Autor Wątek: Test kruka #8  (Przeczytany 2502 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nikolaj

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1291
  • Reputacja: -3749
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #8
« Odpowiedź #20 dnia: 08 Czerwiec 2014, 16:55:55 »
Pora uciekać pomyślał i nagle stało się coś dziwnego. W miejscu w którym leżał nibyranny wampir nagle zrobiła się pustka, wypełniona lekkim dymem i małym nietoperzem. Mały krwiopijca wzbił się w powietrze bez problemu i poleciał w kierunku przeciwnym do jego kompanów. Zrobił małe kółka i usiadł na szczycie jednego dachu. Zaczął obserwować ulicę. Gapiów i strażników, a także Woltera.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #8
« Odpowiedź #21 dnia: 08 Czerwiec 2014, 17:05:06 »
Widziałeś jak zdziwiony tłum patrzy się to na siebie, to znów na miejsce w którym jeszcze nie dawno leżał krzyczący mężczyzna. Strażnicy byli równie zaskoczeni, jednak ci szybciej zaczęli badać okolicę.
Walter i jego kompan wydostali się uciekając poprzez ciasne uliczki między domami i sklepikami. Dostrzegłeś jak w końcu zatrzymują się w pobliżu jakiegoś zaułka. Teren był na tyle oddalony od miejsca kradzieży, że można było tam chwilę odsapnąć. Całość łupu nieśli w trochę większych workach.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #8
« Odpowiedź #21 dnia: 08 Czerwiec 2014, 17:05:06 »

Offline Nikolaj

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1291
  • Reputacja: -3749
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #8
« Odpowiedź #22 dnia: 08 Czerwiec 2014, 17:12:36 »
Nawet nie za pisnął. Ruszył w ich kierunku trzepocząc małymi skrzydełkami. Nikt na niego nawet nie zwrócił uwagi.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #8
« Odpowiedź #23 dnia: 08 Czerwiec 2014, 22:30:09 »
Będąc już znacznie bliżej widziałeś jak poznana dwójka "rzuca" worki ku pobliskiemu wejściu do kanałów. Nie wiedziałeś dokładnie czemu to robią, mogłeś się jedynie domyślać.

Offline Nikolaj

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1291
  • Reputacja: -3749
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #8
« Odpowiedź #24 dnia: 08 Czerwiec 2014, 23:27:25 »
Nikolaj poleciał za okoliczny zaułek, zmaterializował się i niespodziewanie wyszedł. Zdawał sobie sprawę, że może ich tym nieźle wystraszyć.
- Co teraz?

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #8
« Odpowiedź #25 dnia: 09 Czerwiec 2014, 10:57:04 »
-Spisałeś się nowy. Dobra akcja. Możesz wracać i powiedzieć Jej że masz moją aprobatę.

Offline Nikolaj

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1291
  • Reputacja: -3749
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #8
« Odpowiedź #26 dnia: 09 Czerwiec 2014, 12:57:18 »
- Panowie. Wszyscy wiemy jak śliski jest ten interes. Czy nie należało by nagrodzić w jakiś sposób pomocnika w interesach? Umocnić przyszłe relacje? - żyłka złota błysła w jego oczach.

Perswazja

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #8
« Odpowiedź #27 dnia: 10 Czerwiec 2014, 10:28:43 »
-To już nie zależy od nas nowy. My tutaj jedynie wykonujemy swoją rolę, jak i ty. Każdy musi znać swoje miejsce wampirze.

Offline Nikolaj

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1291
  • Reputacja: -3749
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #8
« Odpowiedź #28 dnia: 10 Czerwiec 2014, 10:32:06 »
- Rozumiem. W takim razie muszę poznać te miejsca. Do zobaczenia - powiedział, odwrócił się i zniknął. Skierował się do kobiety która go wysłała.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #8
« Odpowiedź #29 dnia: 10 Czerwiec 2014, 11:08:15 »
W niedługim czasie odnalazłeś ją w tej samej okolicy co wcześniej.
-Jak tam Słońce? Krótki wypad się udał, czy może były jakieś problemy?

Offline Nikolaj

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1291
  • Reputacja: -3749
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #8
« Odpowiedź #30 dnia: 10 Czerwiec 2014, 12:20:26 »
- Zadanie wykonane, żadnych strat. Sto pięćdziesiąt procent normy.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #8
« Odpowiedź #31 dnia: 10 Czerwiec 2014, 20:15:08 »
-Słyszałam że sobie nieźle poradziłeś...no i że chciałeś nieco zysku. Dobrze, że przynajmniej mówisz wprost. Kobieta rzuciła ci mieszek. -Twoja dola skarbie. Zauważyłeś że monet było tam całkiem sporo. Po chwili dała ci też klucz. -Pójdziesz z tym prosto i skręcisz przy pierwszej okazji w prawo. Będzie tam zamknięte wejście do kanałów. Reszty chyba się domyślasz.

Offline Nikolaj

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1291
  • Reputacja: -3749
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #8
« Odpowiedź #32 dnia: 10 Czerwiec 2014, 20:23:58 »
- Dzięki. Powodzenia w pracy... - powiedział i odszedł. Tak jak poradziła poszedł prosto cały patrząc czy nie ma żadnych krat po prawej. Gdy je dojrzał wsadził klucz w dziurkę i przekręcił. Brama otworzyła się, a on przez nią przeszedł. Zamknął jeszcze za sobą zamek i udał się w głąb kanałów. Do nowego życia i nowych możliwości.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #8
« Odpowiedź #33 dnia: 10 Czerwiec 2014, 20:34:17 »
Chwilę minęło nim ujrzałeś w kanałach oświetlony tunel. Prowadził do jakiegoś pomieszczenia co wydawało się nieco nienaturalne w takim miejscu. Mimo pewnych obaw ruszyłeś dalej. W pewnym momencie pod wpływem światła pochodni zauważyłeś zbliżającą się do ciebie postać. Była dość niskiego wzrostu. Gdy stanął przed tobą, dostrzegłeś iż był to goblin. Miał skórzaną kurtę, dziwną czapkę na głowie, a na ramieniu trzymał młot, który wydawał się nieco za duży jak na rozmiary właściciela.
-Ej ty slońcolubie! Szlajasz się po moich kanałach! - wykrzyknął goblin. Jednak chwilę pomyślał. -Ach, szukasz skrawka cienia dla siebie? Dobrze trafiłeś. Mały stwór na chwilę przestał i zaskrzeczał dziwnie. Usłyszałeś z daleka niewielki wybuch i poczułeś delikatny wstrząs. -Jestem Bombowy Rizzik. Jak słyszy moim chłopcom robota pali się w rękach. - powiedział i zachichotał. -Skoro tu jesteś to witam cię w naszych szeregach. Zaraz muszę wracać, wiec jak masz pytania do strzelaj od razu.

Offline Nikolaj

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1291
  • Reputacja: -3749
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #8
« Odpowiedź #34 dnia: 10 Czerwiec 2014, 21:56:50 »
- Pytań nie mam, co najwyżej sprostowanie. Taki ze mnie słońcolub jak z Ciebie elf. Wampir jestem, Nikolaj - wyciągnął dłoń w kierunku goblina. Chyba go polubił. A na pewno goblin go zaciekawił.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #8
« Odpowiedź #35 dnia: 10 Czerwiec 2014, 22:06:34 »
Misja zakończona!

Podsumowanie: Nikolaj zgłosił się po zadanie inicjacyjne na rynku. Dostał zlecenie, w którym miał pomóc dwóm innym członkom obrabować kupców na pobliskim targu. Rozpoczęcie przedstawienia rozpoczęło się wyjątkowo pomyślnie i ciekawie. Jego kompani nie napotkali problemów i spokojnie wykonali swoją część zadania. Gdy zaczęło robić się gorąco, wampir uniknął konfrontacji z strażą, a następnie oddalił się w bezpieczne miejsce. Po uzgodnieniu pewnych rzeczy z rabusiami, wrócił do kobiety informując o udanej misji. Ta dała mu wynagrodzenie i przekazała klucz oraz dalsze informację. Po zapoznaniu się w kanałach z Rizzikiem, Nikolaj został przyjęty do organizacji.

Zdobyte przedmioty:

Mieszek - 50 grzywien

Talenty:

Nikolaj
Walka - nie było
Opisy - 1 srebrny talent
Aktywność - 1 srebrny talent

Bonus pieniężny - 100 grzywien

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #8
« Odpowiedź #35 dnia: 10 Czerwiec 2014, 22:06:34 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything