Autor Wątek: Test kruka #6  (Przeczytany 4999 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #20 dnia: 08 Kwiecień 2014, 23:58:53 »
Dziewczyna zrobiła nieco smutną i zakłopotaną minę.
-Bo zauważyłam jak część handlarzy kantuje tutejszych biednych ludzi na cenach. To takie niesprawiedliwe... - odrzekła udając pogardę wobec nieuczciwych handlarzy. -Ale ludzie też mówią o bandytach zbierających się na trasie do Atusel. Podobnież za nic sobie mają patrole straży. Mówią że i tak nie wyściubiacie nosa poza mury miasta. A ja jestem pewna, że panowie są bardziej odważni i raczej nie pozwolą na coś takiego, prawda?

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #21 dnia: 09 Kwiecień 2014, 00:14:25 »
- Handel to handel, rynek kreuje popyt i podaż, jeżeli ludzie płacą za towar więcej niż jest on wart, to znaczy, ze stać ich na to, i nic tobie ani nam do tego.

Powiedział strażnik coraz bardziej nerwowy na nieudolne tłumaczenie.

- W mieście nic złego się nie dzieje i nie nasza sprawa to, co się dzieje poza jego murami. Z czymś takim zgłoś się do służb porządkowych oddziałów armii i najemnych strażników gmin, dystryktów i księstw. I nie pytam się ciebie, co ludzie mówią, tylko co widziałaś, i czego chcesz od naszych strażnic miejskich. Radziu dawaj kajdanki weźmiemy ją na przesłuchanie skoro coraz mniej logicznie się tłumaczy, ba nawet nas obraża, funkcjonariusza państwowego na służbie do cholery... co za motłoch w tych miastach teraz siedzi....

Powiedział a jeden z jego dwóch kompanów zaczął szukać kajdanek w swoim ekwipunku...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #21 dnia: 09 Kwiecień 2014, 00:14:25 »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #22 dnia: 09 Kwiecień 2014, 09:25:34 »
Straż miejska zasrana. ÂŁapali by kogo popadnie. Dziewczyna spięła się i przeskoczyła między strażnikami udając się biegiem ku wyjściu. Anette natychmiast się rozejrzała i zaczęła biec w stronę portu.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #23 dnia: 09 Kwiecień 2014, 16:32:19 »
Pobiegli za tobą, biegli w stronę portu, są 5 metrów za tobą. W tym momencie biegniesz długim prostym szlakiem, który torowany jest "niewielkimi" kamiennymi płotkami  wysokości 1,5 metra. Jeden ze strażników zatrzymał się ściągając kuszę i celując do ciebie... Pozostała dwójka dalej pedzi za tobą wołając: Stać w imię prawa! Jest ciemno, niewiele widzisz, lecz nieopodal ciebie pojawił się szyld Targu niewolników, zaś naprzeciwko niego stała opuszczona rudera, swoisty bliźniak jeden, jedyny dom mieszkalny w dzielnicy pełnej burdeli, knajp i innych instytutów portowych... zauważasz, ze drzwi do lewej rudery są otwarte.
« Ostatnia zmiana: 09 Kwiecień 2014, 16:36:19 wysłana przez Salazar »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #24 dnia: 09 Kwiecień 2014, 20:56:51 »
Anette pobiegła przed siebie i rzuciła się ku otwartym drzwiom nieznanego jej domostwa. Wszystko było lepsze niż otwarta walka z strażnikami.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #25 dnia: 09 Kwiecień 2014, 21:15:00 »
W ostatnim momencie uskoczyłaś przed wypuszczonym przez strażnika bełcie. Dwójka pozostałych strażników Zaczęła się siłować z bramką by wedrzeć się na posesję, tym samym miałaś dość czasu by się gdzieś skryć.

jeżeli weszłaś do środka to widzisz duże pomieszczenie wysokie na 4 metry, niczym wielka stodoła. Posiada pewne piętro w kształcie litery "L", nie zasłaniając nawet połowy pomieszczenia. Taki mały zakątek u góry, niczym poddasze. Na to poddasze prowadzą drewniane schody. Wdzierając się do domu poślizgnęłaś się na posadzce, zobaczyłaś, ze jest tam mnóstwo krwi, oraz wyrwane z zawiasów drzwi po przeciwległej stronie domu, prowadzące na podwórze.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #26 dnia: 09 Kwiecień 2014, 21:48:15 »
Dziewczynie nie podobało się to miejsce. Przez nieuwagę pośliznęła się na plamach krwi, co ją tylko zdenerwowało. Spojrzało szybko na coś w rodzaju poddasza. Jednak Anette nie miała zamiaru przeszukiwać go. Musiała się stąd wynieść, a ślady krwi i górne piętro może zajmie strażników jeśli tu dotrą. Wyszła więc na podwórze.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #27 dnia: 09 Kwiecień 2014, 21:52:53 »
Podwórze niestety poza prowadzeniem boczną stroną domu na przody posesji nie prezentowało sobą niczego. Mnóstwo krzaków, chaszczy porozwalanych mebli ogrodowych, no ruina, niezamieszkała, niezadbana, syf smród u wszechogarniające ubóstwo. Oczywiście było ogrodzone 2 metrowym płotem, prowadzącym gdzieś indziej, gdzie? tego nie wiesz...

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #28 dnia: 09 Kwiecień 2014, 22:04:26 »
Nie mając wiele do zdziałania, Anette wspięła się na płot i przeszła na drugą stronę.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #29 dnia: 09 Kwiecień 2014, 22:10:09 »
Gdy przeszłaś przez płot trafiłaś do posesji Georga Hertlinga - Zorientowałaś się po tym, że właśnie wchodził przez bramkę i szedł w kierunku wejścia, kiedy nagle zeskoczyłaś z płotu stając 2 metry od niego. w pierwszym momencie zamurowało go, po czym otrzeźwiał i zaczął mówić.

- A ty tu ku*wa czego! Zjeżdżaj mi z posesji ale już? Co za czasy, specjalne grządki skopałem przed zimą,a  ty mi tu teraz udeptujesz glebę, a zaraz śnieg spadnie. wypie*dalaj!

Zorientowałaś się, ze musi być po północy, skoro Georg Hertling wraca do domu... Straż miejska zgubiła twój trop, bardziej zajęci byli śladami krwi w posesji za płotem, niż dziwną młodą dziewczyną o kształtnych biodrach, w sam raz do rodzenia dzieci...

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #30 dnia: 09 Kwiecień 2014, 22:13:07 »
Nie zwlekając dziewczyna uciekła z posesji nieznajomego. Zgubiła pościg, więc spotkanie z mężczyzną, który wyłącznie sobie na nią pokrzyczał, nie specjalnie ją przejęło.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #31 dnia: 09 Kwiecień 2014, 22:16:02 »
Jesteś w centrum atusel, miedzy posesją Georga Hertlinga i w pobliżu jego posterunku. W oddali widziałaś budynek, przy którego wejściu stoi 4 ochroniarzy, dwoje z pochodniami, dwoje na baczność. w budynku są też okna, sam budynek nie wygląda na zbyt imponująco wielki na zewnątrz...

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #32 dnia: 09 Kwiecień 2014, 22:26:13 »
Anette zaczęła w pobliżu szukać jakiegoś miejscowego. Musiała zorientować się co nieco w miejscu, w którym właśnie się znalazła.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #33 dnia: 09 Kwiecień 2014, 22:41:47 »
Późna pora oraz chłód skrzętnie pozbawiały ciebie ewentualnego towarzystwa na ulicy.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #34 dnia: 09 Kwiecień 2014, 22:56:31 »
Nie widząc nikogo innego, dziewczyna zbliżyła się odrobinę w stronę budynku posiadającego ochronę. Jednak wciąż trzymała się na uboczu. Chciała po prostu mu się przyjrzeć nieco lepiej.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #35 dnia: 09 Kwiecień 2014, 23:04:28 »
wraz ze zbliżaniem się widziałaś dokładniej strażników, były bardzo dobrze wyekwipowani. płytowe zbroje i błyszczące bronie, nawet w świetle tych kilu pochodni i palących się latarni wyglądały imponująco. Sam budynek po stronie, gdzie sali strażnicy musiał mieć około 6 metrów szerokości, lecz był znacznie dłuższy, na jakieś 10 metrów.

Na boku 10 metrów były 3 okna, stosunkowo niewielkie, szerokości 60 centymetrów wysokie na metr - w sam raz by ledwo wejść, na wysokości parteru, zatem wystarczy nogę przełożyć by wejść do środka, lecz są zamknięte, a w pomieszczeniach panuje całkowita ciemność...

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #36 dnia: 09 Kwiecień 2014, 23:57:04 »
Anette wolała nie ryzykować już dzisiaj. Wróciła do karczmy gdzie wcześniej była. Unikając wszelkiego wzroku ruszył na górne piętro i odnalazła swój pokój. Dla bezpieczeństwa zamknęła go, a następnie położyła się na łóżku.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #37 dnia: 10 Kwiecień 2014, 00:01:04 »
I zasnęłaś.

//Sam opisz do której śpisz. Pamiętaj, że fabularnie jest około 1 w nocy.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #38 dnia: 10 Kwiecień 2014, 00:04:45 »
Dziewczyna nie potrzebowała długiego snu. Obudziła się w okolicach godziny 7 rano. Szybko ubrała spodnie, buty i swoją bawełnianą szatę. Przypasała też wszystko co było potrzebne. Niepewnym krokiem zeszła na dół i rozejrzała się.

Canis

  • Gość
Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #39 dnia: 10 Kwiecień 2014, 00:09:12 »
Klientów nie było, wszyscy jeszcze drzemali, poza karczmarzem który pilnował biznesu. Spoglądając za okno zauważyłaś, że jest jeszcze ciemno.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #6
« Odpowiedź #39 dnia: 10 Kwiecień 2014, 00:09:12 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top