Autor Wątek: Czarna Polewka  (Przeczytany 4134 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Czarna Polewka
« dnia: 02 Styczeń 2014, 23:41:11 »
Nazwa wyprawy: Czarna Polewka
Prowadzący wyprawę: Garik
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: członek Krwawych Kruków
Uczestnicy wyprawy: Garik (Rikka), Mohamed



Już gotowa do drogi, Rikki czekała przed stajniami Kruków. Niedługo miał zjawić się mauren, z którym wyruszy. Przechadzając się to tu, to tam, spoglądnęła na niebo. Słońce wzeszło niedawno i nigdzie ani śladu było żadnej chmurki. Zapowiadał się przyjemny, wiosenny dzień. W sam raz, do misji takiej jak ta.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Styczeń 2014, 23:45:22 »
I zjawiłem się. Miecz i kusza na plecach. Ukryte ostrze na swoim miejscu. Twarz zasłaniał mi kaptur, ale zdjąłem go podchodząc. Witaj - rzekłem krótko.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Styczeń 2014, 23:45:22 »

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Styczeń 2014, 23:49:04 »
Witaj. Jestem Rikka z Maer. Ty, to pewnie Mohamed.-No, więc przywitanie mają już z głowy.-Gotowy do drogi?

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Styczeń 2014, 23:50:43 »
A mamy jakiegoś innego maurena w organizacji? - uśmiechnąłem się. - Gotów! Jaki jest nasz cel? - zapytałem wysuwając UK. Przeczyściłem je lekko o ubranie, po czym wsunąłem.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Styczeń 2014, 23:59:47 »
Szczegóły mamy poznać na miejscu. Jedziemy do Noran, to gmina położona niedaleko stąd. Tam mieszka nasz zleceniodawca.-Odpowiedziała wskakując na konia.-Na teraz mogę ci powiedzieć, że to szlachcic. Normalnie zajmuje się handlem i pomaganiem swojemu kuzynowi przy zarządzaniu ową gminą. Teraz ma dla nas prace. Znajdziemy go w ich rodzinnym "Leśnym Dworku". Nieduża, acz urocza posiadłość na skraju lasu.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Styczeń 2014, 00:07:09 »
To miło - powiedziałem siadając na koń i ruszając za Rikką. Wreszcie na coś się przydam - rzekłem troszku pewniej. Znając życie, ktoś zaszkodził naszemu zleceniodawcy, a ten w odwecie chce go zabić.... - pomyślałem głośno...

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Styczeń 2014, 00:12:59 »
Może... Gość, nasz dzisiejszy pracodawca, nazywa się Zochan Bardo. Dowiemy się, o co dokładnie mu chodzi, gdy dojedziemy na miejsce.-Podczas krótkiej rozmowy, oba Kruki zdążyły już opuścić siedzibę swojego bractwa.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Styczeń 2014, 00:17:23 »
No i twierdza papa - pomyślałem. Po chwili także zabrałem głos. Oby się nie okazało, że tym kimś jest jego brat. Bo rodzina jest najważniejsza, i nie powinno się jej zdradzać...

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Styczeń 2014, 00:21:51 »
Tiaa...-Westchnęła. Dziewczyna była raczej rozluźniona. W dalszym ciągu byli jeszcze blisko fortecy, więc mało prawdopodobne by ktoś miał ich teraz zaatakować.-Powinieneś powiedzieć to mojemu ojcu. Egoista pozbawił mnie matki, gdy się na nią pogniewał.-Powiedział uśmiechając się z przekąsem.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Styczeń 2014, 10:56:53 »
Co się z nim stało? - zapytał. Niestety, są tacy ludzie którzy nie potrafią... uspokoić swojej duszy? zapytałem retorycznie. Jechaliśmy dalej, wczesna wiosna. ÂŚnieg topniał, zwierzątka znów się budziły...

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Styczeń 2014, 11:02:21 »
Też już nie żyje, a dusze to ponoć miał przeklętą... A z resztą. Jedźmy, nie lubię o tym mówić. Tutaj pewnie każdy ma jakąś swoją mroczną historię. Kojarzysz Samira? To jeden z naszych. Ponoć już za coś siedział i to długo. Chociaż nie wiem ile w tym prawdy.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Styczeń 2014, 11:05:15 »
Słyszałem o nim, ale osobiście go nie spotkałem. Podobno jakieś zlecenie od regenta dostał. powiedziałem jadąc dalej. Ja byłem synem herszta najemników, a nie siedziałem. Nie wiem czy to dobrze, czy źle... Więzienie z ogółu hartuje osobę..

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Styczeń 2014, 11:11:51 »
Może...-Powtórzyła już dzisiaj po raz drugi.-Słyszałeś to?-Przejeżdżaliście właśnie przez las. Droga była równa i dość szeroka, by mogły się na niej zmieścić dwa wozy jadące obok siebie. Teraz jednak jechały nią jedynie dwa Kruki. Po chwili i Mohamed to usłyszał.
Auuu! Pomocy! Boli, ratujcie!-Krzyk dochodził zza następnego zakrętu, jakieś kilkadziesiąt metrów przed jeźdźcami.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #13 dnia: 03 Styczeń 2014, 11:23:05 »
Wyciągnąłem spokojnie kuszę, i załadowałem ją. Lepiej to sprawdzić powiedziałem, szykując się na ewentualną obronę człeka. Katana zwisała na plecach, UK na ręce. Bezbronny nie byłem, ale martwić się musiałem.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #14 dnia: 03 Styczeń 2014, 11:28:46 »
Racja, tym bardziej że i tak musimy tamtędy przejechać.-Wyciągnęła własną kuszę, który była prawdziwą bliźniaczką tej Mohamedowej i zaczęła ją ładować. Po dłuższej chwili skończyła. Krzyczący w tym czasie nie przestawał krzyczeć ani na chwilę.
Auuu! Jak boli! Ratunku! Ratunku!-Rikka ponagliła konia i pierwsza pojechała naprzód, w stronę zakrętu.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #15 dnia: 03 Styczeń 2014, 11:35:43 »
A tuż za nią jechałem ja. Kaptur, kusza. Niczym Assasyn, którym jeszcze nie byłem. Przeszedłem w galop, i zbliżyłem się do zakrętu..

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #16 dnia: 03 Styczeń 2014, 11:39:22 »
Za zakrętem obojgu ukazał się wóz. Leżał w rowie, na poboczu. To zza niego dobiegały te krzyki.
Ratujcie! Pomocy! Pomocy! Boli!-Dziewczyna spojrzała dziwnie na maurena. Nie bardzo wiedziała co robić, to wszystko było trochę podejrzane. Tymczasem cienki głosik nie przestawał krzyczeć.

//Co ty ciągle z tym kapturem, jak na sobie tylko koszule, spodnie i buty masz?  :P

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #17 dnia: 03 Styczeń 2014, 12:54:38 »
//A bo ja wiem? :P

Podejrzane... - rzekłem cicho. Zeskoczyłem z konia. Tylko powoli... - pomyślałem i podszedłem. Rozglądałem się w okół, coby zniweczyć zasadzkę. Podszedłem do wozu, okrążyłem go i wziąłem na muszę to coś za nim.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #18 dnia: 03 Styczeń 2014, 12:57:22 »
Nie strzelajcie dobry panie!-Pisnął cicho niziołek. Jego nogę przygniatała skrzynia, która najwyraźniej wypadła z leżącego wozu. Za Mohamedem ustawił się Rikka, z ciekawością spoglądając na małego. Skrzynia, która go unieruchomiła nie wyglądała na ciężką.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #19 dnia: 03 Styczeń 2014, 13:09:06 »
Przepraszam... Już chowam, myślałem że to zasadzka... - powiedziałem chowając kuszę. Popatrzyłem na skrzynie. Nie bój się, pomożemy Ci. - powiedziałem najładniej jak potrafiłem i wziąłem się za podnoszenie skrzyni. Gdy ta uległa mej sile, odstawiłem ją na bok i podniosłem niziołka. Posadziłem go na ziemi. Witaj. Jestem Moha, a to moja towarzyszka - wskazał na Rikke. Jak to się stało, że twój wóz jest przewrócony?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Czarna Polewka
« Odpowiedź #19 dnia: 03 Styczeń 2014, 13:09:06 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything