Autor Wątek: Portal do Mor Andor  (Przeczytany 4885 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lucjusz Vangraf

• NPC
  • Reputacja: 4
  • Lucjusz Vangraf nie ma żadnego wpływu.

Portal do Mor Andor
« dnia: 25 Wrzesień 2013, 14:26:48 »
Głęboko w podziemiach Efehidonu, w starym, dracońskim chramie, znajduje się aktywny dzięki mocy monolitów portal. Został skonfigurowany tak, by przenosił bezpośrednio do teleportu znajdującego się w chramie na terenie kolonii karnej otoczonej magiczną barierą. Niestety punkt wejścia ze względów bezpieczeństwa otwierany jest tylko w wyznaczone dni o danej porze.

Przez portal mogą przechodzić wszyscy, którzy otrzymali stosowny glejt w cenie 10 grzywien.

Wymagania:
- Portal otwierany jest we wtorki, czwartki i soboty o 19:30.
- Chcąc skorzystać z portalu zobowiązany/a jesteś zapisać się w tym temacie.
- Po przejściu przez portal utracisz dostęp do tego forum, dlatego upewnij się, że zakończyłeś swoje sprawy.
« Ostatnia zmiana: 26 Kwiecień 2015, 17:43:03 wysłana przez Isentor »

Online Funeris Venatio

• Arystokrata
  • Reputacja: 171
  • Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Czeladnik kowalstwa
    • Kanał YouTube
Odp: Portal do Mor Andor
« Odpowiedź #21 dnia: 10 Lipiec 2014, 21:00:28 »
Funeris Venatio wkroczył do pomieszczenia, gdzie znajdował się aktywny portal do kolonii karnej, do Mor Andor. Przyszedł tam w swoim pełnym rynsztunku. Srebra zbroja, spod której przebijały jego złoto-czerwone barwy lśniła w świetle pochodni, tarcza zawieszona na plecach poszerzała mu i tak muskularne barki, a czarny miecz przy pasie sprawiał wrażenie, jakoby stąpający z wolna człowiek był wytrawnym i ciężkim do zabicia przeciwnikiem. Bo i tak było... [//Hie hie//]
- Mam glejt. Mogę przekroczyć portal?
TL;DR

Offline IsentorAutor wątku

• Arystokrata
  • Reputacja: 551
  • Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.

• Nagrody:
    Król Valfden - Isentor I AquilaTarcza lojalności - za 6 lat na forum.Zielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Order sympatii - za przekroczenie 10000 punktów reputacji....
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #22 dnia: 10 Lipiec 2014, 21:21:13 »
- Półtorej godziny temu mógłbyś. Teraz jest już nieaktywny.

Online Funeris Venatio

• Arystokrata
  • Reputacja: 171
  • Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Czeladnik kowalstwa
    • Kanał YouTube
« Odpowiedź #23 dnia: 12 Lipiec 2014, 19:50:12 »
- Ja i Thesaurus - tutaj wskazał na taru przy swoim boku - chcielibyśmy przekroczyć portal. Oto glejt.

//Mówiłeś Isu, że do pół godziny można się spóźnić. Mieszczę się jeszcze. :)
TL;DR

• Arystokrata
  • Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.

• Nagrody:
    Król Valfden - Isentor I AquilaTarcza lojalności - za 6 lat na forum.Zielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Order sympatii - za przekroczenie 10000 punktów reputacji....
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #24 dnia: 12 Lipiec 2014, 20:40:36 »
Przeszedłeś przez portal.

Offline Gordian Morii

• Weteran
  • Reputacja: 203
  • Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Najbardziej klimatyczna wyprawa - zwycięzca I edycji.Wilk MorskiWicehrabia Verran - Gordian Tinuvel MoriiBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych....
    • Domek
« Odpowiedź #25 dnia: 13 Styczeń 2015, 19:30:22 »
Gordian zjawił się punktualnie, jak to miał w zwyczaju.
- Oto mój glejt, chciałbym przejść na drugą stronę. - powiedział do strażnika pokazując dokument.

Online Kenshin

• Konkordat puszczy i kniei
  • Reputacja: 27
  • Kenshin toruje sobie drogę ku górze.Kenshin toruje sobie drogę ku górze.Kenshin toruje sobie drogę ku górze.

• Karta postaci

« Odpowiedź #26 dnia: 13 Styczeń 2015, 19:31:06 »
Ork również przybył.
- Chcę również przejść, oto mój glejt.

Offline Melkior Tacticus

• Podskarbi Koronny
  • Reputacja: 0
  • Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Czeladnik kowalstwa
« Odpowiedź #27 dnia: 13 Styczeń 2015, 19:31:35 »
- I ja, oto mój glejt.

Offline Lucas Paladin

• Starszy redaktor
  • Reputacja: 57
  • Lucas Paladin posiada potężną wolę.Lucas Paladin posiada potężną wolę.Lucas Paladin posiada potężną wolę.Lucas Paladin posiada potężną wolę.Lucas Paladin posiada potężną wolę.Lucas Paladin posiada potężną wolę.Lucas Paladin posiada potężną wolę.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron Gowen. szlachcic Tergon, Nakas i Sakar - Lucas Paladin.Czeladnik kowalstwaBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Amulet oświecenia - za napisanie 2000 postów....
    • Najlepsza muzyka dla każdego ;)
« Odpowiedź #28 dnia: 13 Styczeń 2015, 20:05:48 »
- Oto mój glejt, chciałbym przejść na drugą stronę. - powiedział do strażnika pokazując dokument.

Ork również przybył.
- Chcę również przejść, oto mój glejt.

- I ja, oto mój glejt.

Strażnik przepuścił zainteresowanych. Mor Andor stało przed Wami otworem.
The deepest solace lies in understanding. This ancient unseen stream, a shudder before the beautiful.

• Arystokrata

• Nagrody:
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #29 dnia: 14 Styczeń 2015, 22:23:31 »
Po wejściu do sali z portalem okazało się, że nie jest on aktywny.
- Proszę nam wybaczyć ale portal zostanie uruchomiony dopiero jutro. Uczeni ze stowarzyszenia magów nie zdążyli odwieźć monolitu na czas. Podobno ich badania niespodziewanie uległy przedłużeniu. Jeszcze raz przepraszamy.

Offline Melkior Tacticus

• Podskarbi Koronny
  • Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Czeladnik kowalstwa
« Odpowiedź #30 dnia: 14 Styczeń 2015, 22:31:07 »
- A o jakiej porze?

• Arystokrata

• Nagrody:
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #31 dnia: 14 Styczeń 2015, 22:46:20 »
- Zaskoczę Pana...19:30.

Offline Gordian Morii

• Weteran
  • Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Najbardziej klimatyczna wyprawa - zwycięzca I edycji.Wilk MorskiWicehrabia Verran - Gordian Tinuvel MoriiBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych....
    • Domek
« Odpowiedź #32 dnia: 15 Styczeń 2015, 00:04:49 »
- W takim razie do widzenia. - powiedział i odszedł zdziwiony, że monolity można sobie od tak wypożyczać. Może sam zorganizuje kiedyś jakieś mono-party? Kto wie?

Online Kenshin

• Kenshin toruje sobie drogę ku górze.Kenshin toruje sobie drogę ku górze.Kenshin toruje sobie drogę ku górze.

• Karta postaci

« Odpowiedź #33 dnia: 15 Styczeń 2015, 07:44:37 »
Ork również wyszedł.

• Arystokrata

• Nagrody:
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #34 dnia: 15 Styczeń 2015, 18:55:16 »
Teleport był już sprawny i gotowy do użytku.

Offline Cades

• Kret
  • *
  • Cades nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #35 dnia: 15 Styczeń 2015, 19:00:16 »
Przeszedłem przez portal.

Nazwa: Glejt
Opis: Dokument upoważniający Cadesa do skorzystania z portalu do kolonii Mor Andor.

Online Kenshin

• Karta postaci

« Odpowiedź #36 dnia: 15 Styczeń 2015, 19:06:00 »
- Chcę przejść, przez portal. Tutaj mam glejt.
Ork pokazał, co miał w łapie i przeszedł przez portal do koloni.

Offline Fenron

• Kret
  • *
  • Fenron nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Witaj w Tawernie Gothic!
« Odpowiedź #37 dnia: 15 Styczeń 2015, 19:06:55 »
Też przechodzę przez portal.

Opis: Dokument upoważniający Fenrona do skorzystania z portalu do kolonii Mor Andor.

• Arystokrata

• Nagrody:
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #38 dnia: 15 Styczeń 2015, 19:09:11 »
Przeszedłem przez portal.

- Chcę przejść, przez portal. Tutaj mam glejt.
Ork pokazał, co miał w łapie i przeszedł przez portal do koloni.
Też przechodzę przez portal.

Opis: Dokument upoważniający Fenrona do skorzystania z portalu do kolonii Mor Andor.
Przeszliście przez portal.

Offline Hagmar

• Obywatel
  • Reputacja: 325
  • Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.

• Karta postaci

« Odpowiedź #39 dnia: 15 Styczeń 2015, 19:10:23 »
Chcę przejść przez portal, oto glejt.
Jestem pieprzonym kwiatem lotosu na chędożonej tafli jeziora.

Offline Gordian Morii

• Weteran

• Karta postaci

• Nagrody:
    • Domek
« Odpowiedź #40 dnia: 15 Styczeń 2015, 19:10:28 »

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.