Autor Wątek: Test kruka #10  (Przeczytany 3408 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Aaria Kruczowłosa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 196
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #40 dnia: 03 Lipiec 2014, 14:09:56 »
-Ruszam więc czym prędzej. Dziękuję za... miłą pogawędkę. - Nie wiem czemu to powiedziałam, ale czułam konieczność powiedzenia czegokolwiek. Nie miało to jednak znaczenia. Od razu ruszyłam do wyjścia z karczmy. Gdy znalazłam się już na świeżym powietrzu, wzięłam głęboki oddech i ruszyłam w kierunku miasta. Byłam bardzo zadowolona z siebie, że zaliczyłam ten test. Teraz zaś zżerała mnie ciekawość, jak też może wyglądać siedziba kruków. Wkrótce miałam ją zobaczyć na własne oczy.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #41 dnia: 03 Lipiec 2014, 14:14:36 »
Na szczęście w czasie podróży powrotnej nic takiego cię nie zaskoczyło. Wróciłaś bezpiecznie na teren miasto Efehidonu. Teraz pozostawało wrócić do punktu wyjścia i poinformować kobietę o swoim sukcesie.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #41 dnia: 03 Lipiec 2014, 14:14:36 »

Offline Aaria Kruczowłosa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 196
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #42 dnia: 03 Lipiec 2014, 14:18:47 »
Od razu skierowałam się na rynek. Odnalezienie zleceniodawczyni nie było zbyt trudnym zadaniem - znajdowała się mniej więcej w tej okolicy co poprzednio. Podeszłam do niej i od razu zagadałam:
-Zadanie wykonane. Wprawdzie nie przekonałam ich do współpracy, ale przecież nie to było moim celem. Nie dałam się jednak zastraszyć i test przeszłam pomyślnie. Ulf, czy jak mu tam było przesyła swoją rekomendację.
« Ostatnia zmiana: 03 Lipiec 2014, 14:23:37 wysłana przez DarkShark »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #43 dnia: 03 Lipiec 2014, 14:30:20 »
-Wiem o tym. Słyszałam. Może nie uwierzysz ale ludzie na koniach poruszają się szybciej od Ciebie. - odparła z uśmiechem. -Masz tu nieco za fatygę. - powiedziała i wręczyła sakiewkę. Po chwili też dorzuciła klucz. -Weź go. Udasz się uliczką za mną. Pójdziesz prosto, a potem skręcisz w prawo przy drugim możliwym zakręcie. Znajdziesz zamknięte przejście do kanałów. Reszty chyba się domyślasz.

Offline Aaria Kruczowłosa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 196
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #44 dnia: 03 Lipiec 2014, 14:34:44 »
-Wieeerzę. - Powiedziałam z przekąsem. -W takim razie ruszam - Po tych słowach ominęłam kruczycę i udałam się w kierunku przez nią wskazanym. Wkrótce potem dotarłam do wejścia. Otworzyłam sobie przejście i wkroczyłam w nieznane.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #45 dnia: 03 Lipiec 2014, 15:42:15 »
Chwilę minęło nim ujrzałaś w kanałach oświetlony tunel. Prowadził do jakiegoś pomieszczenia co wydawało się nieco nienaturalne w takim miejscu. Mimo pewnych obaw ruszyłaś dalej. W pewnym momencie pod wpływem światła pochodni zauważyłaś zbliżającą się do ciebie postać. Była dość niskiego wzrostu. Gdy stanął przed tobą, dostrzegłaś iż był to goblin. Miał skórzaną kurtę, dziwną czapkę na głowie, a na ramieniu trzymał młot, który wydawał się nieco za duży jak na rozmiary właściciela.
-Kolejna panienka? Nie no, zaczynam się powoli tutaj czuć jak na herbatce albo bankiecie w ogródku różanym! - powiedział goblin jakby udając złość. -A jesteśmy w kanałach! Ale cóż poradzić. Widać panie same do mnie spadają. - zaśmiał się przyjacielsko. -Jestem Rizzik, zwany też Bombowym. Mam wybuchowy charakter. I nie tylko to, jeśli wiesz o co mi chodzi. - powiedział i zaczął rechotać. -No ale przejdźmy do sedna. Mam przyjemność powitać cię w szeregach naszej organizacji. Czuj się tutaj jak u siebie w domu. Rzecz jasna siedziba jest gdzie indziej i zaraz ci ją wskaże. Masz jakieś pytania?

Offline Aaria Kruczowłosa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 196
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #46 dnia: 03 Lipiec 2014, 15:45:34 »
-Na razie żadnych. O tej "wybuchowości" mam pewne pojęcie. - Powiedziałam mrugając do niego. - A teraz proszę prowadź do siedziby naszej organizacji.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #47 dnia: 03 Lipiec 2014, 16:10:31 »
-Się robi.

Zadanie zakończone!
Podsumowanie: Aria podjęła się zadania wyznaczonego jej przez kobietę w okolicach rynku. Miała udać się do wioski Mirty. Na miejscu dowiedziała się, że musi przekonać miejscowych bandytów do współpracy z Krukami. Nieprzyjemna atmosfera i zajścia okazały się jedynie fortelem sprawdzającym nową adeptkę. Z powodzeniem przeszła test. Gdy wróciła do Efehidonu, otrzymała sakiewkę oraz klucz od kobiety. Użyła go do zejścia pod powierzchnię miasta i zapoznania się z goblinem, który wprowadził ją w resztę spraw. Aria dołączyła do organizacji.

Otrzymane przedmioty: Sakiewka - 30 grzywien

Talenty:

Aria Kruczowłosa
Opisy - 1 srebrny talent
Walka - nie było
Aktywność - 1 srebrny talent

Bonus rasowy: 1 srebrny talent
Premia pieniężna: 100 grzywien

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #47 dnia: 03 Lipiec 2014, 16:10:31 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything