Autor Wątek: Test kruka #10  (Przeczytany 3413 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Aaria Kruczowłosa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 196
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #20 dnia: 30 Czerwiec 2014, 20:42:58 »
Ciekawe co to za wychodek otwierany tylko o 20:30. - Przemknęło mi przez myśl. Leniwie podniosłam się ze swojego siedziska i podążyłam za szczurkiem. Nie było sensu niczego utrudniać, więc chwilowo musiałam powstrzymać swój wredny charakter.
« Ostatnia zmiana: 30 Czerwiec 2014, 20:50:58 wysłana przez DarkShark »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #21 dnia: 30 Czerwiec 2014, 21:01:21 »
Szczur jednak podążył nie do toalety, a na piętro karczmy. Widziałaś jak wchodzi na górę, a potem znika za jedyni drzwiami.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #21 dnia: 30 Czerwiec 2014, 21:01:21 »

Offline Aaria Kruczowłosa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 196
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #22 dnia: 30 Czerwiec 2014, 21:07:46 »
Wcale nie spodziewałam się, że szczur zaprowadzi mnie do tego wścibskiego jegomościa. Wszakże zakapturzony kazał go unikać. Teraz przynajmniej wiem gdzie znikniemy mu z oczu. Spróbowałam otworzyć drzwi za którymi zniknął zwierzak. Nie miałam w zwyczaju pukać.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #23 dnia: 01 Lipiec 2014, 12:31:05 »
Pokój nie był zamknięty. W momencie gdy weszłaś, od razu zobaczyłaś mężczyznę siedzącego przy niewielkim stoliku. Był identyczny jak ten który wszedł do toalety. Gość spojrzał jedynie na ciebie. Nie wykonał żadnego gestu.

Offline Aaria Kruczowłosa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 196
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #24 dnia: 01 Lipiec 2014, 14:10:09 »
Gdy weszłam do pomieszczenia, od razu ujrzałam mężczyznę. Starałam się opanować nerwy. Stanęłam na środku pomieszczenia i czekałam na rozwój wydarzeń. Byłam zbyt mało doinformowana. Na razie.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #25 dnia: 01 Lipiec 2014, 17:18:42 »
Facet chrząknął z niezadowolenia.
-Siadaj...

Offline Aaria Kruczowłosa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 196
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #26 dnia: 01 Lipiec 2014, 17:37:03 »
Cóż więcej mogłam w tej sytuacji zrobić? Usiadłam i założyłam nogę na nogę, wygodnie opierając się o oparcie krzesła.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #27 dnia: 01 Lipiec 2014, 18:55:38 »
-Podobno chciałaś czegoś konkretnego tutaj...

Offline Aaria Kruczowłosa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 196
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #28 dnia: 01 Lipiec 2014, 19:39:10 »
Nerwy powoli zaczęły mnie opuszczać ustępując miejsca opanowaniu. Czyli ten człowiek chciał mnie wysłuchać. Dobry początek. Zrobiłam "tajemniczą minę". - A i owszem. Mam dla was pewną propozycję. Propozycję współpracy oczywiście. Zapewniam was, że taka współpraca na pewno ma swoje zalety. Jesteśmy silni a nie zostawiamy swoich na pastwę losu. Oczywiście mamy też swoje wymagania...

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #29 dnia: 02 Lipiec 2014, 20:31:22 »
-A myślisz, że ja ich nie mam? Jednak jesteś kobietą więc pozwolę ci powiedzieć jako pierwszej.

Offline Aaria Kruczowłosa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 196
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #30 dnia: 02 Lipiec 2014, 21:18:07 »
Wzruszyłam ramionami. -Z dupy ci tych wymogów nie podam. To zależy od tego, czego będziemy akurat potrzebować. Będziecie się wywiązywać z umowy - my się odwdzięczymy. Jak nie... Mam podawać szczegóły? - Na mojej twarzy pojawił się szczery, chociaż "demonicznie" wyglądający uśmiech. Cóż... Jestem sadystką. Nie wiem czy groźba jest słuszna w takiej sytuacji, ale nie umiałam się powstrzymać. Rzuciłam jednak zaraz potem coś na uspokojenie. Nie no żartowałam. A tak w ogóle to macie fajny system szczurków. Ile zajmuje wytresowanie takiego zwierzaczka? Można gdzieś takiego kupić?

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #31 dnia: 02 Lipiec 2014, 23:53:57 »
-Może się dowiecie z czasem. Jednak nie tak szybko mała. Chcę tu mieć 10 waszych agentów. Jeśli są tak dobrzy może być 8. Niedługo szykuje się napad na karawanę przejeżdżającą w pobliżu. Chcę też przynajmniej tyle samo nowych pancerzy i broni. Jak nie spełnisz nawet tego to nie mamy o czym gadać...

Offline Aaria Kruczowłosa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 196
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #32 dnia: 03 Lipiec 2014, 09:00:28 »
-Nawet tego? Nie sądzisz, że są to dosyć śmiałe żądania jak na pierwszy raz? Lepiej się módl w takim razie, abyś umiał się wywiązać potem ze swojej części umowy. Jak mówiłam, swoim pomagamy, jednak oczekujemy... kompetencji. Nie lubimy też dawać innym kredytu zaufania. A tego właśnie oczekujecie. Dlatego możecie być pewni, że bardzo szybko upomnimy się o swoje. W każdym razie zobaczę co da się zrobić. Przydział naszych sił, nie należy do moich obowiązków. A o szczurka pytałam się z własnej ciekawości.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #33 dnia: 03 Lipiec 2014, 11:44:21 »
-Przychodzisz do mnie i jeszcze stawiasz żądania. Chyba mijasz się z celem dzieweczko. Wcale nie musimy z wami współpracować w takim razie...

Offline Aaria Kruczowłosa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 196
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #34 dnia: 03 Lipiec 2014, 12:08:11 »
-Mylisz pojęcia. Współpraca oznacza obopólne korzyści. Na razie widzę, że wy chcecie wykorzystać nas. My chcemy tylko zapewnienia, że i wy wykażecie się inicjatywą, gdy to MY poprosimy was o pomoc. Jeżeli nie macie powodów do obaw i macie możliwości wywiązania się z umowy to czego się boicie? Z resztą jak powiedziałam - załatwię wam tych ludzi i uzbrojenie. A przynajmniej postaram się. Chciałam tylko zaznaczyć, że nie robimy niczego ZA DARMO - Ostatnie słowa wyartykułowałam bardzo wyraźnie, aby tym razem na pewno skumał o co chodzi.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #35 dnia: 03 Lipiec 2014, 12:30:03 »
-Dość tego... - powiedział mężczyzna i gwizdnął. Do pokoju wpadło 2 drabów, którzy od razu chwycili cię pod ramiona i unieruchomili. Jegomość wstał zza stolika na ciebie. -I co teraz mała?

Offline Aaria Kruczowłosa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 196
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #36 dnia: 03 Lipiec 2014, 12:50:44 »
O kurwa! Gra poważnie. Nie dałam się jednak sprowokować. Zachowałam na twarzy wyraz zimnego opanowania. Miałam unieruchomione ręce więc nie bardzo miałam możliwość zrobienia czegokolwiek, więc kontynuowałam rozmowę. -Czy jesteś na tyle ograniczony, że nie potrafisz zrozumieć, że zniszczymy was, jeżeli nie zaczniecie zaraz współpracować? Doskonale wiedziałam w jak ciężkiej sytuacji się znajduję. Nie umiałam jednak powstrzymać swojego niewyparzonego języka. Ten gość nie miał za grosz honoru. Ja zaś zawsze kierowałam się swoim własnym kodeksem. Nawet jeżeli łamałam prawo. Poprzysięgłam sobie, że jeżeli tylko się wywinę z tej sytuacji, to osobiście wyrwę mu serce. Powinien nauczyć się szacunku do kobiet. Nawet jeżeli nie ma go do silniejszych od siebie. Bo o czym innym, jak nie o jego słabości, może świadczyć fakt, że do jednej kobiety potrzeba trzech facetów?

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #37 dnia: 03 Lipiec 2014, 12:57:24 »
Mężczyzna podszedł niemal na odległość twarzy. Przyjrzał ci się, a potem przyłożył rękę do twarzy i...poklepał po policzku.
-No, no. Harda jesteś mała. Nie dałaś sobie wejść na głowę. Przeszłaś nasz test. - zaśmiał się facet. -Możecie ją puścić chłopcy. - dodał. -Tak po prawdzie to współpracujemy z Krukami od dłuższego czasu. Poproszono mnie żeby sprawdził nowego rekruta. Nie jesteś tak szybka idąc pieszo, więc miałem dość czasu. No ale poradziłaś sobie.

Offline Aaria Kruczowłosa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 196
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #38 dnia: 03 Lipiec 2014, 13:04:45 »
Taki bieg wydarzeń mnie zaskoczył, bo już miałam nadzieję na jakąś jatkę. Jednak jako iż nie wspominałam nic o krukach wiedziałam, że mówią prawdę. -Bardziej mnie zestresowała ta cała "misja dyplomatyczna" niż te wasze draby... Ale skoro zaliczyłam test... to co mam teraz zrobić? Wrócić do miasta?

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #39 dnia: 03 Lipiec 2014, 14:04:28 »
-Nie prędko ci się trafi podobne zadanie, ale zawsze warto coś umieć w takich sytuacjach. W końcu nie zawsze trzeba walczyć ostrzem. Powiedz w mieście, że masz moje uznanie.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #39 dnia: 03 Lipiec 2014, 14:04:28 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top