Autor Wątek: Flaszka Prawdy  (Przeczytany 3795 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Izabell Ravlet

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3708
  • Reputacja: 4247
  • Płeć: Mężczyzna
  • Darlecio
    • Karta postaci

Odp: Flaszka Prawdy
« Odpowiedź #60 dnia: 28 Marzec 2014, 19:34:10 »
Darlenit miał dość czekania. Wyszedł z kryjówki i ruszył bliżej pola bitwy. Wyciągnął miecz. Walczący byli już dość blisko. Jeden z agresorów akuratnie był "wolny". Dzięki umiejętnościom akrobatycznym, mauren wyskoczył w jego kierunku, biorąc zamach. Został zauważony, ale o to chodziło. Przeciwnik gotował się na cięcie z powietrza, ale mag wylądował przed nim i inaczej skierował srebro, tnąc od dołu. Grunt to zaskoczenie. Wycofał się, oglądając pole bitwy.

//Chyba się dogadać nie możemy...

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Flaszka Prawdy
« Odpowiedź #61 dnia: 29 Marzec 2014, 19:20:27 »
//Nie chcecie expa to nie  ;[

Kruczy Bracia ścierali się dzielnie z bandziorami Berharta, gdzieś tam z boku w błocie i deszczu rąbał Aragorn. A siekł ostro i brutalnie, jednakże walka z amatorami nie była żadnym wyzwaniem. Ostrze z czarnej rudy wspierane uderzeniami kostura zostawiło po sobie osiem trupów, paskudnie porąbanych i z rozwalonymi łbami. Część z nich pewnie jeszcze dychała ale o to nikt nie dbał, reszta bandytów po prostu zwiała.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Flaszka Prawdy
« Odpowiedź #61 dnia: 29 Marzec 2014, 19:20:27 »

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Flaszka Prawdy
« Odpowiedź #62 dnia: 30 Marzec 2014, 00:55:50 »
Kratos gdzieś tam stał z mieczem. Włosy mu na wietrze powiewały. Chociaż wcale nie miał tak długich. Pogładził się po bródce. Trochu trupów tu leżało. Wytarł katanę, po czym wsunął ją do pochwy na plecach. Podszedł do Aragorna: Co teraz? zapytałem opierając się o coś tam.

Offline Izabell Ravlet

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3708
  • Reputacja: 4247
  • Płeć: Mężczyzna
  • Darlecio
    • Karta postaci

Odp: Flaszka Prawdy
« Odpowiedź #63 dnia: 30 Marzec 2014, 23:01:58 »
//Ni miałem czasu ostatnio :P

Darlenit wytarł zakrwawione ostrze o jakieś truchło i schował je do pochwy (ostrze, nie truchło). Wyczekująco wpatrywał się w barona. Pytanie zostało już zadane.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Flaszka Prawdy
« Odpowiedź #64 dnia: 31 Marzec 2014, 13:08:46 »
- To. Traktem nadjechał jeździec rzucając klątwy na swoich spierdalających ludzi. - Berhart! Dracon zrzucił zabójcę z konia za pomocą psioniki. Berhart wylądował w błocie, dracon uniósł go metr nad ziemię i lekko podduszał.
- Khe... to nic osobistego... kazali mi...
- Tyle mi wystarczy, żegnaj.
Nekromanta skręcił kark najemnikowi, westchnął ciężko. - I tak oto skończył jeden z ostatnich Samotnych ÂŁowców, ze skręconym karkiem w jakiejś zapadłej wiosce... Nawet nie wiedział kim dokładnie jestem i co robię. Zajebanie go to od razu to był błąd bo nadal nie wiem po chuja... - tu dracon zrobił facepalma, mówił bardziej do siebie, głośno myśląc. - No tak... nagroda za moją głowę wciąż jest... idioci, idioci wszędzie. Jedziemy nad rzekę, potrzebujemy promu.

Offline Izabell Ravlet

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 3708
  • Reputacja: 4247
  • Płeć: Mężczyzna
  • Darlecio
    • Karta postaci

Odp: Flaszka Prawdy
« Odpowiedź #65 dnia: 31 Marzec 2014, 17:24:29 »
- Aha

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Flaszka Prawdy
« Odpowiedź #66 dnia: 01 Kwiecień 2014, 12:14:28 »
//Ta wyprawa miała docelowo być dla mnie i Adasia ale on zlał sprawę więc nie ma sensu tego ciągnąć bo nie ogarniecie wątku, a nie mam siły na opisywanie 10 starych wypraw  ;[ Zróbmy tak, tego questa fabularnie nie było a wszytko nam się przyśniło. Sorry misiaczki, opieprze go i zrobie coś lepszego.
//Można zamknąć.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Flaszka Prawdy
« Odpowiedź #66 dnia: 01 Kwiecień 2014, 12:14:28 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top