Autor Wątek: Jak zabić trola?(rozdzial 4)  (Przeczytany 20287 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dzasta

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Jak zabić trola?(rozdzial 4)
« dnia: 31 Grudzień 2006, 13:48:52 »
Jestem w czwartym rozdziale, zbieram wszystko co jest potrzebne do zrobienia ulumulu. zabilam już cieniostwora, ognistego jaszczura i węża blotnego. Tylko nie potrafie zabić trolla. Jak do niego strzalam z luku to nic to nie daje, a mieczem też nie potrafie, bo mnie ciągle zabija. Wiem ze moża uzyc zaklecia zmniejszającego trola, ale nie mam go. Prosze o pomoc

Offline ÂŚlimaczek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Reputacja: 0
Jak zabić trola?(rozdzial 4)
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Grudzień 2006, 13:53:04 »
Jedyny sposób żeby go zabić o ile pamiętam to jest użycie właśnie zwoju zmniejszającego, tego samego którego za pewne użyłaś gdy szukałaś kamienia ogniskowego razem z Diego. Popytaj Cronosa, Xardasa i innych magów, któryś z nich na pewno ma ten zwój. A jak nie, to spróbuj z magii go zabić (kule ognia itp.).

Forum Tawerny Gothic

Jak zabić trola?(rozdzial 4)
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Grudzień 2006, 13:53:04 »

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
Jak zabić trola?(rozdzial 4)
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Grudzień 2006, 14:13:52 »
Jest inny sposób, zaopatrz sie w kilka mikstur przyspieszenia. Wypij jedną i wal trolla od tyłu, biegaj wokół niego. Jest zbyt wolny aby cię złapać. Jak ci się skończy szybkość to uciekaj, wypij kolejną itd.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Jak zabić trola?(rozdzial 4)
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Grudzień 2006, 14:23:54 »
Ja, jak pamiętam, strzelałem w trolla kulą ognia. Gdy do mnie podszedł, uciekałem, aż mu się znudziło mnie gonić, a potem znów podchodziłem i waliłem ile wlazło.
I tak w kółko. Nie jest to kosztowny sposób w tym rozdziale gry.  

Offline Garond

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Jak zabić trola?(rozdzial 4)
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Grudzień 2006, 17:21:12 »
ÂŻeby zabić trolla ja zakupiłem 1 zaklęcie przyzwania szkieletów u Xardasa i użyłem runy kuli ognia. Gdy już napotkałem trolla użyłem przyzwania i podszedłem natyle blisko do trolla by me szkielety go zatakowały wtedy ciągle używałem na trollu kuli ognia aż zginął. Jednak jesli tak zrobisz pamiętaj by dobić reszte szkieletów.

Offline Kapi Pogromca

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 128
  • Reputacja: 0
Jak zabić trola?(rozdzial 4)
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Grudzień 2006, 17:37:49 »
Hmmm... To słaby jesteś jak nie możesz pokonac trolla. Proponuję, żebyś nabił z 5-10 poziomów i spokojnie pokonasz troll bez, żadnych zaklęc i innych tego typu sztuczek. Ja tam nie miałem z nim najmniejszych trudności. Jak już naprawdę nie chce Ci się nabijac poziomów to proponuje kupic czar zmniejszenia potwora i napewno zadziała. I jeśli nie pokonujesz trolla to radze Ci na przyszłośc myślec trochę więcej o poziomach niż o wykonywaniu zadań i wykonuj też zadania poboczne, nie tylko główne. Co do zwoju to na 100% ma go Xardas.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Jak zabić trola?(rozdzial 4)
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Grudzień 2006, 18:22:35 »
Ludzie, po co kupować ten zwój u magów. On leży przy tym szkielecie gdzie jest Czarne ziele, kartka z dziennika, jakieś tam zielsko i właśnie ten zwój. Użyj go na trollu, i żeby go zabić to kwestia 2-5 ciosów.

Cytuj
To świadczy, że już użył czaru przy szukaniu Kamieni Ogniskujacych.

lol, kompletnie cie nie rozumiem...
« Ostatnia zmiana: 31 Grudzień 2006, 23:27:51 wysłana przez Arkhan »

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Jak zabić trola?(rozdzial 4)
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Grudzień 2006, 19:27:29 »
Cytuj
Jestem w czwartym rozdziale, zbieram wszystko co jest potrzebne do zrobienia ulumulu. zabilam już cieniostwora, ognistego jaszczura i węża blotnego

To świadczy, że już użył czaru przy szukaniu Kamieni Ogniskujacych. o_O Proszę czytać ze zrozumieniem. Proszę także już nie otwierać tego tematu, zostało podanych dość sposobów pokonania trolla.

Forum Tawerny Gothic

Jak zabić trola?(rozdzial 4)
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Grudzień 2006, 19:27:29 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything