Autor Wątek: Test kruka #6  (Przeczytany 5003 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #120 dnia: 14 Kwiecień 2014, 14:36:40 »
-Nie znam cię za specjalnie i nie oceniam. A przywykłam nie pytać o wiele rzeczy w czasie pracy. Jednak chętnie dowiedziałabym się czemu tak im zależało na uwięzieniu ciebie.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #121 dnia: 14 Kwiecień 2014, 14:52:26 »
- Zadałaś niewłaściwe pytanie, powinnaś zapytać, czemu nie wiedzieli, że ktoś zechce mnie uwolnić... no ale trudno. Zamknęli mnie za dezercję, zaciągnęłam się na ochronę kopalni.  - Powiedziała i zobaczyłaś jak nagle zapala się pochodnia, dzięki dwóm krzemieniom, badylowi drewna oraz szmacie nasączonej naftą. Zaczęła szukać czegoś na podłodze i kolejno zdejmowała deski. gdy zdjęła, wzięła parę zwojów pergaminu. Zatknęła między deski pochodnię i rozebrała się do naga... - Konstrukcja kopalni, każdej jest inna, moi mocodawcy potrzebują planów konstrukcji. - mówiła podchodząc do szaf i wybierając nowe rzeczy, takie same, lecz nie zniszczone - nówki wręcz, ubrała się. Po czym poszła do innej szafy i wzięła swoje bronie, zauważyłaś, że były to dwa sztylety, dwa topory jeden oburęczny drugi jednoręczny, oraz 5 noży. Po chwili gmerania wzięła karwasze. wykonała energiczne ruchy nadgarstkami sprawdzając czy wysuwają się ostrza - z sukcesem powiódł się test. Ubrała się i ponownie wzięła pochodnie w ręce. - Trzeba spalić ten dom i wszystkie moje pozostałe notatki, nie mogą nic znaleźć, uciekliśmy przed pościgiem, więc przyjdą przeszukiwać mój dom, ten w którym właśnie jesteśmy. Musimy stąd iść. - powiedziała i wręczyła ci pochodnię, sama zwinęła zwoje do tobołka i zawiesiła na plecach, założyła płaszcz z kapturem by zakryć swoja twarz i czekała...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #121 dnia: 14 Kwiecień 2014, 14:52:26 »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #122 dnia: 14 Kwiecień 2014, 15:06:10 »
Anette zaczęła od podpalenia reszty papierów. Później przechodziła po kolei do różnych drewnianych elementów wyposażenia i dawała im się zająć ogniem z pochodni.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #123 dnia: 14 Kwiecień 2014, 15:10:30 »
Dom powoli zajmował się ogniem od środka.

- No to prowadź. - powiedziała Astrid.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #124 dnia: 14 Kwiecień 2014, 15:12:33 »
-Najłatwiej będzie udać się portalem do stolicy. - powiedziała, a później zaczęła iść w kierunku, z którego tu wcześniej przybyła.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #125 dnia: 14 Kwiecień 2014, 15:27:04 »
Dotarłyście do portalu. Teleport mieścił się w pewnym zabudowaniu, chramie. aktywny teleport stał, było to okrągłe, wielkie urządzenie, w którego centrum błyszczała błękitna tafla materii zdolna przenosić w inne miejsca. Przewoźnik stał z boku i znużonym głosem powiedział:

- Portal prowadzi do Efehidon, podróż jest darmowa... przełaźcie.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #126 dnia: 14 Kwiecień 2014, 16:24:29 »
Kobiety się przeniosły. Potem Anette poprowadziła je obie w głąb uliczek starego miasta i rynku. Trzeba było odnaleźć teraz Avenel.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #127 dnia: 14 Kwiecień 2014, 16:30:01 »
W niedługim czasie dotarłyście do miejsca spotkania. Kobieta była już tam i czekała na was.
-I jak twoje łowy mała? - zapytała z oddali, lecz gdy zobaczyła Astrid na jej twarzy zagościło zaskoczenie  <huh> .

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #128 dnia: 14 Kwiecień 2014, 17:18:09 »
-Można powiedzieć że udane. Choć jednak wole brunetki. - odparła z szelmowskim uśmiechem. Wyjęła papiery ukryte w swojej szacie i wręczyła kobiecie.
« Ostatnia zmiana: 14 Kwiecień 2014, 19:29:59 wysłana przez Blaze »

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #129 dnia: 14 Kwiecień 2014, 19:44:04 »
Zleceniodawczyni wzięła papiery i zaczęła czytać. Astrid stanęła i ze skrzyżowanymi ramionami zaczęła się wydzierać:

- A ja to co niby, powietrze?! - Zapytała wkurzona brakiem zainteresowania swoją osobą.

- No witaj kochana, witaj. Chyba wiesz...

- Wiem, że Kessie nie ma racji, ona jest nietaktowna i się nie nadaje.

- Wydostała cie z aresztu, załatwiła jego akta sprawy, wybacz, ale tego nawet ty nie zrobiłaś jak dotąd.

- Dobrze wiesz, ze Liga Cienia nie potrzebuje tych akt. Mamy własne metody działania, którym ten prymitywny wybryk, dewastacja połowy centrum Atusel by nie był w ogóle zaakceptowany.

- Macie inne metody - wasza sprawa. Mogła byś być mi potrzebna kiedyś...

- Macie wygodne fotele w krukach, chętnie tam zagoszczę kiedyś, ale nie teraz. żegnaj kochanie. - Powiedziała, podeszła do zleceniodawczyni i obdarowała ja soczystym długim pocałunkiem. Następnie pomachała tobie ręką i zniknęła między murami miasta pnąc się w kierunku najwyższych wierz...

- Ah tak... De Monteau... Zadanie wykonane pięknie, masz tutaj mieszek... - powiedziała i podała ci mały mieszek.



//Nie jestem władny, aby uznać, ze należysz do kruków czy nie, sam to musisz zrobić. W mojej ocenie zaliczyłeś zadanie. Mam nadzieję, ze twój post wykona te akcje jako bezpośredniego dołączenia, wówczas zamieszczę podsumowanie wyprawy wraz z nagrodami i resztą.
« Ostatnia zmiana: 14 Kwiecień 2014, 22:20:51 wysłana przez Salazar »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #130 dnia: 14 Kwiecień 2014, 22:45:38 »
Avenel podała również niewielki klucz i powiedziała o zejściu do kanałów w kolejnej alejce. Dziewczyna posłuchała, po czym udała się w wyznaczone miejsce. Znalazła rzecz jasna zamknięte zejście. Tu przydał się klucz.
Chwilę minęło nim ujrzałaś w kanałach oświetlony tunel. Prowadził do jakiegoś pomieszczenia co wydawało się nieco nienaturalne w takim miejscu. Mimo pewnych obaw ruszyłaś dalej. W pewnym momencie pod wpływem światła pochodni zauważyłaś zbliżającą się do ciebie postać. Była dość niskiego wzrostu. Gdy stanął przed tobą, dostrzegłaś iż był to krasnolud. Miał niewielką przystrzyżoną brodę, dziwny kapelusz na głowie, a na ramieniu szczura, który wydawał się mu towarzyszyć.
-Witajcie panienko. Widzę, że już mamy do czynienia z nie byle kim. Jestem Ragni Blakrog, a to mój towarzysz Ogryzek. Szczurek pisnął na wspomnienie imienia. -Od dziś można cię uznać za część naszej ekipy. Dobrze się spisałaś, ale to i tak dopiero twój początek. Mam jednak wrażenie, że szybko się połapiesz. Po tych słowach krasnolud uśmiechnął się. -Teraz zmykaj do głównej siedziby.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #131 dnia: 14 Kwiecień 2014, 23:31:41 »
Wyprawa zakończona!

Podsumowanie: Anette Navarre, zgodnie z poleceniem zleceniodawczyni udała się do Atusel. Poszukiwała informacji na temat lokacji i schronienia w karczmie, gdzie niestety straż miejska zainteresowała się nią i w wyniku rozmowy i podejrzeń planowała przesłuchać na komisariacie. Anette uciekła straży chroniąc się w opuszczonym budynku, uciekając dalej wpadła na ogródek Komisarza Georga Hertlinga, gdzie miała okazję zamienić z nim zdanie. Będąc w pobliżu posterunku dokonała jego oględzin. Nie chcąc ryzykować wróciła do karczmy przespać się noc. Kolejnego dnia o poranku udała się w pobliże posterunku, weszła do srodka by dokonać rozeznania w budynku, następnie wyszła chowając się i znajdując miejsce niewidoczne, doglądała z ukrycia posterunku. Po północy, gdy posterunek został pusty, poza 4 strażnikami dokonała dywersji, poprzez wszczęcie burdy z 3 pijaczynami, oraz wywołała pożar sąsiedniego budynku sprowadzając tłumy gapiów oraz zwracając uwagę straży posterunku. dokonała włamania przez okno, następnie splądrowała gabinet, wówczas został wykryty włam. Udało jej się w porę uwolnić więźnia i uciec wraz z nim do opuszczonego budynku w porcie. chowając się skrzętnie zgubiły pościg strażników i Georga Hertlinga. Poz gudbieniu pościgu, Anette wraz z uwolnionym więźniem wróciła do zleceniodawczyni, która pozwoliła jej zostać członkiem organizacji Krwawe Kruki. Dziewczyna zeszła do kanałów sama gdzie dostała dyspozycję udania się do siedziby krwawych kruków.

Nagrody:
- z posterunku georga hertlinga - 1 Grzywna
- od zleceniodawczyni - 25 Grzywien
Razem: 26 Grzywien

Pozyskane przedmioty:

1x Nazwa: srebrny pierścień
Wartość: 25 grzywien

1x Nazwa: List od M. do przywódców małych grup łupieżczych.
Opis: List zawierający informacje o planach i propozycjach dla małych grup bandyckich.

1x Nazwa: Akta Czarnego Klifu "ACK"
Opis: Szyfrowane akta sprawy arumaty Malahar oraz organizacji Czarny Klif

Talenty:

Blaze - Anette Navarre
Aktywność - 1 złoty talent (+1 złoty talent za bonus rasowy)
Opisy - 1 złoty talent
Walka - 1 srebrny talent
Bonus pieniężny - 250 Grzywien

Blaze - Anette Navarre staje się pełnoprawnym członkiem organizacji: Krwawe Kruki
« Ostatnia zmiana: 15 Kwiecień 2014, 16:17:21 wysłana przez Salazar »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #132 dnia: 15 Kwiecień 2014, 20:54:07 »
Blaze zamienił 1 złoty talent na 2 srebrne talenty.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #132 dnia: 15 Kwiecień 2014, 20:54:07 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top