Autor Wątek: Skaliste wybrzeże - czyli jak fale buntowników rozpierdalają się o mury Ekkerund  (Przeczytany 26441 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Rikka z Mear. Wyruszam z wami.-Odpowiedziała krasnoludowi. Wtedy wzdrygnęła się nieco gdy obok niej nie wiedzieć skąd wylądował wampir.
-O.-Skomentowała krótko. Widać było, że drużyna robiła się coraz większa i coraz bardziej zróżnicowana.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Krasnolud odpowiedział dziewczynie. - Miło mi, Cię poznać Rikko.. Kiedy to nagle znikąd pojawił się wampir, rycerz zrobił wielkie oczy na jego widok mimo że już z jednym walczył. - Tak, potrzebują pomocy moi bracia. Tak przy okazji jestem Kharim Kazama do usług. Krasnolud schylił głowę.

Forum Tawerny Gothic


Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

-Witaj Zelerisie. - odpowiedziałem wampirowi. - Tak krasnoludy podobno zostały napadnięte. Tyle informacji mamy, więc każdy kto tylko ma czas i ochotę leci w tamtą stronę pomóc. To leci w przenośni i dosłownie jak choćby widać na Twoim przykładzie.
Rzeczywiście grupa robiła się coraz liczniejsza i już można ją było podzielić na kilka podgrup, które dla sprawnego taktyka mogłyby stanowić dobrą bazę do konkretnego planowania uderzenia.
- Jak plecy? Wyciągnąłeś te szwy?

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Wiewiór naprawdę robił wrażenie, takie że aż na chwilę przystanąłem w miejscu, aby przyjrzeć się maszynie w całej jej okazałości. No ale niestety nie miałem na tyle czasu na obserwowanie maszyny, ponieważ ujrzałem w oddali dracona. A ponad to robiłem zator na drodze uciekającym cywilom. Tak więc swoje kroki skierowałem w  kierunku Aragorna, wymijając uciekające baby i dzieci. Teraz jak już widziałem swój cel, nie widziałem sensu biec, po prostu szedłem marszowym krokiem. Kiedy tylko dotarłem na miejsce gdzie stał dracon z przywódcą krasnali, lekko się skłoniłem przed Aggromorem, po czym zlustrowałem całego Aragorna, coś wydawało mi się nie tak w jego wyglądzie. Już chciałem zapytać czy schudł, kiedy przypomniałem sobie o priorytetowym pytaniu:
-I jak się sprawy mają?

Offline Nocturn

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 1818
  • Reputacja: 2258
  • Płeć: Mężczyzna
Wśród grupy wojowników pojawił się również Nocturnus, wyłaniając się z kłębu dymu. Był zaskoczony ilością ochotników, którzy nie mieli żadnych zobowiązań wobec krasnoludów, a mimo wszystko chcieli ich wesprzeć za wszelką cenę, ryzykując przy tym własnym życiem. Spośród kompanii wyróżniało się wiele znajomych twarzy, jednak nie brakowało i tych zupełnie nieznanych. Mag bez słowa wmieszał się w tłum, w końcu to bitwa, nie spotkanie towarzyskie.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Jakimś sposobem niziołek w krótkim czasie dotarł do bandy nazywającej siebie dowództwem. Był tam jakiś człowiek, krasnolud będący władcą tego miasta i dobrze znany mu czarny szlachcic.
-Ach baron Jaszczurka! Witam również ciebie krasnoludzie. - zwrócił się do Aragorna i Aggromora. -No i powiedzmy, że ciebie też. - dodał patrząc na Adamusa. -Spacerowałem sobie po mieście, gdy zauważyłem że tutejsi zaczynają wyprowadzać jakieś swoje mechaniczne zwierzaki na zewnątrz. Poza tym ktoś zaczął łomotać w dzwony i bić na alarm. Czyżby odbywał się co miesięczny piknik w Ekkerund?

Offline Samir

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1228
  • Reputacja: 1313
    • Karta postaci

Odp: Skaliste wybrzeże - czyli jak fale buntowników rozpierdalają się o mury Ekk
« Odpowiedź #26 dnia: 23 Grudzień 2013, 11:43:45 »
Do grupy spokojnym krokiem zbliżył się mauren. Miał wrażenie, że przez tatuaże trochę się wyróżnia z grupy, ale wyraz twarzy dobitnie wskazywał, że ma na to wyjebane. Pozdrowił grupę gestem i stanął nieco z boku.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

A mag dalej rozmyślał: Kher... Pojebanym jesteś człowiekiem, by atakować krasnoludów... Nie nauczyły cię porażki pod Mrozami? Ani Marcham? Chcesz zginąć, twoja wola...

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

- Ja zaś jestem Dragosani - przedstawił się wampir. - Albo po prostu Drago. Miło poznać. - Rzucił okiem na kobietę.
- Ciebie także. Rzadko kiedy widuje się... - Uznał, że słowo "mieszańca" może być obraźliwe. Niektórzy są bardzo przewrażliwieni na tym punkcie. - Istoty takie jak ty. - Wyszło może i nie lepiej, ale co tam. Następnie zwrócił się do Gordiana.
- Co wy macie z tym całym Zelerisem? - zapytał, przypominając sobie, że i Nessa o nim wspominała. A biedny wampir nie miał pojęcia o kogo chodzi. - Plecy w porządku, dzięki. Szwy wygrzebałem i nawet nie ma śladu po zabiegu. -

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

- Dobra, chyba jest nas wystarczająco dużo, mamy już lud posłańcze.

//: co teraz "baronie jaszczurko"

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Podszedł teraz do Mogula. Witaj Mogulu. Jak myślisz? Czemu Kher zaatakował teraz? Kiedy jest śniegu w chuj, przłęcze zasypane...Jego pojebało już do reszty?

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

- Mi również miło Drago. Krasnolud, pośród, tylu towarzyszy zauważył maga Kratosa postanowił zagadać. - Witaj Kratosie, jak się czujesz po walce z bratem?. Cyba nie rzuci się na mnie teraz. Pomyślał, przez chwilę.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Nawet się nie odwrócił. Czuł nadal chęć zemsty do Kharima, ale już mniejszą. Odejdź, pókim Cię nie podpalił...

//Za wcześnie jeszcze, byśmy byli znajomymi ;d

Offline Nikolaj

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1291
  • Reputacja: -3749
    • Karta postaci

Na ramieniu czerwonego orka Mogula wylądował nietoperz. Zrobił słodką minkę i zeskoczył na ziemie by w zadziwiający sposób zmienić się w człowieka. Nie... Nie, w Wampira.
- Witajcie panowie - uśmiechnął się.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

- Widzę, że mimo pomocy tobie jak i twojej kobiecie, nadal mi grozisz to zostawię Cię w spokoju. Tylko nie uderz mnie w plecy kulą ognia jak będę przed tobą walczył. Kharim odszedł do Kratosa w spokoju.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

- Sado był i jest psycholem, za czasów Szwadronu zdążyłem się przyzwyczaić do tego. Zignorował pokaz wąpierza. Co on z tymi wszystkimi wampirami miał fatum jakieś normalnie.

Offline Aurius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1028
  • Reputacja: 1053
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

-Mam wrażenie, że połowa towarzystwa ma tutaj między sobą jakieś niesnaski.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

- Z tym, że dawniej Sado może i był psycholem, ale nie desperatem. Czy też samobójcą - dodał od siebie Drago. - Czyli teraz albo bardzo mocno popadł w obłęd, albo szykuje nam jakąś niespodziankę. - Ledwie zerknął na nowo przybyłego Nika.
- Widzę, że w końcu nauczyłeś się jak zmieniać formę. Dobrze, idziemy na wojnę, więc może się przydać. - pochwalił(!) młodszego wampira.
« Ostatnia zmiana: 23 Grudzień 2013, 13:37:43 wysłana przez Dragosani »

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

- A kto powiedział, że mamy się wszyscy lubić... - mruknęłam w stronę Auriusa.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Może i Aryi pomogłeś, uszanuję to... Ale u mnie, ty i cała reszta bractwa ma brak szacunku.. Rzucił do odchodzcego krasnoluda. Wyciągnął papierosa, i zapalił go pirokinezą. Może, jak skończy się bitwa wybaczę mu. Jak na razie, nie mam do niego szacunku...

Forum Tawerny Gothic


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top