Autor Wątek: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...  (Przeczytany 8540 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...
« Odpowiedź #20 dnia: 13 Luty 2014, 15:43:22 »
//Jedziemy ku obozowi I

Cóż... Tak to jest, jak mąż jest zabiegany.. Nie wspomniał Ci, że Ci ludzie się z Kratosem wychowywali? Większość których spotkałeś dopiero co, znała go od początku. Valkirian był przyjacielem jego przybranego ojca. Ortega nie raz mu pomagał. Mój mąż, ja i mój szwagier dołączyliśmy do jego bitwy już tu, na Valfden. To co nam wówczas opowiedział, to coś niemożliwego. Fakt, banda Ortegii to zwykli bandyci, ludzie mojego męża to specjalny oddział stworzony przez Kratosa i właśnie niego. Są dobrze wyszkoleni, ale do tych waszych bestii się nie umywają
. - Przerwała na chwilę, by się rozejrzeć - Zbliżamy się do pierwszego obozu... A co do naszej sprawy. Mamy w tym także swój własny cel. Nie chcemy zginąć. Wielu z nas znało Kratosa, wielu wiedziało o jego przeznaczeniu. Teraz gdy się zmieniło, nie wiemy co się stanie...

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...
« Odpowiedź #21 dnia: 13 Luty 2014, 16:11:33 »
Jazda koniem przypomniała mu ostatnią wyprawę do Mirty. Wtedy jednak było Hemis i podróż trwała dużej. Promienie słońca nieustannie atakowały maga. Nieco oblaty potem błądził myślami o obecnym wątku.
- Czy w tych obozach znajduje się coś, co trzeba zabrać lub zabić? Ile liczą sobie mieszkańców te obozy? Gdzie planują "ożywić" tego nekromantę?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...
« Odpowiedź #21 dnia: 13 Luty 2014, 16:11:33 »

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...
« Odpowiedź #22 dnia: 13 Luty 2014, 17:22:59 »
Krasnolud jechał, sobie spokojnie wsłuchując się w opowieść. Ciepły wiatr muskał go, po twarzy do tego stopnia że cały czas się uśmiechał szeroko. - Dokładnie, chyba nie każecie nam ich wszystkich wybić?. Przecież to bezcelowe. Wtrącił Kharim siedzący na kucu, jego mina spoważniała.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...
« Odpowiedź #23 dnia: 13 Luty 2014, 19:09:06 »
Co do obozów, zabrać stamtąd można co najwyżej trochu złota i broni. Nie wiemy ile dokładnie tam jest ludzi. Koło 50 na pewno, no i oczywiście multum niewolników. Nie zamierzamy ich wszystkich zabijać. Kilkunastu może, resztę w kajdany i do Syberii lochów. - Przerwała na chwilę, by złapać powietrze - Nie wiem dokładnie. Słuchy chodzą, że gdzieś na północy. Więcej się dowiecie od "Kruków zachodu". Specjalny oddział Valkiriana. Tak z innej strony, ostatnio każdy ma osobne oddziały - uśmiechnęła się. Ku waszemu zdziwieniu, obóz był już w zasięgu wzroku. Na straży stało dwóch typów, w czarnych szatach i z hełmami na głowie. Ja znikam, chyba że macie jeszcze jakieś pytania?

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...
« Odpowiedź #24 dnia: 13 Luty 2014, 19:30:38 »
- Dobrze wiedzieć jak się ma sytuacja. Gdzie Cię później spotkamy? i czy ktoś nas wesprze jak będziemy walczyć?.

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...
« Odpowiedź #25 dnia: 13 Luty 2014, 19:47:20 »
- Czy ludzie z tych obozów wiedzą jak wygląda ten nekromanta? Potrafię parę magicznych sztuczek, mogę udać że nim jestem. Tylko co mi to da? - głośno myślał.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...
« Odpowiedź #26 dnia: 13 Luty 2014, 19:58:23 »
Wątpię żeby wiedzieli. W końcu nie żyje od kilkuset lat... - spoważniała. - Mogłoby się udać, tyle że nie masz szaty podobnej do tej. I jak wyjaśnić, żeś taki młody? Chociaż... Możemy powiedzieć, że ciało było na tyle zniszczone że nie dało się wskrzesić w tamtym. Dlatego wzięli ciało jednego z zaprzysiężonych. A szatę zwędziliście z wieszaków wieśniaków.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...
« Odpowiedź #27 dnia: 13 Luty 2014, 20:00:40 »
- Wcale nie taki zły pomysł, tylko możliwe jest też, że bez hasła nas nie wpuszczą.

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...
« Odpowiedź #28 dnia: 13 Luty 2014, 20:07:14 »
- Myślę, że swojego pana wpuszczą nawet bez szat! Problem jednak w tym, że mogą mnie zapytać o rzeczy, o których nie będę miał pojęcia. Dwa, musimy mieć plan co zrobić w takiej sytuacji, by wypaść wiarygodnie. To są pachołki, więc wystarczy odesłać ich, aby nie przeszkadzali. Czy to ci wystarczy? - pytanie skierował do żony Edwarda.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...
« Odpowiedź #29 dnia: 13 Luty 2014, 20:10:27 »
Zniknęła w krzakach. Tak... A teraz się przygotujcie, bo straż się wami zainteresowała... - wskazała ręką nadchodzący oddzialik straży. Pamiętajcie, nie jesteście sami.... - co miała przez to na myśli? Możecie się domyślać. Jedno jest pewne. Zadanie do prostych należeć nie będzie.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...
« Odpowiedź #30 dnia: 13 Luty 2014, 20:10:35 »
- Do tego potrzeba nam więcej szczegółów z życia ów maga. Podaj, co jeszcze wiesz na jego temat. Tutaj nawet nie istotne szczegóły, mogą się przydać. Krasnolud powiedział, to do krzaka i zamilkł. Mógł spodziewać się najgorszego dlatego milczał i zastanawiał co ma robić w takiej sytuacji.

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...
« Odpowiedź #31 dnia: 13 Luty 2014, 20:13:48 »
- Z takim płaszczem co masz na sobie trzeba będzie jeszcze więcej nakłamać. - mówił szeptem, aby tylko Kharim i kobieta usłyszały.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...
« Odpowiedź #32 dnia: 13 Luty 2014, 20:15:55 »
Witam panów! - Rzekł jeden z nich, ze swego hełmu (coś jak nazgule z WP). Jest jakiś problem? Ten psiarczyk króla Ci się uprzykrza? U nas każdy nowy jest mile widziany, zwłaszcza że nasz pan płaci złotem za każdego śmiałka.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...
« Odpowiedź #33 dnia: 13 Luty 2014, 20:16:27 »
Kharim milczał kiedy ludzie się odezwali. Czekał, aż towarzysz zabierze głos choć był wnerwiony na słowa strażnika. Psiarczyk, też mi coś jeszcze pożałujesz tych słów młokosie.

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...
« Odpowiedź #34 dnia: 13 Luty 2014, 20:39:07 »
// W jakiej ode mnie są odległości?

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...
« Odpowiedź #35 dnia: 13 Luty 2014, 20:45:16 »
//Koło 7m.

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...
« Odpowiedź #36 dnia: 13 Luty 2014, 20:58:14 »
Mag ruszył pewnym krokiem w ich stronę. Gdy dystans dzielący go od straży był niewiele mniejszy niż 5 metrów, przemówił:
- Na kolana, kmioty! - w tym momencie przyciągnął za pomocą psioniczej siły jednego - tego bardziej gadatliwego strażnika. - Jam jest ten, o którego wołaliście. Ten, o którym marzyliście. Jam Cryosis! - starał się mówić flegmatycznie, ale wyraźnie. - Prowadź mnie sługo tam, gdzie was więcej jest, bym mógł wydać wam rozkazy!
Machnął prawą ręką, aby dać znak Kharimowi, by podążał za nim.
- To mój sługa z mojej woli. Moja wola to wasza przyszłość. - dopowiedział mocno zniecierpliwiony.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...
« Odpowiedź #37 dnia: 13 Luty 2014, 21:04:15 »
Dobrze, to wymyślił muszę udawać jego sługę. Policzę się z nim, po robocie w końcu ucierpiała moja duma. Choć sumie sam chciałem mu taki pomysł podsunąć, ale nie zdążyłem powiedzieć. Pomyślał krasnolud. Starał się również nie dawać jakiś innych oznak, że udaje i postanowił wykonywać rozkazy do czasu, aż nas zdemaskują. - Tak jest panie! Kharim ruszył wolno, za magiem w nadziei, że ta szopka wypali.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...
« Odpowiedź #38 dnia: 14 Luty 2014, 15:39:42 »
Klęki przed wami. Zrobili parę ukłonów, po czym Cię zaprowadzili. Już w obozie wyszedł do was ich przywódca. - Witaj magu! Widzę że nasz pan spełnił swe obietnice, i Cię wskrzesił.... Kiedy to się stało? Słyszałem że zaledwie dwa dni temu ruszyli ku tobie słudzy Dextera. - Kląkł przed tobą. - I widzę, że nowe ciało. Młode... Ale co my tu gadamy... Chodźmy do karczmy! - zaprosił się do "tawerny". W rzeczywistości był to zwykł namiot z kilkoma stołami. Czego się napijesz?

//Moja obecność może być sporadyczna, bo matka do szpitala pojechała, i przez najbliższy czas nie wyjdzie.

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...
« Odpowiedź #39 dnia: 14 Luty 2014, 17:19:17 »
- Witaj. Cenię sobie lojalność, także wiedz, że w pewnym momencie zostaniesz za to wynagrodzony. - usiadł na taboreciku. - Napije się wina, dużo wina. Minęło tyle czasu, tyle przemilczanych lat. Pora na relatywnie rewelacyjne rewolucje! - dodał z entuzjazmem. - Także mam już dla was cel. Udasz się ze swoimi ludźmi w jedno miejsce na południu wyspy. To sprawa pilna, a więc macie wyruszyć dzisiaj, teraz! Udacie się do pewnej chatki, znajdującej się około 100km na południe w linii prostej od Atusel. Znajdziecie w niej zapewne szczątki człowieka, który przetrzymywał dla mnie trzy 300kg skrzynie i piętnaście beczek... Mój towar jest zakopany przed drzwiami. Macie towar zabrać i przywieść tutaj. Nie wolno wam do niego zajrzeć, ani go uszkodzić. Spotkamy się w tym samym miejscu co dzisiaj za tydzień. Gdy wrócę, mam zastać towar.

// Ok. Daj znać, jeżeli będziesz chciał ją zawiesić.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Rodzinna waśń - Powrót pradziada...
« Odpowiedź #39 dnia: 14 Luty 2014, 17:19:17 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top