Autor Wątek: (Nie)Wesołe jest życie farmera  (Przeczytany 8545 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: (Nie)Wesołe jest życie farmera
« Odpowiedź #180 dnia: 13 Lipiec 2014, 22:23:59 »
- Szczerze wszystko szło jako tako, dopóki nie pojawił się źródło kłopotów czyli Diaboł. Goniłem go aż do wejścia do jego kryjówki. Wbiłem się do środka był tam tauren, jakiś związany typ i zakapturzony człowiek. Po rozmowie nastąpiła walka. Przegrałem ją, wróciłem do farmera. Ten dał mi potrzebną miksturę do zrąśnięcia kości. Wypoczęty i zdrowy ruszyłem z powrotem do ich kryjówki. Drzwi były zamknięte, wyważyłem je. Nikogo już nie było dlatego wróciłem do Gospodarstwa. Zauważyłem pożar. Ruszyłem ku stodole. Udało mi się dostrzec tego zakapturzonego. Nie zauważył mnie dlatego wpakowałem mu bełta w głowę. Otworzyłem stodołę i wyniosłem Farmerkę i jej męża. Reanimowałem ich, Farmerka niestety nie przeżyła, dzieci też. Farmer został sam. Prosił abym opuścił jego gospodarstwo. Tak też uczyniłem.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: (Nie)Wesołe jest życie farmera
« Odpowiedź #181 dnia: 14 Lipiec 2014, 09:39:20 »
- Pozwól, że poukładam to sobie... Czyli problemem był Diaboł, czymkolwiek by to nie było. Udało Ci się go namierzyć, goniłeś i dotarłeś do jego kryjówki. Mówiłeś, że był tam ktoś jeszcze i jakaś związana postać. Dowiedziałeś się kim jest ta postać? Kim był człek, którego tam przetrzymywano? Potem twierdzisz, że powróciłeś do gospodarstwa, odpocząłeś, więc minęła pewnie cała doba. Nie osądzam za to, w końcu mogłeś być mocno ranny. Pożar... Ten człowiek, którego nie pokonałeś go rozpętał, tak? Dowiedziałeś się kim on był, czy na prawdę posłałeś mu bełta w potylicę? Mamy ostatnio mnóstwo doniesień na dziwnych ludzi, jakby szalonych, opętanych, nie będących sobą. Czy ten mógł odpowiadać temu opisowi? No i ta stodoła... Mówisz tak, jakbyś zostawił te dzieci na spłonięcie w środku. Rozumiem farmera, w końcu stracił rodzinę. Ale ty? Nie przeprowadziłeś śledztwa? Nie dowiedziałeś się nic? Po prostu przyjechałeś tam i... i nic?

Forum Tawerny Gothic

Odp: (Nie)Wesołe jest życie farmera
« Odpowiedź #181 dnia: 14 Lipiec 2014, 09:39:20 »

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: (Nie)Wesołe jest życie farmera
« Odpowiedź #182 dnia: 14 Lipiec 2014, 11:33:09 »
- Ta postać miała ekwipunek wojowników zgromadzenia. Spotkałem się już kiedyś z nimi. Reszta uciekła.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: (Nie)Wesołe jest życie farmera
« Odpowiedź #183 dnia: 14 Lipiec 2014, 11:55:32 »
- Ekwipunek można pozyskać, młody rycerzu. Z tego co pamiętam, oni nie nosili czegoś, co nie jest ogólnodostępne. No i co z resztą moich pytań?

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: (Nie)Wesołe jest życie farmera
« Odpowiedź #184 dnia: 14 Lipiec 2014, 12:07:30 »
- Ten w kapturze rozpętał Pożar zgadza się. Związany zniknął wraz z jednym z współpracowników zamaskowanego. Ale na resztę pytań odpowiem: nie.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: (Nie)Wesołe jest życie farmera
« Odpowiedź #185 dnia: 14 Lipiec 2014, 12:32:18 »
- I co ja mam z Tobą zrobić, bracie Gornie? Nie oszukujmy się, twoja wersja rozwiązania problemów farmera skończyła się na tym, że jego dobytek spłonął, rodzina zginęła, a on sam został na swoim zrujnowanym gospodarstwie. Wyślę do niego jakiegoś innego rycerza, by pomógł mu i wsparł go w tej chwili. Jeżeli masz w sobie resztki godności, to wysupłaj coś z sakiewki.

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: (Nie)Wesołe jest życie farmera
« Odpowiedź #186 dnia: 14 Lipiec 2014, 13:58:15 »
- Czyli ile?.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: (Nie)Wesołe jest życie farmera
« Odpowiedź #187 dnia: 14 Lipiec 2014, 15:56:38 »
- Mówiłem o godności, nie o sztywnym prawie.

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: (Nie)Wesołe jest życie farmera
« Odpowiedź #188 dnia: 14 Lipiec 2014, 16:19:32 »
- Masz racje o godności. Daj mu to.- Rzekł Gorn rzucając mu w twarz mieszek z 500 grzywnami i wyszedł.




2173g-500g=1673g

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: (Nie)Wesołe jest życie farmera
« Odpowiedź #189 dnia: 14 Lipiec 2014, 16:50:09 »
W tym samym czasie, kiedy Gorn rzucił ciężkim mieszkiem z 500. grzywnami w twarz zasłużonego paladyna, do komnaty wchodził inny paladyn. Postawny, szeroki w barach, z mieczem u pasa i w srebrnej płytowej zbroi. Widząc całe zajście nie namyślał się długo i grzmotnął rycerza od siedmiu boleści w twarz, aż wypadły mu dwie jedynki u góry i jedna dwójka, ta z prawej strony szczęki. Gorn zakrwawiony padł na podłogę, odciągnięto go następnie do karceru, gdzie miał odpowiadać za obrazę i czynną napaść na paladyna na służbie. Dodatkowo ów czyn był niegodny rycerza i członka Bractwa ÂŚwitu, więc rada powinna zastanowić się, co dalej począć z tym człowiekiem.

WYPRAWA ZAKOÑCZONA NIEPOWODZENIEM!!!

Podsumowanie: Gorn udał się na miejsce, do odpowiedniej farmy. Tam błądził, szukał, lecz nic nie znalazł. Wreszcie dostrzegł postać, która okazała się sprawcą. Biegł za nią, dotarł do jego podziemnej kryjówki, lecz spotkał tam dodatkowo człowieka, który go pokiereszował. Gorn wydobrzał, wrócił na miejsce, lecz nic nie zastał. W drodze powrotnej na farmę ujrzał, że tajemniczy jegomość podpala stodołę, w której uwięziony był farmer i jego rodzina. Zabił człowieka bez śledztwa, kim on jest, uratował farmera, lecz nie uratował jego rodziny. Wrócił do Bractwa bez żadnych chęci dowiedzenia się kto za tym wszystkim stoi. Na końcu popełnił następny błąd, rzucając ciężkim mieszkiem z grzywnami w paladyna Gerina, który jest osobą sędziwą i zasłużoną. Stracił trzy zęby i wtrącono go do karceru.

Trofea:

Brak

Talenty:

Gorn:

Brak

Dodatkowe:

Gorn stracił trzy zęby, dwie górne jedynki i prawą dwójkę u góry. Jest zamknięty w karcerze i nie może podejmować akcji do czasu wyjaśnienia sprawy w Kapitularzu. Rozprawa dzisiaj wieczorem.
« Ostatnia zmiana: 14 Lipiec 2014, 18:09:23 wysłana przez Funeris Venatio »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: (Nie)Wesołe jest życie farmera
« Odpowiedź #190 dnia: 14 Lipiec 2014, 18:07:31 »
//Za wyprawy zakończone niepowodzeniem nie rozdaje się talentów. Nie nagradzamy przegranych.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: (Nie)Wesołe jest życie farmera
« Odpowiedź #191 dnia: 14 Lipiec 2014, 18:08:57 »
//Wybacz, już poprawione.

Forum Tawerny Gothic

Odp: (Nie)Wesołe jest życie farmera
« Odpowiedź #191 dnia: 14 Lipiec 2014, 18:08:57 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything