Autor Wątek: Komisarz Georg Hertling [NPC] (zadania)  (Przeczytany 7868 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gerog Hertling

• NPC
  • Reputation Power: 0
  • Gerog Hertling nie ma żadnego wpływu.

Komisarz Georg Hertling [NPC] (zadania)
« dnia: 14 Grudzień 2013, 22:01:11 »

- Witaj. Jestem Gerog Hertling. - rzekł wysoki mężczyzna. - Wraz z uchwałą rady miasta oraz poparciem króla, zostałem mianowany komisarzem do spraw organizacji ochrony górniczej. Zgodnie z uchwałą rady miasta została rozwiązana struktura straży górniczej i powołana tak zwana "ochotnicza straż górnicza". Moim obowiązkiem jest zapewnienie potencjału ludzkiego w postaci ochotników do pełnienia krótkoterminowej służby oraz pełen wymiar organizacji tej struktury. - Powiedział po czym ziewnął soczyście. Ociężale ruszył do tablicy ogłoszeń i przypiął pergamin.- Słuchajta słuchajta! Potrzebujemy ochotników...

Imię: Georg Hertling
Rasa: człowiek
Data urodzenia: 26.03.26543, eI
Opis: Były Komendant Straży Górniczej. Po rozwiązaniu straży górniczej poprzez uchwałę odpowiedniego organu został mianowany Komisarzem ds. organizacji ochrony górniczej. Do jego obowiązków należą:
  • Organizowanie patroli oraz ochrony pracy górników.
  • Organizowanie konwojów z zaopatrzeniem dla pracowników kopalń.
  • Organizowanie transportu pracowników kopalń.
  • Organizowanie transportów i konwojów z zasobami mineralnymi wydobytymi z kopalń.
W obrębie jego kompetencji znajdują się wszelkie kopalnie znajdujące się na terytorium całego państwa oraz zamiejscowe miejsca wydobywcze w postaci kopalń na terytoriach okupowanych. W większości przypadków bierze udział w wyprawach jako dowodzący oddziałem ochotniczej straży górniczej.

Wyprawy i Zadania:

Wyprawy oznaczone kolorem czerwonym są obecnie niedostępne.
Wyprawy oznaczone kolorem zielonym są dostępne i można pobierać.
wyprawy przekreślone są obecnie wykonywane, bądź tymczasowo zawieszone.

Zadania indywidualne dostosowane do umiejętności gracza.

Wymagania:
- Wykonanie zadania dla Respev'a.
- Znajomość podstawowych technik walki dowolnym orężem.
- Do wypraw u tego NPC możesz zgłosić się raz na pięć dni.
- Chcąc uczestniczyć w wyprawie zobowiązany jesteś zapisać się w tym temacie.
- Wyprawy pobierać można od poniedziałku do piątku w godzinach od 16 do 24, a w weekendy od 10 do 24.
« Ostatnia zmiana: 16 Sierpień 2015, 22:36:51 wysłana przez Gerog Hertling »

Canis

• Gość
Odp: Komisarz Georg Hertling [NPC] (Zadania)
« Odpowiedź #21 dnia: 17 Marzec 2014, 23:43:30 »
//Wystarczyło poczekać. Możesz założyć temat w dziale wypraw.

- Udasz się do kopalni żelaza...

//Reszta informacji w dziale wypraw.

Forum Tawerny Gothic - Marant

« Odpowiedź #21 dnia: 17 Marzec 2014, 23:43:30 »

Offline Kenshin

• Konkordat puszczy i kniei
  • Reputation Power: 33
  • Kenshin mógłby pewnego dnia być kimś...Kenshin mógłby pewnego dnia być kimś...Kenshin mógłby pewnego dnia być kimś...Kenshin mógłby pewnego dnia być kimś...

• Karta postaci

« Odpowiedź #22 dnia: 19 Marzec 2014, 17:10:09 »
Do Atusel zawitał ork poszukujący pracy i zarobku, akurat trafił na rynek tego miasta gdzie na paliku wisiały zadania do wykonania. - Dobry, panie Georg chcę wykonać, to zadanie na pewno ktoś się znajdzie do pomocy.
Rzekł Kenshin odrywając kartę i pokazując ją człowiekowi.

Nazwa wyprawy: ÂŚledztwo II - Wywiad środowiskowy
Prowadzący wyprawę: Salazar
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: myślenie + walka bronią białą 75%
Uczestnicy wyprawy: 2

Canis

• Gość
« Odpowiedź #23 dnia: 19 Marzec 2014, 17:19:41 »
W trop za Kenshinem podążał Salazar. Wszedł także na posterunek do komisarza i słysząc chęć podjęcia się misji od komisarza, także przemówił.
- W takim razie ja chętnie mu potowarzyszę, a czas nagli komisarzu... obiecałeś pozbyć się Traumaty do końca roku...

Georg Hertling widząc parkę chętną do zadania, zaprosił ich gestem dłoni na zaplecze i podejrzliwie rpzyjrzał się dwóm strażnikom przy drzwiach.

- No przecież wiem, chodźcie na zaplecze, tu nawet ściany mają uszy.

//Zapraszam do działu wypraw, Kenshin zrób temacik.

Offline Kenshin

• Konkordat puszczy i kniei
  • Reputation Power: 33
  • Kenshin mógłby pewnego dnia być kimś...Kenshin mógłby pewnego dnia być kimś...Kenshin mógłby pewnego dnia być kimś...Kenshin mógłby pewnego dnia być kimś...

• Karta postaci

« Odpowiedź #24 dnia: 19 Marzec 2014, 17:21:02 »
- Dobrze zatem, na czym ma polegać ten cały wywiad?.

Canis

• Gość
« Odpowiedź #25 dnia: 19 Marzec 2014, 17:27:09 »
- Chodźcie na zaplecze to wam opowiem...

//Zapraszam do działu wypraw, Kenshin zrób temacik...

Offline Thor ibn Odyn Grom

• DarkModders Team
  • Reputation Power: 22
  • Thor ibn Odyn Grom ledwie co się liczy.Thor ibn Odyn Grom ledwie co się liczy.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Szlachcic - Thor GromAmulet siły - za napisanie 1000 postów.	Czeladnik kowalstwaAmulet życia - za napisanie 500 postów....
« Odpowiedź #26 dnia: 19 Marzec 2014, 17:44:38 »
-Witaj-rzekł Thor- Chciałbym wyruszyć na tę wyprawę:

Nazwa wyprawy: Raport specjalny - kopalnia żelaza
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: walka bronią białą 50%
Uczestnicy wyprawy: 1
« Ostatnia zmiana: 19 Marzec 2014, 17:48:15 wysłana przez Thor Grom »

Śmierć nadchodzi, strzeż się

Canis

• Gość
« Odpowiedź #27 dnia: 19 Marzec 2014, 17:53:12 »
- A bardzo prosta sprawa... - zaczął mówić komisarz.

//Zapraszam do działu wypraw, Thor Grom zrób temacik... w nazwie wątku oczywiście zawrzyj "Raport specjalny - kopalnia żelaza", w treści wyprawy muszą pojawić się jej statystyki czyli:

Nazwa wyprawy: Raport specjalny - kopalnia żelaza
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: walka bronią białą 50%
Uczestnicy wyprawy: Thor Grom

Offline Talia

• Obywatel
  • Reputation Power: 14
  • Talia nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #28 dnia: 28 Marzec 2014, 22:34:40 »
- Witajcie jego ekscelencjo komisarzu Hertling! Chciałbym pomóc ci w sprowadzeniu dezerterów.

Nazwa wyprawy: Sprowadź dezerterów!
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: myślenie + walka bronią białą 50%

Canis

• Gość
« Odpowiedź #29 dnia: 28 Marzec 2014, 22:46:24 »
- Mój najaktywniejszy ochotnik, ale sprawa nie jest łatwa...

//Załóż temat w dziale wypraw.

//Zamieściłem jedno nowe zadanie, jutro dołożę parę nowych, spokojnie.

Offline Thor ibn Odyn Grom

• DarkModders Team
  • Reputation Power: 22
  • Thor ibn Odyn Grom ledwie co się liczy.Thor ibn Odyn Grom ledwie co się liczy.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Szlachcic - Thor GromAmulet siły - za napisanie 1000 postów.	Czeladnik kowalstwaAmulet życia - za napisanie 500 postów....
« Odpowiedź #30 dnia: 30 Marzec 2014, 16:28:20 »
-Witaj komisarzu, chciałbym sobie zatańczyć z krasnalem, czy mogę:
Nazwa wyprawy: Tańczący z krasnalem

Śmierć nadchodzi, strzeż się

Canis

• Gość
« Odpowiedź #31 dnia: 30 Marzec 2014, 16:42:47 »
- No tak, sprawa dosyć pilna...

//Zapraszam do działu wypraw z takimi statystykami wyprawy:

Uczestnicy wyprawy: Thor Grom

Offline Mogul

• Weteran
  • Reputation Power: 117
  • Mogul budzi postrach.Mogul budzi postrach.Mogul budzi postrach.Mogul budzi postrach.Mogul budzi postrach.Mogul budzi postrach.Mogul budzi postrach.Mogul budzi postrach.Mogul budzi postrach.Mogul budzi postrach.Mogul budzi postrach.Mogul budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron Peran, Szlachcic Satein - Mogul Khan
« Odpowiedź #32 dnia: 02 Kwiecień 2014, 21:35:26 »
- Witam. Roboty szukam. Wyszczerzył kły w uśmiechu.

//:Mogę być te potańcówki z krasnalami. :)

Canis

• Gość
« Odpowiedź #33 dnia: 02 Kwiecień 2014, 21:41:24 »
- Panie baronie... - powiedział i schylił czoła, nim prosiłeś o podjęcie się służby. - Mam nadzieję, ze jesteście świadomi, że podejmując się służby w naszej formacji, jesteście w pełni zmuszeni słuchać rozkazów. Jeżeli chcesz się tego podjąć, to zapraszam na zaplecze. - powiedział uchylając drzwi do kantorka na miotły.

//Zapraszam do działu wypraw, widzę, że będziemy mogli delikatnie zaszaleć ]:->

//Do niedzieli nie pojawią się nowe zadania, mam zjazd na studiach i nie będę miał czasu stworzyć scenariuszy.
« Ostatnia zmiana: 02 Kwiecień 2014, 21:47:28 wysłana przez Salazar »

Offline Gorn Valfranden

• Bractwo Świtu
  • Reputation Power: 48
  • Gorn Valfranden jest wznoszącą się gwiazdą.Gorn Valfranden jest wznoszącą się gwiazdą.Gorn Valfranden jest wznoszącą się gwiazdą.Gorn Valfranden jest wznoszącą się gwiazdą.Gorn Valfranden jest wznoszącą się gwiazdą.Gorn Valfranden jest wznoszącą się gwiazdą.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Tarcza lojalnośĹ“ci - za rok na forum.Amulet siły - za napisanie 1000 postów.Szlachcic - Gorn ValfrandenAmulet życia - za napisanie 500 postów.
« Odpowiedź #34 dnia: 02 Maj 2014, 12:25:11 »
Witaj Komisarzu chciałbym podjąć się:

Canis

• Gość
« Odpowiedź #35 dnia: 02 Maj 2014, 15:36:14 »
- Jesteś już trzecią osobą, która podejmie się wykonania tej misji, mam nadzieję, ze chociaż ty mnie nie zawiedziesz. Usiądź... - Powiedział wskazując taborecik przed swoim wystawnym eleganckim, drogim biurkiem, gdzie zasiadł na wygodnym wielkim fotelu oprawionym miękką skórą.

//Zapraszam do działu wypraw:

Nazwa wyprawy: Tańczący z krasnalem Gorna z Rivi
Uczestnicy wyprawy: Gorn z Rivi

Offline Hagmar

• Obywatel
  • Reputation Power: 327
  • Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.

• Karta postaci

« Odpowiedź #36 dnia: 02 Maj 2014, 21:06:19 »
//Tym czasem w równoległym wszechświecie kalesonów (w sensie kiedy indziej niż w moim domu  ;p)

Do uszu Aragorna dotarły niepokojące plotki, plotki na tyle ważne że zwróciły uwagę odpowiednich służb. Dracon wszedł do środka.
- Ja do Hertlinga, powiedzcie że przyszedł Czarny Skurwiel.
Jestem pieprzonym kwiatem lotosu na chędożonej tafli jeziora.

Canis

• Gość
« Odpowiedź #37 dnia: 02 Maj 2014, 21:35:23 »
ÂŚwieco wyremontowany budynek, nowe okna, nowie biurka i w całości wymalowane wapnem, co aż raziło w nozdrza zapachem.

- Możesz wejść, tylko zapukaj bo może być zajęty pracami ręcznymi. Ups wybacz Hrabio, prosze wejdź! - Powiedział urzędnik spojrzawszy znad papierów. Gdy zorientował się że przybył Hrabia jegomość częsty dowódca wsławiony dowództwem w bitwach.

Lecz nie dostałeś tej przyjemności by zastać go podczas prac ręcznych. Akurat otworzyły się drzwi i Hertling stanął w drzwiach.

- Cóż za miłe spotkanie, Hrabia, radny miasta, częsty dowódca... Zamiast Salazara z krwawych Menhirów przychodzisz? Kolejną groźbę dymisji mi przynosisz? - Zapytał zrezygnowany widząc kolejnego przedstawiciela rady miasta. - Zapraszam na miodek, dobry rocznik, właśnie otwarta beczułka. - Powiedział i mrugnął oczkiem zapraszając do swojego gabinetu. Nie zdążyłeś nic powiedzieć gdy wyjął dwie czyste szklanice z barku do których nalał złotego, lepkiego płynu. Musiał długo dojrzewać, bowiem zapach słodyczy, miodu, był wymieszany z ostrym zapachem alkoholu, z pewnością bardzo mocny trunek.

Offline Hagmar

• Obywatel
  • Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.

• Karta postaci

« Odpowiedź #38 dnia: 02 Maj 2014, 21:48:13 »
- Zacny... - powiedział kosztując trunku, faktycznie był zaccny. - Salazar Ci grozi? Musze chyba z nim pogadać o hierarchii władzy. Ale ja w innej sprawie, kto wam rozwalił posterunek kurwa mać?

Canis

• Gość
« Odpowiedź #39 dnia: 02 Maj 2014, 22:03:15 »
- Grozi? Nie, tylko pokazuje dokumenty pokazujące moją nieskuteczność, mogące być podstawą do degradacji, zwolnienia a nawet podstawą do pociągnięcia do odpowiedzialności... Wiesz jak jest służba musi być wykonana poprawnie, nie zawsze się udaje... - Powiedział rozkładając ręce, wiedział że rozmówca zrozumie dobre chęci, a nie zawsze dobre skutki. - ÂŚmieszna sytuacja... pierw jakaś trójka pijaczyn wstawionych kompletnie, że po wytrzeźwieniu nie wiedzieli kompletnie nic, zaczęła drzeć się jak by ktoś ich zaatakował. 2 strażników poszło sprawdzić co się działo, pozostała dwójka nadal pilnowała posterunku. Kilka minut później wybuchł pożar w sąsiednim budynku, co nawet zakłóciło moje przebywanie z moją gosposią. Zebrał się tłum, wiesz jak jest przy pożarach, każdy się bał, czy jego dom zaraz nie spłonie. Uspokajałem tłum, gdy zauważyłem przypadkiem wybite okno przy moim gabinecie. -- Powiedział i pokazał ci drzwi tuż obok. - Tam jest okno, zostało wybite, to kantorek na miotły. Widząc włamanie zaalarmowałem i ruszyłem sprawdzić to, lecz p-arę sekund później wybiegły dwie postacie z mojego posterunku, jedną była Astrid Hofferson, zatrzymana pod zarzutem kolaboracji z Traumatą Malahar oraz zgrupowaniem "Czarnego klifu" być może słyszałeś... No i uciekli, tej włamywaczki nie rozpoznałem, żadnego rysopisu, nic. Salazar przyszedł tu od razu następnego dnia i przejął ode mnie tę sprawę, w końcu jest pewnym moim zwierzchnikiem, sami żeście mnie ustanowili komisarzem to wiesz jak jest, ma wpływ na moją pracę... Cholerna polityka. On obecnie się tym zajmuje, myślę, że jeżeli coś odkrył, to by ci powiedział, mi nie ujawni nic. - Mówił i mówił, aż zaschło mu w gardle od zdenerwowania. polał ponownie specjału do szklanek. - Wiem, ze zabrał moje raporty z dni odkąd Astrid była we więzieniu, wiem, że całe Atusel ma sprawdzone, wszystkie dokumenty - tak doniosły mi pozostałe urzędy. Cholerny biurokrata...
« Ostatnia zmiana: 02 Maj 2014, 22:05:31 wysłana przez Salazar »

Offline Hagmar

• Obywatel

• Karta postaci

« Odpowiedź #40 dnia: 02 Maj 2014, 22:16:22 »
- Zaraz zaraz, trzymałeś tutaj ważnego więźnia? Podkreślił słowo "tutaj" i popił miodku. - Ale chuj z tym, dziwne... Co prawda MY zajmujemy się inną sprawą ale Salazar powinien przyjść do mnie z tymi papierami a nie przyszedł. Mimo mojej funkcji. Co masz na Astrid? Sal zabrał wszystko czy masz jakieś "przypadkowe" kopie dokumentów. No i wiem czyi ludzie są zdolni do takich akcji. Na Valfden są takie dwie grupy. Moje służby i Krwawe Kruki. - dracon miał przeczucie. Znowu kurwa...
« Ostatnia zmiana: 02 Maj 2014, 22:20:09 wysłana przez Aragorn »

Forum Tawerny Gothic - Marant

« Odpowiedź #40 dnia: 02 Maj 2014, 22:16:22 »

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.