Autor Wątek: Test kruka #5  (Przeczytany 3992 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Talia

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 554
  • Reputacja: 721
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Test kruka #5
« dnia: 10 Styczeń 2014, 20:59:01 »
Nazwa wyprawy: Test kruka #5
Prowadzący wyprawę: Blaze
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: Walka dowolną bronią 50%, chęć dołączenia
Uczestnicy wyprawy: Talia



- No to opowiadaj, co top za przedmiot kto go "odebrał" od ciebie. Może jakieś konkretne informacje o celu? - Zapytała rozochocona dziewczynka podskakując na krótkich nóżkach.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #5
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Styczeń 2014, 12:58:55 »
-To niewielki złoty puchar, z którego uwielbiałam pić. Straciłem go na rzecz pewnego obywatela imieniem Jahned. Mieszka na obrzeżach dzielnicy obywatelskiej. Przed jego domem jest tabliczka z jego imieniem. Wątpię, że będzie chciał go oddać po dobroci, więc będziesz musiała się nieco postarać.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #5
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Styczeń 2014, 12:58:55 »

Offline Talia

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 554
  • Reputacja: 721
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #5
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Styczeń 2014, 13:03:06 »
- Więcej informacji nie potrzebuję. Zaraz wracam. - Powiedziała, poprawiła koszulę, rozpięła dekolcik i poszła do dzielnicy obywatelskiej w poszukiwaniu domku pana Jahneda, szczególnie doszukiwała się tabliczki z imieniem. Gdy (Jeżeli) znalazła domek, to zapukała do niego, co by sprawdzić obecność właściciela domu bądź też służby...

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #5
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Styczeń 2014, 13:12:59 »
Spacer poprzez miasto nie był specjalnie męczący. Tylko krótką chwilę zajęło ci odnalezienie przejścia z starego miasta na tereny dzielnic mieszkalnych Efehidonu. Byłaś niewielka i niepozorna to też ludzie nie zwracali na ciebie zbytniej uwagi. Przemknęłaś niemal jak duch poprzez nie w pełni znane ci jeszcze uliczki. W pewnym momencie zaczepił cię nawet jakiś strażnik.
-Zgubiłaś się dziewczynko? Może ci jakoś pomóc? - spytał czarnowłosy służbista.

Offline Talia

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 554
  • Reputacja: 721
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #5
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Styczeń 2014, 13:17:21 »
- Było by bardzo miło, może mi pan powiedzieć która godzina? Poza tym poszukuję pewnego pana w dzielnicy mieszkalnej, miło by było, gdyby wskazał mi pan drogę do domu niejakiego pana... chwila - powiedziała i zaczęła przebierać w portkach znalazła jakiś papierek i udała, ze wyczytała z niego imię i schowała go - Jahned, pan Jahned. Wie pan gdzie mieszka? Może pan wskazać drogę?

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #5
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Styczeń 2014, 14:23:50 »
-Pewnie jest nieco popołudniu. - powiedział strażnik przyglądając się horyzontowi. -Pan Jahned mówisz? Wydaje mi się, że widziałem taki znak niedaleko. Zdaje się iż gdzieś w tamtym rejonie. - rzekł wskazując na większą uliczkę po waszej prawej.

Offline Talia

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 554
  • Reputacja: 721
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #5
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Styczeń 2014, 19:22:40 »
- Dziękuję bardzo. Do widzenia. - Powiedziała radośnie do strażnika i wdzięcznie się skłoniła. Ruszyła w wyznaczonym kierunku w poszukiwaniu domostwa. Gdy znalazła (o ile znalazła) rozglądała się dookoła, aby zobaczyć czy ktoś jej nie obserwuje oraz w okna i podwórze by dojrzeć, czy jest ktoś w środku.

//Wybacz, ze tak długo, ale miałem problemy z elektrycznością  :( . Tak to jest jak się gwoździe w gniazdka wkłada.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #5
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Styczeń 2014, 13:45:44 »
Jak na razie nie zauważyłaś nikogo. Jedyni ludzi, którzy byli w okolicy to przechodnie od czasu do czasu spacerujący uliczką obok. Robota wydawała się całkiem łatwa.

Offline Talia

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 554
  • Reputacja: 721
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #5
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Styczeń 2014, 20:56:09 »
Stanęła zatem elegancko pod drzwiami i zapukała do drzwi, (jeżeli nie uzyskała żadnej odpowiedzi) to spróbowała otworzyć drzwi i wejść do środka. Weszła do środka używając swojej umiejętności rasowej Cichy chód...

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #5
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Styczeń 2014, 23:22:10 »
Drzwi były zamknięte, więc nie dało rady wejść.

Offline Talia

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 554
  • Reputacja: 721
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #5
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Styczeń 2014, 23:43:28 »
Poszła na podwórze zobaczyć czy są tylne drzwi oraz okiennice z tyłu. Sprawdziła okna i drzwi czy pozamykane.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #5
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Styczeń 2014, 17:35:00 »
Niestety tam również wszystko było zamknięte. Dostrzegłaś jedynie jedno otwarte okno na piętrze wyżej. Znajdowało się koło 6 metrów nad ziemią. Nie było to bardzo wysoko, ale też nie nisko. Zwłaszcza jak na niziołka.

Offline Talia

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 554
  • Reputacja: 721
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #5
« Odpowiedź #12 dnia: 18 Styczeń 2014, 09:20:54 »
Przecież się tam nie wdrapię... I świecąc żaróweczką nad głową postanowiła znaleźć kamień i wybić nim okno. Wzięła pierwszy lepszy kamień z podwórza, zdjęła jakiś ciuch z siebie, materiał i owinęła nim kamień oraz prawą dłoń. uderzyła kamieniem w okno mniej więcej przy środkowej krawędzi jednej z okiennic by wybić wyłącznie fragment szyby i móc włożyć dłoń by otworzyć je od środka (łagodząc delikatnie hałas materiałem). Gdy wybiła szybę od razu wyciągnęła kamień i rękę z okna i odbiegła w kierunku jakiś chaszczy na podwórzu by schować się w nich przed ewentualnym wykryciem.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #5
« Odpowiedź #13 dnia: 18 Styczeń 2014, 14:01:50 »
Nic nie wskazywało na to żeby ktoś się zbliżał. Widać jak na razie było czysto.

Offline Talia

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 554
  • Reputacja: 721
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #5
« Odpowiedź #14 dnia: 18 Styczeń 2014, 20:06:13 »
Pobiegła do okna, delikatnie przełożyła rękę przez dziurę i otworzyła okiennice od środka. Robiła to ostrożnie i bezszelestnie by nie zrobić hałasu. Po otwarciu okna przełożyła nogi przez mur i weszła do środka, korzystając z umiejętności rasowych powoli przemierzała pomieszczenie w poszukiwaniu opisywanego pucharku przez zleceniodawcę stale wsłuchując się, czy ktoś/coś się nie zbliża do niej.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #5
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Styczeń 2014, 23:05:42 »
W domu panowała cisza. Widocznie lokatorzy nie znajdowali się akurat tutaj. Zresztą kto będąc w domu nie zainteresował by się dźwiękiem wybijanego okna. Ciężko sobie to wyobrazić.
Znajdowałaś się w pokoju dziennym. Było tu parę regałów, fotele oraz niewielka kanapa. Główne stanowisko i miejsce zajmował niewielki kominek. Po bliższym przyjrzeniu się regałom nie zauważyłaś nic przypominającego kielicha.

Offline Talia

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 554
  • Reputacja: 721
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #5
« Odpowiedź #16 dnia: 19 Styczeń 2014, 09:28:28 »
Na pięterko. Pomyślała i szukała drogi na piętro, pierw wyszła z pomieszczenia rozglądając się uważnie po pomieszczeniach jakie przechodzi i zmierzała ku schodom. (o ile nie były schowane w suficie, jeżeli były to później rozglądała się po suficie czy nie ma klapy i wyciąganej a'la drabinki) uważnie przyglądała się wszystkiemu w poszukiwaniu niewielkiego złotego pucharu.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #5
« Odpowiedź #17 dnia: 20 Styczeń 2014, 20:32:56 »
//: Nie musisz pisać co robisz ewentualnie :P Piszesz najwyżej wtedy o innym wyborze po poście prowadzącego :D

Na piętrze były 3 pokoje.  Dwa z nich były otwarte. Jeden okazał się sypialnią właściciela i zapewne małżonki, gdzie nie było ani śladu kielicha. Drugi okazał się rupieciarnią, w której leżały wszelkie starocie oraz niechciane przedmioty. Większość po prostu widać nie trafiała w gusta gospodarza, a on skądś je otrzymał, być może w prezencie. Darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby, tak?
Ostatni pokój był zamknięty. Choć nie były na oko to ani zbyt mocne drzwi, ani specjalnie zabezpieczone.

Offline Talia

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 554
  • Reputacja: 721
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #5
« Odpowiedź #18 dnia: 20 Styczeń 2014, 22:37:02 »
Nie zwlekając zatem kopniakiem uderzyła w drzwi chcąc je wyważyć, trzymając łapę na sztylecie wtargnęła do środka i poszukiwała tego złotego pucharka.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #5
« Odpowiedź #19 dnia: 23 Styczeń 2014, 00:07:41 »
Drzwi nie miały porządnego zamka, więc jakoś z lekkim trzaskiem ustąpiły. Jednak twoja noga odczuła uderzenie również. Nie była złamana, lecz ból był na tyle silny, że praktycznie kulałaś. Pokój w którym się znalazłaś był gabinetem. Na środku stało biurko, a za nim spore krzesło. Na pulpicie leżały jakieś papiery. Zapomniałaś chwilowo o bólu, gdy na jednej z półek zauważyłaś złoty kielich.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #5
« Odpowiedź #19 dnia: 23 Styczeń 2014, 00:07:41 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top