Autor Wątek: Raz kozie mgle  (Przeczytany 22021 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Raz kozie mgle
« Odpowiedź #40 dnia: 02 Czerwiec 2014, 22:15:08 »
Elf również chciał usłyszeć o nowym ustrojstwie, czy jak to tam nazwali. Dlatego podszedł bliżej i zaczął się przysłuchiwać towarzystwu wzajemnej adoracji. Chociaż ludzie przeważali całemu zgromadzeniu nie mógł i tak uwierzyć w różnorodność pojawiających się twarzy, albowiem chciał wszystkie zapamiętać.

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Raz kozie mgle
« Odpowiedź #41 dnia: 02 Czerwiec 2014, 22:15:57 »
Na wszelkie pytania odpowiem, jak już wszyscy chętni się zbiorą. Teraz jest czas na krótkie zapoznanie się ze sobą.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Raz kozie mgle
« Odpowiedź #41 dnia: 02 Czerwiec 2014, 22:15:57 »

Offline Thor ibn Odyn Grom

  • DarkModders Team
  • ***
  • Wiadomości: 1519
  • Reputacja: 1121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Strzeż się mroku, bo on jest wszędzie.
    • Karta postaci

Odp: Raz kozie mgle
« Odpowiedź #42 dnia: 02 Czerwiec 2014, 22:17:39 »
Nagle jak filip z konopii pojawił się Thor, a gdy zobaczył Mogula, to podszedł do niego i powiedział:
-Witaj Mogul, przeglądałeś się już w lustrze?
« Ostatnia zmiana: 02 Czerwiec 2014, 22:22:33 wysłana przez Thor Grom »

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Raz kozie mgle
« Odpowiedź #43 dnia: 02 Czerwiec 2014, 22:17:50 »
Pod bramę, pod która stała już pokaźna grupa osób, podszedł Dragosani. Słyszał, że szykowała się jakaś wyprawa. Bardzo istotna wyprawa, więc nie mógł sobie jej darować. Specjalnie z tego powodu kupił nowy miecz. Kiwnął głowa do znajomych z Paktu i nie tylko. Jako cel do podejścia wybrał, a jakże, Mogula. Ostatnio polubił tego orka.
- Mało ci wrażeń? - zapytał. Wszak dopiero co wrócili z innej wyprawy. Zerknął też na człowieka, który właśnie przedstawiał się nieznajomym.
- Chyba też się nie znamy... Dragosani. Albo po prostu Drago.

Offline Thor ibn Odyn Grom

  • DarkModders Team
  • ***
  • Wiadomości: 1519
  • Reputacja: 1121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Strzeż się mroku, bo on jest wszędzie.
    • Karta postaci

Odp: Raz kozie mgle
« Odpowiedź #44 dnia: 02 Czerwiec 2014, 22:22:00 »
Thor gdy zauważył Dragosaniego, nie mógł się powstrzymać i skomentował to co powiedział on do Mogula:
-Tobie chyba też mało wrażen

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Raz kozie mgle
« Odpowiedź #45 dnia: 02 Czerwiec 2014, 22:25:38 »
Drago uśmiechnął się lekko.
- Od pięciu tysięcy lat żyję na tym świecie i przez cały ten czas skupiałem się tylko na poszukiwaniu mocnych wrażeń. To już chyba taki nawyk. Nałóg wręcz. Inaczej nie potrafiłbym żyć - odpowiedział. Zakończył wypowiedź nieco melancholijnym tonem.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Raz kozie mgle
« Odpowiedź #46 dnia: 02 Czerwiec 2014, 22:26:11 »
- Coś trzeba zrobić z nadpobudliwością. Wyszczerzył kły do Dragosaniego. Nie skomentował pytania Thora mimo, że chciał go zbluzgać. Nie mówił tamtej dwójce, że mają o tym nie rozpowiadać, bowiem uznał to za oczywiste. Odezwał się ponownie do Dragosaniego.
- Muszę być cały czas w formie, by stać się silniejszy od Ciebie a nie równy jak to na razie jest. Oczywiste było, że chodziło mu o drogę Niszczyciela

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Raz kozie mgle
« Odpowiedź #47 dnia: 02 Czerwiec 2014, 22:30:17 »
- Jak zwykle opowiadasz bajki drogi Mogulu - powiedział czarodziej, pojawiając się nie wiadomo skąd, nie wiadomo kiedy.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Raz kozie mgle
« Odpowiedź #48 dnia: 02 Czerwiec 2014, 22:30:30 »
Tyle postaci, tyle wrażeń... Funeris podszedł do Patricii.
- Jak samopoczucie? Majestatycznie i zabójczo pięknie wyglądasz w tej zbroi, Patty. Jeżeli oczywiście mogę się do Ciebie tak zwracać. - Poeta uśmiechnął się szarmancko.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Raz kozie mgle
« Odpowiedź #49 dnia: 02 Czerwiec 2014, 22:32:07 »
- Co kurwa? Sam nie wiedział, czy skomentował tym wypowiedź Elronda, czy jego z dupy wejście.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Raz kozie mgle
« Odpowiedź #50 dnia: 02 Czerwiec 2014, 22:32:37 »
Drago spojrzał na orka. Wzrok miał poważny, więc szykowała się jakaś poważna wypowiedź. Pozbawiona kpin i żartów.
- Cóż... od pewnego czasu eksperymentuję nieco. Z emocjami, podejściem w czasie walki i takimi sprawami. Akurat ty doskonale wiesz, że w naszym przypadku ma to olbrzymie znaczenie. I... zdałem sobie sprawę, że znacznie lepiej i skuteczniej walczę, nawet lepiej się czuję, kierując się doktryną Protektora. Więc nie będziemy musieli popadać w ten głupi konflikt. Dzięki temu na polu tej ostatecznej bitwy, która nas czeka już niedługo, będziemy się uzupełniać. Nie rywalizować. -- Myślał nad zmianą ścieżki już od jakiegoś czasu. Nawet mówił o tym Isentorowi. Skoro nie zaczęli jeszcze prawdziwego szkolenia, Mistrz nie miał nic przeciwko zmianie ścieżki. A Mogul... cóż, Drago był pewien, że ork doskonale go zrozumie. Ta sama krew. Ten sam duch wojownika.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Raz kozie mgle
« Odpowiedź #51 dnia: 02 Czerwiec 2014, 22:38:26 »
- Z nadpobudliwością nic nie zrobisz, jesteś za to zbyt leniwy. A potęga? Phi. Widziałem raz osiłka z tak dużymi mięśniami, że podetrzeć się nie mógł - walną ni z gruszki, ni z pietruszki. Wydawać by się innym mogło że czarodziej jest jakiś rozkojarzony. Jakby miał zbyt wiele spraw na głowie i chciał zrobić je wszystkie na raz. A co mu się w ogóle nie udawało.

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Raz kozie mgle
« Odpowiedź #52 dnia: 02 Czerwiec 2014, 22:38:47 »
- Moje pełne imię jest stanowczo zbyt oficjalne, by używać go na co dzień, więc nie widzę problemu - odpowiedziałam Funerisowi, w istocie nie mając nic przeciwko, od dawien dawna każdy się tak do mnie zwracał.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Raz kozie mgle
« Odpowiedź #53 dnia: 02 Czerwiec 2014, 22:41:50 »
- Mnie niektórzy zwą Poetą, chociaż to raczej żadne zrobienie. Któryś brat zakonny pokusił się któregoś dnia o Funek, lecz nie pamiętam, czy pozytywnie się do tego odniosłem.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Raz kozie mgle
« Odpowiedź #54 dnia: 02 Czerwiec 2014, 22:43:50 »
Ork odsapnął w duchu. Bardzo polubił tego wampira i ich relacja coraz więcej pogłębiała się. Dragosani miał rację, więcej dadzą z siebie współpracując niż rywalizując.
- Ostrze i tarcza tej wyspy. Rozumiem Twój wybór i cieszę się z niego, ale i tak Cię kiedyś zmiażdżę. Zażartował wyszczerzając przy tym kły. Zwrócił się do Elronda.
- Słyszałem, że osoby w podeszłym wieku też mają te problemu. Jednak mój przyjacielu od kieliszka nie mówiłem nic o potędze. Ja jestem zbyt leniwy? Nawet nie chce mi się tego komentować. Przeciągnął się, chciał odezwać się do Funerisa, by uraczył ich jakąś poetycką balladą, ale zrezygnował widząc jego zainteresowanie zakonniczką.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Raz kozie mgle
« Odpowiedź #55 dnia: 02 Czerwiec 2014, 22:45:35 »
- Chyba masą, jak już wygramy wojnę i się roztyjesz - odciął się wampir, również wrednie szczerząc kły.

Offline Malavon

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1229
  • Reputacja: 1342
  • Płeć: Mężczyzna
  • Prawda broni się sama
    • Karta postaci

Odp: Raz kozie mgle
« Odpowiedź #56 dnia: 02 Czerwiec 2014, 22:47:03 »
Elfia intuicja powiedziała mi że dziś stanie się coś ciekawego. No i w istocie tak się stało. Objawem tego było choćby zbiorowisko kupy ludzi i nieludzi. Jak zwykle pojawiło się parę nowych twarzy, których banita jak ja nie mógł widywać za często w mieście. W tym wypadku udałem się prosto do Devristusa.
-Mistrzu Devristusie! Dawno się nie widzieliśmy. Serdeczności w mojej wypowiedzi nie brakowało, lecz twarzy wypowiadająca słowo jak i uśmiech były skryte pod kapturem. Nie każdy bowiem przepadał za moją osobą. -Baronie Khanie... - rzuciłem tonem z dodatkiem poczucia winy.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Raz kozie mgle
« Odpowiedź #57 dnia: 02 Czerwiec 2014, 22:49:19 »
- Jesteś leniwy Mogul. Kiedy ostatnio zajmowałeś się dystryktem?

Offline Thor ibn Odyn Grom

  • DarkModders Team
  • ***
  • Wiadomości: 1519
  • Reputacja: 1121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Strzeż się mroku, bo on jest wszędzie.
    • Karta postaci

Odp: Raz kozie mgle
« Odpowiedź #58 dnia: 02 Czerwiec 2014, 22:50:35 »
Thor spojrzał na nowo przybyłego i Aragorna, po czym powiedział sobie pod nosem:
-Zaraz zleci się tu cały pakt.

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Raz kozie mgle
« Odpowiedź #59 dnia: 02 Czerwiec 2014, 22:50:51 »
- A ma to odniesienie do rzeczywistości? Mam na myśli to, czy pisujesz - byłam zainteresowana, bowiem jak dotąd nie spotkałam na Valfden nikogo, kto miałby duszę artysty. Sami rzeźnicy.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Raz kozie mgle
« Odpowiedź #59 dnia: 02 Czerwiec 2014, 22:50:51 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything