Autor Wątek: Komisarz Georg Hertling [NPC] (zadania)  (Przeczytany 7869 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gerog Hertling

• NPC
  • Reputation Power: 0
  • Gerog Hertling nie ma żadnego wpływu.

Komisarz Georg Hertling [NPC] (zadania)
« dnia: 14 Grudzień 2013, 22:01:11 »

- Witaj. Jestem Gerog Hertling. - rzekł wysoki mężczyzna. - Wraz z uchwałą rady miasta oraz poparciem króla, zostałem mianowany komisarzem do spraw organizacji ochrony górniczej. Zgodnie z uchwałą rady miasta została rozwiązana struktura straży górniczej i powołana tak zwana "ochotnicza straż górnicza". Moim obowiązkiem jest zapewnienie potencjału ludzkiego w postaci ochotników do pełnienia krótkoterminowej służby oraz pełen wymiar organizacji tej struktury. - Powiedział po czym ziewnął soczyście. Ociężale ruszył do tablicy ogłoszeń i przypiął pergamin.- Słuchajta słuchajta! Potrzebujemy ochotników...

Imię: Georg Hertling
Rasa: człowiek
Data urodzenia: 26.03.26543, eI
Opis: Były Komendant Straży Górniczej. Po rozwiązaniu straży górniczej poprzez uchwałę odpowiedniego organu został mianowany Komisarzem ds. organizacji ochrony górniczej. Do jego obowiązków należą:
  • Organizowanie patroli oraz ochrony pracy górników.
  • Organizowanie konwojów z zaopatrzeniem dla pracowników kopalń.
  • Organizowanie transportu pracowników kopalń.
  • Organizowanie transportów i konwojów z zasobami mineralnymi wydobytymi z kopalń.
W obrębie jego kompetencji znajdują się wszelkie kopalnie znajdujące się na terytorium całego państwa oraz zamiejscowe miejsca wydobywcze w postaci kopalń na terytoriach okupowanych. W większości przypadków bierze udział w wyprawach jako dowodzący oddziałem ochotniczej straży górniczej.

Wyprawy i Zadania:

Wyprawy oznaczone kolorem czerwonym są obecnie niedostępne.
Wyprawy oznaczone kolorem zielonym są dostępne i można pobierać.
wyprawy przekreślone są obecnie wykonywane, bądź tymczasowo zawieszone.

Zadania indywidualne dostosowane do umiejętności gracza.

Wymagania:
- Wykonanie zadania dla Respev'a.
- Znajomość podstawowych technik walki dowolnym orężem.
- Do wypraw u tego NPC możesz zgłosić się raz na pięć dni.
- Chcąc uczestniczyć w wyprawie zobowiązany jesteś zapisać się w tym temacie.
- Wyprawy pobierać można od poniedziałku do piątku w godzinach od 16 do 24, a w weekendy od 10 do 24.
« Ostatnia zmiana: 16 Sierpień 2015, 22:36:51 wysłana przez Gerog Hertling »

Canis

• Gość
Odp: Komisarz Georg Hertling [NPC] (Zadania)
« Odpowiedź #41 dnia: 02 Maj 2014, 22:34:28 »
- Ważnego więźnia, nie przesadzaj. Czarny klif to głównie moje zmartwienie i nikogo innego, dotyczy szczególnie obrębu kopalń więc leży to w moich kompetencjach, poza tym był tutaj w celu przesłuchań, a później miał być odprawiony do straży miejskiej... Salazar uznał, że sam się tym zajmie i znajdzie odpowiedzialnych za to, tym samym doprowadzi ich do odpowiednich służb, zwyczajnie odebrał mi tą sprawę. Na Astrid wiele nie mam, wiem tylko, ze była zamieszana w Czarny klif, kiedyś mieszkała w porcie, lecz cały budynek wraz z dobytkiem, ewentualną zawartością spłonął tej samej nocy co zniknęła. Na posterunku u mnie była parę godzin, gdy ja uprowadzono. Jeżeli są jakieś dokumenty mające znaczenie w tej sprawie, to ma je Salazar. Zabrał wszystko dotyczące tej sprawy spalenia posterunku i uprowadzenia Astrid Hofferson. Muszę ci powiedzieć, że miałem pewne podejrzenia co do niego, był moim w pewnym sensie zwierzchnikiem, ale nadzwyczaj często interesował się Czarnym klifem, podejrzewałem, że może mieć jakieś powiązania, albo interes w tym wszystkim. Lecz Sentin Erork i jego współpracownik, Algar Santio byli wraz z nim i sprawdzali co robi, śledzili go oraz sprawdzali co robi z dokumentami. Raporty wskazują, że jest czysty jak łza niestety, chętnie bym się go pozbył. - Mówił Georg coraz luźniej, dzisiaj sporo wysączył z tej beczułki co było widać po tej rozwiązłości języka oraz coraz mniejszym trzymaniu fasony między dwoma osobami podlegającymi służbom i pewnemu kodeksowi.

Forum Tawerny Gothic - Marant

« Odpowiedź #41 dnia: 02 Maj 2014, 22:34:28 »

Offline Hagmar

• Obywatel
  • Reputation Power: 327
  • Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.

• Karta postaci

« Odpowiedź #42 dnia: 02 Maj 2014, 22:42:50 »
Aragorn trzymał fason, nie dawał po sobie poznać że ta sprawa śmierdzi. - Węsz dalej Georg, a raporty wysyłaj w pierwszej koleności do mnie. Używaj kurierów Kompanii "Pancerny Wiewiór". Gdzie znajdę Sentina i jego kolegę?
Jestem pieprzonym kwiatem lotosu na chędożonej tafli jeziora.

Canis

• Gość
« Odpowiedź #43 dnia: 02 Maj 2014, 22:54:27 »
- Sentin będzie dzisiaj o północy strzegł komisariatu, zaś jego współpracownik właśnie jest za drzwiami, to on cie powitał. Sentin mieszka w porcie, z pewnością znalazł byś jego dom.
- Wybacz Aragornie, ale znam swoje powinności i jestem zwierzchnikiem siły jaką jest Ochotnicza straż górnicza. jestem zobowiązany do zapewnienia służb ochrony kopalń oraz zapewnienia stałych konwojów do i z kopalni, ponad te obowiązki, nowe zadania wydaje mi Salazar jako swego rodzaju mój zwierzchnik. Jeżeli chcesz coś ode mnie dostawać, to musiał byś z nim to ustalać. Ja nie muszę działać zgodnie z prawem i w granicach prawa. Znasz prawo naszych służb zapewne :) . Nie jestem służbami specjalnymi by móc działać inaczej.

//Chcesz wyprawy do przesłuchań ;>?

Offline Hagmar

• Obywatel
  • Reputation Power: 327
  • Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.

• Karta postaci

« Odpowiedź #44 dnia: 02 Maj 2014, 23:04:10 »
- Georg,  ja nie proszę. Ja ci kurwa każę i mam w dupie Salazara. Sam działam na granicy prawa, taka praca. A teraz wybacz. Obowiązki. Powiedział i pożegnawszy się wyszedł.

//Dawaj questa ale jutro już
Jestem pieprzonym kwiatem lotosu na chędożonej tafli jeziora.

Canis

• Gość
« Odpowiedź #45 dnia: 02 Maj 2014, 23:15:37 »
Georg pożegnał się, niestety niedoszli do zgodnego zdania, komisarz wiedział, że każde wydanie informacji z własnej woli spowoduje jego dymisję, degradację i kompletny koniec dla niego. Znał swojego łuskowatego zwierzchnika, który znał każdy jego krok... Georg czuł się jak pupilek w klatce będący stale obserwowany...

//

Nazwa wyprawy: Tyle fałszu, a prawdy nie widać.
Prowadzący wyprawę: Salazar
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: Znajomość sprawy
Uczestnicy: Decyduje Aragorn ]:->

Offline Lucjan Vilfild

• Myśliwy
  • Reputation Power: 5
  • Lucjan Vilfild nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #46 dnia: 05 Maj 2014, 15:55:22 »
Podczas miłego spędzania czasu w Atusel, Lucjan doszedł do wniosku, że skoro i tak zamierza tu jeszcze trochę posiedzieć to dobrym pomysłem będzie wstąpić do placówki ochotniczej straży górniczej. Podobno płacą za pomoc w różnorakich sprawach często wymagających użycia miecza, a pieniędzy przecież nigdy nie za wiele. Lucjan bez trudu odnalazł posterunek na rynku i wszedł do środka by porozmawiać ze znanym w tych stronach komisarzem Hertlingiem.

Canis

• Gość
« Odpowiedź #47 dnia: 05 Maj 2014, 20:05:41 »
Hertling w tym czasie wyszedł rpzed posterunek i dotarł do neigo kurier, przyniósł niemiłe wieści...

- Słuchajta słuchajta! W okolicznych lasach grasują bezwzględni kłusownicy! - Powiedział informując gawiedź dla ostrzeżenia przed wpadnięciem w pułapkę. Cholerne bydlaki, w okresie godowym zakładać takie pułapki... ludzie bez wyobraźni... pomyślał - Potrzebujemy ochotników do pomocy!

Nazwa wyprawy: Pułapka na myszy
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: Logiczne myślenie, Walka dowolną bronią dystansową 50%, Walka dowolną bronią białą 75%, chęć ciężkiej pracy.
Uczestnicy wyprawy: 3-6 uczestników

//Zapraszam wszystkich co tak uporczywie chcą prawdziwej lekcji przetrwania  <anioł> .

Offline Nawaar

• Lord Elekt
  • Reputation Power: 216
  • Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Brązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.
« Odpowiedź #48 dnia: 05 Maj 2014, 20:12:44 »
Kharim, krasnolud zjawił się u Georga, którego dawno nie widział, a słyszał że potrzebuję pomocy. - Witaj, Georgu słyszałem, że potrzebujesz pomocy i właśnie bractwo się zgłasza do wykonania tego zadania. Srebrny paladyn skinął głową w stronę człowieka.

Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: Logiczne myślenie, Walka dowolną bronią dystansową 50%, Walka dowolną bronią białą 75%, chęć ciężkiej pracy.
#winaFuna

Offline Lucjan Vilfild

• Myśliwy
  • Reputation Power: 5
  • Lucjan Vilfild nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #49 dnia: 05 Maj 2014, 20:17:52 »
-Szukacie ochotników? Dobrze się składa, bo właśnie w tej sprawie przyszedłem.
Powiedział Lucjan podchodząc do komisarza. Po drodze został zaatakowany przez odbijające się od czegoś promienie słoneczne i prawie wpadł na kogoś wyglądającego jak mały srebrny wóz opancerzony.

Canis

• Gość
« Odpowiedź #50 dnia: 05 Maj 2014, 20:24:06 »
-Szukacie ochotników? Dobrze się składa, bo właśnie w tej sprawie przyszedłem.
Powiedział Lucjan podchodząc do komisarza. Po drodze został zaatakowany przez odbijające się od czegoś promienie słoneczne i prawie wpadł na kogoś wyglądającego jak mały srebrny wóz opancerzony.

//Masz reputka za ten wóz opancerzony, WoT rządzi!

- Dobra, poczekajcie jeszcze na kilkoro chętnych i wyruszycie.

Uczestnicy wyprawy: Kharim Kazama aep Gorem, Lucjan Vilfild, + 1-4 uczestników;

//Niech się każdy automatycznie dopisuje, w razie niespełniania wymagań będę odrzucał.

Offline Talia

• Obywatel
  • Reputation Power: 14
  • Talia nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #51 dnia: 05 Maj 2014, 22:54:43 »
- Ja także chętnie pójdę! - powiedziała młoda dziewczyna niskiego wzrostu przeciskając się do Hertlinga. - Chętnie pomogę z kłusownikami.

Uczestnicy wyprawy: Kharim Kazama aep Gorem, Lucjan Vilfild, Talia, + 0-3 uczestników;

Canis

• Gość
« Odpowiedź #52 dnia: 05 Maj 2014, 23:38:18 »
- Ja wyruszę z wami. - Powiedział Salazar wychodząc z posterunku zza pleców Hertlinga.

- Dobra we 4 może sobie poradzicie... słuchajcie sprawa jest taka...

//Niech któryś z uczestników założy temat w dziale wypraw, dane:

Uczestnicy wyprawy: Kharim Kazama aep Gorem, Lucjan Vilfild, Talia, Salazar

//Jeżeli są jeszcze osoby chętne to nie krępować się i zapisywać. Póki nie zostanie opisane wyjście z miasta Atusel na wyprawie można swobodnie dołączyć. Im nas więcej tym weselej... Więcej osób do zakopywania...

Canis

• Gość
« Odpowiedź #53 dnia: 17 Maj 2014, 21:12:24 »
- Czyścicie powariowali dzisiaj?! - Wrzasnął komisarz Hertling ze swego gabinetu, że słyszano go nawet w dzielnicy portowej. - Wszystko jednego dnia? nie mieliście czasu prędzej, albo dać sobie czas na kolejne dni? Nie można tego jakoś logicznie rozłożyć?! Powariować z wami można, a jeszcze patrol muszę wyznaczyć... Wynocha mi stąd, bo psem poszczuje!

Wrzeszczał na urzędników przychodzących zlecać mu kolejne obowiązki. Komisarz Georg Hertling rozwścieczony, gdy wypędził już niemile widzianych gości, wyszedł na plac i obwieścił nowe misje.

Nazwa wyprawy: Tańczący z krasnalem II
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: myślenie + walka bronią białą 50%
Uczestnicy wyprawy: 1

Nazwa wyprawy: Potłuczone szkło

Nazwa wyprawy: Zaginiony konwój
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: myślenie + walka bronią białą 75%
Uczestnicy wyprawy: 3

Nazwa wyprawy: Liga cieni - cmentarz

Nazwa wyprawy: Liga cieni - przesłuchanie
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: myślenie + przekonanie Aragorna do wzięcia udziału w wyprawie ;)
Uczestnicy wyprawy: Salazar, Aragorn + 2 uczestników

Nazwa wyprawy: Liga cieni a Czarny klif

Nazwa wyprawy: Służba Patrolowa w Kopalni Srebra
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: walka bronią białą 75% (może być 50%, ale wtedy trochę myślenia się przyda) + Duża aktywność.
Uczestnicy wyprawy: 6 osób lub więcej.

Offline Anv

• Weteran
  • Reputation Power: 82
  • Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.

• Karta postaci

« Odpowiedź #54 dnia: 18 Maj 2014, 00:42:31 »
Przeglądając dostępne na tablicy zlecenia, postanowiłem się podjąć jednego.
- Chciałbym zająć się tą sprawą. - stwierdziłem,

Marantowa postać: Faust - Domek
zUo

Gunsesie kupa! - rzekła Joanna w starowampirycznym.
Grzesiak, idź k*rwa spać pojebie!
Julek, do chuja! Znaj swe miejsce!

------ Anvusiowy zestaw tawernowych cytat

Canis

• Gość
« Odpowiedź #55 dnia: 18 Maj 2014, 00:51:22 »
- Sprawa jest bardzo prosta, z pewnością sobie poradzisz, chodź przejdziemy się do portu, muszę zajrzeć do knajpy. - Powiedział Georg zamykając dzisiaj swój posterunek. Zaprosił ciebie ręką w kierunku dzielnicy portowej.

//Zapraszam do działu wypraw, pamiętaj by w uczestnikach wyprawy zawrzeć swój nick...

Offline TheMo

• Weteran
  • Reputation Power: 89
  • TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Terwor - TheMo KacmarusSzlachcic Javemir i Xatemis - Themo KacmarusCzeladnik płatnerstwaAmulet życia - za napisanie 500 postów.
    • Chałupa
« Odpowiedź #56 dnia: 18 Maj 2014, 03:43:28 »
Themo słysząc o ofertach pracy postanowił się nimi zainteresować. Oglądając tablicę znalazł zadanie idealne dla siebie. Udał się do komisarza.
-Witaj komisarzu. Ja w sprawie pracy.

Canis

• Gość
« Odpowiedź #57 dnia: 18 Maj 2014, 10:44:02 »
Od niemal 4 nad ranem czekałeś aż do 10 rano, gdy na posterunku zjawił się Georg Hertling. Zaspany widząc ciebie wołającego za zadaniem uspokajał ciebie ręką by dojść do głosu.

- Ale to zadanie jest już zajęte, wybacz nie zdjąłem z tablicy. Musisz podjąć się innego zadania, wybacz.

//Zapomniałem odznaczyć to zadanie czerwonym kolorem, wybacz. To zadanie jednak jest niedostępne i nie możesz się go podjąć.

Offline TheMo

• Weteran
  • Reputation Power: 89
  • TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Terwor - TheMo KacmarusSzlachcic Javemir i Xatemis - Themo KacmarusCzeladnik płatnerstwaAmulet życia - za napisanie 500 postów.
    • Chałupa
« Odpowiedź #58 dnia: 18 Maj 2014, 13:11:06 »
-W takim razie spróbuję to.

Nazwa wyprawy: Tańczący z krasnalem II

Canis

• Gość
« Odpowiedź #59 dnia: 18 Maj 2014, 13:27:11 »
- No niech będzie, zaraz ci wszystko wyjaśnię, wejdź do mojego gabinetu...

Powiedział Hertling otwierając drzwi na swój posterunek.

//Zapraszam do działu wypraw, pamiętaj by w uczestnikach wyprawy zawrzeć swój nick...

Offline Samir

• Magnat
  • Reputation Power: 24
  • Samir toruje sobie drogę ku górze.Samir toruje sobie drogę ku górze.Samir toruje sobie drogę ku górze.

• Karta postaci

« Odpowiedź #60 dnia: 08 Czerwiec 2014, 13:35:29 »
U drzwi komisarza Hertlinga pojawiła się nowa postać. Postawny, wysoki maruen zapukał we framugę, by w jakikolwiek sposób zaanonsować się i wszedł. W letniej porze i ostrym słońcu tatuaże, jakie pokrywały niemal całe jego ciało stawały się jeszcze wyraźniejsze.
- Witaj, komisarzu, znajdzie się dla mnie jakaś praca? - czarnoskóry błysnął śnieżnobiałymi zębami.

Forum Tawerny Gothic - Marant

« Odpowiedź #60 dnia: 08 Czerwiec 2014, 13:35:29 »

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.