Autor Wątek: Bractwo Ciemności  (Przeczytany 26712 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Bractwo Ciemności
« Odpowiedź #680 dnia: 04 Luty 2014, 21:17:54 »
Elf wyciągnął przed siebie ręce.
Izani qiash xugro agrosh Rasher!
Z mrocznej energii formowały się widmowe szkielety sztuk sześć wokół Sezota. Otoczony z każdej strony przez widmowe szkielety, które rozpoczęły szaleńczy taniec śmierci. Siekały demona spaczonym orężem w klatkę piersiową, podbrzusze. Elf uśmiechnął się na widok tego zaklęcia
Izani!
Wypowiedział Elf rzucajac pocisk śmierci w stronę nefrytowej diablicy. Za pomocą psioniki sprawił, że pocisk uderzył prosto w klatkę piersiową diablicy. Odsapnął zmęczony, bo zużył wszystkie możliwe inkantacje nie dając energii magicznej się zregenerować.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Bractwo Ciemności
« Odpowiedź #681 dnia: 04 Luty 2014, 21:18:21 »
Teleportował się. W czasie tego krótkiego lotu zdążył się zebrać i to zrobić. Przeniósł się pod drzwi przez króre weszli. Oczywiście nie poszło do końca tak jak oczekiwał i wypieprzył się na podłogę.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Bractwo Ciemności
« Odpowiedź #681 dnia: 04 Luty 2014, 21:18:21 »

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Bractwo Ciemności
« Odpowiedź #682 dnia: 04 Luty 2014, 21:23:59 »
Adept Rakbar w tym czasie zdjął kostur z pleców. Wyczekiwał sytuacji w której mógł dopaść od tyłu jedną z diablic. Wiedział, że jest to mało realne, ale mógł jej zadać tylko obrażenia od broni, bowiem jego magia była całkowicie bezużyteczna przeciwko istotom spojonym z ogniem.

Canis

  • Gość
Odp: Bractwo Ciemności
« Odpowiedź #683 dnia: 04 Luty 2014, 21:33:57 »
Salazar stał i robił wrażenie sztucznego tłoku. Dobył swoich wiernych sztyletów i dalej wyczekiwał okazji by dokonać czegoś niemożliwego (na przykład przeżyć...)

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Bractwo Ciemności
« Odpowiedź #684 dnia: 04 Luty 2014, 21:36:48 »
Sezot momentalnie przeniósł się przed Devristusa po czym zadał mu prawy sierpowy w twarz, ogłuszony elf upadł na podłogę, zaś jego zaklęcie pocisku śmierci uderzyło gdzieś w sufit jaskini. Nefrytowe diablice zaatakowały kulami ognia, jedna pomknęła w stronę Aragorna, druga zaś w stronę Rakbara.

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Bractwo Ciemności
« Odpowiedź #685 dnia: 04 Luty 2014, 21:47:20 »
Nie mając wyjścia, adept teleportował się za diablicę. Podejrzewał, że nie poczuje jego obecności za plecami, a wtedy będzie w stanie zaatakować. Zachował jednak bezpieczna odległość, aby ognista aura, którą emanowała, nie zraniła go.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Bractwo Ciemności
« Odpowiedź #686 dnia: 04 Luty 2014, 21:51:46 »
//Ile metrów za diablice?

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Bractwo Ciemności
« Odpowiedź #687 dnia: 04 Luty 2014, 21:53:02 »
Aragorn teleportował się 10m za diablicę.

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Bractwo Ciemności
« Odpowiedź #688 dnia: 04 Luty 2014, 21:59:46 »
// 3 metry

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Bractwo Ciemności
« Odpowiedź #689 dnia: 05 Luty 2014, 12:17:31 »
Elrond tymczasem czarował skupiwszy energię magiczną.
- Aresh elishesh oshia! - następnie ścisnął swoje dłonie, a z jego ciała wystrzeliły kamienne wyrosty tworząc wokół niego ochronę z kamienia. Podbiegł szybko do jednej z nefrotowych dziewic, za którą teleportował się Rakbar i mając nadzieję, że zajmie się właśnie adeptem, czarodziej wypowiedział kolejne słowo inkantacji.
- Aresh elishesh! - dłoń człowieka powędrowała z góry na dół, a dziewica o wątpliwej reputacji zapadła się po pas w ziemię. Wystarczyło zrobić kilka kroków i zamachnąć się potężnie. Srebrny kostur przebił tył głowy demonicy i wyszedł prawym okiem. Elrond szarpnął nim do góry by oderwać kawał czaszki wraz z mózgiem.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Bractwo Ciemności
« Odpowiedź #690 dnia: 05 Luty 2014, 18:30:16 »
//Elrond najwyraźniej nie zamierza spełniać mojej prośby o nie opisywaniu konsekwencji akcji gracza.
//Nie napisałeś mi jak blisko podbiegłeś do przeciwnika, również prosiłem, by o tym pisać. W związku z tym, że zasięg Twojego czaru to tylko 10 metrów, zaś przeciwnik otrzymuje minus 100 metrów do zasięgu perfekcyjnej celności broni dystansowej i broni palnej, kiedy mierzy do nefrytowej diablicy. Wychodzi na to, że chybiasz.


Nefrytowa diablica zaatakowana przez Elronda wyczarowała pod jego stopami kałużę lawy. Staruszek wpadł do głębokiego na metr dołu doszczętnie paląc sobie kończyny, i tonął pogrążając się w toni gorącej cieczy. Druga diablica odwróciła się do Aragorna po czym posłała w sam środek jego klatki piersiowej kulę ognia.

//Aragorna i diablice dzieli 10 metrów, więc masz sekundy na reakcje.


Isentor uniósł się po czym posłał w stronę Sezota dwie kule ognia. Generał szybkimi ruchami uniknął ataków, po czym wyprowadził kontratak mieczem. Mistrz w ostatniej chwili uchylił się i posłał Sezota silnym uderzeniem mortokinezy na odległość 9 metrów.

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Bractwo Ciemności
« Odpowiedź #691 dnia: 05 Luty 2014, 18:51:49 »
Rakbar był w świetnej sytuacji, znajdował się bowiem tylko 3 metry od diablicy, która go nie widziała. Zajęta była atakiem na jednego z towarzyszy. Zrobił dwa stanowcze ale szybkie kroki i był już w zasiągu około dwóch metrów, który umożliwił mu atak. Wziął lekki zamach i z całej siły, jaką dysponował, uderzył na diablicę, celując w łeb. Był niemal pewien, że cios dosięgnie wroga.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Bractwo Ciemności
« Odpowiedź #692 dnia: 05 Luty 2014, 19:17:25 »
Skoczył w bok w ostatniej chwili, w ciężkiej zbroi było to trudne acz wykonalne. Leżąc na boku psioniką szarpnął diablicę 3 metry do siebie jednocześnie wyciągając ręce i wykrzykując inkantację tchnienia śmieci: Iaesh qiash xugro izani!

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Bractwo Ciemności
« Odpowiedź #693 dnia: 05 Luty 2014, 19:39:33 »
By nie zginąć teleportował się. Z powrotem do sali, gdzie był związany demon.
Siedział sobie cicho w kącie, wyciągnął jedną z większych eliksirów magicznych i oblał połową kikuty. Resztę wypił duszkiem. Do bólu spalonego ciała zdążył się już przyzwyczaić. Nakierował energię magiczną by powstrzymać krwawienie, odtworzyć skórę i zasklepić rany.
- Nudzimy się? - zagadał do demona. W sumie koniec końców mógł z nim porozmawiać, zamiast siedzieć i się nudzić.

Canis

  • Gość
Odp: Bractwo Ciemności
« Odpowiedź #694 dnia: 05 Luty 2014, 20:06:09 »
Salazar dzielnie wycofał się do tyłu, kucnął na kolanku i obserwował walkę nie wychylając się zanadto.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Bractwo Ciemności
« Odpowiedź #695 dnia: 06 Luty 2014, 08:23:51 »
//Rakbarze masz kilka broni w ekwipunku i naprawdę nie będę zgadywał czym zaatakowałeś. Po prostu sam sobie coś wybiorę na podstawie Twoich słów.

Rakbar próbował zaatakować nefrytową diablicę zamachując się mieczem, lecz ta bez większego trudu sparowała cios ognistym ogonem przecinając broń maga wpół.

//Popraw statystyki:
Nazwa broni: miecz obywatela
Rodzaj: miecz
Typ: jednoręczny
Ostrość: 13
Wytrzymałość: 15
Opis: Wykuty z 0,94kg mosiądzu o zasięgu 0,9 metra, zniszczony.



Demon niemal uwolnił się już z okowów.
- Mam zajęcie, Ty jak widzę również.

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: Bractwo Ciemności
« Odpowiedź #696 dnia: 06 Luty 2014, 08:39:14 »
// Kilka postów wyżej napisałem, że ściągam z pleców kostur (i podałem resztę przyszłej taktyki, którą w ost. poście wykonałem), reszta postów to kontynuacja moich poprzednich. Fakt, nie napisałem w tym konkretnie poście czym atakuje, ale wcześniej napisałem, że z kosturem przymierzam się do walki, zatem racji nie masz, bo nigdzie nie napisałem, że zmieniam broń, a kostur jest bronią dwuręczną, więc musiałbym ją odłożyć by chwycić miecz. Logiczne?

Adept Rakbar w tym czasie zdjął kostur z pleców. Wyczekiwał sytuacji w której mógł dopaść od tyłu jedną z diablic. Wiedział, że jest to mało realne, ale mógł jej zadać tylko obrażenia od broni, bowiem jego magia była całkowicie bezużyteczna przeciwko istotom spojonym z ogniem.

Ponadto przeczysz sam sobie, bo:

//Rakbarze masz kilka broni w ekwipunku i naprawdę nie będę zgadywał czym zaatakowałeś. Po prostu sam sobie coś wybiorę na podstawie Twoich słów.

Rakbar był w świetnej sytuacji, znajdował się bowiem tylko 3 metry od diablicy, która go nie widziała. Zajęta była atakiem na jednego z towarzyszy. Zrobił dwa stanowcze ale szybkie kroki i był już w zasiągu około dwóch metrów, który umożliwił mu atak. Wziął lekki zamach i z całej siły, jaką dysponował, uderzył na diablicę, celując w łeb. Był niemal pewien, że cios dosięgnie wroga.

Broń o zasięgu 0,9m nie umożliwia mi ataku na odległość około 2 metrów, tylko około 1 metra.
« Ostatnia zmiana: 06 Luty 2014, 08:46:46 wysłana przez Rakbar Nasard »

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Bractwo Ciemności
« Odpowiedź #697 dnia: 06 Luty 2014, 11:57:41 »
//A ja ją trafiłem czy nie.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Bractwo Ciemności
« Odpowiedź #698 dnia: 06 Luty 2014, 18:36:28 »
//Nie jesteś tutaj sam. Jeśli nie opisujesz mi czym atakujesz sam sobie wybieram. Niestety do moich obowiązków nie należy czytanie Twoich 5 poprzednich postów i wróżenie potencjalnej przyszłości. Na przyszłość pisz konkrety. Nigdzie też nie napisałeś, że atakujesz kosturem, więc równie dobrze mogłeś zaatakować inną bronią lub pięścią. Opis doskoczenia do przeciwnika niczego nie dowodzi, bo wyprowadzając atak można się jeszcze do niego zbliżyć. Jeśli byśmy brnęli w Twoją teorię umieszcza Cię ona 2 metry przed przeciwnikiem, kostur ma zasięg 2 metrów. Czyli gdybyś położył go na ziemi zająłby idealnie odległość jaka was dzieli. Brakuje mi tutaj jakieś 20 centymetrów, żeby przywalić diablicy w łeb. Tak więc moje rozwiązanie jest w pewnym sensie daniem Ci drugiej szansy, ponieważ diablica odpowiada kontrą i oddaje Ci akcje. W przypadku chybienia w przeciwnika, no cóż ten ogon skróciłby Cię o głowę. <ignorant>


//Atak Aragorna trafił w cel, opisz proszę co dalej.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Bractwo Ciemności
« Odpowiedź #699 dnia: 06 Luty 2014, 18:42:22 »
Udało się. Jedna diablica była martwa, dracon podniósł się z posadzki i wzrokiem szukał drugiej poczwary jak i Sezota.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Bractwo Ciemności
« Odpowiedź #699 dnia: 06 Luty 2014, 18:42:22 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything