Autor Wątek: Tajemnica Bobra - Polowanie  (Przeczytany 7667 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Tajemnica Bobra - Polowanie
« dnia: 28 Styczeń 2014, 17:02:10 »
Nazwa wyprawy: Tajemnica Bobra - Polowanie
Prowadzący wyprawę: Aragorn
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: musk [muskuł mózgu]
Uczestnicy wyprawy: Mohamed, Mogul

Siedziałem w domu, czyszcząc ukryte ostrze. Ostatnie czasy spowodowały zakurzenie się. Było to efektem mej słabej aktywności życiowej. Wtedy otrzymałem list. Widniało na niej zlecenie, w którym wynikało - że czas zbierać manatki i ruszyć ku K'efir. Nałożyłem ostrze na rękę, schowałem list do torby, nałożyłem katanę i ruszyłem ku zewnętrznemu światu. Będąc już na zewnątrz, odwiązałem konia z pala po czym zasiadłem na niego. Poprawiłem rynsztunek, nakarmiłem konia jabłkiem i ruszyłem. Ruszyłem ku K'efir...
« Ostatnia zmiana: 29 Styczeń 2014, 13:31:18 wysłana przez Mohamed »

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra - Polowanie
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Styczeń 2014, 18:27:25 »
//Ruszyłeś.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tajemnica Bobra - Polowanie
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Styczeń 2014, 18:27:25 »

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra - Polowanie
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Styczeń 2014, 18:43:49 »
Jechałem sobie spokojnie, nucąc muzykę z dzieciństwa. Było koniec Veris, zbliżał się Astas. Słońce świeciło, gdzie nie gdzie ptaszki latały, gdzie nie zwierzęta się pierdoliły. Ogólnie cały świat był happy.
Jadąc do K'efir nie wiedziałem nic, prócz tego że mam się spotkać z zarządcą tego "miasta", albo prościej mówiąc - speluny dla wielu gnid. Bowiem ów miejsce roiło się od wszelakiego rodzaju złodziejaszków, po masowych morderców. Jadąc tam, spodziewałem się że ujrzę jakiegoś konusa, który podporządkował sobie miasto swoimi ludźmi. Ciekawiło mnie też to, po cóż mnie tam wzywają...

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra - Polowanie
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Styczeń 2014, 20:50:15 »
//Słyszysz odgłosy walki, podjeżdżając dalej widzisz orka otoczonego przez 10 bandytów

http://marantwiki.tawerna-gothic.pl/index.php/Bandyta

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra - Polowanie
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Styczeń 2014, 20:58:30 »
Hmm... Lepiej się nie wychylać, jak się na mnie rzucą będzie nie miło. Ale znów nie mogę zostawić tego orka na pastwę.... Zacząłem się rozglądać. Byłem w lesie, miałem pełno krzaków. Zbliżyłem się na dobrą odległość, ale na taką by mnie nie zauważono. Schowałem konia wśród drzew. Niczym szczelec wyborowy skoczyłem w krzaki, i położyłem się. Zdjąłem kuszę, i wyciągnąłem bełt. Założyłem go na cięciwę, po czym zacząłem naciągać. Gdy kusza była gotowa, odchyliłem lekko krzaczki, i wymierzyłem w jednego z nich. Musiałem teraz dobrze wymierzyć, lecz coś mnie blokowało. Równie dobrze mogłem go zostawić, i ruszyć dalej. Jeśli natomiast strzele, wplącze się w walkę. A co, jeśli po walce, ork mnie zaatakuje? A chuj, raz się żyje... - w teorii, bo jeśli ma się znajomości, można przywrócić kogoś do żywych... Wymierzyłem. ÂŚwiat w okół się rozmazał, na widoku był tylko celownik i cel. Fru! Bełt wyleciał w powietrze, i pchany siłą doleciał na cel. Jeden z bandytów padł na ziemie, z bełtem wystającym w szyi.

9/10 Bandyta.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra - Polowanie
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Styczeń 2014, 21:09:04 »
Niby był otoczony, ale najwyraźniej nie przeszkadzało to mu. Ów ork był uzbrojony bowiem w czarną wardynę i srebrny bułat, gdzie zdawał się tańczyć z tymi broniami. Nie ustępując pod naporem ostrzy blokował większość uderzeń mieczem i pchnięć sztyletami wykonując przy tym piruety i pół piruety. Bawił się, ewidentnie bawił się. Jednak zabawa w mgnieniu oka skończyła się, gdy głowa jednego bandyty została odcięta w udanej ripoście wykonanej przez wardynę. Wtedy ork przyśpieszył dalej uważając na każde ostrze. Pchnięcie w serce Dance macabre zakończyło żywot kolejnego, bułat srebrny bułat zblokował dwa ostrza miecza rozbrajając dwójkę przeciwników. Kolejne pchnięcie tym razem do tyłu precyzyjnie trafiło w płuco przeciwnika który stał za plecami orka i mierzył w niewiadomy punkt. Po zabiciu trzeciego ork wykonał piruet trafiając śmiertelnie bułatem kolejną trójkę. Każdy miał rozciętą klatkę. Na końcu cięcia Sange znalazło się przy udzie orka blokując w tym momencie cięcie na jeden z czułych punktów na ciele. Ruch był dynamiczny i połączony ze skośnym cięciem od dołu wardyną. Wróg padł na kolana krwawiąc obficie z miejsca gdzie przed chwilą miał rękę. Jeden z dwóch ostatnich bandytów uderzył mieczem z góry a drugi ciął mieczem z drugiej strony. Ork odskoczył do tyłu wymijając obie bronie i wykonał zabójczy młynek który dosłownie poćwiartował wrogów na kawałeczki. Cały we krwi przyjrzał się konającemu, schował broń na plecy i złapał za głowę swoją demoniczną dłonią. Zbierając gniew na szponie pojawiły się błyskawice, które poraziły śmiertelnie wroga. Mogul przeciągnął się w ogóle nie zwracając uwagi na człowieka, który mu "pomógł".

0/10

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra - Polowanie
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Styczeń 2014, 21:14:37 »
 <huh> - tyle wydało się z mojej twarzy na widok tej masakry. Szybko wstałem. Podszedłem do konia, ładując kuszę. Tak na wszelki wypadek. Podjechałem ostrożnie. Witaj orku. Jestem tu w pokojowych intencjach. Nie zabijaj mnie, proszę... - czułem się lekko upokorzony, lecz cóż miałem począć. Sprawdziłem bełt. Był złamany, na nic mi się przyda. Gdzie zmierzasz? - zapytałem orka. Wyglądał na dość doświadczonego w bitwie.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra - Polowanie
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Styczeń 2014, 21:28:56 »
Ork spojrzał zimnym wzrokiem na jeźdźca. Nieznający Mogula, a w tym przypadku i przybysz na koniu mogli odnieść złudne wrażenie, że jest to wywyższanie się. Jednak nie, to była po prostu ta chwila, gdy jeszcze dobrze nie rozpoczęta walka już się kończyła uspokajając organizm z resztek adrenaliny. Odrzucił beznamiętnie truchło na bok, przekrzywił trochę głowę i wyszczerzył kły. Po napiętej chwili dla Maurena odezwał się.
- A jakoś tak mi się nudzi, to se podróżuję. Czasami spotykasz tamto i owo na drodze, podobno czasy niebezpieczne, więc jest dużo zabawy na drogach. Podrapał się po głowie. - A wiesz jak to jest, te areny są takie mainstreamowe. Dobry strzał z kuszy, ładnie ci poszło. Gdybyś nie był w pokojowych intencjach, dawno już byś nie żył, bowiem zauważyłem cię dawno przed strzałem. Mogul nie kłamał, jego wyostrzone zmysły, jeszcze dodatkowo w trakcie walki pozwoliły mu nie tyle zauważyć człowieka, a go wyczuć. Mauren tego nie zauważył, ale ciało Khana było dalej gotowe do walki w każdej chwili, więc nie miał szans zostać zaskoczony, dlatego nie obawiał się człowieka całkowicie przez co mu wierzył.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra - Polowanie
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Styczeń 2014, 21:39:36 »
A dziękuje - powiedziałem - Tobie też całkiem nieźle poszło. Niczym jakbyś tańczył, wyrżnąłeś dziewiątkę ludzi. Piękne kombo. - rzekłem z uznaniem. Rzadko spotyka się ludzi, ekhem - orków, lub kogokolwiek kto tak potrafi. Może wybierzesz się ze mną do K'efir? Widzę, żeś dobry to raczej mnie nie zabijesz... A mam tam parę spraw do załatwienia. Przy okazji opowiesz coś o sobie

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra - Polowanie
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Styczeń 2014, 21:40:50 »
- Baron Mogul Khan. Po co wybierasz się do Kefiru, pamiętam to miasto.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra - Polowanie
« Odpowiedź #10 dnia: 28 Styczeń 2014, 21:46:40 »
Ooo... Baron? To przepraszam za tą bezpośredniość. - rzekłem, lekko się kłaniając. Mam pewne rzeczy do  załatwienia z tamtym burmistrzem. Nie wiem dokładnie o co chodzi, zlecenie dostałem w liście od ludzi hrabiego Aragorna.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra - Polowanie
« Odpowiedź #11 dnia: 28 Styczeń 2014, 22:09:09 »
- Masz ten list tej starej czarnej kurwy? Ork zaśmiał się. - Aragorn to mój ziomek, nie jeden raz się walczyło, nie jeden piło. Zignorował totalnie ukłon, nie wadziło mu to, ale nie potrzebował tego. Raczej wolał jak go brali za wojownika, który jest baronem a nie na odwrót.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra - Polowanie
« Odpowiedź #12 dnia: 28 Styczeń 2014, 22:11:39 »
To jak, ruszysz ze mną? zapytałem siadając na konia, i ruszając z wolna. Coraz ciekawiej na Valfden, coraz ciekawiej....

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra - Polowanie
« Odpowiedź #13 dnia: 28 Styczeń 2014, 22:13:03 »
- Nie podrózuję z ludźmi, których imienia nawet nie znam. A może podróżuje a tylko się droczy? Kto wie, kto wie.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra - Polowanie
« Odpowiedź #14 dnia: 28 Styczeń 2014, 22:16:13 »
Ach! Zapomniałem się przedstawić? Nazywam się Mohamed Ibn Omar Khaled, ale dla znajomych Moha. Prościej i przyjemniej. - rzekłem robią  <facepalm>. Wyleciało mu to z głowy.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra - Polowanie
« Odpowiedź #15 dnia: 28 Styczeń 2014, 22:18:07 »
Ork wyszczerzył kły i wystawił swoje łapsko w geście przywitania. Po części poczułeś na własnej skórze, albo lepiej rzec ręce, że to był na pewno wojownik. Ruszyliście razem w stronę Kefir.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra - Polowanie
« Odpowiedź #16 dnia: 28 Styczeń 2014, 22:23:54 »
Odwzajemniłem gest, po czym ruszyliśmy. Do K'efir dotarliśmy kilka godzin później. Jak to zwykle bywało, strażnicy bramy urżnięci byli delikatnie mówiąc - w chuj. Leżeli pod bramą, coś tam mamrocząc gdy przejeżdżaliśmy. Było późne południe, jeszcze jasno. Idę poszukać ratusz, w tym "pieknym miejscu". Jakby co, to dołącz. A jeśli nie, to spotkamy się po wszystkim w karczmie.

//Aruś poszedł spać, a pozwolił mi napisać jak docieramy.
« Ostatnia zmiana: 29 Styczeń 2014, 13:14:47 wysłana przez Mohamed »

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra - Polowanie
« Odpowiedź #17 dnia: 29 Styczeń 2014, 13:24:42 »
//Znalazłeś.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra - Polowanie
« Odpowiedź #18 dnia: 29 Styczeń 2014, 13:31:03 »
To pewnie tu... pomyślałem. Niby to zapluta dziura, ale straż zatrzymała mnie przed wejściem. Nie oddałem im jednak ukrytego ostrza, a bo po chuj? Było ukryte, mało kto o nim wiedział. Po oddaniu wyposażenia, grzecznie podszedłem pod drzwi i zapukałem.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra - Polowanie
« Odpowiedź #19 dnia: 29 Styczeń 2014, 13:42:25 »
Zostałeś wpuszczony i mimo późnej pory zaprowadzony do "salonu", gdzie przy stole siedziała piękna elfka i dwójka draconopodobnych istot.
- Długo kazałeś na siebie czekać. Powiedziała,

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tajemnica Bobra - Polowanie
« Odpowiedź #19 dnia: 29 Styczeń 2014, 13:42:25 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top