Autor Wątek: "Mój futrzak, twój chinol!" (Polowanie Evanlyn i Arcusa)  (Przeczytany 3183 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Arcus

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 75
    • Karta postaci

"Mój futrzak, twój chinol!" (Polowanie Evanlyn i Arcusa)
« dnia: 17 Wrzesień 2013, 22:48:15 »
Nazwa wyprawy: "Mój futrzak, twój chinol!" (Polowanie Evanlyn i Arcusa)
Prowadzący wyprawę: Evanlyn
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: Przynależność do łowczych.
Uczestnicy wyprawy: Arcus, Evanlyn

Arcus poprawił ekwipunek i stawił się w wyznaczonym miejscu. Zastał tam Evanlyn, z którą miał wyruszyć na polowanie. - Gotowa? Możemy ruszać?

Offline Ahmid

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 110
  • Reputacja: 116
  • Konto Kratosa :D
    • Karta postaci

Odp: "Mój futrzak, twój chinol!" (Polowanie Evanlyn i Arcusa)
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Wrzesień 2013, 22:59:04 »
No! To ruszamy! I ruszyli. Szli drogą na północ, na lasy pełne zwierząt. ÂŚciemniało się powoli. Polować w nocy, to niebezpieczna rzecz, ale nie takie rzeczy się robiło hmm? Miałeś już styczność z jakimiś bestiami?
Moim celem pewnie będą wilki, może ścierwojady. Noc chciałam także spędzić w lesie, ponieważ to zazwyczaj nad ranem pojawiają się zwierzęta.
Szli.

Forum Tawerny Gothic

Odp: "Mój futrzak, twój chinol!" (Polowanie Evanlyn i Arcusa)
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Wrzesień 2013, 22:59:04 »

Offline Arcus

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 75
    • Karta postaci

Odp: "Mój futrzak, twój chinol!" (Polowanie Evanlyn i Arcusa)
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Wrzesień 2013, 23:08:20 »
- W swym rodzinnym kraju byłem myśliwym, jednak było to kilka lat temu. W valfdeńskich lasach nie miałem jeszcze okazji polować. A Ty? Polowałaś już na coś?

Offline Ahmid

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 110
  • Reputacja: 116
  • Konto Kratosa :D
    • Karta postaci

Odp: "Mój futrzak, twój chinol!" (Polowanie Evanlyn i Arcusa)
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Wrzesień 2013, 13:38:08 »
Tu, na Valfden jeszcze nie polowałam. W rodzinnych stronach, miałam z tym wiele wspólnego. Minęli ostatnie zabudowania, weszli w las. Było jeszcze jasno, lecz za niecałe dwie godziny miało się ściemnić.

Jest godzina 18.27

Offline Arcus

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 75
    • Karta postaci

Odp: "Mój futrzak, twój chinol!" (Polowanie Evanlyn i Arcusa)
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Wrzesień 2013, 18:31:24 »
Arcus rozglądał się dookoła w poszukiwaniu zwierzyny lub jakiegokolwiek tropu. - Właściwie dlaczego nie pozostałaś wśród swoich? - zapytał po krótkiej ciszy.

Offline Ahmid

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 110
  • Reputacja: 116
  • Konto Kratosa :D
    • Karta postaci

Odp: "Mój futrzak, twój chinol!" (Polowanie Evanlyn i Arcusa)
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Wrzesień 2013, 18:44:28 »
Mój dom został spalony, a wioska przeszła do przeszłości. Zachowaliście ciszę. Hmm.. Dość ładny z niego chłopak myślała. Dzień powoli się kończył, światło jeszcze było gdy z krzaków wyszło trzy Wilki

3/3 wilki

« Ostatnia zmiana: 19 Wrzesień 2013, 18:48:22 wysłana przez Evanlyn »

Offline Arcus

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 75
    • Karta postaci

Odp: "Mój futrzak, twój chinol!" (Polowanie Evanlyn i Arcusa)
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Wrzesień 2013, 21:58:58 »
Młody myśliwy szybkim ruchem zdjął z pleców łuk, po chwili sięgnął po strzałę. Dokładnie zmierzył wzrokiem grupkę przeciwników i obrał jednego osobnika za cel, po czym naciągnął cienciwę i wypuścił strzałę, która po chwili przeszyła pierś wilka. Bez większego zastanowienia wyciągnął z kołczanu kolejną strzałę i wymierzył w drugiego wilka, jednak ten ukrył się za drzewem, co uniemożliwiło atak.

2/3 wilk

Offline Ahmid

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 110
  • Reputacja: 116
  • Konto Kratosa :D
    • Karta postaci

Odp: "Mój futrzak, twój chinol!" (Polowanie Evanlyn i Arcusa)
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Wrzesień 2013, 22:11:01 »
Elfka także wyciągnęła łuk. Była w presji. Naciągnęła strzałę na cięciwę, po czym zwróciła uwagę na wiatr. Wiał od północy.
Wilk w czasie zabaw elfki z łukiem zaczął powolnym krokiem iść. Evanlyn jednak szybko odzyskała kontrolę nad sobą i wypuściła strzałę. Wcześniej także wprowadziła poprawkę na wiatr i odległość. Strzała poświdrowała w powietrzu, trafiając zwierze w bok. Bestia padła na ziemie skomląc.
Kobieta podeszła do zwierzęcia, naciągnęła kolejną strzałę i strzeliła w kark. Bestia już nie żyła.
Został ostatni, który hasał gdzieś w zaroślach.

1/3 wilki

Offline Arcus

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 75
    • Karta postaci

Odp: "Mój futrzak, twój chinol!" (Polowanie Evanlyn i Arcusa)
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Wrzesień 2013, 22:45:22 »
Arcus naciągnął cięciwę łuku i wyruszył w pogoń za wilkiem, który znajdował się gdzieś w zaroślach. W pewnym momencie zwierzę wyskoczyło zza drzewa i znalazło się dwa metry przed myśliwym. Ten nie tracił czasu, wymierzył w wilka i strzelił w jego grzbiet. Bestia zawyła i zaczęła miotać się na wszystkie strony. Młodzieniec sięgnął po kolejną strzałę i zakończył mękę bestii. Strzała przebiła szyję wilka. Arcus podszedł do zwierzęcia, wyciągnął strzały z jego ciała i zaciągnął go w miejsce, gdzie zginęły poprzednie zwierzęta. Po chwili wyciągnął mały nóż i zaczął patroszyć wilki.

32x pazur wilka
8x kieł wilka
4m2 skóry wilka

Offline Ahmid

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 110
  • Reputacja: 116
  • Konto Kratosa :D
    • Karta postaci

Odp: "Mój futrzak, twój chinol!" (Polowanie Evanlyn i Arcusa)
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Wrzesień 2013, 18:55:09 »
Gdy wszystkie wilki padły, podeszła do tych do których strzelała i zaczęła wyciągać strzały. Udało jej się jedynie dwie wyrwać, bo trzecia była uszkodzona. Po robocie, wyciągnęła nożyk i podeszła do ostatniego wilka. Zaczęła delikatnie podcinać skórę, po czym ją wzięła. Potem starała się podważyć kły, co było dla niej łatwiejsze niż pazury. Tak pazury. Tu miała najwięcej problemów, ale jej się udało. Wreszcie po skończeniu schowała wszystko do torby.

16x pazur wilka
4x kieł wilka
2m2 skóry wilka

//Pozyskuje 2 strzały

Offline Arcus

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 75
    • Karta postaci

Odp: "Mój futrzak, twój chinol!" (Polowanie Evanlyn i Arcusa)
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Wrzesień 2013, 21:13:17 »
Myśliwy włożył pozyskane trofea do podręcznej torby. Po chwili powrócił do elfki. - Dobra robota! W którym kierunku udamy się teraz?

Offline Ahmid

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 110
  • Reputacja: 116
  • Konto Kratosa :D
    • Karta postaci

Odp: "Mój futrzak, twój chinol!" (Polowanie Evanlyn i Arcusa)
« Odpowiedź #11 dnia: 20 Wrzesień 2013, 21:16:49 »
Teraz kochany, to odpoczniemy. Zbliża się noc. I tak się stało. Myśliwi zajęli miejsce na małej polance, i rozpalili ognisko. Zbliżała się długa, zimna noc w lesie. Gdzie nie gdzie było słychać jeszcze co poniektóre zwierzęta.

godz. 19.58

Offline Arcus

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 75
    • Karta postaci

Odp: "Mój futrzak, twój chinol!" (Polowanie Evanlyn i Arcusa)
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Wrzesień 2013, 21:39:30 »
- W porządku. Przyniosę nieco drewna na później. Zapowiada się zimna noc... - rzekł, po czym oddalił się na kilka metrów.

Offline Ahmid

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 110
  • Reputacja: 116
  • Konto Kratosa :D
    • Karta postaci

Odp: "Mój futrzak, twój chinol!" (Polowanie Evanlyn i Arcusa)
« Odpowiedź #13 dnia: 22 Wrzesień 2013, 13:20:00 »
Zdobyłeś drewno na potem, po czym wróciłeś do ogniska. Będąc niecałe dziesięć metrów od celu, zobaczyłeś jak Evanlyn ściąga płaszcz, koszulę - przez co była naga na górze, po czym wytrzepuje rzeczy i zakłada. Nie zdawała sobie sprawy że ją obserwowałeś.

Offline Arcus

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 75
    • Karta postaci

Odp: "Mój futrzak, twój chinol!" (Polowanie Evanlyn i Arcusa)
« Odpowiedź #14 dnia: 22 Wrzesień 2013, 17:21:13 »
Arcus spostrzegł nagą Evanlyn. Strasznie niezręczna sytuacja. - pomyślał. Po chwili zorientował się, że drewna jest zbyt mało i nie wystarczy go na całą noc. Postanowił zostawić drewno dziesięć metrów przed ogniskiem i udać się po więcej, tym samym dając elfce czas na zajęcie się sobą.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: "Mój futrzak, twój chinol!" (Polowanie Evanlyn i Arcusa)
« Odpowiedź #15 dnia: 22 Wrzesień 2013, 18:06:51 »
Elfka już się ubrała, a ty znalazłeś więcej drewna. Wróciłeś do obozu.

//To jako Evanlyn

Offline Arcus

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 75
    • Karta postaci

Odp: "Mój futrzak, twój chinol!" (Polowanie Evanlyn i Arcusa)
« Odpowiedź #16 dnia: 22 Wrzesień 2013, 22:24:53 »
- Już jestem. - oznajmił, po czym położył drewno nieopodal ogniska. Usiadł w pobliżu ognia, by nieco się ogrzać. Przyglądał się płomieniom ogniska i rozmyślał w milczeniu.

Offline Ahmid

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 110
  • Reputacja: 116
  • Konto Kratosa :D
    • Karta postaci

Odp: "Mój futrzak, twój chinol!" (Polowanie Evanlyn i Arcusa)
« Odpowiedź #17 dnia: 23 Wrzesień 2013, 15:56:18 »
O czym tak myślisz? zapytała. W świetle księżyca, w buchach ognia wyglądała pięknie. Zapadła noc. Siedzieliście cicho, nie wiedząc o czym rozmawiać. Wtedy usłyszeliście skrzek w zaroślach. Z krzaków spokojnym krokiem wyszły ÂŚcierwojady

6/6


Offline Arcus

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 75
    • Karta postaci

Odp: "Mój futrzak, twój chinol!" (Polowanie Evanlyn i Arcusa)
« Odpowiedź #18 dnia: 23 Wrzesień 2013, 22:30:19 »
- Tak sobie myślę o... - nie zdążył dokończyć, gdyż rozmowę przerwał szmer w zaroślach. W zasięgu wzroku pojawiła się grupka ścierwojadów. Arcus natychmiast podniósł się z ziemi, sięgnął po łuk i kilka strzał, naciągnął cięciwę i wymierzył w najbliższego zwierza. Niestety, powoli się ściemniało, dlatego też chybił. Powtórzył czynność. Tym razem trafił w głowę ptaka, który od razu padł na ziemię.

5/6

Offline Ahmid

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 110
  • Reputacja: 116
  • Konto Kratosa :D
    • Karta postaci

Odp: "Mój futrzak, twój chinol!" (Polowanie Evanlyn i Arcusa)
« Odpowiedź #19 dnia: 24 Wrzesień 2013, 07:19:45 »
//Mamy -1 do finisherów. Jestem elfem więc mam +1 finisher w lesie, a z zwględu na noc mam -1. Więc mam możliwość zabijania :D

Elfka szybko sięgnęła po łuk i strzałę. Wymierzyła. Czuła strach, i gniew. Naciągnęła mocno cięciwe, i puściła. Była noc, i ciężko jest strzelać. Strzała pomknęła na zwierzynę, zabijając ją.
(..)A zwierzaczek wtedy biegł. Może mi się uda ją dziabnąć kra! myślał pewnie. Skrzek! Skrzek! Skrzek! skrzeczył(? :D). Wtedy nadleciała strzała, która trafiając klatę uśmierciła Zbysia. Bo tak miał na imię ten ptak ot co!

//Arcus:
Twoja strzała nie zabiła ścierowajada, lecz trafiła w bok. ÂŚcierwojad jest ranny, przez co może słabszy.

Forum Tawerny Gothic

Odp: "Mój futrzak, twój chinol!" (Polowanie Evanlyn i Arcusa)
« Odpowiedź #19 dnia: 24 Wrzesień 2013, 07:19:45 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything