Autor Wątek: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)  (Przeczytany 6671 razy)

Offline Domenik aep Zirgin

• NPC
  • Reputation Power: 7
  • Domenik aep Zirgin nie ma żadnego wpływu.

Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
« dnia: 12 Październik 2013, 11:29:52 »
Domenik aep Zirgin

Imię: Domenik aep Zirgin
Rasa: krasnolud
Mutacja: brak
Data urodzenia: 24.02.26500, eI

Domenik, można rzec, zna krainę jak własną kieszeń. Wielokrotnie przebywał ją wzdłuż i wszerz tak sam jak i w doborowej kompanii. Jako przedstawiciel znamienitego rodu krasnoludów i tutaj, w Valfden, nawiązał dziesiątki kontaktów i rozpostarł dalekosiężne wpływy. Sam w sobie jest postacią społeczną, lubuje się w dobrym towarzystwie, zabawie i wędrówce. Często towarzyszy, tym którym zleca pracę, w podróży żeby tylko posłuchać historii, poczuć swąd ogniska i zaznać smaku suszonego mięsa w warunkach przywołujących wspomnienia i twarze sprzed lat.

Aktualnie mieszka w Ekkerund. Jego niewielka klitka, ulokowana przy Starówce Szkarłatnej Krwi, nie reprezentuje sobą niczego specjalnego. Szczególnie, że starzy znajomkowie krasnoluda spodziewają się wielkiego dorobku. Skromne jednak lokum mieści w sobie coś więcej. Poza arcyciekawym, nie zgłębionym jeszcze przez nikogo poza właścicielem zapleczem, mieści w sobie siedzibę pewnej organizacji. Organizacji do spraw beznadziejnych i skaz na historii.

///Zadania u tego NPC bardzo często dotyczą błahych problemów i, nie żebym odstraszał, nie polegają na napierdalaniu tysięcy smoków jak twardziel Geralt, rozkurwiania portali magicznych, odkrywania epickich zagadek wszechświata. Zadania u Domenica stawiają na klimat, pozornie proste zagadki (często lokalne), odszukanie drugiego dna wyprawy, zawiązanie więzi między postaciami i zagranie czegoś ciekawszego niż hack'n slash. Nie ma listy questów, wystarczy przyjść i spytać. Krasnolud często też sam poszukuje ofiar ochotników.
« Ostatnia zmiana: 20 Marzec 2019, 21:49:04 wysłana przez Domenik aep Zirgin »

Offline Hagmar

• Obywatel
  • Reputation Power: 327
  • Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.

• Karta postaci

Odp: Domenic aep Zirgin [NPC] (Zadania)
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Październik 2013, 11:39:36 »
Dowiedziawszy się że jego druh wrócił Aragorn czym prędzej wyruszył do Ekkerund. Tam odnalazł brodacza.
- Domenick mordo ty moja! Gdzieś ty był skurwysynu? - spytał z uśmiechem, co prawda krasnolud MÓGÂŁ nie poznać Aragorna bo ten zmienił się w wielkiego czarnego dracona.
Jestem pieprzonym kwiatem lotosu na chędożonej tafli jeziora.

Offline Hagnar WildschweinAutor wtku

• Obywatel
  • Reputation Power: 18
  • Hagnar Wildschwein ledwie co się liczy.Hagnar Wildschwein ledwie co się liczy.

• Karta postaci

• Karczma pod Wspaniałym Cycem
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Październik 2013, 13:57:00 »
-Pirszo sprawa to jest kim żeś kurwa, a druga, żebyś pokazał lepi tą mordę, bo cosik mi świta- brodacz zwalił się łokciami na dębowe krzesło swojej klitki na piętrze. Przyglądał się przybyszowi uważnie, spomiędzy zwałów zmarszczek i włosów wierciły jedynie dwa małe, ale jakże żywe, ślepia. Krasnolud pamiętał. Nie wiedział skąd ale pamiętał. Nawet wieloletnia podróż po kontynencie nie wymazała tych wspomnień.
"Dajcie ogień... najlepiej zaporowy!" Kapitan Pieprz

Offline Mogul

• Weteran
  • Reputation Power: 117
  • Mogul budzi postrach.Mogul budzi postrach.Mogul budzi postrach.Mogul budzi postrach.Mogul budzi postrach.Mogul budzi postrach.Mogul budzi postrach.Mogul budzi postrach.Mogul budzi postrach.Mogul budzi postrach.Mogul budzi postrach.Mogul budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron Peran, Szlachcic Satein - Mogul Khan
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Październik 2013, 15:42:39 »
Słysząc o pojawieniu się nowej persony w mieście jak i z samych nudów ork postanowił udać się do stolicy krasnoludów. Po jakimś czasie szukania znalazł w końcu "leżę" Domenica. Spotkał tam dodatkowo Aragorna, co nie było zaskoczeniem wielkim dla Mogula, bowiem wiedział o najlepszym alkoholu na Valfden, który sam smok posiadał największe zapasy.
- Witaj Domenicu, Aragornie. Też idziesz zarobić, czy odświeżasz kontakty? Zapytał hrabiego po czym rozejrzał się po dostępnych zadankach.
- Opowiedz mi o tym mości krasnoludzie. Rzekł do Domenica wybierając jedno zlecenie

Zapomniany keg
MG: Domenic aep Zirgin
Ilość wykonujących: 1
Wymagania: Musk (muskuł mózgu)
Nagroda: 50 grzywien, przy dobrym zagraniu: pierwszeństwo w uczestnictwie w kontynuacji

• Obywatel
  • Hagnar Wildschwein ledwie co się liczy.Hagnar Wildschwein ledwie co się liczy.

• Karta postaci

« Odpowiedź #4 dnia: 14 Październik 2013, 17:42:23 »
-Roboty szukamy, he?- przyjrzał się brodacz kolejnemu wizytatorowi. Zawiesił na nim oczy na kilka sekund po czym wyprostował się i założył ręce za siebie. Spacerował po klitce, w końcu zniknął w jednym z tylnych pomieszczeń. Po chwili szamotaniny i podejrzanych dźwięków jakaś świeca zamajaczyła w głębi. Zebrani z zaciekawieniem zajrzeli do środka. Równie szybko jak nachylili głowy to je cofnęli, bo z ciemnego korytarza dało się usłyszeć ciche sapnięcie. W jednej sekundzie centymetry od nich przeleciała kopnięta krasnoludzkim butem beczka. Mały keg.
-Zdarzyło mje się razik, że karczmarz, co mu na serduchu interes leżał wiochy jednej, ciężko spamiętać na sucho jej miano, przybił do mje cobym mu chwatów wysłał, bo interesy robić chciał. Furda to i gunwo, bo sprawa poważniejsza niźli mjodu boćka być musiała, a wiadomym jest, że i boćka mjodu poważną- tutaj przytaknął sobie sam w myśli kiedy dreptał do pokoju gdzie stali przybysze. Nie czekał na potwierdzenie, to są wszak rzeczy oczywiste.
-Nu i tak się zdarzyło, że karczmarz ten z ÂŁukon Waka- tutaj krasnolud, gwoli łatwości opowiadania, nie wiadomo skąd przytulił do bandziocha flaszkę piwa, które po chwili znalazło się już w bandziochu po krótkim postoju w gardzieli. -Do Chylicy, tak jej kurwie było.. A nawet kurwom Chylicą, bo dwie to wiochy- żywiej snuł opowieść -wysłał kilku chłopa coby języka zasiungneli, na spytki wzieli tamojszego piwoleja i ynteresy obgadali.- skwitował.
-Mje się to ani widziało, ani nie, ale mieszek sie musi zgadzać tom i po znajomków poleciał. Sam żem rzyci nie ruszył, bo w ciul roboty było przy renowacyji Ekkerundzkich paro..- tutaj ugryzł się w język -No, w ciul roboty żem miał, godem-.
-Co zaś do tej boćki i Twoi roboty.- oblizał wargę i wąs. Znaczy wąs na pewno, wargę pewnie też, ukrytą pod wąsiskami.
-Te beczułkę mje karczmarz dał za roboty sprawienie, ale ani on ani chopy mi nie rzekli co za hazard i jako się to skończyło. Ale cuchnie mi to, bo morowo chodzili kilka dni, a tamten też troche struty.-. Zrobił efekciarską pauzę.
-Weźmisz ją, gorzałą napełnisz i do ÂŁukon Waka pójdziesz. Karczmarza na stronę i pozdrowienia przekaż. I dowiedz się co za burda wyszła. Ino mordy bardzo nie obij jakby przyszło, bo chłop swój i wody do kufla nie leje..- już poważnie powiedział krasnolud.

///Jeśli się piszesz to zakładaj temat.
« Ostatnia zmiana: 14 Październik 2013, 17:45:40 wysłana przez Hagnar Wildschwein »

Offline Hagmar

• Obywatel
  • Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.

• Karta postaci

« Odpowiedź #5 dnia: 14 Październik 2013, 18:47:57 »
- Odświeżam Mogul, a tera morda. Pamiętasz Domenicku jak ponad 5 lat żeś służył w XVI Komturii Kruczego Bractwa? Pod dowództwem pewnego skurwiałego elfa Aragorna Tacticusa? To ja. Powiedzmy że ewoluowałem... - Powiedział stawiając na stole 2 krowy wódki.

Offline Mogul

• Weteran
  • Mogul budzi postrach.Mogul budzi postrach.Mogul budzi postrach.Mogul budzi postrach.Mogul budzi postrach.Mogul budzi postrach.Mogul budzi postrach.Mogul budzi postrach.Mogul budzi postrach.Mogul budzi postrach.Mogul budzi postrach.Mogul budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Październik 2013, 20:22:58 »
Gadaj jeszcze mniej wyraźniej, to cię zrozumiem. Nie zrozumiał wszystkiego, ale cóż, improwizować czasem trzeba. Jednak po to język ma, coby dopytać się dla pewności.
- Skąd ty chcesz bym tą beczułkę napełnił? I mówisz o Ukonie Wacka, tak? Zaakcentował słowa dla pewności.
- A ty waż na słowa Aragornie. Warknął do niego.

• Obywatel

• Karta postaci

« Odpowiedź #7 dnia: 14 Październik 2013, 20:40:37 »
-Współczuję kurwa- powiedział krasnokud do Aragorna i chwycił żyrafę za szyję. Wygrzmocił kilka dobrych łyków -Naprawdę- po czym załamał spojrzenie. Po chwili uniósł oczy i uśmiechnął się do starego znajomka.
-Mam nadzieję, że się nie zarażę..- powiedział i wyciągnął dłoń. Jednak w jego oczach zaświeciły się dwa ogniki, mocna odmiana, powiedziałbym, kurwiki. Kiedy tak sterczał z dłonią w powietrzu nie wstrzymał wspomnień i przypadł do Aragorna. Chwycił jak imadło i podniósł. -Pogadamy..- z nie małym uśmiechem dodał. W końcu zwrócił się do orka, który niecierpliwił się i dopytywał.
-Cosik wymyślisz... I tak, chodzi o Ukon Wacka- ostatnie powiedział udając orka usiłującego przekształcić na język wspólny lokalną gwarową nazwę Ekkerund.

Offline Hagmar

• Obywatel

• Karta postaci

« Odpowiedź #8 dnia: 14 Październik 2013, 20:53:41 »
Dracon usiadł, pociągnął z gwinta i rzekł: - Ciieszy mnie niezmiernie kurwa żeś pamięci nie stracił druhu. Pogadamy, bo i jest o czym kurważ mać... szukam roboty, ale takiej na której zyskam kilka tysięcy grzywnów. Mam kurewsko wielki dług w Banku Ekkerund. Pieniądze były na zakup najemników na kampanie przeciw rebeliantom... buntowniki nadal są, gorzej z forsą bo procenty - i to nie te we flaszce - mnie zjedzą.

Offline Mogul

• Weteran

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Październik 2013, 21:12:52 »
//: zaklepuję :P

- Nie tylko w banku Aragornie. Wyszczerzył kły złośliwie.
- Domenicu, w ciągu dwóch dni powinienem zjawić się u ciebie ponownie, lecz teraz przypomniałem sobie o tej herbacie w mojej  <ignorant> co zostawiłem w domu na palniku włączoną i nie chce by nic spłonęło. Oczywiście zełgał, przecież nie powie na głos, że chce porozmawiać z nowym kandydatem na bestie.
- Do zobaczyska.

• Obywatel

• Karta postaci

« Odpowiedź #10 dnia: 15 Październik 2013, 00:10:40 »
-Staw sie u mnie orku jak bydziesz gotowy- powiedział krasnolud i pożegnał przybysza.
-Złe miejsce, zły czas Aragorn..- odpowiedział do znajomka -Jest wiela spraw, które wciąż cuchną- dodał widząc minę rozmówcy.
-Musza sie zorintować co oni chcieli od Chyliczan i co się tam prawdziwie działo.. Sam ni mogę, co ci byda tłumaczył.- zwierzył się i pociągnął kolejny łyk. -Z racyji zaś za wspólne nasze historyje rzekne- zawiesił głos i z uniesioną prawą ręką na wysokości piersi, palcem wskazującym wycelowanym w niewiadomy punkt powiedział -Pomoga ci ten dług spłacić... ale daj mje troche czasu.. Cosik wykoncypuje- dodał.

Offline Hagmar

• Obywatel

• Karta postaci

« Odpowiedź #11 dnia: 15 Październik 2013, 11:59:32 »
- Chylice... sprawa tak stara że ja nawet nie pamiętam o co tam chodziło. - nalał sobie wódki i wychylił jednym haustem. - Słabe coś... nie wybrałbyś się ze mną i moją kompanią opierdolić pare łbów pod magicznym kondonem? W sumie to taka zemsta by była...

• Obywatel

• Karta postaci

« Odpowiedź #12 dnia: 15 Październik 2013, 17:44:04 »
-Wisz żebych pirszy mordy szedł lać.. z Tobą, jakkolwiek twoja morda paskudnaby nie była. Ylfa żem zniósł to i teraz zniosa- szczerze przyznał krasnolud. Spojrzał przez okiennice swojej klitki na ulice starówki Ekkerund.
-Ale tutaj mje teraz być trzeba, tukej problemów mam siła... Ale nie zapomne o tym cożeś rzekł. O tym, że Ci pieniądza trzeba..- dodał poważnie. Już nawet rysował sobie w owłosionej głowie plan.

Offline Hagmar

• Obywatel

• Karta postaci

« Odpowiedź #13 dnia: 15 Październik 2013, 19:23:18 »
//Jako NPC możesz z nami łazić i pokazywać się gdzie chcesz :)

- Dzięki Zirgin. - powiedział wychylając kolejny kieliszek wódki. Wstał i podszedł do okna. - Tylko namyśl się w miarę szybko. Mam interesy w Mor Andor.

Offline Adaś

• Weteran
  • Reputation Power: 166
  • Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.

• Karta postaci

« Odpowiedź #14 dnia: 16 Październik 2013, 08:23:05 »
-Dzień dobry.-Powiedziałem wchodząc do budynku. Dowiedziawszy się że w Ekkerund pojawiła się osoba, o której tyle się słyszało, nie mogłem sobie odpuścić odwiedzenia jej. Rozejrzałem się po wnętrzu budynku, po czym powiedziałem widzą siedzącego krasnala z Aragornem:
-Widzę że tu ładną imprezę tu macie. No ale ja w sprawie zarobku, ponoć jakieś zlecenie tu można pobrać. Prawda to?

• Obywatel

• Karta postaci

« Odpowiedź #15 dnia: 16 Październik 2013, 13:03:59 »
Krasnolud skinął głową jak ujrzał nowego wizytatora.
-Ano wódke pijemy- powiedział spoglądając najpierw na flaszki, a później na flaszki.
-Robote?- puścił oko do Aragorna -To kurwa zawsze znajdziesz, trzeba tylko chenci mjeć i dume w but schować- niby poważnie oznajmił, po czym, widząc nie zmieszaną minę postaci w drzwiach uśmiechnął się życzliwie.
-Jako by to poeta oznajmił- podjął udając mądrego -wysypisko historyji do zbadania jest- sentencjonalnie niemal.
-A po naszymu to trza kilka "zapomnianych" - i zapomnianych ujął również w fizyczny, palcowy cudzysłów - informacyji poszukać. Rade Niedźwiedzia odwiedzić, biblioteke gdzie ksiąg wiela i gdzie to tyż powiedzie cie nos. Zrobisz to?- zapytał krasnolud.

Offline Hagmar

• Obywatel

• Karta postaci

« Odpowiedź #16 dnia: 16 Październik 2013, 13:39:55 »
- Na mne pora. - rzekł wychylając ostatni kieliszek wódki. - Jakbyś miał robote, ale taką dobrze płatną to daj znać. Bywaj druhu. - powiedziiał i chwiejnym krokiem opuścił klitke.

• Obywatel

• Karta postaci

« Odpowiedź #17 dnia: 16 Październik 2013, 14:11:11 »
-Być se słusznym- rzucił za wychodzącym Aragornem

Offline Adaś

• Weteran
  • Reputation Power: 166
  • Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.

• Karta postaci

« Odpowiedź #18 dnia: 16 Październik 2013, 18:57:19 »
-Oczywiście że biorę. Powiedz mi co konkretnie szukać, a znajdę to.-Powiedziałem spokojnie do krasnala.

• Obywatel

• Karta postaci

« Odpowiedź #19 dnia: 16 Październik 2013, 23:31:49 »
-Trza mje wiedzieć wszystko o tym kto rządził w Chylicy Dolny i Górny. Chca wiedzieć wiela tam luda mieszkało, żołnierza, a i z kim handlowali. Wszystek w domenie prawno-ekonomicznej. Od bajań i historyj już mam człowieka.. Orka. Nie odwiedzaj tedy karczmy.- powiedział krasnolud do przybysza.

///Zakładaj temat kiedy uważasz.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.