Autor Wątek: Test kruka #10  (Przeczytany 3409 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Aaria Kruczowłosa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 196
    • Karta postaci

Test kruka #10
« dnia: 29 Czerwiec 2014, 13:14:29 »
Nazwa wyprawy: Test kruka #10
Prowadzący wyprawę: Blaze
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: Logiczne myślenie, chęć dołączenia
Uczestnicy wyprawy: DarkShark

-Dobrze. Wyruszam więc od razu. Mirta, "Dziarskie kaczątko". Tak? - Nie czekając na odpowiedź ruszyłam od razu. Teraz czułam się w swoim żywiole. Nie wiedziałam jeszcze na czym polega moje zadanie, jednak czułam znaczne podekscytowanie. Wkrótce doszłam do bram miasta i wyruszyłam do Mirty. Na spotkanie z przygodą! - Zakrzyknęłam sobie w myślach.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Czerwiec 2014, 13:29:25 »
Niedawno minęło południe, więc miasto było dość żywe o tej porze. Nie przeszkodziło ci to jednak na przejście jego ulicami aż do bram wyjściowych. Wioska Mirty była oddalona o dobrych parę godzin drogi piechotą, więc zapowiadała ci się długa podróż.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Czerwiec 2014, 13:29:25 »

Offline Aaria Kruczowłosa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 196
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Czerwiec 2014, 13:32:57 »
Wioska z pewnością nie była położona, zbyt blisko miasta. Byłam jednak w dobrym nastroju więc powoli spokojnym krokiem ruszyłam przed siebie, pogwizdując sobie wesołą melodyjkę.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Czerwiec 2014, 18:53:59 »
Trakt którym ruszyłaś był spokojny bo i dość często odwiedzany. Ostatnimi czasy wielu ludzi udawało się w kierunku Mirt. Tobie jednak powody tych odwiedzin nie były lepiej znane. Cieszyłaś się więc pogodą.
Po paru godzinach marszu na horyzoncie pojawił się kształt mogący zwiastować coś w rodzaju miasteczka.

Offline Aaria Kruczowłosa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 196
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Czerwiec 2014, 20:14:15 »
Właśnie delektowałam się odgłosami ptasiego koncertu, dobiegającymi z pobliskich drzew, gdy zauważyłam kształty przypominające zabudowania ucieszyłam się, że w końcu będzie coś do roboty. Przemknęło mi przez myśl, że mogłam dowiedzieć się chociaż z kim mam się skontaktować, gdy już będę na miejscu. Teraz nie było jednak już sensu płakać nad rozlanym mlekiem. W razie czego są inne sposoby na zdobycie tej informacji. Będę się tym martwić jednak dopiero gdy dotrę na miejsce. Cały czas kontynuowałam swój marsz.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Czerwiec 2014, 09:52:27 »
Gdy dotarłaś na miejsce faktycznie okazało się iż była to wioska i nawet ta dobra. To znaczy Mirty. Podróż nieco zajęła więc teraz nieliczne osoby żyjące tutaj uciekły do swych domostw lub jedynej karczmy w okolicy. Na uliczkach widywałaś sporadycznie pojedyncze osoby.

Offline Aaria Kruczowłosa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 196
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Czerwiec 2014, 09:57:46 »
Stwierdziłam, że nie ma sensu rozglądać się po okolicy skoro nikogo tutaj nie ma. Od razu rozpoczęłam poszukiwania "Dziarskiego kaczątka". Wieś do małych nie należała jednak poszukiwania nie powinny potrwać zbyt długo. Spokojnie przemierzałam drogi między domami, pogwizdując sobie radośnie.
« Ostatnia zmiana: 30 Czerwiec 2014, 14:46:54 wysłana przez DarkShark »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Czerwiec 2014, 14:58:28 »
Przed samym wejściem do karczmy stał - jak ci się wydawało - młody człowiek w charakterystycznym płaszczu i pancerzu. Oparty o jedną ze ścian karczmy, zdawał się kogoś wyczekiwać.

Offline Aaria Kruczowłosa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 196
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Czerwiec 2014, 15:09:46 »
Podeszłam do zakapturzonego człowieka - wypisz, wymaluj zawodowy zabójca. Miałam nadzieję, że trafiłam na właściwego człowieka. - Witaj. Zostałam tu przysłana z powodu jakiegoś problemu. Czy to do Ciebie miałam się zgłosić?

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Czerwiec 2014, 15:22:03 »
-Szybko uciekłaś z rynku. Nawet nie spytałaś o co chodzi. Na przyszłość postaraj się myśleć, a potem działać. - odpowiedział jak najbardziej poważnie. -Przechodząc do zadania. Musisz wejść do tej karczmy i ugadać się z tutejszymi przyjemniaczkami. Jeśli uda ci się ich przekonać do współpracy, to uznam że się nadajesz. Jak nie, będziesz miała kłopoty. - wytłumaczył -Ach i unikaj gościa w porządnym ubraniu. Szykowny gość nie jest dla ciebie.

Offline Aaria Kruczowłosa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 196
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Czerwiec 2014, 15:26:26 »
-Do czego mam ich przekonać? Co mają zrobić?

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Czerwiec 2014, 15:38:52 »
-Do współpracy z nami rzecz jasna. Warto mieć jakieś plecy w każdym miejscu. Masz okazję wykazać się talentami oratorskimi i nie tylko. To od ciebie zależy jak to zrobisz.

Offline Aaria Kruczowłosa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 196
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #12 dnia: 30 Czerwiec 2014, 15:46:56 »
-Aha. Spodziewałam się, że chodzi o bardziej konkretny cel. W takim razie wchodzę. - Po tych słowach weszłam do karczmy i rozejrzałam się po wnętrzu, starając się zarejestrować jak najwięcej szczegółów.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #13 dnia: 30 Czerwiec 2014, 15:50:28 »
Ach ta woń... odetchnij teraz pełną piersią, ale weź takiego macha do pięt... Co ci to przypomina? Bo nos przeciętnego człowieka wyczuwa tutaj nutę brutala walczącą z mocarnym bukietem samczej pachy. Gdyby zapachy miały kolory to na tej sali dominował by brąz.  Jeden z odźwiernych był krasnolud, spojrzał na ciebie i twoje włosy i zwrócił się do kumpla.
- Takie to żem na plecach mioł.
- Ale nie czarne stary!

Odwracając się spojrzałeś na krasnoluda... co to? na brodzie? Widziałeś ty kiedyś tyle juchy na zaroście? Istna masakra... Co kolejny element to jeszcze lepszy. Był wśród nich człowiek z amputowaną dłonią, a w miejscu dłoni nakładka ze  stalowym hakiem. W kącie karczmy siedział okropny niziołek, a na jego plecach stało kilkanaście szczurów. Uderzające podobieństwo tego człowieka do twarzyczek szczurów, tylko mniej owłosione. Jedynym kto wyglądał tu dosyć normalnie był dobrze ubrany w nielichy strój, spasły mężczyzna. Po chwili podszedł do ciebie karczmarz, a był nim człowiek z hakiem. Przystawił ci hak do piersi i gburowatym tonem, lecz starającym się brzmieć dosyć gustownie, na siłę starał się być miły, lecz dobrej etykiety nauczonym nie był.
- A ty czego tu panocku?

Offline Aaria Kruczowłosa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 196
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #14 dnia: 30 Czerwiec 2014, 15:59:48 »
- To się jeszcze okaże - Odpowiedziałam zagadkowo, badając sytuację. -Niezłe tu szambo. Czego kruki tu mogą szukać? - Zastanawiałam się w tym czasie. -Napiłabym się czegoś, gdyby nie fakt, iż jestem teraz w pracy. Słyszałam, że są tutaj ludzie, którzy lubują się w dobrej zabawie. Takiej... ostrej. - Mówiąc to, wyciągnęłam sztylet i zaczęłam się nim bawić. -Nie obawiaj się jednak. Nie przyszłam tu w złych zamiarach.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #15 dnia: 30 Czerwiec 2014, 16:14:54 »
- Coś ty, gupia! - Powiedział i uderzył cie stalowym hakiem w dłoń wytrącając ci sztylet z dłoni. Szybko rozejrzał się za plecy, a jegomość w nielichym stroju, już zapuszczał na was żurawia. Karczmarz odwrócił się do ciebie szybko i mówił- Siadejże i być ty normalna trochu.

Powiedział unosząc hak do głowy i pukając w czoło, normalną dłonią wskazał wolny stolik. Samemu nerwowo wrócił za szynkwas i ukradkiem doglądał osoby w nielichym stroju. Osoba, która była dobrze ubrana bacznie się tobie przyglądała świdrując cię oczkami. Byłaś pewna, ze nie jest to ktoś pokroju reszty. Sam wygląd i zachowanie wprawiały na czyste przeciwieństwo.

Pusty stolik, na który wskazał karczmarz usadowiony był blisko okropnego niziołka, a na jego plecach stało kilkanaście szczurów. On również przyglądał się tobie z zaciekawieniem.
« Ostatnia zmiana: 30 Czerwiec 2014, 16:18:35 wysłana przez Blaze »

Offline Aaria Kruczowłosa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 196
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #16 dnia: 30 Czerwiec 2014, 16:23:26 »
-Ale ja nie jestem normalna... - Mruknęłam do siebie, podnosząc sztylet i chowając do z powrotem do pochwy. Po tych słowach tanecznym krokiem podeszłam do stolika wskazanego przez karczmarza. Odezwałam się również radosnym głosem do tego ciekawego niziołka. - Cześć!

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #17 dnia: 30 Czerwiec 2014, 16:34:04 »
Delikatnie pokiwał głową chcąc powiedzieć ci "nie". Wziął mały kawałek papieru i drobnym druczkiem naskrobał na papierze:

"Siedź i czekaj. Równo o 20:30 idzie sikać, wtedy pogadasz z Ulfem."

Napisał i złożył na pół karteczkę. Podał swojemu szczurkowi, który prędko ruszył w twoim kierunku wskakując na stół. Stanął przed tobą na tylnych łapkach i zamerdał wąsami. Położył kartkę i rozłożył ją łapą, po czym prędko czmychnął do właściciela bezdźwięcznie nie zwracając niczyjej uwagi.

W tym czasie Mężczyzna odziany w schludny strój zawołał karczmarza. Zaczął gadać z karczmarzem szeptem i wskazywał palcem na ciebie. Na czole karczmarza zobaczyłaś kropelki potu ze zdenerwowania.

Offline Aaria Kruczowłosa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 196
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #18 dnia: 30 Czerwiec 2014, 16:43:42 »
-Ehh to chwilkę sobie poczekam. Hola! Ciekawe o co ten facet się tak spina... - Rzekłam sama do siebie w myślach. Karteczkę delikatnym ruchem zmięłam i ukryłam ją, aby nie została tak na widoku. Rozsiadłam się wygodnie i zaczęłam czyścić sobie paznokcie.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Czerwiec 2014, 19:42:38 »
Po paru godzinach wybiła 20.30. Pewien człowiek wyszedł do toalety. Do ciebie zaś podbiegł szczurek i pokręcił swym wąsem dając znak. Najwyraźniej chciał żeby podążać za nim.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #10
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Czerwiec 2014, 19:42:38 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything