Autor Wątek: ÂŚledztwo - Poszukiwania czarnego klifu  (Przeczytany 5819 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: ÂŚledztwo - Poszukiwania czarnego klifu
« Odpowiedź #20 dnia: 03 Luty 2014, 19:08:02 »
Kharim pacnął się w głowę, o tak dokładnie <facepalm>. Zapomniał, wziąć coś w domku a raczej zostawić i ruszył ponownie do niego, chwilę to z resztą trwało. W końcu zostawił płaszcz w domku i ruszył ponownie na ulicę, rozglądając się, za ludźmi mogącymi coś wiedzieć na temat klifu.
« Ostatnia zmiana: 03 Luty 2014, 19:14:49 wysłana przez Kharim Kazama aep Gorem »

Canis

  • Gość
Odp: ÂŚledztwo - Poszukiwania czarnego klifu
« Odpowiedź #21 dnia: 03 Luty 2014, 19:34:37 »
Przemierzając ulicę już przestałeś rzucać się w oczy, można powiedzieć, że wtopiłeś się w tłum. Wiele ludzi widziałeś, lecz nikt ciebie nie zaczepił, ani nic nie posłyszałeś o czymś takim, jak czarny klif. Co rusz widziałeś pijanych, zataczających się stałych bywalców oberży.

Lecz nagle przed oczami coś ci mignęło. Zatrzymałeś się i rozejrzałeś dokładnie, przed tobą paradowała para bogatych mieszkańców, pewnie bogaci obywatele, zaś dom obok pod murem stał pewien gość. Zapewne szykujący się do rabunku.



Forum Tawerny Gothic

Odp: ÂŚledztwo - Poszukiwania czarnego klifu
« Odpowiedź #21 dnia: 03 Luty 2014, 19:34:37 »

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: ÂŚledztwo - Poszukiwania czarnego klifu
« Odpowiedź #22 dnia: 03 Luty 2014, 19:53:53 »
ÂŚciągnięcie płaszcza, działa cuda. Paladyn uśmiechnął się, również zauważył dziwnie wyglądającego typa, który czai się na bogatych obywateli. Krasnolud czekał, aż ten wykona pierwszy ruch, bo podejście do niego nic by raczej nie dało, a złapanie go na gorącym uczynku dałoby okazję do wypytania go o wszystko, co w tym czasie Kharima interesowało. Kharim spokojnie, czekał na ruch złodziejaszka.

Canis

  • Gość
Odp: ÂŚledztwo - Poszukiwania czarnego klifu
« Odpowiedź #23 dnia: 03 Luty 2014, 20:01:27 »
Złodziejaszek był w niewielkiej odległości od ciebie i oczywiście zauważył ciebie, dzieliło was może trzy metry, gdy rzucił nóż w ciebie. Trafił w sprzączkę od kiścienia wytrącając go z twojego pasa. Od razu sięgnął po drugi nóż i wykonał taki sam manewr w związku z toporem. zdezorientowany chciałeś chwycić za młot, gdy on sięgnął po trzeci nóż i wykorzystując akrobatykę i swoje wrodzone oraz nabyte zdolności doskoczył do ciebie i przyłożył trzeci nóż do twojego gardła. Cała akcja trwała sekundy, a nikt na ulicy nie zwrócił na to uwagi. chwycił cię za szmaty i zaciągnął na miejsce gdzie prędzej stał. Wiedziałeś, że nie masz wyboru - musisz iść.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: ÂŚledztwo - Poszukiwania czarnego klifu
« Odpowiedź #24 dnia: 03 Luty 2014, 20:14:31 »
Kharim, był w szoku mógł zginąć mógł, ale los był dla niego łaskawy. Pozostając zdziwionym, na jego akrobację myślał, że takie sztuczki to w cyrku uczą. Jednak kiedy przystawił mu nóż do gardła zrozumiał, z kim ma do czynienia i ruszył, z nim w drogę.Cholera trafiłem na zawodowca, ale on jeszcze nie wie co potrafię niech przejmie inicjatywę. Później, z nim się policzę.

Canis

  • Gość
Odp: ÂŚledztwo - Poszukiwania czarnego klifu
« Odpowiedź #25 dnia: 03 Luty 2014, 20:18:26 »
Odstawił ciebie przy murze i nagle poszedł na miejsce gdzie leżały twoje bronie. Podniósł je i spokojnie wrócił do ciebie chowając swoją własność,a  tobie oddając wytrącone bronie. położył je na ziemi.

- Facet do cholery, psujesz mi biznes, łazisz z takimi wielkimi broniami, straszysz mi potencjalne cele, no co jest z wami w dzisiejszych czasach... Dobrze, że wielki M. lepszych rekrutuje.

Powiedział i z powrotem przystawił się do ściany czekając na kolejne bogate cele, stoi od ciebie może półtora metra, jak widać nie chciał ci nic zrobić...

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: ÂŚledztwo - Poszukiwania czarnego klifu
« Odpowiedź #26 dnia: 03 Luty 2014, 20:24:26 »
Krasnolud podrapał się, po głowie. Cała ta sytuacja, była dość dziwna. Krasnolud pozbierał swoje bronie umieścił je na swoim starym miejscu. Teraz chciał szeptem porozmawiać z człowiekiem, ale tak delikatnie zagaił żeby się nie domyślił, dla kogo pracuję.- Masz, chwilę aby porozmawiać?. Powiedział szeptem, żeby nie zwrócić uwagi ludzi przechadzających ulicami.

Canis

  • Gość
Odp: ÂŚledztwo - Poszukiwania czarnego klifu
« Odpowiedź #27 dnia: 03 Luty 2014, 20:27:40 »
- Czego ty chcesz? Nie dość mi już szanse zmarnowałeś to jeszcze mnie tutaj chcesz przesłuchiwać? chociaż byś kolacje postawił, albo coś do picia jak na randkę przystało. - I mrugnął do ciebie zalotnie jednym okiem, widocznie był odmiennych obyczajów niż te "tradycyjne".

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: ÂŚledztwo - Poszukiwania czarnego klifu
« Odpowiedź #28 dnia: 03 Luty 2014, 20:35:21 »
ÂŁo! kurna pedał powinni takich palić na stosie. Przeleciała mu myśl w głowie, ale wiedział że typ coś wiedział, więc postanowił zaprosić go do karczmy, lecz nie do tej w której był spalony do zupełnie innej. - ÂŻeby była jasność, nie przepadam za facetami, ale jeżeli jesteś głodny i chce Ci się pić, to zapraszam do karczmy.

Canis

  • Gość
Odp: ÂŚledztwo - Poszukiwania czarnego klifu
« Odpowiedź #29 dnia: 03 Luty 2014, 20:38:51 »
Huh, posmutniał trochę.
- No dobra poradzimy sobie tutaj, czego chce taki brodaty przystojniaczek?

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: ÂŚledztwo - Poszukiwania czarnego klifu
« Odpowiedź #30 dnia: 03 Luty 2014, 20:44:01 »
Krasnolud odetchnął, z ulgą i rzekł.- Szukam, łatwego zarobku.

Canis

  • Gość
Odp: ÂŚledztwo - Poszukiwania czarnego klifu
« Odpowiedź #31 dnia: 03 Luty 2014, 20:52:59 »
- Ja też szukam, jeden zarobek mi przez ciebie uciekł. Ustaw się gdzieś na jakimś zakamarku no i wiesz... zdobywaj jak przystało rabusiom.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: ÂŚledztwo - Poszukiwania czarnego klifu
« Odpowiedź #32 dnia: 03 Luty 2014, 20:55:45 »
- Widzisz mi chodziło, o jakieś poważniejsze zlecenie, za grubą kasę. Wiesz, kto by miał może coś poważniejszego do zaoferowania?.

Canis

  • Gość
Odp: ÂŚledztwo - Poszukiwania czarnego klifu
« Odpowiedź #33 dnia: 03 Luty 2014, 21:09:17 »
- Chcesz coś poważnego to musisz się zgłosić do instytucji państwowej... tam wszystko jest na poważnie, nawet pójście z jakimś poszarpanym kwitem. Krasiu, wyrażaj rzesz się jaśniej czego ty chcesz bo cie nie rozumiem.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: ÂŚledztwo - Poszukiwania czarnego klifu
« Odpowiedź #34 dnia: 03 Luty 2014, 21:15:45 »
- Chcę pracować dla pana wielkiego M. Wspomniałeś o nim wcześniej, że zatrudnia lepszych ludzi. Chciałbym się u niego nająć. Zaprowadź mnie, do niego albo podaj jakieś miejsce gdzie mógłbym go spotkać.

Canis

  • Gość
Odp: ÂŚledztwo - Poszukiwania czarnego klifu
« Odpowiedź #35 dnia: 03 Luty 2014, 21:18:45 »
- Oj facet... o tym się nie mówi... i tak Georg węszy i śledztwa robi, rada miasta narzuciła mu to jako dodatkowe, nadrzędne zlecenie. Przerąbane staruszku. nigdzie cie nie zaprowadzę, mnie w ogóle nie znasz. Udaj się do Czarnego klifu tam się zbierają. Ale pamiętaj, jak by cie sprawdzali, nic od nikogo nie wiesz, czytałeś list, to ważne, list.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: ÂŚledztwo - Poszukiwania czarnego klifu
« Odpowiedź #36 dnia: 03 Luty 2014, 21:22:12 »
- ÂŻadnego listu nie otrzymałem nikt mi go nie dał, chociaż rozmawiałem z wieloma osobami. Wiesz gdzie, ten czarny klif się znajduje?, albo chociaż znasz treść listu?.

Canis

  • Gość
Odp: ÂŚledztwo - Poszukiwania czarnego klifu
« Odpowiedź #37 dnia: 03 Luty 2014, 22:47:29 »
- Kim ty w ogóle jesteś... z jakiej choinki się urwałeś... Każdy rabuś zna miejsce Czarnego klifu i czytał list. Listu ci nie dam bo to tajne, dla każdej grupy, ale nie może się dostać w niepowołane ręce... Jeśli chcesz wiedzieć gdzie jest Czarny klif, to proszę bardzo, ale wiedza to cenny towar... Poza tym, odradzam ci pójście tam... Budzisz zaufanie, ale coś z tobą nie tak, śmierdzi mi to... - Mówił lustrując ciebie, co chwile przerywając i próbując sobie przypomnieć czy ciebie czasem skądś nie zna.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: ÂŚledztwo - Poszukiwania czarnego klifu
« Odpowiedź #38 dnia: 04 Luty 2014, 07:21:15 »
Krasnolud, chciał uspokoić złodziejaszka. - Napatrzyłeś już się, spokojnie jestem taki jak wy, ale brakuje mi jeszcze wprawy dlatego poszukuje również kogoś, kto mnie nauczy lepiej fachu, na czarnym klifie pewnie ktoś będzie mógł mnie podszkolić. Ile chcesz, za tą cenną informację?.

Canis

  • Gość
Odp: ÂŚledztwo - Poszukiwania czarnego klifu
« Odpowiedź #39 dnia: 04 Luty 2014, 16:11:49 »
- Ja cie skądś kojarzę... Czekaj czekaj, coś mi ÂŚwita... znam cię tylko nie wiem skąd... Ale dobra, miły będę dla nowicjatu. Na wschodniej części wyspy, w okolicach tej kolonii karnej, rozprzestrzeniają się wieeelkie klify, rozumiesz, przy oceanie czy tam morzu. Pójdziesz tam i będziesz spacerował. Dojrzysz taki dziwny element, będzie to delikatnie obniżona półka skalna na klifach, na którą nigdy nie pada światło słoneczne z jakiejkolwiek i pod jakimkolwiek kątem by nie spojrzał. proste, zwyczajnie jest otoczona resztą klifu. Czaisz? Ale facet masz przechlapane... nie wpuszcza cie bez hasła... Zginiesz tam, warto ci próbować? - Rozmawiając tak z tobą zaczął ciebie lepiej kojarzyć, pamiętał, ze widział ciebie przy kapliczce Zartata, wtedy, kiedy miałeś wizję, wiedziałeś, ze to tylko kwestia chwil, kiedy zrozumie kim jesteś...

Forum Tawerny Gothic

Odp: ÂŚledztwo - Poszukiwania czarnego klifu
« Odpowiedź #39 dnia: 04 Luty 2014, 16:11:49 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top