Autor Wątek: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi  (Przeczytany 6548 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #20 dnia: 02 Maj 2014, 18:28:16 »
Ci panowie zatrzymali mnie za bycie na liście gończej.Ale jest jeden problem,ten portret ma szczegół którego ja nie mam.Chodzi o piegi.

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #21 dnia: 02 Maj 2014, 18:31:34 »
- Milcz zbrodniarzu bez kultury!

- Chwila chwila, strażniku, to jest członek Bractwa świtu, nazywa się Gorn z Rivi, z pewnością szukacie kogoś innego.

- No tak, Edwarda z Pacanowa, ale to nie zmienia faktu, że wyzwał mnie i nie okazał szacunku jakis ię nalezy mi, jako funkcjonariuszowi na służbie. Zostanie doprowadzony na posterunek i obarczony karą grzywny za takie zachowanie.


Forum Tawerny Gothic

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #21 dnia: 02 Maj 2014, 18:31:34 »

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #22 dnia: 02 Maj 2014, 18:33:45 »
A ile taka kara wynosi?.

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #23 dnia: 02 Maj 2014, 18:47:07 »
- Panowie, chodźcie do mnie, mam dobry miodek pogadajmy sobie w moim komisariacie.

Powiedział komisarz, jako straszy rangą oficer miał szacunek u strażników, mimo bycia odrębnymi służbami. Poszli razem z nimi, ciebie zaś przymusowo wprowadzili na posterunek. Weszliście wreszcie ponownie do jego gabinetu, on wyjął 3 szklanki i beczkę z miodem. iście teatralnie wskazał na rocznik produkcji i strażnicy zgodnie potakując głową docenili wiekowy trunek. Komisarz wbił mały stalowy kranik w drewnianą beczułkę i delikatnie odkręcił zawór, i delikatnie popłynęła gęstawa ciecz z niego. Napełnił trzy szklanice, podał dwie strażnikom, trzecią zaś trzymał sam, Z pewnością dotknęło ciebie to, ze tobie nie nalał nic.

- Panowie strażnicy... Ten jegomość bez wychowania wykonuje zadanie także dla mnie, poza tym że jest członkiem bractwa...

- Widać jakich obdartusów tam przyjmują, to ponoć elitarny oddział, a takie maniery, wstyd i hańba, niech tylko chłopaki się dowiedzą...

- No właśnie, może byśmy to załatwili polubownie, on przeprosi, obieca poprawę zachowania i powrócimy wszyscy do swoich obowiązków... Dolać jeszcze? - Zapytał i strażnicy bezsprzecznie podali opustoszone w między czasie szklanki do napełnienia trunkiem. Wymownie cała trójka spojrzała na ciebie, zaś komisarz w oczach wręcz miał ewidentne oczekiwania względem ciebie i twojego postępowania.

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #24 dnia: 02 Maj 2014, 18:51:51 »
Przepraszam za moje zachowanie.

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #25 dnia: 02 Maj 2014, 18:55:27 »
- Dobra, niech ci będzie, tylko zmień kulturę chłopcze, bo tak daleko nie zajedziesz.

Powiedział strażnik zdejmując ci kajdanki, po czym wrócił do szklanki, komisarza i kompana, upili ponownie po szklanicy miodu.

- A ty nie masz czegoś do zrobienia? Do widzenia. - pożegnał ciebie Georg Hertling niezadowolony z dotychczasowego postępowania.

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #26 dnia: 02 Maj 2014, 19:00:52 »
Wyszedłem z komisariatu i wskoczyłem na koń ruszając do kopalni.

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #27 dnia: 02 Maj 2014, 19:06:49 »
Gdy wyjechałeś z miasta była godzina 18.00 jeszcze było jasno, wiosna zagościła na dobre, cała przyroda budziła się do życia i zaczynała grasować w okolicznych lasach, ponadto śniegi roztopione bywają idealną porą dla rozpoczęcia napadów przez bandytów. Czekała ciebie długa ośmiogodzinna przeprawa. Nagle jadąc szlakiem zauważyłeś biedną, odzianą w stare podarte szmaty staruszkę niskiego wzrostu, miała dużą chustę skrywającą twarz. Usłyszałeś chrapliwy lecz piskliwy, kobiecy głos.

- Witaj wędrowcze, dokąd zmierzasz dzielny panie.

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #28 dnia: 02 Maj 2014, 19:11:33 »
W podróż,na wycięczkę,słowem na szlak.

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #29 dnia: 02 Maj 2014, 19:15:12 »
- Wycieczki? W tych niespokojnych i groźnych czasach? Aż ciężko mnie starej babce w to uwierzyć. Odważnie tak paradować w płaszczu kompanii "Pancerny wiewiór"... zaraz w myśl przychodzi posiadanie drogich i wartościowych towarów mogących paść łupem grabieży... A złodziei i bandytów ci u nas dostatek w tych lasach. Podwiózł byś mnie do chatki? boję się trochę iść sama, a dom mam w lesie, 500 metrów stąd, to niedaleko... - mówiła łagodnym tonem delikatnie drżącym, jakby z przerażenia, może starości i strachu...

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #30 dnia: 02 Maj 2014, 19:19:32 »
Dobrze A następnie ruszyłem z panią w stronę jej domku.

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #31 dnia: 02 Maj 2014, 19:49:42 »
Gdy przemknąłeś 100 metrów wraz z postacią, poczułeś jak sięga ci pod koszulę, lecz nie zdążyłeś zareagować, gdy przed ciebie wyskoczyli z między drzew 2 bandytów. poczułeś kucie w boku, gdy babcia zatopiła w twoim boku pazury.

Mimowolnie machnąłeś ręką zrzucając postać z konia, gdy upadła, spadła także chusta z twarzy i większość narzuconych szmat, okazało się, że jest to Trablin.


2x Bandyta
1x Trablin

Trablin jest metr od ciebie, za tobą, siedzisz na koniu. Leży na ziemi i jest ogłuszony na 2 posty z walką po upadku z konia.
Bandyci są 5 metrów przed tobą.
Rana na twoim boku nie jest groźna lecz odczuwasz ból oraz tracisz tą raną krew.

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #32 dnia: 02 Maj 2014, 20:01:32 »
Trablin był ogłuszony więc na razie nie stanowił zagrożenia.Skoczyłem w salcie do 1 z bandytów i ciąłem go w rękę trzymającą miecz.A następnie kopnąłem 2 bandytę w nogę który chciał machnąć mieczem.Chcąc wykończyć bandytę którego bolała ręka od kopniaka,doskoczyłem do niego tnąc na skos w pierś i kończąc z przeciwnikiem wbijając mu miecz w gardło.


1xBandyta
1xTrablin
« Ostatnia zmiana: 02 Maj 2014, 20:10:32 wysłana przez Gorn z Rivi »

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #33 dnia: 02 Maj 2014, 20:12:06 »
W ręce niestety nic nie posiadałeś, więc wszelkie ruchy jak cięcie i inne zamachy bronią były niemożliwe do zrealizowania, lecz tym tańcem zaskoczyłeś przeciwników, jednego z nich rzeczywiście udało ci się kopnąć w nogę, lecz nie przewrócił, się, żadnego z bandytów jednak ręka nie bolała, jeden z bandytów, ten, którego nie udało ci się kopnąć chwycił swój miecz dzielnie i zadał ci cięcie przez plecy tnąc twój płaszcz oraz napierśnik na plecach, zadając ci także cięcie przez skórę zadając płytką ranę ciętą.

Twój płaszcz z insygnium kompanii pancerny wiewiór oraz napierśnik podróżnika otrzymują status uszkodzony. Ponadto rana na twoich plecach sprawia ci ból oraz broczy krwią nieznacznie.

//Nowe statystyki odzienia otrzymasz po zakończonej walce.

Trablin znajduje się od ciebie 4 metry, po upadku z konia nadal jest ogłuszony, na następny post z walką.
Dwójka bandytów szykuje się do zadania ci cięcia mieczem przez klatkę piersiową, drugi zaś szykuje się do zadania ci pchnięcia w plecy mającego kończyć twój żywot.

//Proszę abyś opisywał dokładnie walkę, każdy element jak wyciąganie miecza, konkretne usystematyzowanie którego bandytę atakujesz, jak bronisz się przed drugim itd. proszę abyś nie lekceważył przeciwników. Nie gub takich elementów jak "kopnąłem w nogę", a nagle boli przeciwnika ręka, to nielogiczne dla mnie.

2x Bandyta
1x Trablin

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #34 dnia: 02 Maj 2014, 20:22:06 »
Wyciągnąłem miecz i zacząłem ciąć bandytę stojącego najbliżej.Następnie odskoczyłem w stronę 2 przeciwnika i uderzyłem go w twarz rękojeścią powalając go.Następnie wykonałem salto s powrotem do 1 ale ciąłem go w pierś,rękę,nogę,po skosie.Kończąc dzieła wbiłem mu miecz w głowę kończąc jego żywot bandyty.

1xBandyta
1xTrablin


//Wiem,salazarze zorientowałem się o błędzie na chwilę przed twoim postem

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #35 dnia: 02 Maj 2014, 20:26:33 »
//Wybacz, ale cofam akcję w tym momencie. Twojego ostatniego posta traktuję jakby go nie było, już ci tłumaczę czemu. Opisałem całą sytuację w jakiej się teraz znajdujesz, bandyta za tobą jest w trakcie ataku, chce zadać ci pchnięcie, jedyną rzecz jaką możesz wykonać, aby nie tracić życia, jest unik w formie uskoku bądź innej akrobatycznej machinacje by uniknąć ostrza. drugi bandyta tak samo wykonuje cięcie i nie jesteś w stanie inaczej się uchronić, niż wykonując unik. Nie chcę ciebie dodatkowo ranić, więc mam nadzieję, że zrozumiesz moje cofniecie akcji i się na to zgodzisz.

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #36 dnia: 02 Maj 2014, 20:29:24 »
Zauważywszy że obaj wrogowię chcą w tym samym momęcie mnie zaatakować zrobiłem salto nad 1 z nim oddalając się od nich na 7 metrów.




//Tak rozumiem,salto wykonuję za pomocą akrobatyki.

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #37 dnia: 02 Maj 2014, 20:35:25 »
Bandyta od razu obrócił się na piecie, drugi z równał się z nim i ruszyli na ciebie w biegu. Trablin odzyskał przytomność i po chwili zauważając sytuację także ruszył na ciebie.

2 bandytów jest od ciebie w odległości 7 metrów, Trablin zaś w odległości 10 metrów. Cała trójka jest gotowa do ataku. Rany na ciele są szczególnie dokuczliwe, bolesne, utrata krwi która z każdą chwilą się nasila z powodu wykonywania trudnych akrobatycznych czynności rozrywa jeszcze bardziej ranę tym bardziej uszkadzając twoje ciało. Czujesz, ze postępując dalej w taki sposób możesz osłabnąć, bądź nawet zemdleć z utraty krwi i stale zwiększającego się bólu.
 
2x Bandyta
1x Trablin

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #38 dnia: 02 Maj 2014, 20:40:16 »
Czując ból ruszyłem na bandytów wyciągając miecz.Dobiegając do nich kopnąłem 1 w rękę,natomiast 2 ciąłem w nogę.1 z nich chciał machnąć mieczem w moją stronę zablokowałem jego cios i uderzyłem go pięścią w twarz.2 zamachnął się celując w moją głowę.Jednak zrobiłem unik za niego i ciąłem go w plecy.Następnie szybko dobiegłem do tego który otrzymał cios w twarz i wbiłem mu miecz w gardło



1xBandyta
1xTrablin
« Ostatnia zmiana: 02 Maj 2014, 20:50:25 wysłana przez Gorn z Rivi »

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #39 dnia: 02 Maj 2014, 20:44:24 »
//Wyjaśnij mi jak kopiesz kogoś w rękę bo ja tego nie rozumiem, jesteś jak Chuck Norris i z pół obrotu czy jak, bo to niezrozumiałe dla mnie, poza tym czemu w trakcie opisu walki przez ciebie bandyci stoją w bez ruchu a ty wykonujesz kilkanaście akcji na raz. Pamiętaj, że ci bandyci mają zbliżone zdolności walki do ciebie (mam na myśli specjalizacje), więc powinni równorzędnie z tobą walczyć, a w tym opisie stoją jak kukły, a ty wykonujesz wiele działań. Wyjaśnij mi to proszę.

2x Bandyta
1x Trablin

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #39 dnia: 02 Maj 2014, 20:44:24 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top