Autor Wątek: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi  (Przeczytany 6551 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #140 dnia: 07 Maj 2014, 19:51:40 »
Widząc 2 bandytów przygotowałem się trzymając młot. Kiedy 1 z bandytów był na długość młota uderzyłem z całej siły zwalając go z konia i powodując natychmiastową śmierć. 2 bandyta zszedł z konia i zaczął mnie atakować. Obaj unikaliśmy swoich ciosów i parowaliśmy je. W końcu przeciwnik się odsłonił,zacząłem go ciąć w pierś. Skończyłem z nim pchnięciem w klatkę piersiową zabijając go.

Ochrona kopalni:
12 strażników (tym 2 ciężko rannych)
1 Mikolaj Sazarow

Napastnicy:
4 Bandytów na koniach
1 Trablin na koniu

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #141 dnia: 07 Maj 2014, 20:06:52 »
//Cofam akcje. Po 1 opisuję, ze atakują ciebie konno, więc nie schodzą z koni tylko atakują konno. Zrzuciłeś gościa młotem z konia, wspaniale, ale nie zginął - w ogóle nie opisałeś uderzenia co uderzasz tego bandytę ani nic, co najwyżej mógł spaść z konia i to wszystko. Nagle pojawia ci się w dłoni miecz. nie opisałeś ze posiadasz obie bronie w dłoniach, ani nie opisałeś zmiany broni. Jeżeli masz takie coś pisać to bez sensu. Wracasz na stan przed napisaniem ostatniego posta.

Dwobie zostało ciężko rannych w pierś. Dwójka bandytów która tego dokonała skierowała uwagę na ciebie i ruszyli konno do natarcia. Mają w dłoniach miecze i są przed tobą na krótkiej odległości.

Ochrona kopalni:
12 strażników (tym 2 ciężko rannych)
1 Mikolaj Sazarow

Napastnicy:
6 Bandytów na koniach
1 Trablin na koniu

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #141 dnia: 07 Maj 2014, 20:06:52 »

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #142 dnia: 07 Maj 2014, 20:13:13 »
Widząc 2 bandytów przygotowałem swój niezawodny młot. Kiedy 1 z bandytów był na długość młota uderzyłem z całej siły zwalając go z konia,podszedłem do niego i silnym uderzeniem młota skończyłem z nim. 2 bandyta ruszył i zaczął szarżować. Schowałem młot i dobyłem miecza. Przeciwnik zamachnął się mieczem ale uniknąłem go prze turlając się w lewo na 2 m. Dobiegłem do bandyty który zawracał konia aby ponownie zaszarżować. Zacząłem cięcia  w nogi,ręce. Skończyłem z przeciwnikiem pchnięciem w klatkę piersiową.

Ochrona kopalni:
12 strażników (tym 2 ciężko rannych)
1 Mikolaj Sazarow

Napastnicy:
4 Bandytów na koniach
1 Trablin na koniu

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #143 dnia: 07 Maj 2014, 20:18:14 »
//Ponownie cofam akcje. W co uderzasz tego bandytę na koniu skoro go z niego "zwalasz"? Wracasz na stan przed napisaniem ostatniego posta.

Dwoje strażników zostało ciężko rannych w pierś. Dwójka bandytów która tego dokonała skierowała uwagę na ciebie i ruszyli konno do natarcia. Mają w dłoniach miecze i są przed tobą na krótkiej odległości.

Ochrona kopalni:
12 strażników (tym 2 ciężko rannych)
1 Mikolaj Sazarow

Napastnicy:
6 Bandytów na koniach
1 Trablin na koniu

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #144 dnia: 07 Maj 2014, 20:20:14 »
Widząc 2 bandytów przygotowałem swój niezawodny młot. Kiedy 1 z bandytów był na długość młota uderzyłem z całej siły w twarz zwalając go z konia,podszedłem do niego i silnym uderzeniem młota skończyłem z nim. 2 bandyta ruszył i zaczął szarżować. Schowałem młot i dobyłem miecza. Przeciwnik zamachnął się mieczem ale uniknąłem go prze turlając się w lewo na 2 m. Dobiegłem do bandyty który zawracał konia aby ponownie zaszarżować. Zacząłem cięcia  w nogi,ręce. Skończyłem z przeciwnikiem pchnięciem w klatkę piersiową.

Ochrona kopalni:
12 strażników (tym 2 ciężko rannych)
1 Mikolaj Sazarow

Napastnicy:
4 Bandytów na koniach
1 Trablin na koniu

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #145 dnia: 07 Maj 2014, 20:22:22 »
Strażnicy wykończyli resztę bandytów, zaczęli zbierać truchła i układać na jedną kupkę.

- Spalić ciała i wracać do roboty!

Zawołał do swoich strażników Magnat, a ciebie w ogóle zignorował, jakby ciebie tam nie było.

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #146 dnia: 07 Maj 2014, 20:29:22 »
Wróciłem do swojego konia którego zostawiłem w forcie.Wsiadłem na niego i ruszyłem do Komisarza aby zdać mu raport.

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #147 dnia: 07 Maj 2014, 20:31:08 »
Podróż trwała bardzo długo, lecz w końcu dotarłeś na posterunek. Komisarz Hertling już czekał na ciebie.

- No i jak wojaku? Jak misja?

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #148 dnia: 07 Maj 2014, 20:38:18 »
-Zadanie zakończone powodzeniem. Sytuacja była dość napięta. Niestety musiałem zabić przywódcę strajku, jednak tego żałuję. Kiedy wydawało się że wszystko się skończyło kopalnie zaatakowało 20 bandytów i 16 trablinów na koniach. Straty to 1 strażnik kopalni oraz 2 ciężko rannych. Jednak udało się ich wyrżnąć w pień, to chyba wszystko.

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #149 dnia: 07 Maj 2014, 21:09:44 »
- Pier*olisz głupoty, kurier dotarł przed tobą i powiedział, że atakowało 20 bandytów i 5 trablinów. Straty w naszych są większe niż mówisz, 3 zabitych i 2 ciężko rannych. Trudno, pewnie skołowany jeszcze jesteś. Za to dostaniesz 50 grzywien, żegnaj.

Wręczył ci mieszek i pożegnał.

//Radzę ci udać się na arenę i poćwiczyć opisy walk z potworami. Musisz się sporo nauczyć, ćwicz na arenie, bierz udział w wyprawach i staraj się bardziej. Oczywiście napierśnik oraz płaszcz nadal zachowują status uszkodzony, do momentu aż je naprawisz. Jak naprawić uszkodzony ekwipunek dowiesz się z zasad gry, a dokładnie: Pozyskiwanie przedmiotów -> Przedmioty użytkowe

Wyprawa zakończona!

Podsumowanie: Gorn z Rivi podjał się zlecenia od Komsiarza Georga Hertlinga, mającego na celu rozwiązać sprawę strajkującego krasnoluda imieniem Lech w kopalni. Wojownik udał się w podróż do kopalni gdzie został podstępnie zaatakowany przez 2 bandytów i 1 trablina. Dalsza podróż minęła bez większych komplikacji. Gdy dotarł do kopalni i został wpuszczony, porozmawiał z zarządcą, po czym udał się do strajkujących. Długo rozmawiał i biegał od strajkujących do zarządcy i z powrotem. Nie wypracował żadnego kompromisu, ani nie przymusił strajkujących słownie do pracy. Podjął decyzję o zabiciu przywódcy strajku, czym zastraszył pozostałych pracowników. Zarządca nie byl zadowolony gdyż wie, ze to tylko chwilowe rozwiązanie, więc nie dał żadnej nagrody rycerzowi. Gdy Gorn chciał już wracać do Komisarza, został podniesiony alarm, ponieważ kopalnię zaatakował skromny oddział 20 bandytów wraz z 5 trablinami. Walka się odbyła przed fortyfikacjami w której wziął udział Gorn oraz 15 strażników kopalni. Zwycięsko kończąc bitwę Gorn udał się w podróż do miasta Atusel, która minęła bez przeszkód. Gdy dotarł do Komisarza zdał fałszywy raport, za co otrzymał tylko 50 grzywien.

Nagrody:

Gorn z Rivi:
- 50 Grzywien od Georga Hertlinga
- 25 Grzywien z 2 pokonanych bandytów i 1 trablina.
- Pozyskane trofea:
  • 12 pazurów trablina
  • 4 kły trablina
  • 1m2 łusek trablina

Razem: 75 Grzywien + Trofea

Talenty:
gorn z Rivi - gorn z Rivi
Aktywność: 1 złoty talent (bonus rasowy: +1 złoty talent)
Opisy: 1 brązowy talent
Walka: 2 brązowe talenty
Bonus pieniężny: 175 grzywien

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #150 dnia: 11 Maj 2014, 18:27:44 »
gorn z Rivi zamienił 1 złoty talent na 2 srebrne.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #150 dnia: 11 Maj 2014, 18:27:44 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top