Autor Wątek: Tajemnica Bobra  (Przeczytany 30718 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Canis

  • Gość
Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #40 dnia: 02 Listopad 2013, 10:49:46 »
- Spokojnie "wielkie pany", wejdźmy do środka najeść się i napić... poprzedni karczmarz został zamordowany... ciekawe jaka teraz obsługa.

Minął obu i wszedł do środka. rozejrzał się i czym prędzej ruszył do kontuaru.

- Panie karczmarzu, można prosić kufel miodu? Ile się należy? - Dopytywał składając zamówienie.
« Ostatnia zmiana: 02 Listopad 2013, 10:53:44 wysłana przez Salazar »

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #41 dnia: 02 Listopad 2013, 10:56:12 »
Kharim przetarł oczy.- Rzeczywiście stoimy, przed karczmą przepraszam panie Aragornie. Krasnolud wszedł również do środka.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #41 dnia: 02 Listopad 2013, 10:56:12 »

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #42 dnia: 02 Listopad 2013, 11:32:57 »
Aragorn tylko pokiwał głową i wszedł za resztą do karczmy. Właścicelem był Tinriletański imigrant (wyobraźcie sobie typowego Azjate). - Dzika... 2 dziki i po garncu miodu. - rzucił kitajcowi, ten tylko skinął głową i zniknał w kuchni.

Offline Hagnar Wildschwein

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1198
  • Reputacja: 902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Cyc
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #43 dnia: 02 Listopad 2013, 11:56:37 »
Krasnolud aż się uśmiechnął na widok przybytku. Zostawił kuca stajennemu, a sam wgramolił się do wnętrza karczmy. Uderzył go gwar i muzyka, która wypłynęła na niego niczym przypływ rozbijający się o nadmorskie klify. Jednak tym razem klif ustąpił i dał się ponieść morzu. Nie trzeba było długo czekać by Hagnar nie zaklaskał w dłonie, wychylił podany mu kufel piwska i znalazł się w trio krasnoludów, którzy na karczemnej ławie tańczyli kazaczoka. Pokrzykiwali, wołali do siebie i śmiali się jak nastoletni chłopcy, którzy pierwszy raz gołego cycka uwidzieli.

Canis

  • Gość
Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #44 dnia: 02 Listopad 2013, 12:22:14 »
Do Mor Andor... Brzmi to dosyć nieciekawie. Rozmyślał o powstałej kolonii karnej i słowach co mówił Aragorn... o udaniu się do Mor Andor. Opierając się łokciami o kontuar i rozglądając po karczmie, szukał być może podejrzanych osób z insygniami podobnymi, co osoby które zaatakowały K'efir gdy podczas ostatniego jego i Szarleja testu zaufania miało miejsce. W milczeniu obserwował hulanki i swawole czekając na odrobinę słodyczy w postaci miodu.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #45 dnia: 02 Listopad 2013, 12:40:31 »
Nikogo takiego Salazar nie znalazł. Karczmarz właśnie przyniósł kompanii miód i całego dzika z dodatkami. Aragorn i Yarpen zaczęli jeść. I wtedy tę radosną chwilę przerwał "puf" teleportacji. W karczmie pojawił się mag. Nosił amulet z symbolem bobra. Aragorna coś tknęło, "coś" poczuł ale siedział tyłem i nic nie widział. Owy mag zaczął pieprzyć kazanie o abstynencji i przyłączeniu do Wielkiego Hugha. Aragorn się obrócił i wtedy zobaczył. Wyczuł że skurwiel jest opętany. - To demon! Krzyknął i odrzucił go 2 metry do tyłu tak że przyrąbał o drewnianą belkę.
- Przytrzymajcie go kurwa!

Mag

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #46 dnia: 02 Listopad 2013, 12:45:24 »
Zakonnik zobaczywszy, co się stało i usłyszawszy polecenie Aragorna rzucił się na niego przygniatając go swym ciałem.

Offline Hagnar Wildschwein

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1198
  • Reputacja: 902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Cyc
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #47 dnia: 02 Listopad 2013, 12:46:06 »
-Dawej chłopaki!- krzyknął Hagnar do swoich współtowarzyszy biesiady. Cała teleportacja i reakcja Aragorna wprawiły wszystkich nie tyle w osłupienie co niepewność. Niepewność czy już można czy nie powinno się prać po mordach. Kransolud rezolutnie zauważył, że można, a wręcz powinno się. W jednej chwili zeskoczył z ławy i na szczupaka rzucił się w kierunku maga. Darł się przy tym nieprzerwanie.
-Dooom!- rozdzierającym wrzaskiem, nawet bardziej niż łapami, pochwycił maga i chciał przywalić go sobą do ziemi. Nie szczędził też razów.

Canis

  • Gość
Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #48 dnia: 02 Listopad 2013, 13:05:14 »
Salazar odbił się łokciami od blatu w kierunku odrzuconego, już częściowo trzymanego maga. Dobył sztylet i w locie chciał wbić bezpiecznie w ciało sztylet by nie zabić gościa. Nieszczęśliwie potknął się o rozbity już kufel i wbił sztylet w nogę magina. w locie chwycił się nóg magina przewracając go na ziemię wraz z resztą która go przytrzymywał.

//Przewrócony ze sztyletem w stopie...

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #49 dnia: 02 Listopad 2013, 13:07:48 »
Aragorn podszedł do skrępowanego magina. - Będziesz gadał?
-Wal sie!-
- Nu, to zrobim to po staremu. Zwiążcie go czym a ja jebne ładny pentagram.
Powiedział i zaczął kredą rysować ładne wzorki wprawiając w trwogę innych gości.

Canis

  • Gość
Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #50 dnia: 02 Listopad 2013, 13:11:14 »
- Sznura!

Zawołał i ktoś z karczmy rzucił pod nogi. Salazar chwycił i przytrzymywał za nogi magina i przytrzymał sznur, by ktoś elegancko zdążył go obwiązać...

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #51 dnia: 02 Listopad 2013, 13:14:51 »
Wszedłem za resztą do przybytku i rozgościłem się jak u siebie w domu. Zasiadłem na ławie obok krasnoludów i kosztowałem miodu, kiedy w karczmie pojawił się tajemniczy jegomość oznaczony bobrzym insygniem. Gdy zobaczyłem co się dzieje natychmiast rzuciłem się w jego stronę i wtórując uczynki towarzyszy przywaliłem mu z całą mocą roztrzaskując nos. Następnie przytrzymałem, pomagając obezwładnić i tak już obezwładnionego maga, gdy Salazar obwiązywał mu pętlę wokół szyi.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #52 dnia: 02 Listopad 2013, 13:15:01 »
Widząc jak Salazer wiązał magowi nogi. To Kharim postanowił, wziąć resztki sznura i przywiązać magina do drewnianej kolumny, która służyła również jako podpora dachu.
« Ostatnia zmiana: 02 Listopad 2013, 13:29:26 wysłana przez Kharim Kazama aep Gorem »

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #53 dnia: 02 Listopad 2013, 14:03:23 »
Aragorn skończył rysować pentagram, podszedł do spętanego i wsypał mu do gęby garść soli demon zawył z bólu.
- Gadaj o co chodzi z tymi bobrami, czego to przykrywka! Mam kilo soli przy sobie, a karczmarz pewnie i całe beczki... Kim jest Hugh.
- W Mor Andor szukaj kurwi synu. Więcej nie powiem!
- Gdyby mi nie zależało na życiu nosiciela, a zależy, to bym cię pokroił.
Dracon przyłożył rękę do jego czoła.
- Tera uwaga, nakurwiam egzorcyzma. Wypierdalaj do otchłani! Exorcizo te, creatura aqua, in nomine creatrix omnipotentis, et in nomine Zewola. Filii ejus domini nostri, et in virtute spiritus. Ut fias aqua exorcizata ad effugandam omnem potestatem inimici, et ipsum inimicum eradicare et explantare valeas cum angelis suis apostaticis, per virtutem ejusdem domini nostri Rasher. Qui venturus est judicare vivos et mortuos et saculum per ignem! Chuj ci w dupę! Demon ryknął przeraźliwie, oczy opętanego zaszły mgłą a ten zemdlał. Dajmy mu chwilę, tylko go nei odwiązywać. Nie wiadomo jak długo był opętany. Inni ludzie w karczmie gapili się na dracona który nie nosił żadnych magicznych insygniów- no z wyjątkiem runicznych tatuaży na dłoniach - a czarował jak mag. Pogapili się i wrócili do swoich spraw.
- Wiecie co? Ta sprawa jest bardziej skomplikowana niż żem myślał. Mamy tu demony, i albo szef Bobrów spiknął się chuj wie jak z nimi albo... został opętany przez byty astralne i tera szuka nosicieli dla nich.

Offline Hagnar Wildschwein

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1198
  • Reputacja: 902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Cyc
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #54 dnia: 02 Listopad 2013, 14:12:35 »
-Tak czy siak bedzie wesoło-powiedział krasnolud

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #55 dnia: 02 Listopad 2013, 14:21:56 »
- Więc trzeba udać się do koloni na szczęście już tam raz byłem i, co prawda cudem przeżyłem. Za rymował Kharim. Po, czym zwrócił się do Aragorna.  - Wyruszamy, od razu panie Aragornie.

Canis

  • Gość
Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #56 dnia: 02 Listopad 2013, 14:26:10 »
- Plotki chodzą, ze kolonia karna przepełniona jest demonami, które przybyły jakiś czas temu. Nikt nie wie jak, w karczmie dwóch dziadów opowiadało... Król kazał stworzyć tam barierę... niektórzy uważają ze właśnie tylko po to. - Opowiadał cichaczem szczerząc gały, jakby mówił największe tajemnice.

- Będzie bardzo ciężko... - Powiedział niepewnie by nie powiedzieć, że będzie zbyt ciężko...
« Ostatnia zmiana: 02 Listopad 2013, 14:30:03 wysłana przez Salazar »

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #57 dnia: 02 Listopad 2013, 14:32:45 »
A  mag właśnie wszedł do karczmy. Wyruszył troszkę później od reszty, ale dotarł bezpiecznie. Siadł sobie przy stoliku, i patrzył jak tamci zajmują się demonem.

//Fabularnie jestem tutaj, a akcja z rytualnej dzieje się tak jakby przed wyprawą.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #58 dnia: 02 Listopad 2013, 14:33:42 »
- Ciężko to mało powiedziane Salazarze mnie i moich kompanów uratowały, aż same Anioły przepiękne istoty służące Bogowi światła a, tylko naszej trójce, było dane je ujrzeć. Najlepiej jak wszyscy mieli, by chociaż jedną broń, ze srebra wykonaną. Podróż była, by chociaż odrobinę łatwiejsza

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #59 dnia: 02 Listopad 2013, 14:37:33 »
- Te plotki to prawda, ale nie wiecie tego ode mnie. Magin się ocknął. Krzyknął i zaczął płakać.
- Ej, spokojnie. Właśnie ocaliliśmy ci życie, duszę a nawet dupę. Co ostatnie pamiętasz. A, wybacz te więzy... Dracon skinął by go rozwiązano.
- Klasztor, w Myrtanie... ja... robiłem straszne rzeczy prawda? Kóry mamy rok.
- XVI II Ery. To robił demon, tutejsi ludzie Ci pomogą my musimy ruszać. No kompania, wychodzimy. Demona zabijesz i zwykłym mieczem.
- powiedział wychodząc.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tajemnica Bobra
« Odpowiedź #59 dnia: 02 Listopad 2013, 14:37:33 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top