Autor Wątek: Klawiatura w grze, nie działa tak jak powinna!  (Przeczytany 9303 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Patelnia

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 4
Klawiatura w grze, nie działa tak jak powinna!
« dnia: 13 Marzec 2014, 00:47:43 »
Witam. Mam dość spory problem, ponieważ podczas gry przestaje mi działać klawiatura, bezimienny idzie cały czas prosto, a klawiatura nie reaguje. ESC, "B", "N" i inne przyciski pauzy, nie działają... pozostaje tylko Ctrl+Alt+Esc by uruchomić managera plików i wyłączyć grę... Jest to uciążliwe i nie pozwala na normalną grę...
Gra odpalana jest na laptopie z win7 64 bit. Robiłem reinstal gry, zmieniałem jej wersję, instalowałem sterowniki klawiatury, czytałem o fix`ach i patch`ach, a więc próbowałem także i z nimi, kartę grafiki mam z ATI.
Proszę o pomoc... co może być nie tak czemu nagle klawiatura przestaje działać?! jak to naprawić?! ;(

Offline xNoZoMi

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 773
  • Reputacja: 891
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lody z grilla
    • Karta postaci

Odp: Klawiatura w grze, nie działa tak jak powinna!
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Marzec 2014, 20:38:16 »
Ale tylko na Gothic ci się tak dzieje?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Klawiatura w grze, nie działa tak jak powinna!
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Marzec 2014, 20:38:16 »

Offline jeryrep

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 371
  • Reputacja: 485
  • Płeć: Mężczyzna
  • Prawość nie ma znaczenia. Liczy się tylko potęga.
Odp: Klawiatura w grze, nie działa tak jak powinna!
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Marzec 2014, 22:45:45 »
Sprawdzaj dalej. Zakanczaj procesy, optymalizuj... Tez tak mialem ale restartowalem i wszystko ok. To bug tej gry.

Offline Patelnia

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 4
Odp: Klawiatura w grze, nie działa tak jak powinna!
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Marzec 2014, 01:24:54 »
Ale tylko na Gothic ci się tak dzieje?
Gothic I działał bez zarzutu, Ale II i Noc Kruka Ciągle mają problemy

Sprawdzaj dalej. Zakanczaj procesy, optymalizuj... Tez tak mialem ale restartowalem i wszystko ok. To bug tej gry.
  próbowałem i tego... popadam w skrajność przy niektórych przypadkach, ale niestety nie wiem co robić dalej, co u Ciebie dokładnie pomogło? pamiętasz może? czy robiłeś zasadą na chybił trafił wyłączę wszystko, a może zadziała?

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Klawiatura w grze, nie działa tak jak powinna!
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Marzec 2014, 14:14:14 »
Próbowałeś odpalić grę w trybie zgodności z win xp? Z drugiej strony zawsze możesz wymusić minimalizację okna gry CTRL +Alt + Del, następnie poczekać chwilę i nacisnąć ikonę na pasku zadań z grą. Gdy już wrócisz do gry nastąpi "reset" tekstur tj. obiekty będą kwadratowe i zbytnio nie będzie kolorów. Wypróbuj ten pomysł :D

Offline Patelnia

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 4
Odp: Klawiatura w grze, nie działa tak jak powinna!
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Marzec 2014, 19:08:00 »
próbowałem z trybem zgodności z XP sp 3, jeszcze był XP który był zasłonięty pod względem servispacka, odkryłem że w wersji zgodności z win 2000 też chodzi, ale w każdym tym trybie jest zawsze ten sam błąd, a naciśnięcie alt+ctrl+esc (od razu wyjdzie manager zadań i minimalizacja) mówiłem że próbowałem wszystkiego, a to wręcz są podstawy przy posiadaniu win 7!
Macie może jeszcze jakieś pomysły?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Klawiatura w grze, nie działa tak jak powinna!
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Marzec 2014, 19:08:00 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything