Autor Wątek: Raz kozie mgle: Atusel i morze  (Przeczytany 23485 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Raz kozie mgle: Atusel i morze
« Odpowiedź #20 dnia: 09 Czerwiec 2014, 11:08:18 »
Wampir zastanawiał się przez chwilę, co wybrać. Wóz, czy konia? Na wozie niby wygodniej, ale z koniec zawsze można pogadać. Co prawda inni wtedy jakoś dziwnie patrzą, ale co tam. Tak więc, wóz, czy koń? Coś czuł, że te dwie grupy mogą zostać rozdzielone w jakiś sposób. Więc wbrew pozorom wybór środka transportu nie był błahostką. Wóz czy koń? Te trudne decyzje, które każdego dnia napotykają każdego. W końcu wampir wybrał konia. Koń szybszy i takie tam. I o wiele lepiej się na nim wygląda, niż skulonym w wozie jadącym przez zabłocony trakt. Wybrał (właściwie wziął pierwszego lepszego) wierzchowca i zwinnie wspiął się na jego grzbiet.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Raz kozie mgle: Atusel i morze
« Odpowiedź #21 dnia: 09 Czerwiec 2014, 11:20:48 »
Aragorn wybrał wóz.
- Ta dziwka ze straży? Pierdolona rasistka... zrobiłbym to drugi raz gdybym miał okazję. I mam głęboko w dupie śledztwo Salazarze, do momentu jak nie dostane nakazu od samego króla to mogą zapomnieć o procesie. ÂŻadna kurwa nie będzie mnie traktować jak menela.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Raz kozie mgle: Atusel i morze
« Odpowiedź #21 dnia: 09 Czerwiec 2014, 11:20:48 »

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Raz kozie mgle: Atusel i morze
« Odpowiedź #22 dnia: 09 Czerwiec 2014, 11:42:13 »
Rycerz z bractwa uprzedził pytanie elfa dotyczące wieku Elronda. Dlatego go nie zadawał, ale za to miał inne pytanie. - Mówiłeś, że twoje ciało się samo regeneruje, czy to znaczy że nie da się Ciebie zabić?. Jeszcze jedno jesteś w stanie leczyć nas w jakimś stopniu?.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Raz kozie mgle: Atusel i morze
« Odpowiedź #23 dnia: 09 Czerwiec 2014, 12:54:37 »
- Lat? Trzysta z hakiem jak nie lepiej. A uzdrawiać? Oparzenia, rany cięte i szarpane, uszkodzone organy, zatrucia, połamane kości. Z tego mogę was uzdrowić. Dziwne że tak mało osób o tym wie. Przecież jestem tutaj jedynym uzdrowicielem.

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Raz kozie mgle: Atusel i morze
« Odpowiedź #24 dnia: 09 Czerwiec 2014, 12:55:27 »
- Nie żebyś się z tym wychylał - mrugnęłam do Elronda.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Raz kozie mgle: Atusel i morze
« Odpowiedź #25 dnia: 09 Czerwiec 2014, 12:59:52 »
- Co jak co, ale zanim zdarzyłem zareagować, Thorm miał w ustach miksturę i opatrunek na klacie. Ale na następny raz wykrzyczę wszystkim przed wymarszem, że jestem uzdrowicielem. Aha, zdajecie sobie sprawę, że nie jestem żadnym bogobojnym klerykiem który leczy za ciepłe słowo? W sumie nie mam żadnych cenników, ale każdy za uzdrowienie może dać tyle ile mu pozwala na to jest stan sakiewki - uśmiechnął się niczym ambitny handlarz staroci, któremu marzy się kupiecka fortuna.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Raz kozie mgle: Atusel i morze
« Odpowiedź #26 dnia: 09 Czerwiec 2014, 13:02:52 »
- Dobrze wiedzieć, że trzeba zapłacić. Interes musi się kręcić zwłaszcza, że pewnie nauka tego jak i ból, który się otrzymuję musi dużo kosztować każdego, co zechce z twoich usług korzystać. Mam rację?.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Raz kozie mgle: Atusel i morze
« Odpowiedź #27 dnia: 09 Czerwiec 2014, 13:04:22 »
- Bardziej pragnę sobie zrekompensować ten ból, jaki towarzyszy uzdrawianiu. I Oczywiście nie jest tak, że jak ktoś jest bez grosza to go nie uzdrowię. Uzdrowię oczywiście...

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Raz kozie mgle: Atusel i morze
« Odpowiedź #28 dnia: 09 Czerwiec 2014, 13:06:09 »
... tylko? - Przeciągnięcie i niedopowiedzenie w ostatnim zdaniu było tak dojmujące, że nie dało się go pominąć.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Raz kozie mgle: Atusel i morze
« Odpowiedź #29 dnia: 09 Czerwiec 2014, 13:07:59 »
- Kto wie? Może kiedyś poproszę o przysługę. Albo zapomnę?

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Raz kozie mgle: Atusel i morze
« Odpowiedź #30 dnia: 09 Czerwiec 2014, 14:25:07 »
- Ja to mogę nawet pieszo iść, ale koniem szybciej. Powiedział Gorn i wsiadł na najbliszego konia.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Raz kozie mgle: Atusel i morze
« Odpowiedź #31 dnia: 09 Czerwiec 2014, 14:41:29 »
- No tak, oczywiste. - Poeta skinął lekko głową i wrócił do kontemplowania okolicy. Drzewka, krzaczki, latające żuczki i inne robaczki. Na ich głowami przeleciał jakiś nietoperz i Funeris miał szczerą nadzieję, że był to tylko zwykły ssak, a nie zmaterializowany pod taką postacią wampir. Swoją drogą ciekawe jak długo wąpierze potrafią przebywać w takim stanie, jak się wtedy czują. Zastanawiające też było to, czy każdy jeden to potrafi, czy może była to kwestia nauczenia się, nabycia pewnej umiejętności, która otwierała przed krwiopijcą takie możliwości. Znajdujący się kilka metrów dalej Dragosani na pewno coś na ten temat wiedział, ale rycerz nie chciał go o to pytać. Ta myśl kłębiła mu się pod ostatnio strzyżoną czupryną, fakt, ale nie korciło go to aż tak, by dążyć do poznania rozwiązania. Ot, taka tam zagwozdka na rozruszanie umysłu, nie tylko mięśni. A te dostały lekki wycisk przez ostatnie kilka godzin, więc teraz należał im się błogi odpoczynek. Miecz wisiał spokojnie u pasa, tarcza przytroczona na plecach, hełm zawieszony na razie o łęk siodła, póki nie ruszali. ÂŚwieże, rześkie powietrze owiewało twarz z kilkudniowym zarostem. Nastawała powoli noc.

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Raz kozie mgle: Atusel i morze
« Odpowiedź #32 dnia: 09 Czerwiec 2014, 14:44:43 »
Czy wszyscy już gotowi, bo ruszać trzeba, aby nad ranem być w Atusel?

Canis

  • Gość
Odp: Raz kozie mgle: Atusel i morze
« Odpowiedź #33 dnia: 09 Czerwiec 2014, 14:45:00 »
- A kto mówi o procesie Aragornie. Twoje śledztwo leży na biurku, na razie nie tykane... - Powiedział jaszczur. - Chętnie na wozie pojadę. - powiedział, wszedł na wóz i sobie wygodnie usiadł.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Raz kozie mgle: Atusel i morze
« Odpowiedź #34 dnia: 09 Czerwiec 2014, 14:51:40 »
- Wszyscy gotowi, ja powozić mogę. Wiesz Sal... mamy teraz nowego szefa służb więc ja mam związane ręce do momentu spotkania z nim. A sprawa z posterunku jest po prostu żałośnie śmieszna. Owszem, mogłem tej suce po prostu przypieprzyć w ryj ale mógłbym ją wtedy zabić.

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Raz kozie mgle: Atusel i morze
« Odpowiedź #35 dnia: 09 Czerwiec 2014, 14:53:56 »
Wydawało mu się, że na wozie będzie wygodniej, ale widział tłum jaki się tam zebrał. Z elfami może i by się zmieścił, ale jak wgramolił się tam dracon i jaszczur zdecydował się na konia.
-To ja pojadę konno.
Wziął jednego z koni i wsiadł na niego usadawiając się w siodle i wkładając nogi w strzemienia. Obrócił go, tak by mieć widok na wszystkich zgromadzonych.

Offline Thor ibn Odyn Grom

  • DarkModders Team
  • ***
  • Wiadomości: 1519
  • Reputacja: 1121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Strzeż się mroku, bo on jest wszędzie.
    • Karta postaci

Odp: Raz kozie mgle: Atusel i morze
« Odpowiedź #36 dnia: 09 Czerwiec 2014, 14:54:55 »
Thor póki jeszcze mógł, wskoczył na konia i czekał na dalsze wytyczne.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Raz kozie mgle: Atusel i morze
« Odpowiedź #37 dnia: 09 Czerwiec 2014, 14:56:54 »
- Ja tam mogę ruszać. Stwierdził elf poprawiając łuk i sprawdzając stan strzał. ÂŻelaznych mu trochę brakowało, ale jednak mając jeszcze jeden pełny kołczan mógł tymczasowo spać spokojnie. Jednak, że nigdy nie wiadomo ile zużyje podczas podróży, a zwłaszcza na statku. Nathaniel patrzył w przyszłość z dość niemrawą miną mimo wszystkich rozmów, które odbył przez drogę.

Canis

  • Gość
Odp: Raz kozie mgle: Atusel i morze
« Odpowiedź #38 dnia: 09 Czerwiec 2014, 14:59:06 »
- Albo mogłeś zwyczajnie opisać co się wydarzyło i czemu zrobiłeś to co zrobiłeś. Zamieniłeś wysokiej rangi oficera straży miejskiej w kupkę zgniłej papki... Zniszczyłeś większość materiałów jakie były składowane w tamtym pomieszczeniu... Zresztą nieważne. Mam nadzieję, że porozmawiamy o tym w cichszym i ustronniejszym miejscu.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Raz kozie mgle: Atusel i morze
« Odpowiedź #39 dnia: 09 Czerwiec 2014, 15:00:08 »
- Czy za to nie grozi przypadkiem szubienica? - zapytał popijając z butelki trochę rumu.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Raz kozie mgle: Atusel i morze
« Odpowiedź #39 dnia: 09 Czerwiec 2014, 15:00:08 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything