Autor Wątek: Dagon Cuirass [NPC] (wyprawy)  (Przeczytany 909 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Funeris VenatioAutor wątku

• Weteran
  • Reputacja: 155
  • Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Czeladnik kowalstwa
    • Kanał YouTube
Dagon Cuirass [NPC] (wyprawy)
« dnia: 03 Czerwiec 2014, 14:44:13 »
Dagon Cuirass

W Górnej Strefie Bractwa Świtu, tuż przy wejściu do kapitularza, znajduje się mniejsze pomieszczenie, niż wystawna sala reprezentacyjna, gdzie przesiaduje sędziwy paladyn, ciągle zapracowany. W środku można dostrzec wielki, okrągły stół, kilkanaście krzeseł, stosy papierów i trzy miejsca na podwyższeniu, naprzeciwko wejścia. Jedno zarezerwowane dla króla, drugie dla Wielkiego Kanclerza, po jego prawicy i trzecie dla Marszałka, znajdujące się po lewej. W trakcie nieobecności króla najwyższe miejsce ma zaszczyt zajmować tylko jeden paladyn, senior Bractwa, najbardziej zasłużony człowiek pośród równych bogu Zartatowi - Dagon Cuirass. Czuwa on nad bezpieczeństwem miast i wsi z ramienia zakonu Bractwa Świtu, trzymając siły zbrojne w ryzach. To właśnie tutaj zwoływane są wyprawy i przydzielane zadania, które ingerują bezpośrednio w bezpieczeństwo państwa i samego świętego zakonu.

Imię: Dagon Cuirass
Rasa: Człowiek
Data urodzenia: 03.03.26467 I Ery
Opis: Dagon służy Bractwu od niepamiętnych lat. Podobnie jak Gerin, opiekujący się tablicą ogłoszeń, i on zrobił dla Bractwa więcej, niż większość zakonników. W młodości z pochwały godnym zapałem prowadził oddziały rycerzy i paladynów do zwycięskich bitew, wsławiając się przed Zartatem. Teraz, po tylu latach wiernej służby, jego obowiązkiem pozostało strzec bezpieczeństwa w miastach i wsiach królestwa, być zwierzchnikiem członków Bractwa w każdym większym skupisku rozumnych istot na wyspie i dbać o to, by uwolnić mieszkańców od wszelkiej groźby niebezpieczeństwa.

Wyprawy będą wymyślane przez Marszałka/Wielkiego Kanclerza. Dla każdego będzie ona inna, każda będzie inna od siebie.

- Wyprawy są prowadzone przez Marszałka, Wielkiego Kanclerza, lub przez samego króla
- Prowadzący wyprawę może nie dopuścić do niej określonej postaci, jeżeli uzna, że nie jest ona tego godna
« Ostatnia zmiana: 01 Wrzesień 2016, 20:51:10 wysłana przez Marduke Draven »

Offline Lucas Paladin

• Starszy redaktor
  • Reputacja: 53
  • Lucas Paladin jest wznoszącą się gwiazdą.Lucas Paladin jest wznoszącą się gwiazdą.Lucas Paladin jest wznoszącą się gwiazdą.Lucas Paladin jest wznoszącą się gwiazdą.Lucas Paladin jest wznoszącą się gwiazdą.Lucas Paladin jest wznoszącą się gwiazdą.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron Gowen. szlachcic Tergon, Nakas i Sakar - Lucas Paladin.Czeladnik kowalstwaBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Amulet oświecenia - za napisanie 2000 postów....
    • Najlepsza muzyka dla każdego ;)
Odp: Dagon Cuirass [NPC] (wyprawy)
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Lipiec 2014, 12:25:04 »
Dagon upadł niosąc stos kartek.
- Kurwa mać! Nigdy się z tym nie uporam.. - szybko jednak je pozbierał i gdy dotarł do swojej komnaty, usiadł za biurkiem. Ostatnimi czasy jego uszu dosięgnęły niepokojące wieści. Rycerze Bractwa Świtu będą musieli pokonać zło, po raz kolejny. Dagon był pewien, że sobie poradzą, inaczej nie taszczyłby tego gówna aż tutaj. Kiedy zapisał już ostatnią kartkę, zabrał je ze sobą wraz z rzędem gwoździ i młotkiem. Jego oczom ukazała się tablica ogłoszeń Gerina.
- Cholera, mało tu miejsca. Ale jakoś sobie dam radę. - po kilku minutach ciężkiej pracy skończył robotę i udał się wreszcie do wychodka.

//Dostępny jest rząd nowych zadań, pierwsze zadanie jest wprowadzeniem do pozostałych siedmiu, dziewiąte kończy cykl wypraw i będzie najdłuższe ze wszystkich. Aby wziąć udział w jednym z siedmiu pozostałych, niezbędne jest ukończenie pierwszego. Zastrzegam sobie prawo do zatwierdzenia, bądź nie uczestnictwa w wyprawach. Będę wymagać niesłychanie dużo, nie tylko kwiecistych opisów, ale przede wszystkim poczucia klimatu i dość logicznego myślenia.

Nazwa wyprawy: Złowrogie zapiski
Prowadzący wyprawę: Lucas Paladin
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: bycie członkiem Bractwa Świtu, logiczne myślenie, poprawna polszczyzna, poczucie klimatu
Liczba uczestników: dowolna

Nazwa wyprawy: Odciśnięte piętno
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: ukończenie zadania "Złowrogie zapiski", logiczne myślenie, poprawna polszczyzna, poczucie klimatu
Liczba uczestników: 1

Nazwa wyprawy: Zabij mnie, proszę!
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: ukończenie zadania "Złowrogie zapiski", logczne myślenie, poprawna polszczyzna, poczucie klimatu, wyuczona Telekineza

Nazwa wyprawy: Marsz żałobny
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: ukończenie zadania "Złowrogie zapiski", logiczne myślenie, poprawna polszczyzna, poczucie klimatu

Nazwa wyprawy: Sir John
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: ukończenie zadania "Złowrogie zapiski", logiczne myślenie, poprawna polszczyzna, poczucie klimatu, wyuczona Ezoteryka

Nazwa wyprawy: Widmowy zastęp piechoty

Nazwa wyprawy: Koszmar generała
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: ukończenie zadania "Złowrogie zapiski", logiczne myślenie, poprawna polszczyzna, poczucie klimatu, walka bronią min. 100%

Nazwa wyprawy: Mały Hektorze, coś uczynił?!
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: ukończenie zadania "Złowrogie zapiski", logiczne myślenie, poprawna polszczyzna, poczucie klimatu, wyuczone zaklęcie Snu

Nazwa wyprawy: Czy jesteśmy tutaj sami? (Siedem Par Demonich Oczu)
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: ukończenie jednemu z siedmiu zadań, logiczne myślenie, poprawna polszczyzna, poczucie klimatu, walka dowolną bronią na 100%
Liczba uczestników: dowolna, najlepiej powyżej 4

Zadania dostępne zaznaczone są kolorem zielonym, zadania niedostępne kolorem czerwonym.
« Ostatnia zmiana: 03 Wrzesień 2014, 17:32:15 wysłana przez Lucas Paladin »
The deepest solace lies in understanding. This ancient unseen stream, a shudder before the beautiful.

Offline Marduke Draven

• Moderator
  • Marduke Draven jest wznoszącą się gwiazdą.Marduke Draven jest wznoszącą się gwiazdą.Marduke Draven jest wznoszącą się gwiazdą.Marduke Draven jest wznoszącą się gwiazdą.Marduke Draven jest wznoszącą się gwiazdą.Marduke Draven jest wznoszącą się gwiazdą.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Szlachcic Gear i RudarAmulet siły - za napisanie 1000 postów.Amulet życia - za napisanie 500 postów.Lubię Tawernę Gothic na Facebooku!
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Wrzesień 2016, 20:51:57 »
//Zmieniono formę wypraw. (Patrz pierwszy post).

Przeze mnie droga w gród łez niezliczonych.
Przeze mnie droga w boleść wiekuistą,
Przeze mnie droga w naród zatraconych

Offline Elrendar

• Bractwo Świtu
  • Reputacja: 2
  • Elrendar nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #3 dnia: 10 Październik 2016, 17:23:52 »
-Witam. Szukam sobie zajęcia i pomyślałem, że może miałbyś dla mnie coś ciekawego.

Offline Marduke Draven

• Moderator
  • Marduke Draven jest wznoszącą się gwiazdą.Marduke Draven jest wznoszącą się gwiazdą.Marduke Draven jest wznoszącą się gwiazdą.Marduke Draven jest wznoszącą się gwiazdą.Marduke Draven jest wznoszącą się gwiazdą.Marduke Draven jest wznoszącą się gwiazdą.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Szlachcic Gear i RudarAmulet siły - za napisanie 1000 postów.Amulet życia - za napisanie 500 postów.Lubię Tawernę Gothic na Facebooku!
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Październik 2016, 17:33:04 »
Dagon, obecnie wypełniający jakieś pergaminy piórem maczanym w czarnym jak noc atramencie odchylił odwrócił od nich swą uwagę. Zmierzył Elrendara, jakby chciał ocenić, czego się po nim spodziewać.
- Hmmm... - mruknął i wziął jakąś kartkę. Przeczytał szybko jej treść. Podjął po chwili. - Coś się znajdzie. W Jakaś szajka paserów zdobyła transport naszej broni i teraz sprzedaje ją na czarnym rynku. Posłaliśmy już tam jednego rekruta, ale nie wrócił. Sprawdzisz co z nim, a także skontaktujesz się z przebywający tam rycerzem Zartata -Robertem de Sable. Razem postaracie się zatrzymać proceder sprzedaży naszej broni.- wyjaśnił sprawę. -Bierzesz?

Offline Elrendar

• Bractwo Świtu
  • Reputacja: 2
  • Elrendar nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #5 dnia: 10 Październik 2016, 19:58:46 »
-Jasne. Każde zadanie to jakieś wyzwanie. Gdzie dokładnie mam się udać?

Offline Marduke Draven

• Moderator

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Październik 2016, 20:02:48 »
-Do dzielnicy portowej w Atusel. Wylęgarnia wszelkiego plugastwa. Roberta znajdziesz w karczmie "Pod kuternogą. - odrzekł

//Nazwa wyprawy: Stop paserstwu
Prowadzący: Marduke Draven
Wymagania: zgoda prowadzącego, 50 % w dowolnej specjalizacji walki
Uczestnicy: Elrendar

Offline Gorn Valfranden

• Bractwo Świtu
  • Reputacja: 50
  • Gorn Valfranden jest wznoszącą się gwiazdą.Gorn Valfranden jest wznoszącą się gwiazdą.Gorn Valfranden jest wznoszącą się gwiazdą.Gorn Valfranden jest wznoszącą się gwiazdą.Gorn Valfranden jest wznoszącą się gwiazdą.Gorn Valfranden jest wznoszącą się gwiazdą.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Tarcza lojalnośœci - za rok na forum.Amulet siły - za napisanie 1000 postów.Szlachcic - Gorn ValfrandenAmulet życia - za napisanie 500 postów.
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Listopad 2016, 12:54:12 »
Gorn wpadł do Dagona. Słyszał że stary wyga czegoś od niego chce. Zjawił się w jego sanktuarium i zapytał - Witaj Dagonie, słyszałem że wzywałeś mnie, co się dzieję?

// Taki wstęp do misji :P

Offline Marduke Draven

• Moderator

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Listopad 2016, 13:02:35 »
- Oh, Gorn. Zgadza się. Szukałem Cię. - potwierdził sędziwy wojownik Zartata.-Trzeba tu paladyniej ręki. Mianowicie, ktoś szmugluje okrada kapliczki Zartata rozmieszczone po wyspie i sprzedaje je na czarnym rynku, gdzieś w Atusel. Pojedz tam i skontaktuj się z moim kontaktem w porcie. Zwie się Lyria.

//Staty wyprawy wymysl sam, bo jestem na fonie w szkole.

Offline Gorn Valfranden

• Bractwo Świtu
  • Gorn Valfranden jest wznoszącą się gwiazdą.Gorn Valfranden jest wznoszącą się gwiazdą.Gorn Valfranden jest wznoszącą się gwiazdą.Gorn Valfranden jest wznoszącą się gwiazdą.Gorn Valfranden jest wznoszącą się gwiazdą.Gorn Valfranden jest wznoszącą się gwiazdą.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Tarcza lojalnośœci - za rok na forum.Amulet siły - za napisanie 1000 postów.Szlachcic - Gorn ValfrandenAmulet życia - za napisanie 500 postów.
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Listopad 2016, 13:06:07 »
Gorn uważnie wysłuchał słów starego mistrza. - Jeśli ktoś okrada kapliczki to widać że nie szanuję bogów. No nic, jak wygląda mój kontakt? jakieś cechy szczególne?. To zaufany człowiek? Zapytał Paladyn, w końcu po czymś musi poznać tą pannę Lyrię.

Offline Marduke Draven

• Moderator

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #10 dnia: 07 Listopad 2016, 13:09:31 »
- Niziutka blondynka, o niebieskich oczach. Ma znamię pod ustami. Przesiaduje w portowej karczmie, czasami w zamtuzie.

Offline Gorn Valfranden

• Bractwo Świtu

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #11 dnia: 07 Listopad 2016, 13:17:26 »
Paladyn kiwnął głową - Rozumiem, Jak często zdarzają się te kradzieże? jakiś regularny czas, przypadkowy?. Zadał swoje ostatnie pytanie Weteranowi.

Offline Marduke Draven

• Moderator

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #12 dnia: 07 Listopad 2016, 13:19:21 »
- Co około miesiąc pojawia się nowa partia towarów. Za kilka dni ma minąć miesiąc od ostatniej partii skradzionych z kaplic przedmiotów.

Offline Gorn Valfranden

• Bractwo Świtu

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #13 dnia: 07 Listopad 2016, 13:24:25 »
Gorn kiwnął głową, to już dawało jakieś pole do działania. Jeśli do tego dnia udałoby mu się znaleźć komu złodziej sprzedaję towar to by można przyszykować zasadzkę. - Zajmę się tym Powiedział lakonicznie Paladyn i ruszył na zewnątrz. Czas wykonać zadanie.

Offline Forneas

• Obywatel
  • Reputacja: 0
  • Forneas nie ma zbyt dobrej opinii.Forneas nie ma zbyt dobrej opinii.

• Karta postaci

« Odpowiedź #14 dnia: 19 Marzec 2017, 09:04:54 »
Nacisnął klamkę i delikatnie uchylił drzwi. Wchodząc do środka z gracją godną słonia w składzie porcelany nie omieszkał zahaczyć koszulą o klamkę, rozedrzeć jednej z kieszeni i jeszcze soczyście przy okazji zakląć. W końcu jednak wszedł zamknął za sobą drzwi i podszedł do stołu zastawionego krzesłami, gdzie na jednym z wystawnych foteli zasiadał ten niemalże emeryt.

- Sir?! - Krzyknął z nutką zapytania w głosie coby zbudzić dziada gdyby niechcący przysypiał. - Ja przybywam w poszukiwaniu zajęcia... nie ukrywam, że długo się obijałem...- zagadnął drapiąc się po skroni nie znajdując wytłumaczenia czemu. - Może znalazło by się godne rekruta zadanie?
Absterget Deus omnem lacrimam ab oculis eorum.

Offline Marduke Draven

• Moderator

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Marzec 2017, 10:04:21 »
Dagon wyjrzał zza papierów widząc Cię.
- Hmmm...- mruknął, wracając do przeglądania papierów.- Zawsze znajdzie się robota. Oczywiście mógłbym kazać Ci wysprzątać kapitularz za obijanie się...- dodał z zapierającą dech w piersiach pauzą. A może po prostu jego stare płuca nie pozwalały mu na więcej?- jest akurat coś innego, ważniejszego, czym możesz się zająć.- dokończył i podjął po chwili:- Mianowicie - jeden z transportów naszego uzbrojenia napadli jacyś bandyci. Pewnie ukrywają się w lasach między Efehidonem a naszą twierdzą. Wykonaj tam zwiad, jeśli ich znajdziesz... wiesz co masz zrobić. Posłałem tam innego rekruta, lecz dalej nie wrócił. Jeśli Ci się uda, znajdź go i uratuj jeśli będzie trzeba i... uważaj. Jakieś pytania?

Offline Forneas

• Obywatel
  • Reputacja: 0
  • Forneas nie ma zbyt dobrej opinii.Forneas nie ma zbyt dobrej opinii.

• Karta postaci

« Odpowiedź #16 dnia: 19 Marzec 2017, 11:35:58 »
Na wzmiankę o czyszczeniu kapitularza, ledwo wyrobił zakręt uciekając z sali.

//Sory, jednak chyba nie znajdę czasu.
« Ostatnia zmiana: 19 Marzec 2017, 21:35:09 wysłana przez Forneas »
Absterget Deus omnem lacrimam ab oculis eorum.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 
SMF 2.0.14 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.