Autor Wątek: Portal do Mor Andor  (Przeczytany 7658 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lucjusz Vangraf

• NPC
  • Reputacja: 4
  • Lucjusz Vangraf nie ma żadnego wpływu.

Portal do Mor Andor
« dnia: 25 Wrzesień 2013, 14:26:48 »
Głęboko w podziemiach Efehidonu, w starym, dracońskim chramie, znajduje się aktywny dzięki mocy monolitów portal. Został skonfigurowany tak, by przenosił bezpośrednio do teleportu znajdującego się w chramie na terenie kolonii karnej otoczonej magiczną barierą. Niestety punkt wejścia ze względów bezpieczeństwa otwierany jest tylko w wyznaczone dni o danej porze.

Przez portal mogą przechodzić wszyscy, którzy otrzymali stosowny glejt w cenie 10 grzywien.

Wymagania:
- Portal otwierany jest we wtorki, czwartki i soboty o 19:30.
- Chcąc skorzystać z portalu zobowiązany/a jesteś zapisać się w tym temacie.
- Po przejściu przez portal utracisz dostęp do tego forum, dlatego upewnij się, że zakończyłeś swoje sprawy.
« Ostatnia zmiana: 26 Kwiecień 2015, 17:43:03 wysłana przez Isentor »

Offline Melkior Tacticus

• Podskarbi Koronny
  • Reputacja: 0
  • Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.Melkior Tacticus nie ma zbyt dobrej opinii.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Czeladnik kowalstwa
Odp: Portal do Mor Andor
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Grudzień 2013, 16:26:19 »
Mimo iż do otwarcia portalu było jeszcze trochę to Melkior postanowił przyjść już teraz i po prostu poczekać.

Offline IsentorAutor wątku

• Arystokrata
  • Reputacja: 553
  • Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.

• Nagrody:
    Król Valfden - Isentor I AquilaTarcza lojalności - za 6 lat na forum.Zielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Order sympatii - za przekroczenie 10000 punktów reputacji....
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Grudzień 2013, 18:59:43 »
Mimo iż do otwarcia portalu było jeszcze trochę to Melkior postanowił przyjść już teraz i po prostu poczekać.
Nie wolno wchodzić do pomieszczenia z portalem, wcześniej niż o wyznaczonej porze.

Offline Aurius

• Magnat
  • Reputacja: 21
  • Aurius ledwie co się liczy.Aurius ledwie co się liczy.

• Karta postaci

« Odpowiedź #3 dnia: 07 Grudzień 2013, 16:05:08 »
-Witam, chciałbym zakupić glejt.

7436g - 10 = 7426g

• Arystokrata
  • Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.

• Nagrody:
    Król Valfden - Isentor I AquilaTarcza lojalności - za 6 lat na forum.Zielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Order sympatii - za przekroczenie 10000 punktów reputacji....
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Grudzień 2013, 16:10:59 »
- Jest Twoj Auriusie.

Offline Patricia Morii

• Kanclerz Koronny
  • Reputacja: 128
  • Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Wilczyca MorskaCzeladnik płatnerstwaSzlachciankaNajlepszy tekst osobisty - zwycięzca III edycji....
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Grudzień 2013, 19:32:10 »
- Chcę przejść przez portal. Glejt mam.

Offline Nawaar

• Weteran
  • Reputacja: 202
  • Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Brązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Grudzień 2013, 19:33:09 »
- Ja również. Oto mój glejt.
#winaFuna

• Arystokrata

• Nagrody:
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Grudzień 2013, 19:34:41 »
- Chcę przejść przez portal. Glejt mam.
- Ja również. Oto mój glejt.
Przeszliście przez portal.

Offline Aurius

• Magnat
  • Reputacja: 21
  • Aurius ledwie co się liczy.Aurius ledwie co się liczy.

• Karta postaci

« Odpowiedź #8 dnia: 07 Grudzień 2013, 20:14:40 »
-Ja również chciałbym przejść.

• Arystokrata

• Nagrody:
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Grudzień 2013, 21:34:19 »
-Ja również chciałbym przejść.
- Niestety portal jest już zamknięty.

Offline Arya

• Magnat
  • Reputacja: 10
  • Arya nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #10 dnia: 08 Grudzień 2013, 20:58:10 »
- Witaj, chcę kupić glejt.

575-10=565
"Piekło jest w nas. W środku. Każdy nosi je ze sobą, dopóki go nie pokona." - "Popiół i kurz. Opowieści ze świata Pomiędzy", Jarosław Grzędowicz

Dum vivimus, discimus.

Offline Devristus Morii

• Arystokrata
  • Reputacja: 166
  • Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Verran - Devristus MoriiSzlachcic Kallar, Numin i Zartos - Devristus MoriiBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Hełm odwagi - za rozpoczęcie 100 wątków....
    • http://gothic.gram.pl
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Grudzień 2013, 21:18:03 »
- Witaj, chcę kupić glejt.

575-10=565

Jest Twój

Offline Mohamed Khaled

• Weteran
  • Reputacja: 62
  • Mohamed Khaled posiada potężną wolę.Mohamed Khaled posiada potężną wolę.Mohamed Khaled posiada potężną wolę.Mohamed Khaled posiada potężną wolę.Mohamed Khaled posiada potężną wolę.Mohamed Khaled posiada potężną wolę.Mohamed Khaled posiada potężną wolę.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Tarcza lojalnosci - za 2 lata na forum.Amulet oświecenia - za napisanie 2000 postów.Lubię Tawernę Gothic na Facebooku!Witaj w Tawernie Gothic!
« Odpowiedź #12 dnia: 09 Grudzień 2013, 19:55:12 »
Jeszcze szybko po wyjściu z portalu zagadał do strażników: Chciałem kupić glejt. Tu pieniążki - wysypał strażnikowi

2 denary i 330grz. - 10grz. = 2 denary i 320grz.

• Arystokrata

• Nagrody:
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Grudzień 2013, 19:56:20 »
Jeszcze szybko po wyjściu z portalu zagadał do strażników: Chciałem kupić glejt. Tu pieniążki - wysypał strażnikowi

2 denary i 330grz. - 10grz. = 2 denary i 320grz.
- Jest Twój.

Offline Mohamed Khaled

• Weteran
  • Reputacja: 62
  • Mohamed Khaled posiada potężną wolę.Mohamed Khaled posiada potężną wolę.Mohamed Khaled posiada potężną wolę.Mohamed Khaled posiada potężną wolę.Mohamed Khaled posiada potężną wolę.Mohamed Khaled posiada potężną wolę.Mohamed Khaled posiada potężną wolę.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Tarcza lojalnosci - za 2 lata na forum.Amulet oświecenia - za napisanie 2000 postów.Lubię Tawernę Gothic na Facebooku!Witaj w Tawernie Gothic!
« Odpowiedź #14 dnia: 07 Luty 2014, 18:25:12 »
Chciałem kupić glejt - rzekłem do strażników, kładąc pieniądze na rękę jednego z nich.

225 - 10 = 215grz.
« Ostatnia zmiana: 07 Luty 2014, 18:33:04 wysłana przez Mohamed »

Offline Hagmar

• Obywatel
  • Reputacja: 325
  • Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.

• Karta postaci

« Odpowiedź #15 dnia: 07 Luty 2014, 18:33:41 »
Chciałem kupić glejt - rzekłem do strażników, kładąc pieniądze na rękę jednego z nich.

225 - 10 = 215grz.
- Jest twój
Jestem pieprzonym kwiatem lotosu na chędożonej tafli jeziora.

Offline Lucjan Vilfild

• Myśliwy
  • Reputacja: 5
  • Lucjan Vilfild nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #16 dnia: 01 Kwiecień 2014, 20:27:02 »
-Witam. Chciałbym kupić glejt.

74-10=64 grzywien

Offline Hagmar

• Obywatel
  • Reputacja: 325
  • Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.

• Karta postaci

« Odpowiedź #17 dnia: 01 Kwiecień 2014, 21:05:13 »
-Witam. Chciałbym kupić glejt.

74-10=64 grzywien
- Jest twój
Jestem pieprzonym kwiatem lotosu na chędożonej tafli jeziora.

Offline Funeris Venatio

• Arystokrata
  • Reputacja: 175
  • Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Czeladnik kowalstwa
    • Kanał YouTube
« Odpowiedź #18 dnia: 07 Lipiec 2014, 23:26:36 »
Funeris był zły. Był wkurwiony, był załamany, czuł się porzucony i niepotrzebny. Był przygnębiony, ale i zły na siebie, że do tego wszystkiego dopuścił. Kiedy wszystko zaczęło się układać, nagle znowu się spierdoliło. Kolejny raz. Sytuacja powtarzała się jak na toczącym się kole, ciągle to samo. Raz na górze, raz na dole... I tak chyba do usranej śmierci. Musiał odpocząć. Odpocząć w dość oryginalny sposób... Wybierając się do kolonii. Do, jakby na to nie patrzeć, swoich włości. Miał tam gminę, gminę Afers, swoje ziemie, nadane mu przez samego króla Isentora. Dziwne miejsce do nazwania je domem, ale tak chyba właśnie było.
- Witam serdecznie. Funeris Venatio, szlachcic Afers. Istnieje możliwość, bym nabył teraz glejt upoważniający mnie do przekroczenia portalu? Nie mam zamiaru wybierać się do kolonii w tej chwili, lecz pozwolenie wolę już mieć zawsze przy sobie.

843 grzywny - 10 grzywien = 833 grzywny
TL;DR

Offline Gordian Morii

• Weteran
  • Reputacja: 203
  • Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Najbardziej klimatyczna wyprawa - zwycięzca I edycji.Wilk MorskiWicehrabia Verran - Gordian Tinuvel MoriiBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych....
    • Domek
« Odpowiedź #19 dnia: 07 Lipiec 2014, 23:28:10 »
- Glejt jest Twój, przyjdź jutro o zachodzie słońca, a Cię wpuścimy.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.