Autor Wątek: Przesłuchanie Hoffersona.  (Przeczytany 2673 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Przesłuchanie Hoffersona.
« Odpowiedź #40 dnia: 13 Czerwiec 2014, 17:25:04 »
-Wiesz dokładnie, że nigdy wcześniej się nie spotkaliśmy. Dlatego szczerze mówiąc nie miałem podstaw twierdzić, że Ty to nie Ty. Poza tym, zwróciłeś uwagę na to co mówił, gdy wycelowałem w was pistolety?- zapytałem
-Zaczął krzyczeć coś o Czarnym Klifie, więc to tam szukałbym tego magusa. A i zapomniałem wspomnieć, że kazał mi zdobyć informacje o niejakiej Lidze Cieni, czy tam Cienia. Nie pamiętam dokładnie. To coś nie musi mieć całkowitego związku z Tobą, ale z tym starcem, który znajdował się w Twojej piwnicy. Trzeba poszukać o nich informacji i już będziemy wiedzieli coś więcej. Bo teraz to możemy się tylko domyślać.
-A co do tego gdzie był i co robił. Znał Twój dom jak własny, mógł zorientować się, że kobieta, którą złapałeś może go wsypać i przybrawszy Twoją postać wparował do piwnicy aby mnie zmylić, tym że zna moje imię, bo przecież z nim wcześniej rozmawiałem. A co do straży, to raczej ich samych powinieneś spytać dlaczego nie interweniowali, gdy Cię zobaczyli. Ja nawet z nimi nie rozmawiałem.

Canis

  • Gość
Odp: Przesłuchanie Hoffersona.
« Odpowiedź #41 dnia: 13 Czerwiec 2014, 17:31:47 »
- Niech tak będzie... Liga cieni to coś o czym słyszę już któryś raz a właściwie to nic nie wiem. Czarny klif, to znam, napadają na moje konwoje i nasze kopalnie. Niefortunne jest to nasze spotkanie, niemniej jednak winić cię nie mogę. Uznajmy zatem, ze wykonałeś coś co miałeś wykonać. Jaką nagrodę ci obiecano za to co miałeś zrobić?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Przesłuchanie Hoffersona.
« Odpowiedź #41 dnia: 13 Czerwiec 2014, 17:31:47 »

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Przesłuchanie Hoffersona.
« Odpowiedź #42 dnia: 13 Czerwiec 2014, 17:49:26 »
-Nie pamiętam byśmy umawiali na cokolwiek, więc nie chcę od Ciebie żadnych pieniędzy, ani nagród. Jeśli będę mógł w czymś pomóc to mieszkam w dzielnicy obywatelskiej, a moje nazwisko to Tinuvel Gordian. Często będzie mnie można spotkać również w porcie na moim okręcie, więc tam też można pytać. - powiedziałem wstając.

Canis

  • Gość
Odp: Przesłuchanie Hoffersona.
« Odpowiedź #43 dnia: 14 Czerwiec 2014, 05:22:12 »
- Chyba jesteś uczciwy... miał bym dla ciebie pewną propozycję fuchy, jeżeli masz ochotę kontynuować dzisiaj pracę w obliczu tych wydarzeń, które miały miejsce.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Przesłuchanie Hoffersona.
« Odpowiedź #44 dnia: 14 Czerwiec 2014, 12:25:22 »
-Kogo zabić? - zapytałem i wyciągnąłem wystrzelony wcześniej pistolet. Nie spieszyło mi się nigdzie, więc spokojnie mogłem kontynuować zadanie. Wiedziałem jednak, że mam do czynienia z magami, a to mógłby być problem.
Zacząłem przeładowywać broń.
-Chociaż w sumie możemy się umówić na spotkanie po dniu jutrzejszym, bo jutro planuję zorganizować chrzest mojego okrętu, więc muszę się co do tego trochę przygotować. Nie mniej jednak możesz powiedzieć o co chodzi.

Canis

  • Gość
Odp: Przesłuchanie Hoffersona.
« Odpowiedź #45 dnia: 14 Czerwiec 2014, 12:51:03 »
- W takim razie do zobaczenia.

Wyprawa zakończona!

Podsumowanie: Gracz wziął zadanie i udał się bezpośrednio do domu zleceniodawcy. zleceniodawca był podstawiony, fałszywy. Dom otworzyła osoba podająca się za służącą domu. gracz udał się do piwnic w celu przeprowadzenia tortur na człowieku. W trakcie przeprowadzania tortur wszedł do piwnicy właściciel domu, następnie fałszywa osoba podające się uprzednio za niego. W wyniku rozmów i walk, gracz postrzelił człowieka mającego być torturowanym w nogę. następnie interweniowała straż i wszystkie fałszywe osoby uciekły. Gracz wraz z prawdziwym komisarzem udali się na posterunek...



Nagrody:

Gordian:
---



Talenty:

Gordian - Gordian (<-- Tak widniejesz w spisie talentów, poproś o nadanie nazwiska albo coś i zmienienie tego zapisu...)
Aktywność: 1 złoty talent (Bonus rasowy: +1 złoty talent)
Opisy: 1 srebrny talent
Walka: 1 brązowy talent
Bonus pieniężny: 175 grzywien
« Ostatnia zmiana: 14 Czerwiec 2014, 12:54:11 wysłana przez Salazar »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Przesłuchanie Hoffersona.
« Odpowiedź #45 dnia: 14 Czerwiec 2014, 12:51:03 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything