Autor Wątek: Szukając dowodów - Tańczący z krasnalem III  (Przeczytany 8098 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Szukając dowodów - Tańczący z krasnalem III
« Odpowiedź #140 dnia: 22 Lipiec 2014, 19:55:32 »
-Nazwij mnie odważnym albo głupim, ale wszedłem tam jako syn właściciela kopalni z kontynentu. Później się wpieprzyłem do samego Malahara pod pretekstem interesów, ale jak się okazało wiedział kim jestem.-Na chwilę przerwałem zastanawiając się nad dalszymi słowami.-Informacje wygrałem w konkursie picia, "przepiłem" pewnego krasnala i za to mi darował życie oraz dowody. Ale to tak w skrócie rzecz biorąc, bo teoretycznie mogłem odejść żyw bez dowodów, ale się uparłem. Jak mawiają ryzyko zawodowe.
Nagle spytałem:
-Nie masz tam przypadkiem jakiegoś człowieka, barmana albo cuś?
« Ostatnia zmiana: 22 Lipiec 2014, 19:58:09 wysłana przez Adaś »

Canis

  • Gość
Odp: Szukając dowodów - Tańczący z krasnalem III
« Odpowiedź #141 dnia: 22 Lipiec 2014, 20:30:07 »
- Ja nie. Ktoś inny ci musi sprzyjać. Sprawy u mnie badali wpływowi ludzie i nieludzie, może któryś z nich ma tam wpływy i ktoś cie poznał? Nie wnikam, żyjesz to bardzo dobrze. Masz tutaj 200 grzywien za pracę. Nie jest to wiele, ale przynajmniej zwróci ci się za leczenie bólu głowy.



Wyprawa zakończona !!!

Podsumowanie: Gracz dostał za zadanie udać się do organizacji Czarny Klif. Udał się w podróż pierw odpoczywając w karczmie (gdzie spał, wynajął kucyka w stajnia podróż). Wyruszył, na drodze napotkał bandytów niszczących wóz, tuż za nim pędził oddział straży miejskiej. Gracz nie podjął walki. Wyruszył dalej do Czarnego klifu,m dotarł bez kolejnych przeszkód. Dostał się dom środka korzystając z hasła, w wyniku kilku rozmów przekonał Barmana i został dopuszczony przed oblicze przywódców w tym Malahara. Dostał możliwość zdobycia dowodów na potwierdzenie braku udziału jego osoby w przedsięwzięciu w jednej z kopalń. Wziął udział w konkursie picia z Krasnoludem, który wygrał dzięki pomocy Barmana (Przekupiona osoba przez Salazara na poprzedniej wyprawie, aby udzielała osobom przychodzącym od Komisarza na przeszpiegi). Gracz wygrał, otrzymał dowody i wrócił do Georga Hertlinga, gdzie zdał raport oddając dowody.



Nagrody:

- 200 grzywien od Georga Hertlinga
- 15 grzywien z przeciwników
Razem 215 Grzywien



Talenty:

Adaś - Adamus Roydil
Aktywność: 1 brązowy talent
Opisy: 1 złoty talent
Walka: (nie podjęto walk, więc brak)
Bonus pieniężny: 125 grzywien

Forum Tawerny Gothic

Odp: Szukając dowodów - Tańczący z krasnalem III
« Odpowiedź #141 dnia: 22 Lipiec 2014, 20:30:07 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top