Autor Wątek: Twój wybór obozu  (Przeczytany 126792 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wieczny Wędrowiec

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #200 dnia: 17 Maj 2008, 18:44:36 »
Zdecydowanie Bractwo.
 
Są tam Strażnicy ÂŚwiątynni a oni mają dobre miecze i pancerze.
Mógłbym co jakiś czas chodzić się po bagienne ziele na bagna i sprzedawać Fortuno. Zarabiałbym na tym.
W sekcie rozdają też baginne ziele za darmo.
Nimusiłbym też nic robić.
W Nowym Obozie jest duże zagrożenie że Gomez napadnie.
Jak bym posłużył jakiś czas to bym został Stranikiem Swiatynnyzm i dalibz mi dobra zbroje.

Offline Tangel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #201 dnia: 18 Maj 2008, 00:32:32 »
Ja bym wybrał Stary Obóz bo bym sobie codziennie chodził posłuchać In Extrimo  

Forum Tawerny Gothic

Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #201 dnia: 18 Maj 2008, 00:32:32 »

Offline Ichigo Kurosaki

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #202 dnia: 18 Maj 2008, 09:10:21 »
Z tego punktu widzenie jakim jest kolonie karna (to nie najlepsze punkt widzenia   ) to przyłączył bym się do nowego obozu bo lubię dreszczyk emocji od razu bym sprzedał kilka ziół i zarobiłbym kasę.  
Jakbym był silniejszy bym wywalił kilku gości i zająłbym  ich chaty. Ale gdybym niech ciał być silniejszy przyłączył bym się do Obozu Sekty.    

Zauber

  • Gość
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #203 dnia: 22 Maj 2008, 11:07:46 »
Ja udałbym się do Nowego Obozu, aby tam rozpocząć pracę dla magów wody. Chciałbym zyskać przychylność Saturasa i stać się kiedyś członkiem wspaniałych magów, kapłanów Adanosa. W Nowym Obozie panuje również wielka swoboda i nie ma tam Wrzóda    i tego starego durnia Coristo  .

Offline Airyx

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 362
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • D'hara!
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #204 dnia: 22 Maj 2008, 21:30:56 »
Cytuj
Ja udałbym się do Nowego Obozu, aby tam rozpocząć pracę dla magów wody. Chciałbym zyskać przychylność Saturasa i stać się kiedyś członkiem wspaniałych magów, kapłanów Adanosa. W Nowym Obozie panuje również wielka swoboda i nie ma tam Wrzóda    i tego starego durnia Coristo  .

Owszem. Są tam tacy wspaniali, uczciwi i pomocni ludzie jak lewus, Wykidajła przy karczmie Silasa, Butch, czy baardzo przyjazny Saturas, który pokazuje nam jej dowód po rytuale przywrócenia mocy URIZIELOWI... Ech, Zauber, Przyjacielu, zastanów się co ty wygadujesz...

PS: To nie zmienia faktu, że jak napisałem wcześniej, ja też wybrałbym NO! :D

Zauber

  • Gość
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #205 dnia: 24 Maj 2008, 16:59:01 »
Hmm... z początku myślałem nad Starym Obozem, bo jest dobrze ufortyfikowany i ma fajny zamek, bronie i zbroje strażników. Są tam też mili ludzie.  No i oczywiście fakt, że Mają tam wszystko czego sobie zapragną, bo przecież król im to daje w zmian za rudę. Dużo plusów, ale są też i minusy  np. taki Wrzód - upierdliwa małpa łażąca za tobą wszędzie i nie dająca ci spokoju ( za każdym razem jak gram w Gothic 1 to wychodzę z Wrzodem do lasu i tak go morduje żeby nikt w mieście nie miał pretensji ) . Poza tym w Starym Obozie są Magowie Ognia, którzy zostaną prędzej czy później zamordowani bo współpraca z takim bez mózgowym gorylem z prehistorii jak Gomez, to kopanie sobie grobu. W SO można też spotkać denerwujących ludzi,   Bloodwyn'a  chociażby.

Dlatego bardziej przekonuje mnie NO, gdzie nikt ci za dupą nie łazi i robisz co chcesz   .Są też tam Lee, Gorn, Lares, Torlof i mają Magów Wody, którzy są jak dla mnie milsi niż Ognia, bo taki Corissto(chyba tak się pisze) zna 6 krąg a nauczy cię tylko do 4 i jeszcze kłamie że to wszystko co sam potrafi HAHAHAHA. Saturas nie lepszy bo uczy do piątego ale zawsze coś.... i Magowie Wody mają fajniejsze Szaty.  I nie ma tam tych zawszonych Magnatów, którzy są nadętymi bufonami i wywyższają się nade wszystko. Nie ma szympansa Gomeza co zgrywa ważniaka i Wrzoda. Jedyna głupia istota to Lewus, co każe nosić wodę, ale jak się trochę popracuje nad siłą, to można go zabić.      

Obóz Sekty od razu odpada bo to są świry i wierzą w demona.   Poza tym nie będę mieszkał na bagnach wśród śmierdzącego zielska i tych pochrzanionych wężów błotynych.


Moja ostateczna decyzja to Nowy obóz.
« Ostatnia zmiana: 24 Maj 2008, 17:01:38 wysłana przez Zauber »

Offline Palladyn_12

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #206 dnia: 24 Maj 2008, 17:09:05 »
Ja bym wybrał Nowy Obóz Ponieważ jest mało zadan do zrobienia żeby zostać Szkodnikem. Jak się jest Szkodnikem Można robić co się chce albo Robić Zadania ale jak się chce przejsć gre to radzę Robić Zadania.

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #207 dnia: 28 Maj 2008, 17:19:03 »
Ja na pewno rozważałbym wybór Starego Obozu lub Nowego Obozu. Może i SO jest mocniej ufortyfikowany, ale jakoś mnie nie rajcuje ta magia Ognia i ja wole magię Wody. NO wcale nie jest źle położony. Chyba jedyne przejście to ta główna droga jaką do niego docieramy. Więc zanim Armia wroga  dotarłaby do bram mogłaby zostać wybita przez kuszników i Magów, którzy by zamrażali przeciwnika. Jeżeli jednak komuś uda się przedostać tą ciasną drogą, na konie czeka go potyczka z uzbrojonymi w Miecze, Topory i inne bronie Najemnikami i Szkodnikami. A tak poza tym ja chciałbym zostać tamtejszym Szkodnikiem, nigdy Najemnikiem. No i może w końcu zostałbym Magiem lub bardzo cenionym Szkodnikiem

No, ale się rozpisałem ;) To jest tylko moje zdanie Pzdr.

Offline Marcin55

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #208 dnia: 28 Maj 2008, 17:28:20 »
Ja bym poszedł do obozu na bagnie i bym zdobywał uznania guru i bym został GURU.
+Ziele
+ÂŚniący
+Wolność
-Brak

Offline Foltest

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 838
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chaos rodzi więcej chaosu.
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #209 dnia: 28 Maj 2008, 18:07:39 »
Ja wybrałbym Stary Obóz, ponieważ:
- Jest on najlepiej ufortyfikowany
- Jest dużo strażników
- Jest dość sporo kupców
- Podobają mi się Ciężkie Stroje Cieni

Offline Demites

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: -2
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #210 dnia: 12 Czerwiec 2008, 09:51:41 »
Cóż, najpewniej doszedłbym do Starego Obozu, ale jako Cień, nie jako Kopacz... Jakby mnie chcieli wziąć na kopacza to tyłek w troki i do Sekty : D Ale Cieniem by było najbezpieczniej. To taka granica, są na tyle ważni, że coś znaczą, ale nie na tyle, żeby zdobywać "niepotrzebną sławę" wśród Najemników Nowego Obozu, jeśli wiecie, co mam na myśli :) Cień ma porządną wypłatę, czasami jakieś zadanie i święty spokój. Mieszkałbym, nie wychylając się, a jeśli nastąpił by atak i przeważali by Najemnicy, nie walczyłbym, tylko dał dyla i do Sekty :D Tchórzowskie podejście, ale według mnie to jedyny sposób na bezpieczne przeżycie w Kolonii, jeśli się nie jest zaprawionym w boju :D

Offline diego10

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #211 dnia: 12 Czerwiec 2008, 17:31:46 »
Ja do dziś nie wiem do którego dojść xD Zawsze przy pierwszej grze do SO później jak przejdę dochodzę do NO..Dla mnie trudny wybór :)

Offline lee0228

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #212 dnia: 18 Czerwiec 2008, 20:55:02 »
Najbardziej lubie NOWY OBÓZ ponieważ tam jest karczma a pozatym tam nie ma żadnych MAGNATÓW ani GURU którzy mogli by mną pomiatać i ten obóz ma własną kopalnię.

Offline Bury Zenek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #213 dnia: 19 Czerwiec 2008, 07:12:39 »
Każdy obóz ma swoje wady i zalety. Ja osobiście lubie każdy tak samo, a grę przeszedłem we wszystkich.

Offline Milten26

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #214 dnia: 19 Czerwiec 2008, 09:15:18 »
Ja wybieram NO bo są tam mili ludzie.Nie muszę udawać ,że lubię tego Gomeza ,ani ,że ubóstwiam Sniącego

Offline magnat

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • lama Chemed Rigdzin Dorje Lopu
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #215 dnia: 19 Czerwiec 2008, 12:18:48 »
więc tak mamy 3 możliwośći do rozważenia-SO,NO(karczma na jeziorze),OB(darmowe ziele). Ja bym się przyłączył do starego obozu dlatego że jest najlepiej ufortyfikowany bym wiódł w nim proste życie takie jak np.myśliwy czy kupeic jak już bym zdobył więcej doświadczenia to  bym chodził na polowania i różne wyprawwy poszedł bym do OB po darmowe ziele bym go nazbierał duuuużo i dym je sprzedawał i wtedy bym był kupcem w SO i NO.Bym się starał pnąć po szczeblach kariery mieszkał bym w tej chatce koło guy'a a jak bym został cieniem to bvym zrezygnował spania w komnacie tylko bym do pozostałości zawalonej wieży dorobił drabinę od strony wewnętrznego pierścienia bo w drugiej połowie (tej co spadła na ziemię)tej wierzy bym miał magazyn   schody do wewnątrz zamku ,okna drzwi żebym miał lepszy widok na tereny poza obozem  "budkę"z alkocholem bym zrobił w tym domku koło areny:)przy którego drzwiach stoi flether

Offline Felmad

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #216 dnia: 21 Czerwiec 2008, 17:57:32 »
Ja bym sobie poszedł do NO. Na początku by było trudno, ale potem bym został magiem wody. W G2 bym sobie odkrywał jarkendar, a w G3 bym odkrywał Nieznany ląd. nie wiem tylko co bym robił w G4...

Offline Mag Wody Kamil

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #217 dnia: 22 Czerwiec 2008, 09:00:45 »
Najlepszym wyborem jest Stary Obóz.Jest on najbezpieczniejszy bo nie ma tu szkodników i węży błotnych.SO jest otoczony murami i palisdą.Nie można tu bezkarnie zabijać.Na dodatek porządku pilnują tu strażnicy.

Offline Laki13

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #218 dnia: 26 Czerwiec 2008, 20:31:01 »
Ja, gdy grałem w Gothica grałem każdą gildią, ale najlepiej czułem się w Nowym Obozie. Tam miałem spokój nikt mi nie rozkazywał mogłem robić co chcę tzn. polować, kupować, sprzedawać lub wykonywać główne questy lub poboczne tych mieszkańców.

Offline Caerberus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #219 dnia: 29 Czerwiec 2008, 10:42:50 »
Przyjrzyjmy się wszystkim obozom:

Stary obóz:
- dobrze zarządzany,
- silnie ufortyfikowany,
Nowy Obóz:
- nikt nami nie rządzi,
- można się napić ryżówki,
Obóz sekty:
- super, fajny klimacik,
- duużo bagiennego ziela,

Tak więc dlamnie najlepszy jest Stary Obóz.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Twój wybór obozu
« Odpowiedź #219 dnia: 29 Czerwiec 2008, 10:42:50 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top