Autor Wątek: Lille [NPC] (zadania i wyprawy)  (Przeczytany 858 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ProganAutor wątku

• Moderator
  • Reputacja: 75
  • Progan ma wielki potencjał.Progan ma wielki potencjał.Progan ma wielki potencjał.Progan ma wielki potencjał.Progan ma wielki potencjał.Progan ma wielki potencjał.Progan ma wielki potencjał.Progan ma wielki potencjał.Progan ma wielki potencjał.

• Karta postaci

• Sklep Rogowiec
Lille [NPC] (zadania i wyprawy)
« dnia: 08 Lipiec 2014, 10:39:09 »

Imię: Lille
Rasa: elf
Mutacja: brak
Data urodzenia: 10.04.26520 I ery
Opis: Lille jest wieszczką. Nie bez przypadku. Jest tak zwanym dzieckiem gwiazd. Osobą, która została spłodzona w dniu wiosennego lub jesiennego przesilenia. Szczególne oddziaływanie pierwotnej mocy na takie dziecko odzwierciedliły się w Lille zdolnościami jasnowidzenia i proroctwa. W dzieciństwie została podrzucona do jednej ze wsi hrabstwa Revar. W wieku kilkunastu lat była już w owej wsi rozpoznawana jako Wiedząca, znająca się na zasiewie, hodowli i wzrastaniu roślin i zwierząt. Wyznając druidzkie zasady nie pochwalała wyprawy ówcześnie panującego tu sabatu wampirów na mordującego wilkołaka. Po kilku latach wraz z tutejszym hrabią otworzyła przytułek dla upośledzonych, dając im namiastkę prawdziwego domu. Po wojnie domowej i zniszczeniu przytułku zbiegła do puszczy Revar, gdzie znalazła dom w druidzkiej społeczności konkordatu. Od tamtego czasu swoje wieszcze zdolności wykorzystuje do lokalizacji zagrożeń revańskiej puszczy.

- Witaj! Jestem Lille, tutejsza wieszczka. Wspomnij na słowa Ventepi "każdego zaś kto w imieniu moim czcić będzie dzieło stworzenia i wiernie służył mu będzie, obdarzę mocą niepojętą w swojej potędze". Dlatego musisz być w ciągłym działaniu, nie ustawać, wypełniać jej wolę!

Zadania:
Nazwa wyprawy: Pośród traw i starych drzew: Kukurydziane pole
Prowadzący wyprawę: Progan
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: dostępne wiosną i latem; 50% walki dowolną bronią, 1-2 uczestników.
Uczestnicy wyprawy: ---

Nazwa wyprawy: Pośród traw i starych drzew: Szeptucha
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: dostępne wiosną i latem; 50% walki dowolną bronią, rozpoznawanie roślin, 1-2 uczestników.

Nazwa wyprawy: Pośród traw i starych drzew: Jałowca dym
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% walki dowolną bronią, zakładanie pułapek, 1-2 uczestników.

Nazwa wyprawy: Pośród traw i starych drzew: Kwiat jednej nocy
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 1-2 uczestników.

Wyprawy:
(brak)
« Ostatnia zmiana: 16 Marzec 2015, 20:08:00 wysłana przez Progan »

Izabell

• Gość
Odp: Lille [NPC] (zadania i wyprawy)
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Sierpień 2014, 13:33:14 »
- Witaj. Jest coś w czym mogę pomóc Bogini lub naszej społeczności?

Nazwa wyprawy: Pośród traw i starych drzew: Kwiat jednej nocy
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 1-2 uczestników.

• Moderator
  • Progan ma wielki potencjał.Progan ma wielki potencjał.Progan ma wielki potencjał.Progan ma wielki potencjał.Progan ma wielki potencjał.Progan ma wielki potencjał.Progan ma wielki potencjał.Progan ma wielki potencjał.Progan ma wielki potencjał.

• Karta postaci

• Sklep Rogowiec
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Sierpień 2014, 15:09:17 »
- Owszem, siostro - powiedziała Lille - Udaj się więc z misją, możesz dobrać sobie towarzysza podróży albo podjąć się jej sama. Wybieraj.

Izabell

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Sierpień 2014, 21:36:26 »
- Raczej nie mam z kim się wybrać, chyba że pojawi się ktoś inny, chętny do ruszenia ze mną - odparła. - Generalnie mogę iść sama.

• Moderator

• Karta postaci

• Sklep Rogowiec
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Sierpień 2014, 21:37:39 »
- Dobrze, siostro

//: Załóż odpowiedni temat w dziale wypraw.

Offline Thulhu

• Obywatel
  • Reputacja: 3
  • Thulhu nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

• Wierszę Szaleńca.
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Maj 2015, 21:16:47 »
- Witam, szukam jakiegoś zadania albo wyprawy. Masz dla mnie jakąś propozycje?- Syknąłem sobie pod nosem, kończąc wypowiedź. Uśmiechnąłem się przy tym, pokazując swój mały arsenał zębów.-O może, tym bym mógł się zająć

//Nazwa wyprawy: Pośród traw i starych drzew: Szeptucha
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: dostępne wiosną i latem; 50% walki dowolną bronią, rozpoznawanie roślin, 1-2 uczestników.

• Moderator

• Karta postaci

• Sklep Rogowiec
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Maj 2015, 22:03:19 »
- Dobrze bracie, udaj się na tą misję.

//:Jutro mnie nie ma aż do wieczora, albo w ogóle.
//:A nie chcesz sobie zarobić trochę w tartaku? Bo jutro praca, a Gunses dopłaca do godziny.

Offline Dael

• Obywatel
  • Reputacja: 8
  • Dael nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #7 dnia: 06 Czerwiec 2015, 18:37:47 »
Witaj, czy jest jakiś sposób w jaki mogę się przysłużyć konkordatowi i mieszkańcom puszczy  ?

Nazwa wyprawy: Pośród traw i starych drzew: Jałowca dym
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% walki dowolną bronią, zakładanie pułapek, 1-2 uczestników.

Offline Kermos z Baźin

• Obywatel
  • Reputacja: 11
  • Kermos z Baźin nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #8 dnia: 02 Wrzesień 2016, 18:49:11 »
-Witaj siostro. Na Veris natura odżyła, więc i czas wyruszyć w głąb puszczy. Do rzeczy, podobno potrzeba kogoś, kto umie odróżnić ziele lecznicze od pokrzywy.

Nazwa wyprawy: Pośród traw i starych drzew: Szeptucha

Offline Lithan le Ellander

• NPC
  • Reputacja: 13
  • Lithan le Ellander nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #9 dnia: 02 Wrzesień 2016, 20:42:07 »
Themo! Nie mam teraz czasu na zadania poboczne. :c Poproś o poprowadzenie Kenshina.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 
SMF 2.0.14 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.