Autor Wątek: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi  (Przeczytany 6605 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #100 dnia: 05 Maj 2014, 18:06:54 »
Hmm...Te żądania są absurdalne,najwyżej cześć z nich mogę wypełnić.Ale wątpie aby ,,Magnat'' chciał je spełnić.Hmm...



//Czy działo się coś?Jakieś krzyki itp?.

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #101 dnia: 05 Maj 2014, 18:10:12 »
Kompletna cisza i spokój. Piękne wiosenne popołudnie panowało na zewnątrz kopalni.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #101 dnia: 05 Maj 2014, 18:10:12 »

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #102 dnia: 05 Maj 2014, 18:23:48 »
-Może powinnienem pójść do ,,Magnata''. A następnie poszłem do gabinetu Mikołaja,,Magnata''.

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #103 dnia: 05 Maj 2014, 20:15:45 »
//Co masz na myśli mówiąc "poszłem do gabinetu Mikołaja "Magnata"? Poszedłeś w jaki sposób, wchodzisz do gabinetu w jaki sposób. Pisz konkretnie i opisuj wszystko rzeczowo. To ze napiszę przemieszczam się z punktu A do Punktu B nie określa drogi, a nie używasz umiejętności przemieszczenie ani Teleportacja więc nie rozumiem tego.  Robisz to zadanie bez myślenia, a zadanie wymaga odrobiny zastanowienia się. W taki sposób nie ukończysz tego zadania nigdy, a przynajmniej nie z pozytywnym skutkiem. Skup się trochę i przyłóż do pracy. Ponownie opisz co robisz...

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #104 dnia: 05 Maj 2014, 20:45:28 »
Ruszyłem do gabinetu.Stając przed drzwiami zapukałem

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #105 dnia: 05 Maj 2014, 21:20:31 »
- Proszę wejść. Usłyszałeś zza drzwi. Zapewne siedział w fotelu - jak zwykle.

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #106 dnia: 05 Maj 2014, 21:49:27 »
-Dzień dobry,przepytałem przywódcę strajku i znam jego warunki,chciałby pan posłuchać?.

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #107 dnia: 05 Maj 2014, 21:53:57 »
- Ale ja je znam i nie zamierzam ich spełnić. spełnię warunki dla niego to muszę dla wszystkich, wiesz jak by to wpłynęło? o połowę zmniejszyło wydobycie, 4krotnie zwiększyło koszty wydobycia, to niemożliwe do zrealizowania, poza tym gdyby w innych kopalniach się dowiedzieli, to inne kopalnie tego samego by zażądały. Musicie to załatwić inaczej. Nie potrafisz rozmową to zabij ich i niech dostarczą nowych pracowników, guzik mnie to obchodzi, nie ugnę się pod robolami w kopalni.

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #108 dnia: 06 Maj 2014, 14:07:18 »





//Jestem kowalem więc czy mogę wykuć kilofy dla strajkujących?.

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #109 dnia: 06 Maj 2014, 14:51:48 »
//  <facepalm> Nie tędy droga Gornie do wykonania zadania, poza tym nie możesz ponieważ nie znasz takiego schematu tworzenia broni.

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #110 dnia: 06 Maj 2014, 14:57:19 »
-Panie Mikołaju,czy niektórych warunków nie mógłby pan spełnić?Długość pracy można by zmniejszyć o godzinkę czy 2,A wypłatę można by dodać im te parę groszy.Co do umundurowania czy może pan to załatwić?.Oraz wyposażenie w postaci kilofa?.Co do podwojenia racji żywnościowych proszę nie zapominać,pracują u pana chłopy,a oni lubią dobrze zjeść i wypić.Czyż nie miałby pan u swych pracowników większej reputacji?Niech pan proszę się nad tym zastanowić.   

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #111 dnia: 06 Maj 2014, 15:06:39 »
- Czy ty wiesz w ogóle co ty mówisz? Mają dobre warunki pracy, za każdą bryłę są sowicie nagradzani, żywności mają pod dostatkiem, widziałeś, żeby byli chudzi? Spasłe baryły! Narzędzia dostają nowe gdy zniszczą stare to samo z ubraniem gdy zniszczone dostają nowe, o co chodzi w ogóle, nie rozumiem tego. Jeżeli masz mi pie*rzyć te dyrdymały, to wynoś się bo nic nie rozumiesz, nie znasz się w ogóle na ekonomii. Koniec rozmowy, wyjdź stąd i zamknij drzwi za sobą.

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #112 dnia: 06 Maj 2014, 15:12:22 »
-Spokojnie ,,Magnacie'' Ale dziękuję pomogłeś,teraz pójdę do krasnoludów.Czy chciałbyś iść ze mną?.Sam mógłbyś posłuchać ich rewelacji. A następnie wyszłem z gabinetu zamykając drzwi i udałem się przed wejście do kopalni.

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #113 dnia: 06 Maj 2014, 15:16:53 »
Więc stoisz przed wejściem do kopalni.

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #114 dnia: 06 Maj 2014, 15:19:28 »
Wszedłem do kopalni

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #115 dnia: 06 Maj 2014, 15:30:18 »
//Jeszcze trochę i stracę cierpliwość. Tłumaczę i tłumaczę a to jak grochem o ścianę.

Wszedłeś do kopalni i stoisz przed szybem prowadzącym w dół. Szyb wyposażony jest w kładki prowadzące na niższe "piętra" będące półkami skalnymi zawierającymi drążone tunele w celu wydobywania srebra. (Podobnie jak w starej kopalni, w Gothicu I). Przy jednym z pięter nadal stoi krasnolud Lech nawołujący do strajku.

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #116 dnia: 06 Maj 2014, 15:39:09 »
Podszedłem do krasnoluda Lecha i powiedziałem-Byłem u waszego szefa i nie zgadniesz co powiedziałem.ÂŻe za każdą bryłkę do stajecie ogromne wynagrodzenie,Odpowiednie wyposażenie otrzymujecie gdy stare zostaną zniszczone.A co do żywności macie jej pod dostatkiem.Jakoś nie zauważyłem abyście byli wygłodniali i chudzi.Jak mi na to odpowiesz?.

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #117 dnia: 06 Maj 2014, 15:42:03 »
- Co to ma za znaczenie... Ja chce! Czuje się wykorzystywany i nie będę pracował w takich warunkach, ma być lepiej, łagodniej i lżej, pierdziele takie warunki pracy. A kwestia wynagrodzenia, może dla niego to dużo, dla mnie mało, wszystko zależy od punktu siedzenia! Ciekawe jak on by gadał, gdyby sam zaczął je*ać tym kilofem w litą skałę!

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #118 dnia: 06 Maj 2014, 15:53:27 »
-Ma ogromne znaczenie ale Skoro tak bardzo nie chcę ci się pracować to może nie jesteś stworzony do pracy w kopalni.Praca w kopalni wymaga dużej cierpliwości, siły i nie zniechęcenia,skoro nic ci nie pasuję to może znaczy że nie możesz pracować w kopalniach.Ponieważ 1 podrzegasz do strajków które są bez sensu.2 Gdybyś ciężką pracował i w dodatku ponad godziny pracy,miałbyś większy zarobek i mógłbyś otrzymać premie w żywności i wynagrodzenia za przykładną pracę.Pomyśl nic nie zyskasz,natomiast w pracy otrzymasz.Po 1 duże wynagrodzenie, po 2 Duże rację żywnościowe, po 3 Odpowiednie narzędzia i ubrania do pracy.Jeśli nie chcesz pracować to złóż zaświadczenie o tym że chciałbyś pracować gdzie indziej.Wtedy będziesz wolny i nie będziesz przeszkadzał tym którzy chcą coś osiągnąć,tym którzy mają rodziny.Wybieraj:Dobra praca,lub odejście.

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #119 dnia: 06 Maj 2014, 16:17:38 »
- Spójrz tam, czy ja jestem sam? Gdybym tylko ja uważał, ze jestem wykorzystywany to w porządku, ale inni też tak uważają! - Powiedział i wskazał grupę kilkunastu innych górników przytakujących jego racjom, nie pracujący i strajkujący. - Jeden może być szalony, ale nie wszyscy! Ty tego nei rozumiesz, nie jesteś w takiej sytuacji jak my, nie jesteś w stanie nam pomóc, więc odejdź, bo marnujesz tylko swój czas i co ważniejsze mój!

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
« Odpowiedź #119 dnia: 06 Maj 2014, 16:17:38 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top