Autor Wątek: Potłuczone szkło  (Przeczytany 6431 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Aaria Kruczowłosa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 196
    • Karta postaci

Odp: Potłuczone szkło
« Odpowiedź #100 dnia: 08 Lipiec 2014, 22:07:03 »
Na tą wiadomość ucieszyłam się. Wozem zawsze dotrę na miejsce szybciej. I tak pewnie komisarz się niepokoi, gdzie mnie wcięło. Naszła mnie myśl, że może wartoby zapytać się o mojego poprzednika wykonującego tą misję, czy tutaj dotarł czy nie. - Zanim komisarz wysłał mnie tutaj z tym zadaniem, była jeszcze jedna osoba, która je wykonywała. Niestety zaginęła bez śladu... Zakładam, że nie dotarła tutaj?

Canis

  • Gość
Odp: Potłuczone szkło
« Odpowiedź #101 dnia: 08 Lipiec 2014, 22:14:19 »
- A dotarła, ekipa sprzątająca pozbierała go z rowu i leży wyschnięty w piwnicy karczmy "Dziarskie kaczątko". Przeklęte wampiry. Bym ja to wiedział, to bym go zestrzelił.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Potłuczone szkło
« Odpowiedź #101 dnia: 08 Lipiec 2014, 22:14:19 »

Offline Aaria Kruczowłosa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 196
    • Karta postaci

Odp: Potłuczone szkło
« Odpowiedź #102 dnia: 08 Lipiec 2014, 22:17:55 »
-Hmm... To dobrze. Powiadomię o tym komisarza. To jak? Jedziemy?

Canis

  • Gość
Odp: Potłuczone szkło
« Odpowiedź #103 dnia: 08 Lipiec 2014, 22:26:21 »
Myślę, ze komisarza nie będzie interesował zeschnięty wampir imieniem Faust... Czekamy na jakichś jego znajomych co go zabiorą, a nie, ze leży i nam piwnicę zaśmieca ciałem. - Powiedział i ruszył konno wzdłuż szlaku. Nie prowadził on do Mirty, ruszył okrężna drogą w kierunku Atusel.

Offline Aaria Kruczowłosa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 196
    • Karta postaci

Odp: Potłuczone szkło
« Odpowiedź #104 dnia: 08 Lipiec 2014, 22:29:33 »
-Może i nie, jednak wykonywał to zadanie i znikł bez śladu, więc myślę że wypada...

Canis

  • Gość
Odp: Potłuczone szkło
« Odpowiedź #105 dnia: 09 Lipiec 2014, 20:45:04 »
O dziwo podróż do Atusel przebiegła pomyślnie, tak ci czas szybko minął wraz z woźnicą, ze nie spostrzegłaś się, gdy zajechaliście do Atusel.
- A ten, gdzie z tym szkłem? Bo zapomniałem.

Offline Aaria Kruczowłosa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 196
    • Karta postaci

Odp: Potłuczone szkło
« Odpowiedź #106 dnia: 09 Lipiec 2014, 22:11:33 »
-Który to już raz? - Lekko mnie zirytował, ale byłam szczęśliwa, że w końcu wróciłam. - Do mleczarza o imieniu Eryk. Gdzie to dokładnie to nie mam pojęcia...

Canis

  • Gość
Odp: Potłuczone szkło
« Odpowiedź #107 dnia: 09 Lipiec 2014, 22:17:17 »
A ja wiem. podjechaliście do mleczarza, zabrał szkło, oddał butle z mlekiem. Po czym wóz z mlekiem zajechał pod posterunek straży górniczej, gdzie stał Georg Hertling.
- Witaj. Widzę, ze załatwiłaś sprawę z Mirkiem i Jarosławem? I jak? co masz mi do powiedzenia? Poproszę o raport, dowody... no wiesz. - Powiedział czekając na zdanie raportu i reszty rzeczy jakie ci zlecił.

Offline Aaria Kruczowłosa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 196
    • Karta postaci

Odp: Potłuczone szkło
« Odpowiedź #108 dnia: 09 Lipiec 2014, 22:24:52 »
-Tak masz tutaj butelkę mleka. Powiedziałam podając mu ją. -Kto by pomyślał, że tyle może się dziać podczas takiego zadanka. Na starcie jakaś kurdupel zafundował mi guza. Potem jakaś mumia goniła w dziwnych tunelach koło cmentarza, potem jakieś dwa kundle mi się pod nogi zaplątały, a potem jeszcze ta strzelanina... A zapomniałabym. Mój poprzednik jest zasuszoną mumią, w piwnicach "Dziarskiego Kaczątka". Uwierzyłbyś?

Canis

  • Gość
Odp: Potłuczone szkło
« Odpowiedź #109 dnia: 10 Lipiec 2014, 22:50:13 »
Rzucił ci mieszek z 75 grzywnami, po czym zaczął rozmowę z woźnicą...

Wyprawa zakończona!

Podsumowanie: Aaria Kruczowłosa udała się do Mirty z polecenia Georga Hertlinga. podczas wycieczki ogarnęły ją ncizym nie uzasadnione męki związane z ciepłem, które nie przekraczało 30 stopni, ale sama sobie wmówiła, że było dziwnie i niezdrowo dla niej... Pode droga do Mirty miała przyjemność zakosztować pomocy od pewnego kupca na drodze do mirty. Jednak w czasie drogi została napadnięta przez jednego bandytę i jednego Gremlina. W wyniku walki została ogłuszona, doznała urazu czaszki, lecz w wyniku oddziaływań adrenaliny udało jej się zabić przeciwników i zemdleć. została przetransportowana do karczmy dziarskie kaczątko w Mirty, gdyż wóz nie napotkał więcej zagrożeń na drodze. W Karczmie została opatrzona oraz uzyskała pomoc w postaci mikstury gnatozrostu oraz mikstury leczniczej. W zamian za ceny mikstur i pomocy zobowiązała się wykonać misję (W krukach zostanie jej zlecona). Po wyzdrowieniu i odczekaniu wszystkich godzin wymaganych do rekonwalescencji udała się w dalszą drogę do szklarza i woźnicy. Podczas marszu w kierunku, gdzie mieszkały cele podróży był cmentarz. podczas przemarszu do nich wpadła do tuneli, gdzie została zaatakowana przez 1x Mumię Raanaar. Na jej szczęście udało jej się uciec nim mumia dotarła do niej. Gdy minęła cmentarz została zaatakowana przez 2x taru. Następnie dotarła do ich domów, gdzie miała przyjemność towarzyszyć w ich niesnaskach rodzinnych. strzelali do siebie z muszkietów.  Po uspokojeniu sytuacji porozmawiała z każdym z nich z osobna załatwiając wymagane rzeczy dla Georga.  Gdy załątwiła szkła oraz woźnicę, wraz z woźnicą wyruszyła do Atusel, gdzie dotarli do mleczarza Eryka załatwiając transport mleka, i zakończyli podróż trafiając pod posterunek straży miejskiej. Po zdaniu raportu Anna otrzymała wynagrodzenie w postaci 75 grzywien.



Nagrody:

Aaria Kruczowłosa:
- 75 grzywien od Georga Hertlinga



Talenty:

Aaria Kruczowłosa - Aaria Kruczowłosa
Aktywność: 1 złoty talent (+ 1 złoty talent jako bonus rasowy)
Opisy: 1 srebrny talent
Walka: 3 brązowe talenty
Bonus pieniężny: 225 grzywien

Forum Tawerny Gothic

Odp: Potłuczone szkło
« Odpowiedź #109 dnia: 10 Lipiec 2014, 22:50:13 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top