Autor Wątek: ÂŚluz, szmaragd i nicponie  (Przeczytany 6863 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nikolaj

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1291
  • Reputacja: -3749
    • Karta postaci

Odp: ÂŚluz, szmaragd i nicponie
« Odpowiedź #100 dnia: 18 Lipiec 2014, 17:57:24 »
Nikolaj jak gdyby nigdy nic zrobił kilka cichych kroków do tyłu, a następnie z całej siły wbiegł na drzwi, wyważając je kopnięciem. Rzucił się z bronią na najbliższego z bandytów, gremliny zaraz za nim.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: ÂŚluz, szmaragd i nicponie
« Odpowiedź #101 dnia: 19 Lipiec 2014, 11:05:18 »
Trafiłeś na jednego z bandytów, który nie czekając również chwycił za broń i ruszył do walki z Tobą. Hałastra gremlinów wbiła się do środka atakując w grupkach. Powstał niezły bałagan.

10x Bandyta

Forum Tawerny Gothic

Odp: ÂŚluz, szmaragd i nicponie
« Odpowiedź #101 dnia: 19 Lipiec 2014, 11:05:18 »

Offline Nikolaj

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1291
  • Reputacja: -3749
    • Karta postaci

Odp: ÂŚluz, szmaragd i nicponie
« Odpowiedź #102 dnia: 19 Lipiec 2014, 11:25:07 »
Nikolaj tańczył. Zaatakował pierwszy. Uderzył mieczem z prawej na wysokości szyi bandyty,  ten próbował sparować cios sztyletami, ale szara ruda miała ten sam współczynnik ostrości, co wytrzymałość stali z której była zrobiona broń przeciwnika. Sztylety pękły. Nikolaj dalej tańczył, nie przestał atakować, wykorzystał siłę bezwładności jaką uzyskał przy pierwszym uderzeniu do okręcenia się w piruecie i uderzył sztyletem trzymanym w lewej dłoni, odwróconym w druga stronę. Trafił tam, gdzie miał trafić pierwszy atak. Srebro rozpłatało gardło bandyty.
W tym samym czasie odbił cios na swoje plecy mieczem, gdy atakował go inne bandyta po lewej stronie. Szybko zawinął młynek Cadacusem i samemu uderzył z ukosa od prawej rozcinając zbroję i skórę bandyty na głębokość kilku centymetrów od prawego biodra po lewe ramię...

8/10x Bandyta

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: ÂŚluz, szmaragd i nicponie
« Odpowiedź #103 dnia: 19 Lipiec 2014, 11:31:59 »
Gremliny poradziły sobie z dwoma bandytami, lecz w ich szeregach również były straty i ranni. Okazało się, że ten budynek ma piętro, a zaalarmowani hałasami pozostali członkowie bandyckiej szajki dołączyli do walki.

3x Ochroniarz
6/10x Bandyta

Offline Nikolaj

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1291
  • Reputacja: -3749
    • Karta postaci

Odp: ÂŚluz, szmaragd i nicponie
« Odpowiedź #104 dnia: 19 Lipiec 2014, 11:53:56 »
Bełt śmignął przed twarzą wampira rozcinając mu skórę na nosie. Najwyraźniej jeden z bandytów doszedł do wniosku, że zrobi użytek ze swojej kuszy. Na szczęście dla Nikolaja strzał nie był za celny. Wykorzystując moment gdy roślejszy bandyta odrzucał kusze i wyciągał miecz, Wampir zamachnął się i cisnął sztyletem wprost w w bandytę celując w jego twarz. Srebro wbiło się w szyję wbijając się gardło. Z jego ust wyleciała krew i piana.
Zaraz po tym, może nawet w tym samym czasie na Nikolaja rzuciło się dwóch innych bandytów. Atakując od frontu z góry, przed jednym zrobił unik pakując się pod sztylet drugiego, który odbił pod dużym katem jednocześnie łapiąc bandytę za kołnierz i odrzucając w kierunku w którym atakował. Szybki sztych w kierunku brzucha bandyty przed którym zrobił unik wcześniej, równie szybko wyłączyło go z walki. Szybko po tym wskoczył mocno na kark tego którego przewrócił. Trzasło.
Kolejny bełt świsnął w powietrzu. Jak na nieszczęście, tym razem strzał był celny, a żelazny pocisk utkwił głęboko w boku Wampira. Zachwiało nim, wpadł na innego bandytę walczącego z dwójką gremlinów, a który teraz najwyraźniej zwietrzył okazję do ataku na ranionego Wampira. Piekielnie szybko cis lewego sierpowego szybko ostudził jego zapał. Zanim opadł na ziemię w jego szyję, jak w masło wtopiła się szara klinga rozcinając aortę.

2/3x Ochroniarz
3/10x Bandyta

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: ÂŚluz, szmaragd i nicponie
« Odpowiedź #105 dnia: 20 Lipiec 2014, 13:39:08 »
Kolejnych dwóch bandytów padło pod naporem gremlinów, których chaotyczne ataki odniosły dość efektowne skutki. Nawet jeden z ochroniarzy padł ofiarą pary goblinów. W momencie gdy chciał się pojedynkować z jednym z nich, dwójka jego znajomych zeskoczyła z belek pod sufitem i rozpłatała jego szyję. Pozostali żywi bandyci uciekli z miejsca zdarzenia. Było po walce. Wszędzie leżały trupy ludzi i gremlinów. Zauważyłeś że pozostała ich może szóstka, a szło z Tobą przynajmniej piętnastu.

Offline Nikolaj

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1291
  • Reputacja: -3749
    • Karta postaci

Odp: ÂŚluz, szmaragd i nicponie
« Odpowiedź #106 dnia: 20 Lipiec 2014, 13:45:43 »
Nikolaj pokręcił głową. Skrzywił się lekko z bólu.
- I co ja tera z wami pocznę? Ehh... Dobra. Może uda się kilu z was odratować - Nikolaj zaczął rozglądać się za rannymi, którym mogła by pomóc jego wampirza krew.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: ÂŚluz, szmaragd i nicponie
« Odpowiedź #107 dnia: 20 Lipiec 2014, 13:50:52 »
Wśród rannych znalazł się między innymi Zenek. Jeden z bandytów najwidoczniej ranił go sztyletem w brzuch. Również przywódca bandy stracił trochę krwi przez ucięty palec, ale nie ubolewał nad tym. W ramach rewanżu wziął sobie jakiś pierścień od swego przeciwnika. Gremliny zaczęły przeczesywać cały budynek. Zarówno to piętro jak i wyższe.

Offline Nikolaj

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1291
  • Reputacja: -3749
    • Karta postaci

Odp: ÂŚluz, szmaragd i nicponie
« Odpowiedź #108 dnia: 20 Lipiec 2014, 13:57:12 »
Nikolaj pierwsze co zrobił to wyrwał sobie wystający z boku bełt. Było trochę trudności, bo wszedł prawie cały nie napotykając po drodze na żadną kość. Na szczęście jakoś go wyciągnął. Następnie rozciął szyję jednego z bandytów. Pił szybko i łapczywie. Otarł twarz jakąś szmatą i naciął sobie nadgarstek. Krew zaczęła spływać z rany. Pierwszego napoił Zenka. Plusem całej sytuacji było to, że gremliny do największych stworzeń nie należały, toteż nie potrzebowały za wiele jego krwi. Dał się napić każdemu który tego potrzebował. Gdy skończył również przyłączył się do przeszukiwań.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: ÂŚluz, szmaragd i nicponie
« Odpowiedź #109 dnia: 21 Lipiec 2014, 11:17:57 »
W całym budynku znalazły się skradzione kosztowności z wielu innych domów, nie tylko zleceniodawczyni. Widocznie miejsce to służyło za swojego rodzaju schowek lub magazyn. Znalazły się także jakieś listy. Nie miałeś jednak pojęcia do kogo były adresowane. Nigdzie nie było wypisanego żadnego imienia czy też pseudonimu.
Gremliny poczuły się lepiej po wyleczeniu i zaczęły również zbierać niektóre przedmioty.

Offline Nikolaj

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1291
  • Reputacja: -3749
    • Karta postaci

Odp: ÂŚluz, szmaragd i nicponie
« Odpowiedź #110 dnia: 21 Lipiec 2014, 11:40:28 »
Nikolaj schował za pazuchą listy. Następnie poinstruował, by wszystkie łupy zanieść do pomieszczenia, gdzie była klapa do tunelu. Gdy wszystkie były w jednym miejscu powiedział.
- Nadszedł w końcu czas by się nimi podzielić. Nie ma sensu przenosić całości do wasz 'jaskiń' i dopiero tam to robić. Strata czasu, a po drodze jeszcze może nas ktoś dorwać. Na wstępie przypominam, że zabieram od razu te rzeczy, które zabraliście jednej kobiecie. To była podstawa naszej umowy - wyciągnął odpowiednią kartkę, na której były spisane wszystkie dobra, jakie ukradli jego zleceniodawczyni.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: ÂŚluz, szmaragd i nicponie
« Odpowiedź #111 dnia: 22 Lipiec 2014, 16:59:37 »
-Ty być dobry, więc my dotrzymać słowa. Ty wziąć to co potrzebne. My odejść z tym co oni nam zabrać. Ty być teraz towarzysz gremlinów. - odpowiedział wódz.

Offline Nikolaj

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1291
  • Reputacja: -3749
    • Karta postaci

Odp: ÂŚluz, szmaragd i nicponie
« Odpowiedź #112 dnia: 22 Lipiec 2014, 17:05:03 »
Rozdzielili łupy tak jak się umówili. Na koniec uścisnęli sobie dłonie. Jako, że była noc Niko mógł pod postacią nietoperza wylecieć z domu. Od razu skierował się do obrabowanej kobiety, tuż pod drzwiami odmienił się niepostrzeżenie. Zapukał trzy razy.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: ÂŚluz, szmaragd i nicponie
« Odpowiedź #113 dnia: 23 Lipiec 2014, 12:05:01 »
Drzwi otworzył ci znów służący.
-Witam i zapraszam do środka.

Offline Nikolaj

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1291
  • Reputacja: -3749
    • Karta postaci

Odp: ÂŚluz, szmaragd i nicponie
« Odpowiedź #114 dnia: 23 Lipiec 2014, 23:19:55 »
Niko wszedł do środka. Czekał, aż sługa zaprowadzi go do swojej Pani.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: ÂŚluz, szmaragd i nicponie
« Odpowiedź #115 dnia: 26 Lipiec 2014, 16:38:43 »

Sługa rzecz jasna zaprowadził cię przed obliczę swojej Pani. Siedziała w tym samym miejscu. Widać spodziewała się Ciebie.
-Jakie wieści przynosisz?

Offline Nikolaj

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1291
  • Reputacja: -3749
    • Karta postaci

Odp: ÂŚluz, szmaragd i nicponie
« Odpowiedź #116 dnia: 29 Lipiec 2014, 10:34:44 »
- Najlepsze - powiedział i wyciągnął zza pazuchy zapakowane by się nie rozleciały, wszystkie skarby, jakie zostały ukradzione kobiecie.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: ÂŚluz, szmaragd i nicponie
« Odpowiedź #117 dnia: 29 Lipiec 2014, 19:25:44 »
-Nieźle. Kobieta przebrała rękami i znalazła swój ulubiony kamień. Przypatrzyła mu się i odłożyła obok siebie. -A co z bandytami? Wiesz kto to był i jak się tutaj dostali?

Offline Nikolaj

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1291
  • Reputacja: -3749
    • Karta postaci

Odp: ÂŚluz, szmaragd i nicponie
« Odpowiedź #118 dnia: 29 Lipiec 2014, 19:35:41 »
- Grupa była bardzo dobrze zorganizowana. Korzystali z pomocy gremlinów, którzy przekopywali się podziemnymi tunelami do domostw mieszkańców. Macie w piwnicy otwór. Niestety nie było czasu na rozmowy. Byli bardzo agresywni i walczyli do końca. Wszystkich tych, których wskazali mi owi gremliny, wyrżnąłem w pień. Czy była to część większej grupy? Tego nie wiem. Ale wątpię. To oni wydawali się kierować całym przedsięwzięciem.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: ÂŚluz, szmaragd i nicponie
« Odpowiedź #119 dnia: 29 Lipiec 2014, 22:45:21 »
-Rozumiem. Więcej nie potrzebuje wiedzieć. Ważne że odzyskałam co moje a tamci dostali to na co zasłużyli. Dziękuje ci za zajęcie się tym.

Forum Tawerny Gothic

Odp: ÂŚluz, szmaragd i nicponie
« Odpowiedź #119 dnia: 29 Lipiec 2014, 22:45:21 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything