Autor Wątek: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi  (Przeczytany 6629 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #120 dnia: 06 Maj 2014, 19:13:22 »
-Wątpię abyś robił to dla nich.Przyznaj się jesteś leniem? czy lubisz ciężką pracę?Wybieraj. A następnie zacząłem krzyczeć do kilkunastu górników.-[/i]Ludzie wierzycie że Lech chcę dla was jak najlepiej!?Pomyślcie to wy jesteście wykorzystywani ale nie przez szefostwo ale przez Lecha któremu na pewno nie leży wasze dobro!Zastanówcie się!,Wolicie żyć z dobrze płatną pracą z zapewnionym wyposażeniem i miejscem do spania!,Czy wolicie śmierć!.Szefostwo was nie potrzebuję bo mogą sprowadzić nowych pracowników!.Jednak możecie pokazać co potraficie,że jesteście najlepsi!.Wybierajcie życie lub śmierć która może do was zawitać w 100%.[/i]

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #121 dnia: 06 Maj 2014, 20:16:11 »
Wszyscy jak jeden mąż buchnęli śmiechem, słysząc te słowa.


Forum Tawerny Gothic

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #121 dnia: 06 Maj 2014, 20:16:11 »

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #122 dnia: 06 Maj 2014, 20:20:15 »
-Skoro tak bardzo się śmiejecie to idźcie do szefa i mu się zaśmiejcie!Komuś starczy odwagi?
« Ostatnia zmiana: 06 Maj 2014, 20:22:20 wysłana przez Gorn z Rivi »

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #123 dnia: 06 Maj 2014, 20:51:33 »
//Gorn już naprawdę nie rozwlekaj tej wyprawy w nieskończoność, albo robisz co masz zrobić albo kończysz to niepowodzeniem. Kończ... waść! wstydu... oszczędź! Bezsensowne produkujesz posty, które do niczego nie prowadzą, mówię to bo marnujesz swój czas.

Dalej się śmiali nawet mocniej, Lechu już płuca wypluwał tak był uhahany. Z pewnością złość na jego widok tak tobą  targała, że aż miecz sam odpinał się z pochwy...

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #124 dnia: 06 Maj 2014, 20:58:11 »
Byłem już wkurzony, bardzo szybko wyjąłem miecz i ruszyłem na Lecha.W krótkiej chwili dopadłem go,i zacząłem go ciąć.Najpierw po piersi,potem po ręcę,nodze.Na koniec wbiłem mu miecz w głowę zabijając go.A następnie wyjąłem miecz z głowy Lecha i przygotowałem się na dalszą akcję.

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #125 dnia: 06 Maj 2014, 21:13:39 »
Reszta pracowników w popłochu, ze strachu rozpierzchła się po tunelach. usłyszałeś jak praca ruszyła... lecz napawanie kogoś strachem jest kiepskim sposobem motywacji pracownika.

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #126 dnia: 06 Maj 2014, 21:16:55 »
Wyszłem z kopalni tym samym szybem którym przyszłem.A następnie ruszyłem do baraków i gabinetu ,,Magnata''.Dotarwszy na miejsce zapukałem,i wszedłem do pomieszczenia mówiąc.-Zadanie wykonane,Strajki stłumione,moje zadanie się skończyło.

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #127 dnia: 06 Maj 2014, 21:24:43 »
- No i? Mam ci medal za to dać? Zabiłeś pracownika, niepotrzebnie. A gdy reszta o tobie zapomni znowu zaczną strajkować. Niemam ci nic do powiedzenia. ÂŻegnam.

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #128 dnia: 06 Maj 2014, 21:26:15 »
Wyszłem z gabinetu drzwiami i udałem się przed wejście do obozu.Po dotarciu wsiadłem na konia i ruszyłem s powrotem.



//Czyli wyprawa zakończona

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #129 dnia: 06 Maj 2014, 21:36:14 »
//Wyprawa będzie zakończona dopiero gdy zdasz raport Georgowi Hertlingowi. Wyprawę zaczynasz u Georga daje ci zlecenie po wykonaniu wracasz do niego i zdajesz raport z misji. Poza tym to prowadzący wyprawę decyduje kiedy będzie zakończona, chyba że gracz poprosi o przedwczesne zakończenie wyprawy, oczywiście niepowodzeniem misji.

Gdy wyjeżdżałeś za bramę usłyszałeś bicie dzwonów i okrzyki "Alarm! Alarm! Zbrojny napad!", zauważyłeś, że cała straż cofnęła się z bramy i weszła do środka, stanęła na fortyfikacjach i szykowała się do oddania strzałów z kuszy w kierunku zagajnika, do którego miałeś zmierzać. Brama pomału się opuszczała, zaś w lesie widziałeś, że coś się rusza... Wiedziałeś, że masz tylko dwie opcje do wyboru, uciekać w inną stronę, lub wrócić do fortu i czekać na rozwój wydarzeń...

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #130 dnia: 06 Maj 2014, 21:38:34 »
Postanowiłem wrócić do fortu oraz czekać na rozwój wydarzeń.

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #131 dnia: 06 Maj 2014, 21:45:28 »
Wróciłeś za bramę nim kraty zostały opuszczone do ziemi zamykając wjazd.

Po chwili zobaczyłeś jak z lasu wybiega 20 bandytów oraz 5 trablinów w kierunku fortu, cała brygada konno. Strażników z kuszami było 15 na bramie i widząc wrogów w wystarczającej odległości oddali pierwszą salwę raniąc 5 przeciwników, 4 bandytów i 1 trablina. Widząc czas przeładowywania oraz pęd jadących przeciwników wiedziałeś, ze strażnicy nie zdążą przeładować kuszy nim dojada przeciwnicy... Usłyszałeś za pleców jak wybiegł mikołaj Sazarow i wrzeszczał do straży.

- Do broni sucze syny! Podnieść bramę i przed fort!

16x Bandyta
4x Trablin

Odległość przeciwników to 80 metrów od fortu.

//Nie opisuj działań straży, tylko i wyłącznie swoje.

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #132 dnia: 07 Maj 2014, 13:42:49 »
Podbiegłem do kuszników i patrzałem na zbliżających się wrogów.



//W jakiej teraz są odległości?.

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #133 dnia: 07 Maj 2014, 15:03:20 »
Kusznicy zbiegli z fortyfikacji i zgodnie z rozkazem magnata wychodzili przed fort. sam magnat wszedł na wieżyczkę przy forcie i zaczął zdejmować swój elegancki płaszczyk zostając na koszuli, spiął włosy w kucyk i był gotowy do ewentualnych działań. Oparł się rękoma o barierę wieżyczki i czekał w skupieniu.


Strażnicy wybiegli przez fort chowając swe kusze, sięgnęli po swoje stalowe miecze i czekali na sygnał od magnata.

Ochrona kopalni:
15 strażników
1 Mikolaj Sazarow

Napastnicy:
16 Bandytów na koniach
4 Trabliny na koniach

Napastnicy są w odległości 50 metrów od ochrony kopalni.

//Nie musisz dopytywać o odległości, gdyż zawsze będę je zamieszczał. Chcę abyś stale od teraz zamieszczał statystyki ilości ochrony i napastników.

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #134 dnia: 07 Maj 2014, 15:10:02 »
Natychmiast ruszyłem w stronę Mikolaja.Dobiegwszy do niego rzekłem.-Możesz na mnie liczyć. A następnie zacząłem biec w stronę kuszników.Dobiegwszy do nich stanąłem obok nich i wyciągnąłem miecz

Ochrona kopalni:

15 strażników
1 Mikolaj Sazarow

Napastnicy:
16 Bandytów na koniach
4 Trabliny na koniach


Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #135 dnia: 07 Maj 2014, 15:44:37 »
Wrogowie biegli i biegli, pędzili i podziwi... i to wcale nie bimber. Pędzili ile sił w końskich kopytach zmniejszając dystans aż do 20 metrów, kiedy to rozdarł się Sazarow z okrzykiem.

- Do boju! W imię Króla!

Wrzasnął i z bojowymi okrzykami ochrona kopalni ruszyła do boju by walczyć z przeciwnikami.

Ochrona kopalni:
15 strażników
1 Mikolaj Sazarow

Napastnicy:
16 Bandytów na koniach
4 Trabliny na koniach

Można powiedzieć, ze oddziały się wymieszały, czas na siekanie ;)

//Pamiętaj, że przeciwnicy są na koniach. Racjonalnie analizuj umiejętności oraz ataki przeciwników.

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #136 dnia: 07 Maj 2014, 16:03:43 »
Ruszyłem z ochroną kopalni do ataku.Zauważyłem 1 bandytę który pędził w moją stronę.Wyciągnąłem młot,kiedy wróg już uniósł miecz do góry,Postanowiłem uderzyć.Wykorzystując to że bandyta był jeszcze w pędzie oraz długość młota uderzyłem w twarz bandyty który był w zasięgu tejże broni,skutecznie zwalając go z konia.Dla pewności podszedłem do niego i z całej siły uderzyłem go w twarz eliminując go.Sytuację próbował wykorzystać Trablin który z pędem ruszył w moją stronę,schowałem młot i szybko wyciągnąłem miecz.Poczekałem aż będzie blisko i w odpowiednim momencie wskoczyłem z pomocą akrobatyki z boku na tył konia zwalając Trablina z wierzchowca.Następnie skoczyłem na niego z  przyszpilując go do ziemi i wbiłem mu miecz w gardło kończąc z
nim.

Ochrona kopalni:
15 strażników
1 Mikolaj Sazarow

Napastnicy:
15 Bandytów na koniach
3 Trabliny na koniach

//Dobrze opisałem?Nie jestem pewien czy wszystkie manewry są dobre ale starałem się to opisać żebyś mógł zrozumieć.Tak jak wspomniałem nie jestem pewien czy mogłem zwalić bandytę z konia,oraz wskoczyć na konia trablina,wykorzystując umiejętność arkrobacji.Nie opisywałem też ruchów ochrony bo na początku walki napisałeś żebym tego nie robił.



 
 

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #137 dnia: 07 Maj 2014, 16:15:27 »
Udało si się zabić bandytę, lecz gdy pędził na ciebie konno Trablin, który nie posiadał broni w postaci dodatkowego przedmiotu. Trablin stanął na grzbiecie galopującego kuca i skoczył na ciebie z wyciągniętymi pazurami chcąc zaczepić się pazurami o twoje odzienie i wgryżć zębiskami w gardło, by zakończyć twój żywot.

//Masz w ręku miecz, jesteś w odległości od Trablina 2 metry. Trablin skacze na ciebie z pazurami i zębiskami.

Ochrona kopalni zabiła 4 bandytów i 1 trablina, zaś napastnicy zabili 2 strażników. Obecne statystyki wyglądają tak:

Ochrona kopalni:
13 strażników
1 Mikolaj Sazarow

Napastnicy:
11 Bandytów na koniach
3 Trabliny na koniach

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #138 dnia: 07 Maj 2014, 16:44:15 »
Widząc trablina skaczącego na mnie przebiłem mu bok mieczem.Trablin dotarł do mnie mimo rany i przewrócił mnie.Starałem się unieruchomić mu szczękę i pazury.W końcu po trochę trwającej szarpaninie,udało mi się go zrzucić na ziemię i wykończyć szybkim pchnięciem miecza w gardło kończąc z nim.Sytuację próbował wykorzystać bandyta który zsiadł z konia, jednak zanim mnie trafił na ziemi,zdążyłem uniknąć jego ciosu na ziemi turlając się w prawo.Natychmiast schowałem miecz i wyciągnąłem młot.Bandyta wykorzystał zmianę broni i w szarzy ruszył do ataku.Jednak jego szarże powstrzymało solidne uderzenie obucha w podbródek.Aby być pewnym zabicia go machnąłem młotem uderzając go w twarz zabijając go.



Ochrona kopalni:
13 strażników
1 Mikolaj Sazarow

Napastnicy:
10 Bandytów na koniach
2 Trabliny na koniach

//Informuję że zastanawiam się nad combo z użyciem młota i miecza.
« Ostatnia zmiana: 07 Maj 2014, 18:52:41 wysłana przez Gorn z Rivi »

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #139 dnia: 07 Maj 2014, 19:42:51 »
//Używasz wielu ogólnych zwrotów starasz się czegoś dokonać, ale nie opisujesz w jaki sposób. Twoje walki są okropne, nielogiczne, chaotyczne i niezrozumiałe. Muszę tracić czas i czytać kilka razy żeby zrozumieć co ty w ogóle miałeś na myśli  <poirytowany> . Tragedia...

Udało ci się jakimś cudem wykonać to co opisałeś.

W tym czasie strażnicy zabili kolejnych 4 bandytów i 1 Trablina, zaś napastnicy zabili 1 strażnika.

Dwoje strażników koło ciebie zostało ciężko rannych w pierś. Dwójka bandytów która tego dokonała skierowała uwagę na ciebie i ruszyli konno do natarcia. Mają w dłoniach miecze i są przed tobą na krótkiej odległości.

Ochrona kopalni:
12 strażników (tym 2 ciężko rannych)
1 Mikolaj Sazarow

Napastnicy:
6 Bandytów na koniach
1 Trablin na koniu

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #139 dnia: 07 Maj 2014, 19:42:51 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything