy drzewie. Jako znak, mego i natury Triumfu nad trofeami. Podniosłem głowę, odetchnąłem parę razy, wyciągając przy tym swój rozwidlony język.

Offline Kenshin

• Moderator

• Karta postaci

« Odpowiedź #50 dnia: 25 Maj 2015, 16:58:15 »
Zauważył Cię druid
- Witaj, dziecko- przywitał się - Święty gaj to zarosłe roślinnością budynki starego chramu, sączące się strumienie i baseny pełne krystalicznej wody, fruwające motyle i ptactwo - dla dziecka lasu to ukojenie. Tutaj przybywa każdy z nowo przyjętych. Jest to ceremoniał, wiążący każde dziecko leśnego ludu z matką naturą. W jednej z grot znajduje się wieki pomnik bogini Ventepi. To właśnie tam przybywa dziecię lasu wraz ze swoim opiekunem. Pod posągiem każdy winien jest złożyć przysięgę swej bogini, która spaja go z powierzoną mu misją ochrony dzieła stworzenia. Następnie każdy z dzieci lasu winien zasiać lub zasadzić swoją roślinę, taką, z jaką się najlepiej utożsamia. Po śmierci zaś, właśnie pod jego rośliną złożone zostaną jego szczątki. Nasiona drzew znajdziesz przy ołtarzu, wybierz odpowiednie i po zmówionej modlitwie wyjdź na zewnątrz. Zasadź nasiono w świętym gaju.

Offline Thulhu

• Obywatel
  • Thulhu nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

• Wierszę Szaleńca.
« Odpowiedź #51 dnia: 25 Maj 2015, 17:10:46 »
Jak powiedział tak, żem uczynił. Podszedłem do jaskini, w której znajdował się posąg bogini Venetepi. Ukląkłem przy nim powiedziałem.
- O Bogini Ventepi. Jam jest Thulhu, ten który przyrzeka ci miłość, prawość i oddanie. Przyrzekam ci, że moje Kły, Pazury, Ogon, Ostrza i Dusza, będą służyły ci do wytchnienia. Za moją sprawą, Puszcze i Jej mieszkańcy, będą wolne od zła i niegodziwości. Będę Twym Dzieckiem i jak, każde dziecko, będę ci pomagał służył tobie. Będę twym Słowem i Ręką na tej ziemi. Będę, oddany do ostatniej kropli krwi. I przysięgam tobie, że będę hamował swoje krwawe pragnienia i emocje, byś była, ze mnie szczęśliwa. Tak przyrzekają ci moje czyny i słowa. Moja Dusza i Ciało.- Po tych słowach pochyliłem głowę i przez dłuższą chwilę trwałem w bez ruchu. Po czym, podniosłem się i instynktownie wybrałem nasiono. Było ono nietypowe. Cechowało się brązem i czerwienią. Następnie wyszedłem z jaskini. Rozglądałem się przez chwile, by obrać sobie miejsce. Wybrałem, to które wydawało mi się najbardziej rodzime. Odkopałem je za pomocą, swych łapsk i zasadziłem tam swe nasiono. Przyglądałem się temu miejscu, jeszcze przez chwilę, jakby tam znajdowało się całe moje serce i dusza.

Offline Kenshin

• Moderator

• Karta postaci

« Odpowiedź #52 dnia: 25 Maj 2015, 17:14:04 »
- Teraz, witaj wśród nas dziecię lasu. Kontynuuj swą inicjację w konkordacie. Powiedział uśmiechnięty druid.

Offline Vernon

• Obywatel
  • Vernon nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #53 dnia: 16 Lipiec 2015, 21:42:29 »
Vernon wszedł do świetego gaju i powiedział do pasterza stworzenia - Witaj, ja no chciałbym drzewko zasadzić aby zostać jednym z was.

Offline Kenshin

• Moderator

• Karta postaci

« Odpowiedź #54 dnia: 17 Lipiec 2015, 18:47:33 »
- Witaj, dziecko - przywitał się druid -  Święty gaj to zarosłe roślinnością budynki starego chramu, sączące się strumienie i baseny pełne krystalicznej wody, fruwające motyle i ptactwo - dla dziecka lasu to ukojenie. Tutaj przybywa każdy z nowo przyjętych. Jest to ceremoniał, wiążący każde dziecko leśnego ludu z matką naturą. W jednej z grot znajduje się wieki pomnik bogini Ventepi. To właśnie tam przybywa dziecię lasu wraz ze swoim opiekunem. Pod posągiem każdy winien jest złożyć przysięgę swej bogini, która spaja go z powierzoną mu misją ochrony dzieła stworzenia. Następnie każdy z dzieci lasu winien zasiać lub zasadzić swoją roślinę, taką, z jaką się najlepiej utożsamia. Po śmierci zaś, właśnie pod jego rośliną złożone zostaną jego szczątki. Nasiona drzew znajdziesz przy ołtarzu, wybierz odpowiednie i po zmówionej modlitwie wyjdź na zewnątrz. Zasadź nasiono w świętym gaju.

Offline Vernon

• Obywatel
  • Vernon nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #55 dnia: 19 Lipiec 2015, 17:44:07 »
Vernon podszedł do posągu Ventepi jak mu powiedzianu uklęknął i zaczął się do niej modlić - o pani nasza ja jestem zwykłym turdnaszanem jak i inni, ty jesteś moją opoką, wiem że ty mnie uchronisz od zła i cierpienia gdy nie będe na nie zasługiwał, obiecuję chronić wszyatkich mieszkańców puszczy i nie zabijać ich chyba że nie będa miał wyjścia błagam cię wybacz mi wszystkie złe rzeczy jakie uczyniłem dla całej puszczy i pozwól z czystym sercem być dzieckiem lasu. - Vernon w tym momencie schylił głowę w dół aby oddać jej chołd. Po chwili wstał i poszedł zabrać jedno nasiąko, było ono zielone w twardej skorupce. Rozejrzał się do okoła i podszedł pod strumień, uklęknął aby rozgarnąć trochę ziemię, a gdy dziura była już wystarczająco głęboka wrzucił tam nasionko, zasypał ziemią i poklepał. Na końcu wstał i wpatrywał się w to miejsce gdyż kiedyś w przyszłości to będzie jego miejsce pochówku.

Offline Kenshin

• Moderator

• Karta postaci

« Odpowiedź #56 dnia: 19 Lipiec 2015, 21:02:34 »
- Teraz, witaj wśród nas dziecię lasu. Kontynuuj swą inicjację w konkordacie. Powiedział uśmiechnięty druid.

Rieux

• Gość
« Odpowiedź #57 dnia: 05 Luty 2016, 15:50:03 »
   Rieux po dłuższym zwlekaniu ruszył do Konkordatu. Zwlekał z tą decyzją, ponieważ uznał, że chce jeszcze bardziej rozejrzeć się po świecie, zanim tutaj trafi. Gdy postawił swoją stopę w świętym gaju, wiedział, że nie mógł trafić lepiej. Czuł w sobie, że to nie to miejsce jest stworzone dla niego, ale on jest stworzony dla tego miejsca. Odnalazł druida i powiedział:
   - Witaj. Chciałbym zasadzić drzewo, które będzie oznaką mojej przynależności do Konkordatu.

Offline Kenshin

• Moderator

• Karta postaci

« Odpowiedź #58 dnia: 07 Luty 2016, 11:13:21 »
- Witaj, dziecko - przywitał się druid -  Święty gaj to zarosłe roślinnością budynki starego chramu, sączące się strumienie i baseny pełne krystalicznej wody, fruwające motyle i ptactwo - dla dziecka lasu to ukojenie. Tutaj przybywa każdy z nowo przyjętych. Jest to ceremoniał, wiążący każde dziecko leśnego ludu z matką naturą. W jednej z grot znajduje się wieki pomnik bogini Ventepi. To właśnie tam przybywa dziecię lasu wraz ze swoim opiekunem. Pod posągiem każdy winien jest złożyć przysięgę swej bogini, która spaja go z powierzoną mu misją ochrony dzieła stworzenia. Następnie każdy z dzieci lasu winien zasiać lub zasadzić swoją roślinę, taką, z jaką się najlepiej utożsamia. Po śmierci zaś, właśnie pod jego rośliną złożone zostaną jego szczątki. Nasiona drzew znajdziesz przy ołtarzu, wybierz odpowiednie i po zmówionej modlitwie wyjdź na zewnątrz. Zasadź nasiono w świętym gaju.

Offline Kermos z Baźin

• Obywatel
  • Reputacja: 11
  • Kermos z Baźin nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #59 dnia: 30 Czerwiec 2016, 14:11:34 »
Widok jaki napotkał po wejściu do gaju go zachwycił. Nigdy nie widział takich wzniosłych, starych budowli. Co prawda był w Pakcie, ale tam panował głównie mrok, w przeciwieństwie do Konkordatu. Czekał na jakieś oficjalne powitanie i prawdopodobnie rytuał inicjacji.

Offline Kenshin

• Moderator

• Karta postaci

« Odpowiedź #60 dnia: 30 Czerwiec 2016, 14:45:49 »

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 
SMF 2.0.14 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.