Autor Wątek: Test zaufania #3 Salazara  (Przeczytany 2121 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Canis

  • Gość
Test zaufania #3 Salazara
« dnia: 21 Kwiecień 2014, 16:41:08 »
Nazwa wyprawy: Test zaufania #3 Salazara
Prowadzący wyprawę: Aragorn
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: Walka dowolną bronią 50%
Uczestnicy wyprawy: Salazar



- A do której to kopalni miałbym się udać panie Tyrr? Ostatnio bywałem w kilku z polecenia Hertlinga. Nie są to pełzacze mówisz... wiesz coś o tym co tam przebywa? - Zapytał krasnala siedząc obok niego i popijając darmową wodę. Zimowe klimaty nie były zbyt korzystne dla jaszczura, lecz niestety wyższa konieczność zarobku zmusiła go do wypełznięcia ze swej nory...

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #3 Salazara
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Kwiecień 2014, 19:17:24 »
- Ekkerundzkie kopalnie są Ekkerundzkie i ich nie dostaniecie. Chyba że po naszych zimnych trupach Sal. A ten wasz król i pan Komisarz "niech go chuj strzeli" Hertling się odpierdolą w końcu. Mówią że to demon. I to nie jeden.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test zaufania #3 Salazara
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Kwiecień 2014, 19:17:24 »

Canis

  • Gość
Odp: Test zaufania #3 Salazara
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Kwiecień 2014, 19:23:32 »
- Powiedz zatem gdzie się kierować do tejże konkretnej kopalni i kto mnie tam już pokieruje bym jak najszybciej mógł rozwiązać ten problem. - Poprosił życzliwie krasnala, jak to wypadało. Następnie zwrócił się do karczmarza.

- Karczmarzu, mieli byście może sól na sprzedaż? Jeden kilogram wystarczy, jakiś kawałek kredy? Lubię robić wzorki na ścianach, a że chłodną zimę mamy, śniegi i lód wszędzie, przyda się sól do posypania drogi. - Zapytał sięgając ku sakiewce.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #3 Salazara
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Kwiecień 2014, 19:35:44 »
- E? Masz tu i 2 kilo. A kredy nie mam. Na rynku popatrz pan. - odparł karczmarz podając ci 2 kilo soli.
- Kopalnia zwie się Ida, Kapitan Hut dowodzi oddziałkiem który miał ją zabezpieczyć. Chodź za mną. Tyrr dopił wódkę i zabrawszy topór wyszedł z karczmy.

Canis

  • Gość
Odp: Test zaufania #3 Salazara
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Kwiecień 2014, 19:40:47 »
Salazar wziąwszy wór przypiął go sobie do maneli i ruszył za Tyrrem, razem z nim wyszedł z karczmy.
- Skoro tak chcesz to idę. - Telepiąc się z chłodu schował ręce w kieszenie. Drżąca z zimna żuchwa uderzała o górne uzębienie dając specyficzny dźwięk - niezbyt przyjemny dla uszu...

//Sztylet powędrował na pozycję 3 a mieszek z solą na 1 w ekwipunku.
« Ostatnia zmiana: 21 Kwiecień 2014, 19:45:27 wysłana przez Salazar »

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #3 Salazara
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Kwiecień 2014, 19:54:47 »
//Ekkerund jest wewnątrz góry ;p więc jest tu dość ciepło, jedynie bliżej zewnętrznych murów jest zimno

- Podobno jesteś szlachcicem Sal?

Canis

  • Gość
Odp: Test zaufania #3 Salazara
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Kwiecień 2014, 20:12:09 »
//Dobra dobra...

- Widzę, że wieści szybko się roznoszą, nawet o tak nic nie znaczących osobach jak ja. Tak, zostałem szlachcicem, chociaż tytuł sam z siebie niewiele znaczy, jak sam wiesz, nie słowa i tytuły, lecz czyny świadczą o osobie.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #3 Salazara
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Kwiecień 2014, 20:31:46 »
- Tia. To się dobrze składa wiesz? Jak skończysz z kopalnią to zajdziemy do pałacu, Aggromor kazał mi przekazać jakieś poselstwo do waszego Starego. Na rynku kupiliście kredę, potem zeszliście w głąb góry. Robiło się coraz cieplej, liczne warsztaty i huty sprawiały że zaczynałeś się pocić. W końcu po 2 godzinach zeszliście 20 pięter niżej i dotarliście do kopalni Ida. Tam zaś zjechaliście jeszcze niżej. Dużo niżej. Wysiedliście z "windy" i idąc korytarzem dotarliście do sporej groty pełnej krasnali z Hufca K'Obronie.
- Tyrr, to jest ten twój demonolog czy inny chuj? kapitan Hut - jak się domyśliłeś - był młodym krasnoludem o czym świadczyła dość mała broda, patrzył na ciebie krytycznie.
- Witaj Hut. Ta to on. Co tam macie.
- Kopiemy tu...
- Mów, to swojak.
- Kopiemy tu niebieską i czerwoną rudę, trzy dni temu przebiliśmy się przypadkowo do tych starych dracońskich tuneli, to chyba jakieś magazyny. W każdym bądź razie patrol natknął się na magów wynoszących jakieś pierdoły. Nasi myśleli że to Valfdeńczycy ale... czarodzieje ich zaatakowali a potem wyskoczyły demony. Zabiliśmy 15. Kilka siedzi tam dalej. Zabarykadowaliśmy tunel.

Canis

  • Gość
Odp: Test zaufania #3 Salazara
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Kwiecień 2014, 20:40:34 »
- Naszego starego? rozumiem masz na myśli króla...?

- No to raczej nie "nasi" magowie. - Powiedział Salazar i odpiął swój srebrny sztylet i chwycił go w dłonie. - Mniej więcej ilu ich jest? większe czy mniejsze? lubią dużo gadać? Idzie ktoś ze mną czy wolicie tego nie oglądać... - Rozsupłał rzemyk wiążący mieszek do połowy, by móc ręką sięgać po sól. Gdy był gotowy czekał na dalsze informacje.
« Ostatnia zmiana: 21 Kwiecień 2014, 20:42:51 wysłana przez Salazar »

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #3 Salazara
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Kwiecień 2014, 20:46:14 »
- Ze cztery, a wyglądały tak:



- Była też taka ognista laska...



- I takei coś:


Canis

  • Gość
Odp: Test zaufania #3 Salazara
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Kwiecień 2014, 20:55:08 »
- Był ktoś z was może na polowaniu? może mi zabraknąć krwi. Chętnie odkupię... parę litrów. - Powiedział jakby to było normalne pytanie.

- W takim razie mam nadzieję, że zejdziecie ze mną, chociaż ktoś. Nie chcę sam umierać, wolę w towarzystwie. - powiedział i mrugnął oczkiem z lekkim rozbawieniem.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #3 Salazara
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Kwiecień 2014, 20:58:44 »
- Tam w kącie leżą jeszcze ciepłe trupy moich trzech ludzi. To może i obrzydliwe niemoralne ale bierz. Pójdziemy z tobą.

Canis

  • Gość
Odp: Test zaufania #3 Salazara
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Kwiecień 2014, 21:04:13 »
Salazar odłożył więc sztylet na miejsce i sięgnął po malutki nożyk oraz puste fiolki. Podszedł do ciał i ułożył je na lekkim podwyższeniu, chociażby kładąc grzbietem na jakiś głaz. mając tak ułożone jedne zwłoki zaczął kolejno nacinać żyły rozpoczynając od głównej tętnicy an szyi i upuszczać zeń krew. kolejno zacinał tętnice w pachwinach, udach ramionach, oraz co większe żyły na całym ciele. Kolejno proceder wykonał także na pozostałych dwóch ciałach.

Umiejętność: Upuszczanie krwi.

Zbierając wszystkie fiolki i pakując do toreb, niósł w jednej ręce. Odkładając nożyk sięgnął z powrotem po sztylet.

- Zatem nie czekajmy i ruszajmy. Te tunele zawierają wiele ważnych rzeczy potrzebnych wrogowi. musimy je jak najszybciej przejąć, przynajmniej to co tu pozostało.

//Ile krwi krasnowodzkiej pozyskałem?

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #3 Salazara
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Kwiecień 2014, 21:08:05 »
//6 litrów, tak na oko  ;p

Chodźmy! Rozwalić barykade!

//Jebnij psioniką

Canis

  • Gość
Odp: Test zaufania #3 Salazara
« Odpowiedź #14 dnia: 21 Kwiecień 2014, 21:21:28 »
//6? mało...

Salazar skupiony, skoncentrowany na tym co robi skierował dłonie ku sobie i za pomocą energii magicznej wytworzył swoisty psioniczny pocisk. Gdy był gotowy siłą woli i energii magicznej nadał jej pęd i siłę w kierunku barykady. Pocisk uderzył w nią zapewne uszkadzając chociaż trochę. Salazar powtórzył proces tworzenia pocisku i ciskania w barykadę kilka krotnie, by rozsypała się przed nimi.

//Nie jestem w stanie ocenić uszkodzeń  gdy nie ma wytrzymałości <ignorant> . Ale skoro tak radzisz, to zapewne nie był to majstersztyk inżynierstwa xD .

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #3 Salazara
« Odpowiedź #15 dnia: 21 Kwiecień 2014, 21:29:02 »
//Nie wiem ile krasnal powinien mieć  :(

Ruszyliście korytarzem oświetlanym przez pochodnie.

- Uważaj tu z magią, czerwona ruda.

Canis

  • Gość
Odp: Test zaufania #3 Salazara
« Odpowiedź #16 dnia: 21 Kwiecień 2014, 21:38:58 »
- Spokojnie, jestem tego świadom. W odpowiednich miejscach będę testował na ile mogę sobie pozwolić. - powiedział uspokajając towarzyszy. - te demony także często korzystają z magii ognia, będzie można to wykorzystać.

Powiedział idąc razem z towarzyszami. Rozglądał się po ścianach przyglądając się ewentualnym dracońskim inskrypcjom, znał dracoński, więc maił nadzieję poznać zawczasu co mogą kryć dalsze części tegoż dracońskiego chramu.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #3 Salazara
« Odpowiedź #17 dnia: 21 Kwiecień 2014, 21:46:58 »
Do chramu doszli później, spory plac otoczony trzema piętrowymi budynkami. Zauważyliście ruch, Hut sięgnął po muszkiet i wypalił w "pustą" przestrzeń okna kamiennego budynku. Ułyszeliście jęk bólu. Z piętra wyskoczyła ONA. Stała 10 metrów od was.
- Znowu wy? I nawet przyprowadziliście pieska. Jak słodko...

Canis

  • Gość
Odp: Test zaufania #3 Salazara
« Odpowiedź #18 dnia: 21 Kwiecień 2014, 22:01:53 »
Skoncentrowany Salazar widząc przyjaciółkę zebrał swoja energię magiczną dzierżąc sztylet i tnąc wierzchnią stronę dłoni, na której ramieniu przewieszona była torba z flakonami krwi. Rana błyskawicznie oblała się nieznaczną ilością jego własnej krwi.

- Miło mi, Salazar jestem. Elhuxu!

Wypowiedział formułę śląc energię magiczną do krwi na dłoni. Moment trwało łączenie się energii magicznej wraz z krwią i nadawanie jej specyficznego charakteru, gdy siłą woli i zaklęcia, energia do zaklęcia wrzątku pomknęła w kierunku nefrytowej diablicy łącząc się z jej własnym układem krwionośnym. Jej ciało w ułamku sekund zostało przemierzone przez energię magiczną zaklęcia zaczynając oddziaływać na tę ciecz, prowadząc do jej wrzenia w żyłach. Nefrytowa diablica częściowo opierała się działaniu dzięki swej wytrzymałości, lecz mimo swej woli została sparaliżowana na następny post z walka bądź dwie godziny w innych wypadkach... 

- Ostrzegam, jest demonem wyższego rzędu i ma ona duszę. Osłaniajcie mnie!

Wrzasnął chwytając za kredę i lecąc w kierunku demona niczym rambo w paszczę wroga...

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Test zaufania #3 Salazara
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Kwiecień 2014, 23:06:15 »
Poleciałeś niczym rambo do sparaliżowanje diablicy z takimi  <huh> oczami. Z zaskoczenia.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test zaufania #3 Salazara
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Kwiecień 2014, 23:06:15 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything