Autor Wątek: Tańczący z krasnalem  (Przeczytany 2488 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Thor ibn Odyn Grom

  • DarkModders Team
  • ***
  • Wiadomości: 1519
  • Reputacja: 1121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Strzeż się mroku, bo on jest wszędzie.
    • Karta postaci

Tańczący z krasnalem
« dnia: 30 Marzec 2014, 16:46:50 »
Nazwa wyprawy: Tańczący z krasnalem
Prowadzący wyprawę: Salazar
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: myślenie + walka bronią białą 50%
Uczestnicy wyprawy: Thor Grom


Thor zaciekawiony spytał się komisarza:
-Komisarzu, na czym będzie polegać moja misja?

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Marzec 2014, 16:50:35 »
- Otrzymałem wiadomość z kopalni srebra, ze jeden z pracowników, krasnal z wąsem o imieniu Lech, odmówił pracy. Masz iść zobaczyć o co chodzi i rozwiązać sprawę tego niesfornego pracusia. Więcej opowie ci zarządca kopalni srebra.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tańczący z krasnalem
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Marzec 2014, 16:50:35 »

Offline Thor ibn Odyn Grom

  • DarkModders Team
  • ***
  • Wiadomości: 1519
  • Reputacja: 1121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Strzeż się mroku, bo on jest wszędzie.
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Marzec 2014, 16:58:50 »
-Jak się nazywa, zarządca tejże kopalni i ile drogi do niej?

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Marzec 2014, 17:05:04 »
- Zarządcę nazywamy Magnatem, ale tak właściwie jest to Mikolaj Sazarow. Radzę się nie zwracać się jego imieniem i nazwiskiem, nie lubi tego. a odległość, no przy obecnych warunkach pogodowych będzie to jakieś 8-9 godzin drogi. Zaraz zima, a wieje jak ch*j.

Offline Thor ibn Odyn Grom

  • DarkModders Team
  • ***
  • Wiadomości: 1519
  • Reputacja: 1121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Strzeż się mroku, bo on jest wszędzie.
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Marzec 2014, 17:08:09 »
Mając już wszystkie informacje osiodlalem konia i popędziłem go w kierunku kopalni srebra.

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Marzec 2014, 17:11:57 »
Ciężko było pokierować konia prosto w kierunku kopalni srebra, bowiem ściany, budynki i inne rzeczy w mieście Atusel, w którego centrum się znajdujesz, grodziły ten kierunek do kopalni srebra.

//Chciałbym, byś dokładniej opisywał czynności. Za dokładniejsze opisy dostaniesz lepsze nagrody, a tym samym nie napotkasz innych problemów interpretacyjnych - jak w tym wypadku ;) .

Offline Thor ibn Odyn Grom

  • DarkModders Team
  • ***
  • Wiadomości: 1519
  • Reputacja: 1121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Strzeż się mroku, bo on jest wszędzie.
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Marzec 2014, 17:18:25 »
///Wiem o ty, ale pisze na komórce i trochę trudno się pisze, dłuższe będę pisał jak do domu wrócę.

Omijając wszystkie budynki w mieście, wyjechałem na prostą drogę do bramy. Lecz przystalem przy niej na chwilę, by zobaczyć miasto w całej okazalosci. Stałem tak przez jakieś 10 minut, q tym czasie myślałem, jak to było, gdy jeszcze nie musiałem martwić się o życie na każdej drodze. Po tym czasie, postanowiłem pojechać przed siebie, a później nabierać chrustu i rozpalić ognisko. Jak postanowiłem tak zrobiłem, pojechałem przed siebie, a po trzech godzinach przystałem na uboczu, by rozpalić ognisko. Najpierw nabierałem chrustu, a potem używając kamieni rozpaliłem małe ognisko.

//Zmodyfikowane, żeby było wyraźniej widać co zrobiłem. I co może być?
« Ostatnia zmiana: 30 Marzec 2014, 20:23:18 wysłana przez Thor Grom »

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Marzec 2014, 22:59:20 »
//Jesteś na wyprawie, czy w pakcie? Nie możesz być równorzędnie w dwóch miejscach.

Offline Thor ibn Odyn Grom

  • DarkModders Team
  • ***
  • Wiadomości: 1519
  • Reputacja: 1121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Strzeż się mroku, bo on jest wszędzie.
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Marzec 2014, 23:07:39 »
//Jesteś na wyprawie, czy w pakcie? Nie możesz być równorzędnie w dwóch miejscach.
///Na wyprawie, ale dopiero teraz sobie przypomniałem o tym, że do misji u krasnala muszę mieć albo srebrną broń albo wiedzę jak zabić demona, a że chcę też się wyrobić w swoim grafiku wydarzeń w marancie to przez pomyłkę tak napisałem.

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Marzec 2014, 23:41:37 »
//Następny raz wyprawę anuluję od razu, bez pytania. To, że jesteś nowym graczem, nie zwalnia ciebie z przestrzegania obowiązujących zasad, a tekst, że "zapomniałem" niczego według mnie nie usprawiedliwia.

W czasie przemierzania drogi, po upływie 6 godzin natrafiłeś na parę wilków w czasie wieczornego polowania. były blisko drogi, widząc ciebie ruszyły do ataku. Dostrzegłeś je w odległości 10 metrów.



2x Wilk

Offline Thor ibn Odyn Grom

  • DarkModders Team
  • ***
  • Wiadomości: 1519
  • Reputacja: 1121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Strzeż się mroku, bo on jest wszędzie.
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem
« Odpowiedź #10 dnia: 31 Marzec 2014, 00:11:05 »
Widząc zbliżające się wilki, od razu zeszłem z konia i wyciągnąłem zza pasa miecz obywatela. Nie mając zamiaru szamotac się z wilkami, postanowiłem zastosować ich taktykę i ruszyłem z szarza wprost na nie. Gdy wilki były niecały metr ode mnie, szybko skończyłem w górę i wbilem miecz prosto w plecy jednego znich. Gdy już wyciągnąłem miecz z wilka odskoczylem na metrade od wilka i czekałem na reakcje jego towarzysza.

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem
« Odpowiedź #11 dnia: 31 Marzec 2014, 00:16:38 »
Drugi wilk widząc zajście był wielce zdziwiony, lecz odległość dzieląca was była około metra, wilk wykonał skok w prost na ciebie, oraz atak jakim jest przewracanie.

Offline Thor ibn Odyn Grom

  • DarkModders Team
  • ***
  • Wiadomości: 1519
  • Reputacja: 1121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Strzeż się mroku, bo on jest wszędzie.
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem
« Odpowiedź #12 dnia: 31 Marzec 2014, 00:28:10 »
Wilk trafił i mnie przewrócił, lecz nie mając zamiaru dać się pokonać siersciuchowi, zrzuciłem go z siebie i stałem szykują się do kontrataku. Szybko ścisnalem miecz z całych sił i z szarżą zaatakowalem wilka. Wilk nie mia większych szans, więc gdy tylko miałem możliwość ataku, szybkim ruchem wykonałem cięcie, które przebiło skórę wilka a zaraz po tym wbilem miecz w to właśnie miejsce. Wilk był martwy, lecz zza drzew nadal dobiegało wycie.

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem
« Odpowiedź #13 dnia: 31 Marzec 2014, 00:38:29 »
Wycie okazało się wyłącznie twoją wymyśloną historią, nadal wiało i się ściemniało, a czekały ciebie nadal 2 godziny jazdy konno.

Offline Thor ibn Odyn Grom

  • DarkModders Team
  • ***
  • Wiadomości: 1519
  • Reputacja: 1121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Strzeż się mroku, bo on jest wszędzie.
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem
« Odpowiedź #14 dnia: 31 Marzec 2014, 00:44:18 »
Gdy zdałem sobie sprawę, że wycie nie było prawdziwe, postanowiłem pojechać dalej by nie spotkać już więcej przeciwnosci. Szybko więc weszlem na konia i pognałem go do kopalni. Droga była raczej spokojna, jedyne co widziałem po drodze to piach kamienie i drzewa. Po jakichś dwóch godzinach, dotarłem wkońcu na miejsce. <huh>
« Ostatnia zmiana: 31 Marzec 2014, 02:29:00 wysłana przez Thor Grom »

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem
« Odpowiedź #15 dnia: 31 Marzec 2014, 19:28:34 »
A owszem, dotarłeś na miejsce. Zbliżajac się do fortu zauważyłeś, jak strażnicy na bramach mobilizują się na twój widok, jak gdyby podejrzewajac, ze możesz być zagrożeniem. gdy dotarłeś pod bramę dwójka strażników skrzyżowała swe halabardy grodząc ci przejście.

- Stać! W imię jego wysokości, Króla Isentora I Aquilla! Czego tu chcesz przybłędo!?

Powiedział jeden ze strażników patrząc na ciebie jak na najgorsze ścierwo chodzące po ziemi.

Offline Thor ibn Odyn Grom

  • DarkModders Team
  • ***
  • Wiadomości: 1519
  • Reputacja: 1121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Strzeż się mroku, bo on jest wszędzie.
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem
« Odpowiedź #16 dnia: 31 Marzec 2014, 19:44:34 »
-Przybyłem tu z rozkazu Komisarza Georga Hertlinga, mam się dowiedzieć o co chodzi krasnoludowi o imieniu Lech, który odmówił pracy.

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem
« Odpowiedź #17 dnia: 31 Marzec 2014, 20:27:20 »
- Dobra, możesz wejść. Udaj się prosto do komnaty Magnata, tam na lewo w drewnianej szopie, ma swoją komnatę.

Offline Thor ibn Odyn Grom

  • DarkModders Team
  • ***
  • Wiadomości: 1519
  • Reputacja: 1121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Strzeż się mroku, bo on jest wszędzie.
    • Karta postaci

Odp: Tańczący z krasnalem
« Odpowiedź #18 dnia: 31 Marzec 2014, 20:55:01 »
Wchodząc do obozu przed kopalnią, zauważyłem, że panuje tam ubóstwo, choć w tejże kopani wydobywane jest srebro. Lecz nie mogąc się doczekać, chwili w której spotkam magnata, podążyłem zgodnie ze wskazówkami strażnika i wszedłem do komnaty magnata:
-Witaj Magnacie, przysłano mnie, bym się dowiedział, dlaczego Lech strajkuje?

Canis

  • Gość
Odp: Tańczący z krasnalem
« Odpowiedź #19 dnia: 31 Marzec 2014, 23:10:49 »
- A ty gdzie bez pukania! Wynocha mi stąd!

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tańczący z krasnalem
« Odpowiedź #19 dnia: 31 Marzec 2014, 23:10:49 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything